ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1

נושא: מיואש... 859 צפיות

מיואש... לפני 6 שנים, 2 חודשים #111076

• אילם בשיר
  • רצף ניקיון נוכחי: 5 ימים
  • חבר חדש

אני חדש מאוד בפורום. הייתה תקופה טובה של כשלושה שבועות של נקיות. אבל השבוע היא חלפה ונעלמה. הנפילות חזרו במלוא עוצמתן ואולי אף גרוע מבעבר. אני מדוכא באופן כללי וגם בגלל הנפילות, לא מצליח לשמוח ולהנות משום דבר, כוח הרצון דעך ונעלם, וגם כשאני לא בנפילה ממש אני מבזבז חלקים גדולים מזמני על חדשות ושאר מרעין בישין...והכי גרוע, אני מרגיש שכבר לא רע לי עם הנפילות כל כך. הדמעות יבשו ואינם. חטא ושנה ונעשה לו כהיתר...

מה עושים כדי להחזיר את השמחה? מה עושים כדי להחיות את כוח הרצון? מה עושים כדי לחזור ולסבול מהנפילות באמת?

אני צריך עזרה...אבל לא מצליח אפילו לגייס את האמונה שנוכחות בקבוצות או שיח עם אחר יעזרו לי...טיפול פסיכולוגי שהלכתי אליו כחודשיים-שלושה פעם בשבוע לא הועיל כלל, ואני לא אדם כל כך חברותי כך שקשה לי לראות את עצמי מתחבר בקבוצה...אני גם יותר מדי שכלי וביקורתי בבחינת החכם בסיפור הידוע, אבל לא יודע איך לשנות את זה...ולכן אני לא מצליח להאמין שמה שעזר לאחרים שמחוברים יותר לרגש שלהם יעזור לי...

אני יודע שחצי מהמחשבות לפחות הן עצת היצר, אבל לא רואה מוצא.

והכי גרוע, תמיד המחשבות על להתקדם ולנסות להשתנות באות אחרי נפילה, אבל דועכות ונעלמות מהר מאוד ולא משאירות בי שום חותם ארוך טווח, ככלב שב על קיאו חוזר ונשטף בשטף החיים, וכפרעה ליבי מתקשה מיד עת בא רגע רווחה, ואני הולך ומסתחרר ונופל ואבוד...

תגובה: מיואש... עם תקוה לפני 6 שנים, 2 חודשים #111077

• אריה ענק משער האריות
  • רצף ניקיון נוכחי: 1699 ימים
  • דירוג זהב
  • נקי בחסד אלהים בעזרת 12 הצעדים מתאריך ח שבט תשע"ז.
שלום לך חבר חדש.
גם אני הייתי חדש מאוד בפורום כשאך נרשמתי... 
גם לי הייתה תקופה טובה של כשלושה שבועות של נקיות, שחלפה ונעלמה במהירות. 
גם אצלי הנפילות חזרו במלוא עוצמתן ובאופן הולך ומחמיר.
גם אני הייתי מדוכא באופן כללי וגם בגלל הנפילות, לא הצלחתי לשמוח וליהנות משום דבר, 
מהכוח של הרצון כבר התייאשתי המון זמן לפנ שהגעתי לכאן.
גם אני בזבזתי המון מזמני על חדשות ושאר מרעין בישין...
ומה שבעיקר שבר אותי זה שהגעתי למצב שכבר לא היה רע לי עם הנפילות כל כך. הדמעות יבשו ואינם. חטא ושנה ונעשה לו כהיתר...
אז אני לא יודע לענות על השאלה מה עושים כדי להחיות את כוח הרצון? כי לא בטוח ששייך אצל מכורים, ואני עדיין לא מכיר אותך.
ואני גם לא יענה הלך על השאלה מה עושים כדי לחזור ולסבול מהנפילות באמת? כי לא בטוח שזה מה שיעזור לך.
אבל אני כן יכול לענות לך על השאלה הראשונה - מה עשיתי כדי להחזיר לעצמי את שמחת החיים?
פניתי אל חברים שמצאתי כאן בפורום שהיו במצב שלי ויצאו מזה והחזירו לעצמם את שמחת החיים ואת השלווה הנכספת.
שאלתי אותם מה הם עשו ועשיתי מה שהם עשו, והיום גם אני ביניהם.

