ברוכים הבאים, אורח

מנסה לצוף 2
(0 צופה) 

נושא: מנסה לצוף 2 33333 צפיות

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 6 שנים, 9 חודשים #106029

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
וואיי, אוהבים אותך, אנחנו איתך יד ביד, תזכור שאלוקים ששמר עלינו כל החיים, הוא ממשיך איתנו, תתחבר אליו, ונעבור את הכביש ביחד.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 6 שנים, 9 חודשים #106535

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2485 ימים
  • דירוג פלטיניום
מה אני מקבל מתאווה ?כמו שאמרת זה מילוי זמן כתוצאה משיעמום,  ולהרגיש שאני אחראי לעצמי ואני יכול להעסיק את מוחי או את גופי בזמן מצוקה נפשית , ריגושים  גופניים , ופורקן זמני . באותם זמנים שאני עסוק בהם , אין לי שום הפרעות לראשי מלבד ההתעסקות אם התאווה . ממש לצאת ממציאות קיימת , ולהיכנס למיימד אחר ושונה לגמריי , שכל כולך נתון בה . הרגש השכל הגוף כאילו רק אתה והתאווה לבד בעולם השיקרי הזה.. ואז הגוף והמוח שלי ממש מרוגשים מכל רגע שאני שרוי במקום הזה . לפעמים זה יכול לקחת אצלי גם 3 ואפילו 4 שעות , ושום דבר לא עוצר בעדי עד לרגע הפורקן שלא כל כל רציתי להגיע אליו .כי משהו אמר לי דיי מספיק הגזמת . תיגמור עם זה , כי  א. יש מטלות חשובות שצריך לסיים . ב. או שכבר כואב לך משהו בגוף מרוב התעסקות ממושכת . ג. כבר הגיע כמעט הבוקר. .. ואז מגיע השלב של הדיכאון בגלל המעבר בין המיימד השיקרי אל המציאות האמיתית…

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 6 שנים, 9 חודשים #106536

• מתאמץ
  • רצף ניקיון נוכחי: 56 ימים
  • חבר חדש

ואוו מתחבר לכל הרגשה כל כך רוצה לא לחזור לשם...אוהבים

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 6 שנים, 9 חודשים #106546

• שבי1
  • דירוג פלטיניום
חייב לספר לכם משהו .
כמו שכתבתי בעבר שאני טיפוס ביקורתי מאוד , מוחצן כלפי המשפחה ופחות בחברה . אז ככה..  מאז שהתחלתי את המסע כאן איתכם , כמו שאמרתי נכנסה בי אהבה כלפי המשפחה וכלפי החברה כולה , אתמול קיבלתי פיטבק לאהבה מבני היקר חייבים לקרוא כדיי להבין ..
אבא שלי היקר תודה רבה על כל האהבה והאהדה שימחת אותי שהגעתם לטקס ועוד מקריית שמונה אוהב אותך המון ומתגעגע יםם❤❤❤..
ואני אתמול בלילה קורא ודמעות זולגות מעיני,  גם עכשיו שאני כותב , ממש ריגש אותי ונותן לי כח להמשיך בדרך החדשה .
אתמול בלילה שוחחתי עם חבר חדש מהפורום כאן , כל כך נהנתי לשוחח איתו , וגם נתן לי הרגשה של רצוי ואהוב , וכן זו הרגשה שכל אחד מחפס כאן   או בקבוצות או בכל מקום אחר שנמצאת שם ההחלמה .. אז ככה הבוקר קמתי כהרגלי מוקדם וואי הלחץ שלי לקרוא את כל הקבלות שקיבלתי מעברי , ולהספיק מהר לתפילה . אשכרה לחוץ… 
פתאום אני מוצא את עצמי מדבר אליי ואומר בקול.  רגע ... אני כרגע בהחלמה למה לי כל זה מה אבינו דורש מאיתנו עכשיו ? החלמה או שנמשיך בתפילות רגילות ו גם נפילות והוצאת… 
הרגעתי את נפשי ואמרתי קח אויר , אבא רוצה שתחלים ואז תלך אליו לתפילה  מתוך נקיות הגוף הנפש והנשמה . עזבתי הכל והתחלתי עם הפעולות של שמור עיניך.  וכשסיימתי הנחתי תפילין בשמחה מרובה ובאהבה רבה לכבוד השם יתברך .
כך היתחברתי אליו הבוקר . ועל כך אני אסיר תודה… 
אוהב אותכם חברים יקרים שלי… 
רוצה לציין שיש לי חבר מדהים,  צעיר ממני,  וגם כאן בתוכנית ההחלמה.  שתומך ואוהב ומדרבן ומאיר את עיניי. 
אוהב אותך מאוד…

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 6 שנים, 9 חודשים #106565

• נהירו דאנפין
  • רצף ניקיון נוכחי: 975 ימים
  • דירוג כסף

איזה סיפורים נהדרים! תודה ששיתפת אותנו! אתה עטשה דרך נהדרת "ממרומי גילך" כפי שאתה מגדיר זאת, לא מובן מאליו בכלל... ה' ייתן לך יום נקי נוסף, אוהבים אותך!
אהבתי מאוד בפרט את החיבור דרך התכנית לפני התפילה. אני ממש סקרן, תוכל לפרט מה הכוונה "פעולות של שמור עיניך" ? אם תרצה כמובן.

