ברוכים הבאים, אורח

רוצה להרים ידיים
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: רוצה להרים ידיים 910 צפיות

רוצה להרים ידיים לפני 6 שנים, 10 חודשים #105123

• happyman1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • חבר חדש
שלום לכולכם,
מתמודד עם התאווה כבר מגיל 13-14 אך לפני כ4.5 חודשים היתה לי נפילה ששברה אותי לגמרי והחלטתי לחפש חבל כדי לצאת מהבור שבו אני נמצא. מצאתי אותכם לראשונה הבנתי שבאיזה שהו אופן אני מכור, ידיעה שהסבירה לי המון דברים, זה מאוד עזר הצלחתי להחזיק 90 יום.. אך בסופם שחררתי ונפלתי ושוב לא מצליח להפסיק ודוחה דברים חשובים ומשלם על זה ביוקר. אז החלטתי להרשם לאתר כי לבד לא הצלחתי. אני נקי כבר יומיים כמעט שלשה וכל כך בא לי ליפול. מרגיש שזה הדבר היחיד שיתן מזור לנפש הכואבת אחרי ימים קשים. נהייתי עייף לא מחזיק מעמד בערב לעומת לילות שיכולתי להיות ער עד השעות הקטנות בלי להרגיש עייפות גם אחרי חצי כוס יין ששתיתי פשוט כדי לכבות את עצמי ברמה הטכנית. אבל הכח לא נגמר. ועכשיו אני כבוי מחפש משהו שידליק אותי ואני יודע בדיוק מה יעשה את זה... ורוצה כבר להרים ידיים.

תגובה: רוצה להרים ידיים לפני 6 שנים, 10 חודשים #105141

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
קודם כל אוהבים אותך,
וברוכים הבאים לאתר היקר שלנו,
ותודה על השיתוף שלך,
ותכלית, אני שמח איתך על הכמה ימים של נקיון זה בכלל לא מובן מאליו,
ומזדהה איתך עם הרצון להשתמש, אנחנו בטוחים שבשימוש נמצא האושר של החיים, תן לי רק להשתמש פעם אחד ואהיה המושלם של הבן אדם, אבל אחרי השימוש אנו מתעוררים לאותו עולם של הבעיות והקשיים,
אז אייך מביאים יום נקי?
תתחבר איתנו, ההחלמה זה תהליך, לפעמים קשה מאוד להחלים, אבל ביחד ולאט לאט הדבר הזה קורה, סבלנות, ולהמשיך לבוא זה אחד ממילות המפתח פה,

סתם ככה מעניין אותי בן כמה אתה היום?
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.39 שניות

Are you sure?

כן