הרגשת הבדידות היא אחת מאבני היסוד של המחלה שלי, אולי נולדתי כזה, או אולי כמה דברים שקרו לי או סביבי גרמו לי להיות כזה,
למשך 30 שנה גדלתי בודד, כשאפילו את שמו של החבר שישב בספסל שלי בישיבה במשך שנים רבות לא שאלתי...
מאז שהתחלתי את תהליך ההחלמה שלי כאן הבנתי שאני חייב לשבור את מעגל הבדידות כדי להחלים, זה היה לי קשה מאוד אבל עשיתי את הצעד הזה והגעתי לקבוצות.
ו...הופ התוצאות לא אחרו לבוא...
תתחיל להתבונן באלפי החברים שועדים כאן ביחד נקיים, וכך תגיע לאמונה שמה ומי שעזר להם יכול לעזור גם לך.

כאן תישאר איתנו יחד, ויד ביד נצעד אל האור.
תקבל כלים איך לזהות את הדרך לנפילה הרבה לפני הנפילה עצמה, כאשר עדיין יש בך את הכוח לעצור.
תמשיך איתנו
אוהבים אותך.
בזכותך גם אנו ממשיכים בהחלמה.
     "וַיִּקְרָ֖א אַרְיֵה עֲנָק מִשַּׁעַר הָאֲרָיוֹת וַיֹּאמֶר אָנֹכִ֞י עֹמֵ֤ד תָּמִיד֙ יוֹמָ֔ם וְעַל־מִ֨שְׁמַרְתִּ֔י אָנֹכִ֥י נִצָּ֖ב כָּל־הַלֵּילֽוֹת" (ישעיה כא, ח).

המייל שלי: arye.anak@gmail.com">arye.anak@gmail.com

תגובה: מיואש... לפני 6 שנים, 2 חודשים #111081

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
חבר, אקצר, החלמה זה תהליך,
תתדבק בנו, צור קשר עם חברים,
ותראה אור בחייך, יש תקווה.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: מיואש... לפני 6 שנים, 2 חודשים #111084

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום 'אילם'
אוהבים.
אני חוסך מעצמי להקליד, אבל מזדהה ממש עם כל מילה...

ממליץ לך לנסות קבוצות. מה כבר תוכל להפסיד?
לי זה עזר, להרבה חברים שלי זה גם עזר. תן צ'אנס לחיים.

או שעדיף לחכות עוד שלושה ארבעה ימים עד ההחלטה האם כדאי להתקדם הלאה בחיים או לא (בציניות, כמובן)

מאחל לך את מה שאני מצאתי פה. וגם את מה שהרבה חברים מצאו.

תגובה: מיואש... לפני 6 שנים, 2 חודשים #111099

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

קודם כל ברוך הבא למועדון,
נראה לי שרובינו התגלגלנו לכאן כי לא היה להם טוב.
אני לא אוהב להמליץ.. כי אני חושב שזה מסוכן לזרוק המלצות למישהו שאני לא מכיר. 
לקרוא את מה שכתבתה זה לא אומר שאני מצליח לרדת לשורש הבעיה,
אני רק יכול לומר לך, 
תבוא לפה עוד. ברור לי שלמקום הזה יש יכולת להוביל אנשים קדימה.
בהצלחה

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

תגובה: מיואש... לפני 6 שנים, 2 חודשים #111136

מזדהה עם כל מילה. אני פה פחות משבוע, אז אין לי ממש תובנות עדיין, אבל מה שאני מנסה זה כל פעם שאני לבד עם המחשב אני פותח את האתר הזה. שיהיה.
אשמח גם לעוד עצות

תגובה: מיואש... לפני 6 שנים, 2 חודשים #111139

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 5 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
תישאר איתנו ותקפיד לשתף.

זה יעזור לך להשאר נקי, ולאורך זמן תגלה שגם שימחת החיים חוזרת

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.45 שניות

Are you sure?

כן