ברוכים הבאים, אורח

36 ימים של נקיות
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: 36 ימים של נקיות 2245 צפיות

36 ימים של נקיות לפני 7 שנים, 11 חודשים #90089

מה אומר חבר'ה ברוך הא-ל אני זוכה ממש ברחמיו יתברך ל-36 ימי נקיון.
אבל, זה לא פשוט. לפני כמה ימים התחיל להיות קשה. תכל'ס ה-30 ימים הראשונים היה סבבה בקושי היו נסיונות קשים וכו', אבל לפני כמה ימים היצר התחיל לדרוש את שלו וזה פשוט ניהיה קשה. פעם יותר קשה פעם פחות קשה - זה משתנה.. עולה ויורד.
אני מאוד הייתי רוצה להשתמש, באמת. אבל זה כל כך יזיק. ההשלכות קשות מדי.
וכשקשה לי, אני אומר לעצמי:
"נו, אחי, עכשיו אתה מוכן לוותר על זה? לא חבל, נלחמת קשה, היה לא פשוט, למה עכשיו להישבר? המתחיל במצווה אומרים לו גמור! לפחות תעמוד באתגר, לא ביקשתי ממך להיות נקי לנצח. אבל לקחת על עצמך אתגר נכון? אתה יודע שה-90 ימים האלה הם לא פשוטים, אבל לפחות תסיים אותו בהצלחה. מי יודע, אולי אם כשתסיים אותו בהצלחה בעז"ה, אתה לאט לאט תתחיל להתנקות מזה עד שתזכה לתקן ולהזדכך?
אל תישבר, אל תתן לעצמך. אין עוד הרבה זמן, זה עובר ברגע תאמין לי, עוד שנייה אתה תמצא את עצמך ביום ה-90. רק תחזיק מעמד. אל תוותר."

גם בטח מי שעבר או מנסה לעבור את אתגר ה-90 יום מבין את התחושות האלה שמרגישים לחץ ופחדים וכו' כי באמת ההסבר הוא שהגוף היה רגיל לקבל עונג מסוים, והעונג הזה הוא עצום בשבילו וזה מרגיע אותו וכו' ועכשיו הוא לא מקבל אותו. ולכן זה יוצר כל מיני פחדים וקשיים ולחצים נפשיים.

טוב אבל העיקר זה 90 יום נקיים. תמיד לזכור. עם כמה קשה שיהיה, לזכור שהעיקר זה לעבור 90 יום בהצלחה. 90 יום של נקיות.
שבוע טוב צדיקים, בהחלמה נעימה ומתוקה לכולנו.

העיקר זה תודה והודאה.
על כל יום נקי תגיד תודה רבה לקב"ה ששמר אותך נקי.

תגובה: 36 ימים של נקיות לפני 7 שנים, 11 חודשים #90100

• michael
  • דירוג זהב
בס"ד

אשריך אח יקר!!
אתה בדרך הנכונה.
נכון, קשיים הם חלק מהתהליך, אך כמו שכתבת בעצמך - לפעמים הקושי הוא גדול אך לפעמים הקושי הוא קטן.
36 יום זה אדיר!!
אוטוטו אתה מגיע ל-90 יום בעזרת ה'!!!!
מחר בבוקר מסתמא הקושי יחלוף, יום רענן, חדש, טרי ונקי.
אשריך!! 

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.30 שניות

Are you sure?

כן