ברוכים הבאים, אורח

אין לי כוחות להלחם במהלך היום, אפרוס ואלחם כל דקה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אין לי כוחות להלחם במהלך היום, אפרוס ואלחם כל דקה 1917 צפיות

אין לי כוחות להלחם במהלך היום, אפרוס ואלחם כל דקה לפני 7 שנים, 9 חודשים #91936

אז ימים יגידו, לעשות משהו יום שלם ולתת לזה את כל כוחי, לא אוכל ולא יכולתי.
אולי באמת, אני צריך את מאט הכוח שיש לי לחיים האלו האלו וליום הזה, לחלק שווה בשווה לכל דקה (או שניה) בו.
כרגע אחשוב מה המאט שאוכל לעשות בדקה זו.
אני לא בנוי למעשים משוכללים וארוכי תווח, לא לתכנון ולא ליישום ארוך.
אבל לעשות משהו במשך דקה, משהו עם פחות דחק, אוכל לחשוב עליו.
ז"א המעשה הגדול שרציתי לעשות, אני יעשה רק דקה ממנו, מה שהשם יתן לי.
מן, כלום כוח בכלום זמן, אבל אני אעשה כי זה יהיה במקום ההשתדלות היומית הגרנדיאוזיט שלי, זו תהיה השתדלות מזערית שלי.
במהירות הצב (:
עדיין קשה,
אז נתכנן התקדמות רגעית, אבל תכנון ומעשה של הדקה הקרובה, באותם הכוחות שיש לנו, שתכננו שלא יבזבזו את הכוחות היומיים.

מקוצר רוח /לשעבר

שמחת חינם /לשעבר

Legopart /לשעבר

תגובה: אין לי כוחות להלחם במהלך היום, אפרוס ואלחם כל דקה לפני 7 שנים, 9 חודשים #91969

• קדימה הלאה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג פלטיניום
שלום שמחה!

לי מאוד עוזר לחשןב לפעמים רק על הפעולה הבאה שאני עושה מה יהיה בהמשך זה לרצונו של אלוהים אני לוקח אחריות כל פעם על הפעןלה הבא

המון הצלחה! כאן למקרה ששצריך. .

תמיד אשמח לעזור! ניתן לשלוח הודעה פרטית במקרה שצריך..

תגובה: אין לי כוחות להלחם במהלך היום, אפרוס ואלחם כל דקה לפני 7 שנים, 9 חודשים #91983

תגביהו את החומות רבותי!, המים עולים על גדותם

מקוצר רוח /לשעבר

שמחת חינם /לשעבר

Legopart /לשעבר

תגובה: אין לי כוחות להלחם במהלך היום, אפרוס ואלחם כל דקה לפני 7 שנים, 8 חודשים #92034

רשמתי לעצמי להתקשר ולבקש גישה לקבוצה הפתוחה.
זמן ללכת בפועל לקבוצה אחרת אין לי וגם אני מאוד מבולבל ולא יודע ממה להתחיל בפועל ומה בדיוק יצליח לי ולנסות סתם אין לי כוחות
איך אמר YUDA ממלחמת הכוכבים4: בתגובה ל "אני לא מאמין" הוא ענה "בגלל זה לא הצלחת"

מקוצר רוח /לשעבר

שמחת חינם /לשעבר

Legopart /לשעבר
נערך לאחרונה: לפני 7 שנים, 8 חודשים על ידי מקוצר רוח.

תגובה: אין לי כוחות להלחם במהלך היום, אפרוס ואלחם כל דקה לפני 7 שנים, 8 חודשים #92055

צריך לחזק את החומות ורק להעלות אותן ולהגביהן, אחרת למה שבפנים לא יהיה  כלפי חוץ

מקוצר רוח /לשעבר

שמחת חינם /לשעבר

Legopart /לשעבר

תגובה: אין לי כוחות להלחם במהלך היום, אפרוס ואלחם כל דקה לפני 7 שנים, 8 חודשים #92074

איך לא ראיתי את זה קודם שאני צריך להתבייש מהחטא, מלראות דברים כאלו.
מה פתאום זה בא מתוך הרגל או חשק... זה בושה לראות תעווה.
"יכתבו עלי רואה זונות היה"
זה בושה, מראות כאלו, צריכים ליצור חרדה...
למה אנשים צוחקים על מי שנגעל...

מקוצר רוח /לשעבר

שמחת חינם /לשעבר

Legopart /לשעבר

תגובה: אין לי כוחות להלחם במהלך היום, אפרוס ואלחם כל דקה לפני 7 שנים, 8 חודשים #92133

התשובה: כי אני יהודי!

היצר הרע כשהוא נח אצלי, הוא שוכן באנשים אחרים, והם שואלים אותי "תגיד אתה נזיר?", מצחקקים "אבל זה שייך לי ולכל אחד מאיתנו אז זה מותר"
סליחה על הביטוי
אלוהים; עולם של תועבות בראת ואין צדיק בו, לא מצאתי ואותי כשופט המושחת והתעב ביותר בעולם הזה.
מדוע לא נולדתי בדור שכולו זכאי?, לא הייתי מתקלקל או רוצה רעות לאף אחד אם הייתי נולד בדור של צדיקים.

מקוצר רוח /לשעבר

שמחת חינם /לשעבר

Legopart /לשעבר

תגובה: אין לי כוחות להלחם במהלך היום, אפרוס ואלחם כל דקה לפני 7 שנים, 8 חודשים #92134

התשובה של ה' אלייך:
אין דבר כזה דור שכולו זכאי. בכל דור אנשים התמודדו עם התאווה ועם תועבות, ברמה כזו או אחרת.
אני אוהב אותך ולטובתך הורדתי אותך לעולם הזה בדור הזה,
כי יש לך יכולות שאין לנשמות אחרות.
רק נשמות גבוהות ירדו לדור הזה, כדי לברר את ניצוצות הקדושה מעמקי הקליפות
ואתה אחד מהם
בכל דור יש צדיקים, בינוניים ורשעים.
אתה לא באמת רוצה רע, אתה רוצה רק טוב לך ולסובבים אותך ולבריאה בכלל.
רק בשמחה אהובי בני

העיקר זה תודה והודאה.
על כל יום נקי תגיד תודה רבה לקב"ה ששמר אותך נקי.

תגובה: אין לי כוחות להלחם במהלך היום, אפרוס ואלחם כל דקה לפני 7 שנים, 8 חודשים #92135

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

נחמן ושמחת החיים היקרים, לפני שהגעתי לתכנית הייתי עסוק עם המחשבות האלו צדיק רשע, ואני הולך לתקן תיקונים וכו'
היום אני יודע שלא משנה למה אני סקסואליסט, אני צריך להתמקד ביום הנקי, ולתקן את הפגמי אופי שלי שהם מביאים אאותי לשימוש, וכל השאר דברים כשנגיע למעלה נראה מה זה, פה בעולם הזה, יש לי תפקיד להביא יום נקי, בלי קשר לשום דבר.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: אין לי כוחות להלחם במהלך היום, אפרוס ואלחם כל דקה לפני 7 שנים, 8 חודשים #92137

למה אני לא פורק את הדחפים שלי בפעילות גופנית?!
הרי אני יודע שזה מה שהגוף באמת רוצה.

מקוצר רוח /לשעבר

שמחת חינם /לשעבר

Legopart /לשעבר
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.60 שניות

Are you sure?

כן