ברוכים הבאים, אורח

הדרך לנקיות הנפש והנפילות במצוות אחרות
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: הדרך לנקיות הנפש והנפילות במצוות אחרות 2026 צפיות

הדרך לנקיות הנפש והנפילות במצוות אחרות לפני 6 שנים, 4 חודשים #109610

• MrCleaner
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • חבר חדש

שלום לכם ,
יש מספר דברים שאני ממש אוהב בארגון הזה שנקרא GYE בהמשך השרשור הנ"ל אפרט עליהם .

ואילו הם : הדבר הראשון ששמים לב אליו ( לטעמי ) כשנכנסים לדף הבית הראשי הוא המשפטים שאנשים כתבו על האתר 

אז הייתי חייב לציין שהמשפט שאני אישית הכי מתחבר אליו הוא של בני והוא " זה לא סתם בית חולים זה בית חולים של ה"

וכדי ליישב את הדברים ולגרום לכם איך אני אישית מבין שהוא בית חולים של ה' ועד כמה הוא צודק במשפט ועד כמה אתם

צריכים לקחת את המשפט ולהפוך אותו ללוגו הראשי של האתר אני יגלה לכם מספר דברים והם בזוהר הקדוש מובא ש אדם 

שעובר את עבירת שקר הברית רחמנא לצלן באופן תדיר ולא מגיע לידי תשובה הרי זה שווה לאחד ששכב עם גויה

וכששוכבים עם גויה ה' ישמור בעתיד לבוא אותה גויה תופסת את בשר ערלתו כשמשה בא להוציא אותו מגיהנם ואינו מזהה 

אותו כיהודי ה' ישמור שאוננות שווה לאותו דבר אחד לאחד שזה שקר הברית ולהבדיל אלפי הבדלות בין גיהנם לאתר הזה

שלו יש מטרה עילאית וקדושה לאין ערוך יש ערך דומה במקצת גיהנם מוחק עוונותיו של אדם ומנקה אותם ה' ישמור מי

שנצטרך להגיע לשם ופה באתר של הארגון GYE עוזרים לאדם להתנקות ולחזור בתשובה ולא לשקר בברית ואחרי שקראתם

עד כמה חמורה העבירה אל תחשבו שאני בא לייאש אותכם אלא לזעזע לחזק גם רשום שמי שחוזר בתשובה כל טיפה וטיפה

נכנסים למקום קדושה  ובאים אלה ומעידים שחזר בתשובה עד פה לעניין המשפט שאתם צריכים להשים אותו כלוגו באתר

שלכם לדעתי ולטעמי . ועל עצמי ? אני עפר ועפר הרי ברור שאני לא יכול לחזק אחרים כשניסיוני קשה מנשוא וכל שנייה

ושנייה יכול אני יכול להיכשל בדבר עבירה ( שקר הברית ) החמורה הזאת. אבל אני רושם את זה כדי להגיד משהוא נוסף 

אל ייאוש בעולם כלל והלוואי שגם אני לא יתייאש לעולם כלל כי מי שמתייאש ומכניס את עצמו לעצבות הרי העצב הזה עצמו 

הוא עבירה בפני עצמה והעצב הזה שהוא עבירה בפני עצמה יכול להוריד אותך לתיאום ולגרום לך לעשות עוד עבירות ובכל

זאת אדם מרגיש "צבוע" כשהוא נכשל בדבר תתייחסו לזה כמו לטבלה של וי ואיקס ככל שיש יותר וי אתם תהיו יותר

מבסוטים גם אם הצלחתם שבוע ויום אחד נפלתם אז רוב הטבלה ב וי וזאת התקדמות עצומה ועל זה תהיו שמחים ויותר

מזה מיד לאחר נפילה תרוצו לעשות מצווה כי המעשים הטובים עושים לאדם טוב על הנפש של האדם   וככה תשכיחו את 

הרגשת ה"צביעות" שאתם מרגישים בהרגשה טובה . אני ברוך ה' מתחזק במשך 5 ימים לפי התאריך העברי ברוך ה' למרות 

שפה בטבלה מופיע 4 ימים ומקווה להמשיך בכך ולעלות על דרך המלך כי אני ממש רוצה בעתיד הקרוב למצוא זיווג ובשביל

זה צריך להתנקות ולעבוד קשה ובנוסף אם ירצה ה' אולי יזכה להיכנס לישיבה אבל כרגע אני לא רואה באופק הרחוק של

הכמה שנים הרחוקות אופציה כזאת בגלל אילוצים משפחתיים כאלה ואחרים אז שיהיה לכם ולי בהצלחה .

