ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1

נושא: 90 יום 2657 צפיות

90 יום לפני 11 שנים, 10 חודשים #9455

• yonip
  • חבר חדש
חברים מזמן שלא פרסמתי וזה בגלל שהרגשתי חוסר אונים ולכתוב את בעיותי באתר זה אולי מקל אך לא יפתור את הבעיה
במשך חודש אני מנסה לכבוש את ה90 ימים המיוחלים ובכול פעם אני נכשל מחדש לפעמים נשאר יותר ימים ולפעמים פחות אבל נכשל בעוד שבוע אני בן 21 ואני לא מעוניין שגם גיל 21 יתבזז לי כמו גיל 20.אני כול חיי ניסתי להתרחק מהרגלים רעים,אני לא מעשן,שותה ורק ההרגל הזה הצליח לתפוס אותי ואני פשוט מתוסכל .אני באמת מקווה שעכשו המלחמה של תסתיים אחת ולתמיד למרות שזאת מלחמה יום יומית וש 90 זה רק מטרה לכיון היעד המיוחל.

בעניין: 90 יום לפני 11 שנים, 10 חודשים #9457

• דובי
  • דירוג פלטיניום
שלום אחי היקר
זה טוב לשחרר את מה שמעיק עליך.  אני חושב שזה המטרה האמיתית שלשמה יש את הפורום.
אני מאחל לך ומקווה בשבילך שתהיה חזק . גם עלי עוברים ימים קשים . ובא לי ליפול .אבל אני יודע שהתאווה לא תפתור לי כלום.
אשמח לעזור לך באופן אישי בטלפון או בפרטי עם תרצה .
שבת שלום ומבורך . שבת נקיה ושמחה

בעניין: 90 יום לפני 11 שנים, 10 חודשים #10013

• יש לי סיכוי
  • רצף ניקיון נוכחי: 225 ימים
  • חבר קבוע
יוני היקר,
אני יכול להמליץ לך על שני דברים,שעוזרים לי בימים קשים אלו:

א. תעסיק את עצמך. אל תשאיר שעה אחת פנויה.גם אם זה להזמין חברים הביתה.
אתה לא חייב ללמוד תורה כל היום ולהתפלל כל היום-פשוט תהיה עסוק! ותגיע הביתה כל יום עייף סחוט ותיפול ישר למיטה.

ב. תזכור ותשנן את הפסוק 'ברוך ה' יום יום'- יום יום. זו עבודה יומיומית. תגיד לעצמך שאתה רוצה רק היום להישאר נקי.
עכשיו, כולנו יודעים שאתה עובד על עצמך,ושאתה לא באמת מתכוון 'רק היום',אתה מעוניין לכל החיים.
הרעיון הוא שתסתכל על היום שלפניך ותגיד לעצמך: האם באמת שווה לי ליפול יום אחד? להרוס רצף כל כך ארוך?
אני לא יכול להתאפק רק היום?
ברוך ה' יום יום! רק להיום! כל יום! רק להיום-ברוך השם!

מקווה שתצליח.

בעניין: 90 יום לפני 11 שנים, 10 חודשים #10018

• YeshAtid
  • דירוג פלטיניום
יוני ?
לתת לך טיפים אני לא יכול... אבל יש משהו שאני כן יכול לעשות דבר אחד יש לי קבוצה בסקייפ שנקראת "יש עתיד" יש שם הרבה צעירים גם בגילך בני 20 ו... שנאבקים ויש חיזוקים ויש שם אווירה טובה וצחוקים ואם אתה מעוניין לבוא תוסיף אותי לסקייפ yesh.atid או תדבר איתי בפרטי לפרטים נוספים אוהב אותך אחי היקר, אתה עוד חייל במלחמה נגד יצר הרע אבל ביחד נוכל לכבוש את הפסגה אשריך צדיק !
יש עתיד

בעניין: 90 יום לפני 11 שנים, 10 חודשים #10124

• yonip
  • חבר חדש
חברים זה היום החמישי שאני שומר את הברית,אתמול החלטתי ללכת לשיעור תורה בפעם הראשונה בחיי ובמהלך השיעור הבנתי כמה  אני מזדהה עם דברו של הרב.הוא אמר שכול פעולה שאנחנו עושים היא בכדי להיות מאושרים והוא צודק בתחילת הדרך הייתי בטוח שזה הדבר שגורם לי אושר וכול פעם שהיה לי רע שה היה המפלט הקצר  שלי לאושר אך רק שנכנסתי לזה לעומק הבנתי שזה היה רק בריחה מהמציאות ומהתמודדות אמיתית.yeshatid הרעיון שלך מעולה למה ההתמודדות לבד קשה ולפרוק את המחשבות זה תמיד עוזר.מקווה שנצליח בעזרתו של ה לגבור על היצר  

בעניין: 90 יום לפני 11 שנים, 10 חודשים #10132

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
ליוני
עיצות קשה לי לתת במיוחד שכבר קיבלת עצות מאנשים יותר מנוסים ממני אבל אם תחשוב שהנה עוד יום אתה יותר רגוע ולמה לחזור לעצבים האלו זה יכול לעזור
ליש סיכוי
אכן להיות עסוק כל היום ולחזור הביתה סחוט זה טוב מהבחינה הזאת. אני לא מכיר אותך ואת מצבך האישי אך אם אתה נשוי קשה ליישם את זה בלי להסתכסך איתה
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.39 שניות

Are you sure?

כן