ברוכים הבאים, אורח

מנסה להתחיל חיים חדשים
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: מנסה להתחיל חיים חדשים 2850 צפיות

מנסה להתחיל חיים חדשים לפני 7 שנים #101530

• netzar
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • חבר חדש

התחלתי לא מזמן את אתגר 90 הימים. מאז כבר היו כמה נפילות ופתאום הגיעה הודעה למייל שאולי זאת התמכרות. 
האמת שבמקום להרגיש מנוחם שזה לא רק תאווה אלא משהו יותר מזה, הרגשתי חלש, מושפל, לא הבנתי איך הגעתי לרמה הזאת. 
אשמח לחיזוקים. 
תודה לכולם

תגובה: מנסה להתחיל חיים חדשים לפני 7 שנים #101531

מסכים איתך שזה לא מצב אידיאלי וטוב, אפילו קצת נחות.. אבל אתה שם.. אנחנו שם אם לדייק.. לא יעזור לרחם או להלקות את עצמי ולתת לדימוי שלי לרדת מתחת ל0.
עם כל הקושי, תבין שזו המציאות הנוכחית.. השאלה שאתה צריך לשאול היא ״אוקיי אז אין מה לעשות.. זה המצב, מה עושים מכאן״? ומתוך כך לבוא לידי עשיית פעולות שיעזרו לך. שיתוף זה משהו שמאוד מאוד עוזר..

״חסימת דרך בפני חפצים מורגלים, סיבוב זרמי הנפש לעבר אחר תחת אשר תעו בשטפם, אינה מלאכה כל כך קלה אבל נעימה ומלבבת היא..״ (הראי״ה קוק)

תגובה: מנסה להתחיל חיים חדשים לפני 7 שנים #101533

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

קודם כל ברוכים הבאים לעולמנו הנפלא,
אני מנסה לכתוב לך תקווה, אבל אין לי המילים כל כך,
אבל תאמין לי,כשנמצאים בניצחון גובר והולך על התאווה, אנו מקבלים כוח להיות חזקים,
תחלוק ותשתף ואנו נהיה איתך לעזרה בהמשך הדרך.
ם

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: מנסה להתחיל חיים חדשים לפני 7 שנים #101535

• netzar
  • חבר חדש

תודה. כבר מתחיל להרגיש קצת ניצנים של תקווה. אם יש לכם איזה ספר/פסקה או כל דבר שחיזק ומחזק אתכם בהתמודדות אשמח אם תשתפו

תגובה: מנסה להתחיל חיים חדשים לפני 7 שנים #101539

ברוך הבא אח יקר.
תשתף אותנו עוד ועוד, זה אחד מהדברים שעוזרים מאוד להשתחרר מהתחושה שתיארת.
אתה יכול לקרוא את הספר הגדול, שזה ספר שחיברו אותו מייסדי תוכנית 12 הצעדים, אותי זה מאוד מחבר.

תגובה: מנסה להתחיל חיים חדשים לפני 7 שנים #101547

• נהירו דאנפין
  • רצף ניקיון נוכחי: 975 ימים
  • דירוג כסף

קרא סיפורים של חברים ותיקים, סוד הכניעה, נתן מתנה וכו'. זה ימחיש לך מה המשמעות של המושג התמכרות וישים לך את העניין בקונטקסט הנכון.

כל הכבוד על האומץ לשתף, כולנו יודעים כמה זה קשה. אבל עצם בקשת העזרה היא כבר רוב העבודה להחלמה. שוב כל הכבוד ואל תתפשר על פחות מהחלמה מלאה. 

אוהבים 
מנדל 

הכינוי שלי הוא נהירו דאנפין, מכור לתאווה, ובכ"ח בשבט תשע"ז האיר ה' פניו אלי באור יקרות, בחסד חינם, ולא נותר לי אלא להיכנע להשגחתו.

תגובה: מנסה להתחיל חיים חדשים לפני 7 שנים #101550

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל

שלום לך חבר יקר,

אני מציע לך להיכנס למדור על 12 הצעדים באתר ולקרוא את הסיפורים האישיים ובכלל על התכנית, ותראה אם זה יכול להתאים לך:

הנה הלינק

הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs
נערך לאחרונה: לפני 7 שנים על ידי סוד הכניעה.

תגובה: מנסה להתחיל חיים חדשים לפני 7 שנים #101565

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום אח יקר וברוך הבא. 
אני מבין שזה קצת מדכא לחשוב שאתה מכור אבל זה בסדר זה יעבור מהניסיון שלי...
תקווה יש בשפע, תקרא על חברים תרפרף ביומני מסע ותראה איזה ימי נקיות ושפיות החברים פה קיבלו. יש החלמה ותקווה בשפע! רק תישאר איתנו. 
אוהבים. 