תגובה: הדרך לנקיות הנפש והנפילות במצוות אחרות לפני 6 שנים, 4 חודשים #109616

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה לך על הפוסט החשוב
אני אישית עזר לי להתרחק מכל מה מנאמר פה, ולזכור שאני חולה ואלרגי לתאווה
אבל אם זה מה שעובד לך - אז תמשיך לעבוד על היום השישי - בנקיות
אוהבים אותך מאוד, ותמשיך לשתף אותנו, לכתוב לחלוק וכו'
בסופו של דבר מי שנשאר פה, קורים לו דברים טובים

תגובה: הדרך לנקיות הנפש והנפילות במצוות אחרות לפני 6 שנים, 4 חודשים #109618

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
חבר יקר מאוד, תודה על ההשקעה של הכתיבה פה.
אנחנו ואני רוצים לקבל אותך בברוכים הבאים לעולמנו המקסים,
אבל המלצתי, מה שכתבת לצערי לא עזר לי ולהמון חברים לעזוב את התאווה, התאווה יותר חזקה מזה, לצערי, לא מזלזל בשום משפט, אבל...
אשמח לשמוע ממך מה אתה סובל, ואייך אפשר לראות האור בקצה המנהרה, ונשמח להיות איתך בדרך.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: הדרך לנקיות הנפש והנפילות במצוות אחרות לפני 6 שנים, 4 חודשים #109621

• נתן 01
  • דירוג פלטיניום
אבי גולן כתב on 30 נוב' 2017 14:34:
אבל המלצתי, מה שכתבת לצערי לא עזר לי ולהמון חברים לעזוב את התאווה, התאווה יותר חזקה מזה, לצערי, לא מזלזל בשום משפט, אבל...
אשמח לשמוע ממך מה אתה סובל, ואייך אפשר לראות האור בקצה המנהרה, ונשמח להיות איתך בדרך.

שלום אבי
אני לא נגד אף אחד שיגיד לי שהוא נקי בעזרת כל דבר שהוא, להיפך מה שעובד עבורי אני ממשיך לעשות אותו
אך בנוסף, אם לא עובד לי, ואני לא כל כך נקי, אז עכשיו אני אלך לשאול - חברים שהיו במצב שלי - איך עושים את זה? מה הדרך? ומה אמורים לעשות כדי לזכות גם להיות נקיים.
מי שבאמת מחפש פתרון, ימצא בסוף.
בהצלחה לכולנו.
אוהב

תגובה: הדרך לנקיות הנפש והנפילות במצוות אחרות לפני 6 שנים, 4 חודשים #109624

• MrCleaner
  • חבר חדש
אבי גולן כתב on 30 נוב' 2017 14:34:

כשאני מכניס את עצמי לאט לאט ל ZONE אז אני לאט לאט מבין שאני לא סובל ולא חולה רק צריך לעבוד על זה כמה זמן 

כדי לשנות את הרגל מעשה הכיעור , ולא אני לא בא להתיימר להגיד מה עוזר אלא באתי לומר שאחרי נפילה אל תיכנסו

לעצב למרות שכולנו אוטומטית ככה כי אין מה לעשות ככה נברא העולם מרבדים רבדים ואחד הרבדים הוא עצב ...

ואם אתה בא ושואל אותי מה עוזר לי ? אז לראות כמה שפחות זבל במחשב ובעזרתו יתברך יעזור לי לנתק את האינטרנט 

במחשב ובפלאפון להקים גדר כמו שבהלכה הפוסקים פסקו הלכות מסוימות לא כי הם אסורות אלא כדי למנוע מהאדם להגיע

לידי עבירה כי אם הוא יעשה ככה הוא כבר יעשה יותר גרוע ....אז לדעתי הדרך הכי טובה שלי להצליח בכל העניין הזה הוא 

להשים לעצמי גדרות ....

