ברוכים הבאים, אורח

יכול להצליח ב"ה
(0 צופה) 

נושא: יכול להצליח ב"ה 5101 צפיות

תגובה: יכול להצליח ב"ה לפני 3 שנים, 1 חודש #134173

תודה רבה לכל אחד מהמגיבים.
זה באמת נותן כח. זה כמו בצבא שחברים עוזרים מתחת לאלונקה.

מה שמזכיר לי שאני לא מספיק עושה את זה בשבילכם:)

לראות אנשים שאני זוכר שהיו מספרים שאיפסו ונמצאים כעת בעשרות ימים של נקיות ממש מרגש אותי עבורכם ונותן לי כח עבור עצמי.

באתי לכתוב פה(ב"ה עבר עוד יום של נקיות - אני בח"י ימים) כי פשוט מגרד לי... הרבה פעמים בימי שישי הארוכים הייתי מנצל כמה שעות טובות עבור התאווה. בא לי לעזוב הכל וללכת להיות עם עצמי ועם התאווה.. אז באתי לכתוב כאן ולשתף. להרגיש על ידי הכתיבה שאני מצליח קצת לשחרר מזה ולנסות קצת למוסס את זה ושיהיה לי כח לא לעשות זאת.

רוצה עוד קצת ועוד קצת.
מקווה שב"ה אצליח עוד.

שבת שלום חברים יקרים והמון בהצלחה לכולכם במלחמה הזאת ובכלל.

תגובה: יכול להצליח ב"ה לפני 3 שנים, 1 חודש #134174

• יהודי מתוק
  • רצף ניקיון נוכחי: 23 ימים
  • דירוג פלטיניום

שבת שלום אח יקר!!!
יש לך את זה..
אתה יכול עוד קצת ועוד קצת..
מאמינים בך ואוהבים אותך!!!

תגובה: יכול להצליח ב"ה לפני 3 שנים, 1 חודש #134212

מוצ"ש, השעה 03:34 לפנות בוקר ואני עדיין ער בגלל שישנתי בשבת בצהריים וזה דופק לי את השינה בלילה...

בדר"כ אלו שעות מועדות לפורענות. אני פשוט בורח לעולם הפורנו/הוז"ל.

תודה לאל שאני מצליח להיות מיושב בדעתי ולהצליח להתבונן בתאווה/רצון לברוח ולהיות מספיק חזק כדי לא ללכת שבי אחרי זה הפעם הזאת... זה קורא לי, אפילו רק מכח ההרגל של אין ספור מוצאי שבתות כאלו - אבל אני מצליח לפעמים להפנים את העניין בשורשו, לא בטוח אפילו אם זה בשכל או בעומק התודעה  שזה פשוט לא מה שאני רוצה, שזה נורא קל ללכת אחרי היצר אבל אחר כך אני אתבאס.. לפעמים יש את ההבנות האלו כשאנחנו לא מבולבלים על ידי מסך העשן של התאווה או כשאנחנו לא באטרף שאי אפשר לעמוד בפניו.

זה קשה, ויש בי עצבות כרגע. כי מצד אחד יש לי את הסיבות שלי לברוח ומהצד השני אני משתדל לא לברוח - אז הבעיות והחשקים לא נעלמים וגם לא באופן זמני כמו שהבריחה לתאווה יודעת לעשות.. ז"א אני שמח וגאה בעצמי ב"ה שאני לא מתפתה - אבל המאבק עצמו וזה שאני נשאר בבעיותיי משאירים אותי קצת עצוב.

שנקום מחר ב"ה לשבוע טוב וחודש נפלא.
בניסן נגאלו ובניסן עתידים להיגאל.