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

תגובה: מנסה להתחיל חיים חדשים לפני 7 שנים #101603

• netzar
  • חבר חדש

לצערי לא הצלחתי לעבור את היום הראשון בהתחלה החדשה שלי. נאלצתי להשאר לבד עם אינטרנט ברמת סינון לא מספיק גבוהה וזה גבר עלי. לא כ"כ יודע מה לעשות עכשיו. 
אשמח לעצות מה עושים כשהיצר מתגבר.. 
לא יודע מה הייתי עושה בלעדיכם. תודה.

תגובה: מנסה להתחיל חיים חדשים לפני 7 שנים #101608

• נהירו דאנפין
  • דירוג כסף

כיף לשמוע אותך, אוהבים אותך, כואב לשמוע על הנפילה. אם אתה מכור כמוני וכמו נוספים כאן, כשהיצר מתגבר כבר קשה מאוד לעשות משהו. אתה חייב ליצור קשר עם מישהו כבר ברגע שאתה מבין שאתה לבד עם אינטרנט בלי סינון. צריך בשביל זה המון כנות וגם צריך להיות לך למי להתקשר. בשביל זה צריך להתכונן כבר בסתם שגרה של היומיום. מאחל לך פריצת דרך אל ההחלמה בקרוב.

הכינוי שלי הוא נהירו דאנפין, מכור לתאווה, ובכ"ח בשבט תשע"ז האיר ה' פניו אלי באור יקרות, בחסד חינם, ולא נותר לי אלא להיכנע להשגחתו.

תגובה: מנסה להתחיל חיים חדשים לפני 7 שנים #101610

• netzar
  • חבר חדש

אני די חדש אז אני לא יודע, אבל זה אחד מהתפקידים של הקו החם?

תגובה: מנסה להתחיל חיים חדשים לפני 7 שנים #101620

לוקח קצת זמן עד שעולים על דרך המלך.
ממליץ על קריאה רבה בפורום כדי שיהיה לך קל לדעת איך כל החברים פה מצליחים לעלות על דרך המלך בקלות בשמחה ובכיף.

לא נורא! אפילו גם אם אתה חושב שאתה לא בסדר (מה שאני אישית לא מעלה בדעתי), העיקר לא לאבד את התקווה ולדעת שנכונו לנו ימים מדהימים ויפים שיגמדו את הימים השחורים שחווית שלא באשמתך - באמת!

נשמה טובה, שיהיה לך רק טוב, והכי טוב שיכול להיות, אמן.
אוהבים! 
תצליח!!

אין תחליף  ל ח ו פ ש.  נקודה.

תגובה: מנסה להתחיל חיים חדשים לפני 7 שנים #101624

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
חבר זה תהליך, זה קשה להתנתק ביום אחד מהאינטרנט, אבל ביחד עם כוח מחברים זה אפשרי,
אוהב מאוד.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: מנסה להתחיל חיים חדשים לפני 7 שנים #101631

• נהירו דאנפין
  • דירוג כסף

ממוזמן ליצור קשר בפרטי

תגובה: מנסה להתחיל חיים חדשים לפני 7 שנים #101633

• אנונימי3
  • רצף ניקיון נוכחי: 456 ימים
  • חבר חדש

שלום אח יקר!!
יש לי שני דברים להציע לך שאני חושב שהם הפתרון ל80 אחוז מהחטאים שלנו שגם עוזרים לי מאוד:
1.הוא העיקרי,להסתכל על עצמך בצורה חיובית ,להבין שאתה נשמה אדירה באמת ,שיש בך כוחות עצומים שרוצים בתיקון העולם ,בהארתו ,אהבת הבריות ,הרצון להיטיב ולתת ,לעשות את רצון ה',להיות איש חסד איש קודש ,ענווה ,שמחה,כל זה לא סיסמאות כדי לעודד אותך אלא זה מי שאנחנו באמת מאחורי כל הלבושים שהלבשנו את עצמנו.וככל שתגדיל את הנקודה הזאת ככה תתנער יותר מכל השטויות ,ותתקרב לה' באמת.
2.בהמשך אני חושב לנקודה הראשונה ,זה להתמלא באור וחיים אחרים. כיון שברגע שאדם חסר הוא חייב למשוך אליו חיים ואם הוא לא מושך טוב הוא ימשוך רע.אבל אדם מלא בשמחה ותורה וקרבה לה' הוא לא מרגיש חסרון ואין לו בכלל מחשבה ליפול.
 3.טיפ אחרון ,החיים זה תהליך ולא משתנים ביום אחד ויכול להיות שתיפול אז מה?השאלה לאן אתה הולך מה הכיוון וזה העיקר ,תתחיל צעד צעד לאט בסבלנות בשמחה בידיעה שה' אוהב אותך באמת רוצה בטובתך בהצלחתך.
זהו אוהב מאוד מעריך מקווה להצלחתך באמת אל תישבר לעולם"בן אדם עלה למעלה עלה כי כוח עז לך יש לך כנפי רוח כנפי נשרים אבירים אל תכחש בם פן יכחשו בך דרוש אותם דרוש בן אדם וימצאו לך מיד"

• עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.58 שניות

Are you sure?

כן