נערך לאחרונה: לפני 6 שנים, 4 חודשים על ידי MrCleaner. סיבה: כתיבת שם ה' מה שאסור

תגובה: הדרך לנקיות הנפש והנפילות במצוות אחרות לפני 6 שנים, 4 חודשים #109625

• אבי גולן
  • דירוג פלטיניום
בכל מקרה תמשיך איתנו, ותראה לאיפוה אתה מתקדם, אנחנו תמיד כאן בשבילך.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: הדרך לנקיות הנפש והנפילות במצוות אחרות לפני 6 שנים, 4 חודשים #109679

• MrCleaner
  • חבר חדש

אתמול הייתה לי נפילה בעל כורחי אחרי 7 ימי נקיות הנפש והתבאסתי מאד אבל היום אני ממשיך הלאה בהתחלת רצף חדש

אתמול בעל כורחי אחרי 7 ימי נקיות הגעתי למה שנקרא חטא המחשבה וניסיתי להילחם בזה וככל שניסיתי להילחם בזה

ככה התחזקו מחשבות המיניות וככה הגעת גם למעשה הקשחה ו אומנם לא אוננתי אבל נפלתי נפילה קטנה לפני הנפילה

הגדולה למי שמבין כי אני לא יכול לפרט כאן כאילו זה קרה לבד אבל המחשבות כאילו רציתי אותם מאד ומצד אחד ניסיתי 

להילחם אבל לא מספיק וגם אם הייתי מנסה יותר הייתי נכשל כי כבר הגעשתי למעשה הקשחה וזה קרה לבד ואז התבאסתי

אחרי מה שקרה ואחרי מה שקרה יותר מאוחר באותו יום הגיעה הנפילה הגדולה כי כמו טיפש אמרתי לעצמי אם זה אז כבר

ו אחרי שהייתה הנפילה הגדולה התנשפתי כאילו בן אדם שמכור לסיגריות עישן סיגריה או מכור לסמים הרגשתי ה ( קלה  ב

התנשפיות כאילו אחרי ריצה וכל דבר שאתם יכולים לדמיין שלאחריו מתנשפים התנשפות הקלה ) לפני שנפלתי את הנפילה 

הגדולה הגעתי למסקנה שאומנם חטאתי בחטא שנקרא אונס המחשבה ובתפילה כתוב תפילה מיוחדת הריני מתפלל לאבינו

שבשמיים שכל טיפה וטיפה שיצאה ממני בן באונס בין בשוגג בין ברצון בין במזיד בין על יד בין על יד אחרים שיכנסו למקום 

קדוש ( לא בדיוק בנוסח הזה אבל יש תפילה ) ידעתי שיימחלו לי על הנפילה הקטנה לפני שנפלתי את הגדול אבל לא ידעתי 

מה עם חטא המחשבה כי זה כאילו שרציתי את המחשבות חישבתי מהלך שלם וגם אם ניסיתי להילחם בהם זה היה אבוד 

לכן לא ידעתי מלכתחילה אם זה באונס ( בעל כורחי ) או ( ברצון ) כי המעשה הראשון מעשה המחשבה כאילו שהיה מרצון 

לכן הייתי בקונפליקט גדול שגם ככה הביא אותי לנפילה גדולה כי גבר היה מעשה הקשחה ושם אולי יכולתי להילחם אבל היה 

אבוד זהו עד פה רציתי לשתף אותכם ורציתי לשאול אם נתקלתם גם אתם במעשה כזה בעצמכם ? והיום אני מתחיל מחדש 

שיהיה לי בהצלחה לשבור את השיא .

תגובה: הדרך לנקיות הנפש והנפילות במצוות אחרות לפני 6 שנים, 4 חודשים #109684

• נתן 01
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך
בהצלחה בשיא החדש שלך

תמשיך לעדכן אותנו

תגובה: הדרך לנקיות הנפש והנפילות במצוות אחרות לפני 6 שנים, 4 חודשים #109692

• אבי גולן
  • דירוג פלטיניום

חבר יקר, כתבת על להשים גדירות לפני כמה ימים, ואיפוה הגעת עכשיו????
אם אתה מכור, אז התהליך הוא מדרון תלול, מתחיל במחשבות ומסתיים ב...
השם ישמור,
תנסה להקשיב לוותיקים, צור קשר עם חברים בפורום, ותבדוק לאיפוה אתה יכול להתקדם, חברים ישמחו לעזור לך,
לבד נכשלנו ובגדול,
באהבה אין סופית אני הקטן.