תגובה: יכול להצליח ב"ה לפני 3 שנים, 1 חודש #134214

• אלי שומר
  • רצף ניקיון נוכחי: 44 ימים
  • דירוג פלטיניום

כל הכבוד לך.
גם לי מוצ''ש זה לילה מועד לפורענות. גם ישן בשבת הרבה, וגם סובל מהמעיים [פרק יציאות השבת, הוא פרק קשה אצלי], וכך לוקח את המחשב לשירותים. הלילה הזזתי רמת הגנה בשביל פנאי. אבל ב''ה נזהרתי שלא לחצתי על שום דבר שהיה נראה שעלול להיות בו חומר רעיל [והיה לי לינקים כאלה]. 
ההרגשה מצד אחד גרועה, השתמשתי במחשב לבידור, במטרימנולוגיה, נסעתי במהירות גבוהה מהמותר. אך החלטתי להתרכז בהצלחה שלא ציפתי ולא ניסיתי שום דבר שיש בו חשש. והחלטתי שאני קם לנ''ץ כמו התוכנית [כך שישנתי פחות משעתיים]. ושני הדברים הללו יגרמו לי בעז''ה להמשיך ביתר שאת את הנקיות.
אל תהיה עצוב מהמאבק, זה טבעי, זה תהליך החלמה קח איתך את הניצחון במאבק, להמשיך ביתר שאת לגאולה מטומאת מצרים. 

תגובה: יכול להצליח ב"ה לפני 3 שנים, 1 חודש #134217

• קדימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 371 ימים
  • דירוג פלטיניום

כל הכבוד יכול להצליח,
תעריך את הח"י ימים,
זה נצח,
אוהבים.

תגובה: יכול להצליח ב"ה לפני 3 שנים, 1 חודש #134284

איזה אלוף אתה יכול להצליח,
אני ממש מבין את הדברים שכתבת וגאה ביכולת שלך לעצור באמצע כל הדברים שקובצים לך בראש ולהיכנס לפה. זה גבורה אמיתית.
גם עניין מוצאי שבת מוכר כבור מועד לפורעות. העיפות והשעמום מובילים לכמה סרטונים שמובילים למקומות שאח"כ מתחרטים עליהם, אבל ברוך ה' התגברת ואתה כבר בעשרים יום.
בהצלחה רבה בהמשך הדרך, שתף אותנו ותן לנו את הכוחות להמשיך,
מעריכים אותך,
 המתגבר

נקי רק להיום

מה עם מחר? נדבר על זה מחר...

תגובה: יכול להצליח ב"ה לפני 3 שנים, 1 חודש #134332

אז אתמול כבר נפלתי בפור' והיום בהוז"ל פעמיים בבוקר.

ואיפסתי לאחר 22 ימים מלאים של שמירה על הוז"ל ו21 ימים בלי פורנו.

מנסה להבין מה היה הטריגר שלי.. ואני מוצא כמה:
אני גם בתקופה קצת לחוצה מהפן האישי, עם קצת עצבות לפעמים.
גם צורך בסיסי ובריא(אני עדיין רווק)
גם הרגל של המון שנים שעוד לא הצלחתי להיפטר ממנו

אני באיזו סוג של הדחקה אחרי הנפילה למרות שיש לי גם עצב על כך., אז אני לא לגמרי מדחיק.
ואני גם אומר תודה על ה22 ימים האלו, לא דבר של מה בכך עבורי.

רק לפני כמה ימים חשבתי לעצמי איזה יופי אני מתמודד.. התאווה תוקפת אותי ואני ממש מבין בשכל כמה זה לא טוב ואני מצליח להימנע מזה, להתגבר. הרגשתי אולי שאני בכיף מגיע לעוד כמה עשרות ימים טובים של נקיות..