הכינוי שלי הוא נהירו דאנפין, מכור לתאווה, ובכ"ח בשבט תשע"ז האיר ה' פניו אלי באור יקרות, בחסד חינם, ולא נותר לי אלא להיכנע להשגחתו.

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 6 שנים, 9 חודשים #106566

• שבי1
  • דירוג פלטיניום

הי נהירו. 
Shabtaiafoon@gmail.com 
אשמח לקשר איתך .
אוהבים

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 6 שנים, 9 חודשים #106568

• שבי1
  • דירוג פלטיניום
[dir=rtl]חייב לשתף. 
היום התחיל לי נהדר עם הרבה התרוממות רוח ושמחה ההיתי פשוט מאושר , מהחיבור לשם יתברך, ו החיבור לחברים .
כך נמשך היום שלי בשאנטי . בצהריים לאחר הקבוצה הטלפונית שמתי לב ❤ שאחד החברים הקבועים , וגם חבר שלי לא כיכב . שלחתי לו הודעה בצהריים,  בתקווה לשמוע ממנו.  לא היתה תגובה ועליתי לנוח . אחה"צ ראיתי הודעה ממנו שהוא נפל .
נפלו פניי מדאגה לבחור ידעתי שהוא לא מרגיש טוב עם מה שקרה לו , ואני נכנסתי לדאון רציני . מייד היתחלתי עם טלפונים ושיתופים , כי הרגשתי שזה הולך לפגוע בי .
חסדיי ה' יצאתי מיזה. 
מאחל לחבר שנזכור תמיד רק להיום ולעולם לא יותר קדימה . אוהב אותו ואותכם

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 6 שנים, 9 חודשים #106588

שבי, אוהב אותך מאוד. כמו שדיברנו, עם כל הכאב על הנפילה של אותו בחור, זה רק מראה כמה מדהימה הקבוצה הזו וכמה החלמה ואהבה היא נותנת לנו.. מקווה שנמשיך לעלות ולצמוח ממנה
אוהב ♥

"הַשְׁלֵךְ עַל ה' יְהָבְךָ וְהוּא יְכַלְכְּלֶךָ לֹא יִתֵּן לְעוֹלָם מוֹט לַצַּדִּיק."

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 6 שנים, 9 חודשים #106596

• אבי גולן
  • דירוג פלטיניום
כייף לקרוא, אולי ניפגש בכנס בצפון, מקווה שתגיע.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 6 שנים, 9 חודשים #106668

• שבי1
  • דירוג פלטיניום
אבא יקר ואהוב,   אסירות תודה לך על שאתה איתי כל רגע ורגע,  שומר עלי ודואג לי . 
אבא שלי .
כשההיתי קטן פחדתי ממנו מאוד , כי ראיתי איך הוא התנהג עם אחיי היה דיי נוקשה איתם ואני שההיתי הקטן מכולם התחבאתי תמיד אחרי אימי כשהיה כועס

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 6 שנים, 9 חודשים #106669

• שבי1
  • דירוג פלטיניום
אבא יקר ואהוב,   אסירות תודה לך על שאתה איתי כל רגע ורגע,  שומר עלי ודואג לי . 
אבא שלי .
כשההיתי קטן פחדתי ממנו מאוד , כי ראיתי איך הוא התנהג עם אחיי היה דיי נוקשה איתם ואני שההיתי הקטן מכולם התחבאתי תמיד אחרי אימי כשהיה כועס

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 6 שנים, 9 חודשים #106670

• שבי1
  • דירוג פלטיניום
אני לא מבין , כתבתי כל כך הרבה , והרוב נימחק.

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 6 שנים, 9 חודשים #106673

• שבי1
  • דירוג פלטיניום
מגיע בבוקר לעבודה עם מצב רוח דיי טוב

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 6 שנים, 8 חודשים #106770

• שבי1
  • דירוג פלטיניום
בוקר טוב .
אתמול בבוקר אחרי תפילה מגיע לעבודה , מחכה לצהריים לשמוע מוזיקה . כולי כבר מפוצץ באהבה ומת להתרוקן ממנה ולשתף בה .
מתחיל עם חיבוקים חיוכים נשיקות לבבות . ואומר אסירות תודה לאבא .
מדבר עם חברים ועדיין ,,, מרגיש מלא אנרגיות וואו כמה .
להבדיל בעבר כשההיתי מרגיש מפוצץ בדברים אחרים בחמש דקות מרוקן , ונישאר מרוקן וריקני .
היום כמה שמנסה לחלק ולשתף עדיין מפוצץ. 
חוזר הביתה בצהריים , קבוצה טלפונית מדהימה .
ובסיומה מגיע הרגע… 
שם שיר בפול ווליום מפוצץ את הבית ומתחיל לקפוץ ולרקוד לבד , איזה כיף איזה אושר כל הגוף מתמלא באנרגיות טובות משמחה. 
תודה לך אבא על התוכנית על חברים חדשים ניפלאים ותומכים . אוהב אותך מאוד . 

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 6 שנים, 8 חודשים #106779

• אבי גולן
  • דירוג פלטיניום
מרגש.
זמן ליצירת דף: 0.48 שניות

Are you sure?

כן