ברוכים הבאים, אורח

הכניעה הרגה את האובססיה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: הכניעה הרגה את האובססיה 1736 צפיות

הכניעה הרגה את האובססיה לפני 7 שנים, 11 חודשים #89295

• r121
מודה אני לפניך מלך חי וקיים שהחזרת בי נשמתי בחמלה רבה אמונתך...מודה אני לפניך מלך העולם על עוד לילה של ניקיון, דבר שאינו מובן מאליו בכלל ואם היה תלוי בי, הייתי משתמש כל הלילה ללא הפסקה. איני אדם רע, אני אדם החולה במחלה קשה וחסרת רחמים, מחלה בה המחשבה שלי תקועה רוב הזמן על מיניות ונשים. המחשבות שלי אובססיביות בטירוף, כל מחשבה  נראת לי, הכי אמיתית בעולם למרות שהיא שקר מוחלט. המחשבות האובססיביות הללו לקחו ממני את החופש לבחור, הן מובילות אותי להתנהגות כפייתית הרסנית,החוזרת על עצמה ללא רחם. אחד הדברים הברורים במחלה הזאת הוא הניתוק. ההתמכרות מנתקת אותנו מהסביבה,מנתקת אותו מהחיים האמיתיים, נותנת לנו לחיות בעולם של דימיונות ופנטזיות. ההתמכרות הזאת הביאה אותי למקום בו אני מנותק ריגשית לחלוטין מעצמי ומרגשותיי. הלילה הזה עברתי רגוע וישנתי ממש טוב ואני אסיר תודה על כך. אך אני רוצה לזכור, לולא אתה אלוהים עושה עימי את החסד הזה הלילה ושומר אותי מעצמי, אני הייתי משתמש. בורא עולם אתמול ראיתי לראשונה תמונה ובה צולמתי עם חברים בחופשה, לא ידעתי עד לאותו הרגע כמה הרזון שלי מציג אותי כאדם חולה, אני חסר אונים מול זה. עברתי מספר ימים קשים במחשבות ללא הפסקה, שמה אולי חלילה נדבקתי באחת ממחלות המין שאין להם תרופה. אני רוצה למסור זאת בידיך. אני אומנם לא נקי תקופה ארוכה, אך עברתי שינוי גדול במחשבתי. אני אדם רגוע ושלם, פעם הייתי עצבני מאוד ותוקפני ללא הפסקה. אני רואה שאלוהים משחרר אותי מטינות מיותרות שיש בתוכי, אני מודה לו על כך. בורא עולם אני עדות לכך שכאשר מישהו פונה אליך באמת ומבקש עזרה אמיתית ממך, אתה תמיד עוזר!!! אני רוצה לזכור שאני נקי כעת בזכותך אלוהים, אני חסר אונים מול התאווה ויכול בכל רגע למעוד, אתה היחיד שיכול לעזור לי ולשמור אותי עצמי. אני מוסר כעת את חיי ורצונותיי כולם בידך, תעזור לי אבא

תגובה: הכניעה הרגה את האובססיה לפני 7 שנים, 11 חודשים #89297

• מושי
  • רצף ניקיון נוכחי: 402 ימים
  • דירוג פלטיניום
כמה מרגש לראות מילים כנות ואמתיות מעומק הלב.
איתך בהחלמה...

= = =
גם היום, רק להיום.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.30 שניות

Are you sure?

כן