אבל במקביל לתחושת השליטה עולות לי מחשבות לחזור עשות את מה שהייתי עושה, יצרים שמתעוררים בגלל מה שרואים ברחוב ואז אני חושב על זה אח"ב - זה טריגר חזק עבורי וגם כאמור צורך בסיסי של רווק ועוד..  וכשנגישתי לפור' אתמול הצלחתי להימנע מהוז"ל כי הרגשתי את הבעיה שאני הולך אליה ובמקביל עברו לי מחשבות על אנשים פה ומה שקראתי על ההתמודדיויות שלהם ואיזה גיבורים הם שהם כבר ב 40 ו100 ו 300 ימים.. וחשבתי שאני אחזור לתלם וזו נפילה של צפיה וזהו. אבל למרות שאני ידעתי והבנתי בשכל כמה זה לא טוב.. ולמרות שהמון פעמים בעבר במקרים כאלו אני הייתי פשוט על אוטומט - סוג של מסכה שיורדת על השכל והפעם זה לא היה ככה במיוחד.. כי הוא עדיין פעל וניתח וממש הבנתי שאני לא רוצה - אז עדיין עשיתי זאת.. כנ"ל הבוקר בהוז"ל.  הרגשתי שהייתה פה בחירה שלי ולא רק משהו שאני כרגע מה שנקרא לא רואה בעיניים מרוב תאווה.. ז"א אני כן חושב שמתחת לפני השטח הופעלתי על ידי הרגלים ישנים אבל מצד שני גם הרגשתי שהמודעות שלי נמצאת וקיימת ואיכשהו בכ"ז בחרתי בזה..מקווה שהצלחתי להעביר את העניין הזה כי הוא מאוד מציק לי שכביכול או לא כביכול בחרתי הפעם במודע לעשות את מה שעשיתי.

פעם אחרי נפילות הייתי מחליט שאני מתענה חצי יום או מעמיס עליי כל מיני "עונשים" כדי לכפר.. אבל אני לא בקטע הזה עכשיו.

גם הבנתי שוב(מה שכבר ידעתי) שזה מאוד מפתה לחשוב בימים של שליטה בתאווה שהנה זה יכול להיות כך עוד מלא זמן, אבל זה לא. ישנם דפוסים והרגלים שפשוט טבועים בDNA של מי שהיה מכור וזה סוג של קפיץ שמשתחרר ובקיצור תמיד צריך לחשוש ולהיזהר.

ושוב, מצד אחד זה לא דבר של מה בכך עבורי שהחזקתי 22 ימים,. מצד שני אני יודע שיכולתי להחזיק עוד 22 ושפשוט אולי בחרתי ליפול(ואולי לא בחרתי), עכשיו אצטרך להמשיך הלאה ולאפס לא רק באתר אלא גם בראש שלי כי אני די מאוכזב מעצמי וגם שואל את עצמי אם אני באמת רוצה את זה או שנוח לי עם נפילות פה ושם.. כי עובדה שבחרתי למרות שיכולתי שלא(כל ההתלבטות שכתבתי למעלה..)

אני מאחל לעצמי להתחיל שוב מההתחלה והפעם לסיים את ה90 יום ב"ה.

תגובה: יכול להצליח ב"ה לפני 3 שנים, 1 חודש #134333

יכול להצליח היקר,
הצטערתי נורא לקרוא את דבריך ואת הצער שאתה נמצא בו.
שמחתי מאוד על ההצלחה שלך שממש לא  מובנת מאליה לאנשים במצבינו.
המשנה אומרת אל תאמר לכשאפנה אשנה שמא לא תפנה.
ובהקשר אלינו אל תחשוב שאם אתה נשוי הבעיה נפתרת או יורדת במקצת.
ניתן להיות עם האישה באהבה גדולה ובנתינה ענקית, ועשר דקות אח"כ לראות משהו שמעורר אותך ואתה רק רוצה לאונן ולצפות עוד ועוד.
אני לא בא לבאס אותך חלילה אלא רק לתת פרופורציה לנסיונות שלך.
אתה נשמע בחור שממש מבין את מצבו מבחינה שכלית ויודע איך להתמודד עם זה, אבל כמו שנכתב כאן פעמים רבות בעבר, לא ניתן לעשות את אותן פעולות ולצפות לתוצאה שונה.
אם עד עכשיו רק שיתפת בפורום ואתה רואה שזה לא עוזר לך באופן מלא ומוחלט תצטרך להוסיף עוד מרכיבים בהחלמה כדי להתגבר על זה,
ובעזרת ה' מתוך נקיות אמיתית תגיע לקשר עם אשתך ותיהיה שלם עם מי שאתה.
אני נשוי כבר קרוב לעשר שנים, ונקי בסה"כ 76 יום, העלבון והבושה ותחושת הבגידה שלי מאוד גדולה ואני כל הזמן מנסה לכפר ולתקן את זה.
אתה רוך ה' עומד רגע לפני זה, תקן עצמך במותר לך, תשקיע את כולך בתהליך, וכאשר תמצא את אשתך תגיע לשם טהור עם לב שלם.
בהצלחה רבה, מחכים לך פה בפורום
המתגבר

