ברוכים הבאים, אורח

שלום לכולם. קצת לשתף תובנות
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שלום לכולם. קצת לשתף תובנות 2217 צפיות

שלום לכולם. קצת לשתף תובנות לפני 7 שנים, 11 חודשים #89823

• כהן1
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • חבר ותיק
שלום לכולם אני מאוד מעריך את כל מה שקורה כאן את האנשים את הכנות את הנשמה שמפלסת לצאת החוצה אל האור למרות הכל. 
אמנם אני רק בתחילת הדרך(יום 8 ב"ה) רציתי לשתף אתכם בתובנה שלי אולי יהי לתועלת.. 
בעברי הרבה לפני שהייתי מודע ליהודות שלי והרבה לפני ידעתי כמה התאווה הזו מזיקה לכל אדם כל שכן ליהודי שהוא חלק אלוקא מלמעלה להיות קבור תחת כזו טומאה כל כך הרבה יסורי נפש.. גיליתי שימוש בתאווה יכול לתפקד כחומר מעורר להפיג עייפות(כמובן רק לפי שעה) כך שמיוחד בצבא היכולת הזאת בא לשימוש הרבה...עד שזה ממש נצרב במוח עד היום הרבה פעמים שאני עייף המוח רואה בשימוש בתאווה כ'פיתרון' לגיטימי לפתור את המצוקה הזו. אוי לי! קיבלתי מהבורא כלי כל כך יקר ואני בטפשותי הפכתי אותו לסוחר סמים חסר מצפון.. מי ייתן אצליח לתקן להתנקות סליחה רבונו של עולם שהכנסתי צלם להיכל!!. 
אז זהו חברים זו התובנה שלי כדי להתגבר על זה צריך גם גוף בריא לפעמים כל מה שחסר זה עוד כמה שעות שנה בהצלחה לכולם בהמשך הדרך

תגובה: שלום לכולם. קצת לשתף תובנות לפני 7 שנים, 11 חודשים #89873

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
ברוך הבא, אני יודע היום שחלק מהחלמה שלי זה לישון טוב בלילה, כשאני עייף אני פתאום מחפש תאווה, בכל מקרה תמשיך איתנו נשמח לראות אותך חלק מחברתנו.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: שלום לכולם. קצת לשתף תובנות לפני 7 שנים, 11 חודשים #89901

• כהן1
  • חבר ותיק
תודה רבה לך מחמם את הלב 

תגובה: שלום לכולם. קצת לשתף תובנות לפני 7 שנים, 11 חודשים #89905

• כהן1
  • חבר ותיק
ב"ה כבר יום 12(: כל כך שמח להיות חלק מכל תהליך ההחלמה הזה.  אני לא זוכר בדיוק ממי קראתי את זה אבל מבחינתי אותו חבר נתן לי את אחד הכלים החזקים ביותר והוא לא להלחם בתאווה אלא פשוט לוותר עליה.. לחיזוק הרעיון הזה ראיתי בשם הרבי מזוויעל שנקבע לאדם בראש השנה גם כמה תענוג הוא יקבל כחלק מהמשאבים לקיים שליחותו ממילא כמו שלא נרצה לבזבז את תקציב הכסף על שטויות או סתם בצורה לא אחראית כך גם את תקציב התענוג אם נזכה לא להוציא אותו על תאווה נזכה לקבל אותו בדברים אמיתים טובים ונצחיים.בהצלחה חברים 

תגובה: שלום לכולם. קצת לשתף תובנות לפני 7 שנים, 11 חודשים #89908

• אהבת חסד
  • רצף ניקיון נוכחי: 1913 ימים
  • דירוג פלטיניום
אני חושב שלצערי הגעתי כבר למקום שהשימוש בשבילי הוא סבל אחד גדול. לפני, תוך כדי, ואחרי כמובן...  (אע"פ שיש רגעי הנאה. אבל זה כל כך רע ומר. לא לזאת יקרא הנאה)
השתדל לא להגיע לשם גם אתה...

בהצלחה צדיק! ויום נקי ומפוקח.
נערך לאחרונה: לפני 7 שנים, 11 חודשים על ידי אהבת חסד.

תגובה: שלום לכולם. קצת לשתף תובנות לפני 7 שנים, 11 חודשים #89917

• כהן1
  • חבר ותיק
אמן! תודה אחי

תגובה: שלום לכולם. קצת לשתף תובנות לפני 7 שנים, 11 חודשים #89950

• כהן1
  • חבר ותיק
שלום חברים למסע. אני עומד עכשיו מול אחד מהנקודות תורפה היותר משמעותיות במהלך השבוע והיא משמרת לילה לבד כל הלילה עם אינטרנט.. למרות שעכשיו ב"ה אני כבר לא כל כך לבד יש לי אותכם.. (: רציתי לשתף אותכם בתובנה שעלתה לי השבוע ידוע שבזמן שאדם זוכה בעז"ה לעמוד בניסיון של שמירת העיניים אותו זמן היא עת רצון לקבל תפילותיו אז עלתה בי המחשבה להתפלל בשעה זו על ילדי שהבת שלי לא תלך בלבוש כזה שמכשיל אנשים ולבני יהי הכח לשמור על העיניים ולהשמר מהתאווה.אומנם הם בני שנתיים ושלוש אבל טוב שכבר יהיה להם קופת חיסכון של תפילות(: המנוף בזה שאני נזכר בהם הוא שאני נזכר לאיזה עולם לא שפוי בעליל הם נולדו השם ישמור אותם ואני חייב לתת להם אי של שפיות בתוך כל הבלגן הזה אני מרגיש שאני חייב למענם להיות נקי מהתאווה הזו לגמרי. אז זהו שוב תודה לכולם בעז"ה השם שנעבור את הלילה בשלום.. 

תגובה: שלום לכולם. קצת לשתף תובנות לפני 7 שנים, 11 חודשים #89951

מאחל לך שהשם יתן לך כוח ותבונה מה נכון עבורך לעשות
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.80 שניות

Are you sure?

כן