תגובה: הדרך לנקיות הנפש והנפילות במצוות אחרות לפני 6 שנים, 4 חודשים #109693

• מושי
  • רצף ניקיון נוכחי: 402 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך!

= = =
גם היום, רק להיום.

תגובה: הדרך לנקיות הנפש והנפילות במצוות אחרות לפני 6 שנים, 4 חודשים #109700

• אביהעובד
  • רצף ניקיון נוכחי: 896 ימים
  • דירוג זהב

שלום לך חבר יקר
קודם כל מאוד נהנתי לקרוא את מה שכתבת זה מראה שאתה אדם חושב ומעמיק
השיתוף שכתבת עכשיו פשוט מחזיר אותי איזה שנה  אחורה 
כשניסיתי את הניסיון האחרון והנואש לפני שנכנסתי לתכנית
את האמת אומר לך שאיך שהצלחתי להבין מהשיתוף שלך יש לך קצת סיפטומים של מכור
אני לא מכיר אותך כך שאני לא יכול לדעת אם אתה אכן מכור או לא אבל אני מציע לך לבדוק את העניין
כי אדם נורמלי אם יש לו מחשבות כפי שאתה מתאר, אם הוא באמת רוצה להפסיק את המחשבות הוא מצליח
ואם אתה לא הצלחת אז אולי אולי אתה מכור
בכל אופן אני מציע לך לקרוא את השאלות המופיעות באתר ואז תקבל אינדיקציה אם אתה מכור או לא
חיבוק
אבי

תגובה: הדרך לנקיות הנפש והנפילות במצוות אחרות לפני 6 שנים, 4 חודשים #109894

• MrCleaner
  • חבר חדש

אתמול היה לי מעשה של טיפות שקופות בודדות אחרי 6 ימי נקיות וידוע שאנשים רגילים פשוטי עם כמונו שנמצאים

בהתחלה של ההתחלה לבד יכולים להחזיק לבד בין 7-14 ימים אך התייעצתי עם הבן אדם powerless שהוא נקי 280 יום

והוא אמר לי שלפי התכנית אני נחשב נקי אם לא עשיתי מעשה ברוך ה' וזה חיזק אותי מאוד , בנוסף אני רוצה לעדכן

שמצאתי בן אדם מדהים בפורום ( לא יחשוף את שמו ) שהוא מקשיב ומייעץ להכל ( לא ספונסר - לא מתחבר לספונסרים

מנהלים ) אלא לכאלה שמייעצים ומקשיבים והוא בן אדם מדהים שנקי שנתיים ואני מספר לו הכל וכשמספרים מרוקנים את

המוח ממחשבות ולא מתפוררים מהם וברוך ה' לפי התכנית אני סופר 7 ימים נקיים .... נ.ב סגרתי אינטרנט בפון מחקתי

פייסבוק ואינסטגרם ובהתחלה סגרתי מייל אבל פתחתי מחדש כי חייב מייל ושמתי תוכנת סינון תכנים לאינטרנט של בזק 

וברוך ה' שה' יהיה בעזרי אמן .

תגובה: הדרך לנקיות הנפש והנפילות במצוות אחרות לפני 6 שנים, 4 חודשים #109895

• נתן 01
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך
שה' יהיה בעזרך

(אגב החבר powerless נקי קצת יותר....)

תגובה: הדרך לנקיות הנפש והנפילות במצוות אחרות לפני 6 שנים, 4 חודשים #109899

• אבי גולן
  • דירוג פלטיניום
שמח לשמוע שיש לך חבר לדרך,
אל תעזוב אותו, אני בטוח שהוא שמח לדבר איתך.
אתה בדרך הנכונה,נשמח לשמוע ממך עוד בהמשך הדרך.

תגובה: הדרך לנקיות הנפש והנפילות במצוות אחרות לפני 6 שנים, 4 חודשים #109903

• אביהעובד
  • רצף ניקיון נוכחי: 896 ימים
  • דירוג זהב

מדהים לשמוע את הדרך שלך חבר
תתחבר לחבר שלך תיצמד אליו ותתקדם
ושיהיה לך המון המון בהצלחה!!!!!!
אבי

• עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.51 שניות