נקי רק להיום

תגובה: יכול להצליח ב"ה לפני 3 שנים, 1 חודש #134468

נפלתיי היום שוב לאחר 3 ימים.
איפסתי

תגובה: יכול להצליח ב"ה לפני 3 שנים, 1 חודש #134469

• עשר שמעון
  • רצף ניקיון נוכחי: 406 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהב אותך חבר! 

תגובה: יכול להצליח ב"ה לפני 3 שנים, 1 חודש #134477

יכול להצליח היקר,
יום שישי היום לאנשים עסוקים בהכנות לשבת.
לכן היה חשוב לי ליצור הכל ולהיות כאן איתך, לפחות בתמיכה אם הלווי אני לא יכול עכשיו.
בעזרת ה' ביום ראשון נדבר באריכות על הנפילה הנוכחית ועל מה שהוביל אליה..
השבת נקרא פרשת ויקרא.
משה רבינו לא יכול להיכנס אל אוהל מועד עד שה קורא אליו. כן כן משה הגדול בחיר הנביאים נשאר לפעמים בחוץ ולא נכנס.
גם אל הארץ המובטחת הוא לא נכנס.
אבל אתה זכית להיכנס ולהיות כאן בארץ המובטחת.
קח את השבת הזאת ואת כל המעלות שלה ותכנס לעולם של טהרה, לא כי אתה רוצה, לא כי זה יעשה טוב לקשר שלכם, אלא כי זה מה שה אמר..הוא קרא ואתה נכנס.
שיהיה שבת שלום ובהצלחה גדולה.
מצטער על הקיצור,
המתגבר..

נקי רק להיום

תגובה: יכול להצליח ב"ה לפני 3 שנים, 1 חודש #134505

כל כך מזדהה עם התחושות ועם המחשבות שהעלית יכול להצליח אחי היקר.
אני גם כרגע רווק, ואני מודה שהמחשבות האלה בהחלט עולות גם אצלי מידי פעם.
מבקש ממך בקשה קטנה, כרווק לרווק בינתיים, שנחזק אחד את השני במסע הזה בעז"ה.
חוץ מן הדגש הרב שמופנה אל הנפילות תנסה להפנות את הזרקור אל עבר ההתקדמות שלך ועל ההצלחות שלך בתהליך, ובהחלט יש להם נוכחות במסע שלך.
מתפלל, מאמין ומקווה להצלחתך אחי היקר.
אני איתך ממש חבר.

תגובה: יכול להצליח ב"ה לפני 3 שנים, 1 חודש #134611

תודה רבה למגיבים, חיזקתם אותי.

משישי עד היום אני סופר 4 ימים נקיים.
אבל אני נמצא תחת גלים של מתקפה של תאווה. הבוקר כמעט נפלתי בהוז"ל, הייתי קרוב ל95 אחוז והפסקתי.

גם עכשיו אני רוצה אז במקום זה אני בא וכותב.

לא פשוט.
שנזכה לבחור ב"ה בטוב.

תגובה: יכול להצליח ב"ה לפני 3 שנים, 1 חודש #134613

כתבתי את ההודעה הקודמת וחזרתי לעשות את מה שעשיתי מהבוקר..

נפלתי שוב.

תגובה: יכול להצליח ב"ה לפני 3 שנים, 1 חודש #134618

• עשר שמעון
  • רצף ניקיון נוכחי: 406 ימים
  • דירוג פלטיניום

קודם כל אוהבים אותך אחי!
קוראים לך "יכול להצליח" 
חבר יקר, למה נראה לך שתצליח? 
האם יש סיבה כלשהי שלא תמשיך ליפול ? 
האם אתהצעושה משהו בעקבות הנפילות שיכול לשנות את המאבק ?

זמן ליצירת דף: 0.79 שניות

Are you sure?

כן