ברוכים הבאים, אורח

יום נקי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: יום נקי 2072 צפיות

יום נקי לפני 7 שנים, 11 חודשים #89265

• r121
אסירות תודה לבורא עולם על מעל 50 שעות של ניקיון. היום היה לי רצון חזק להשתמש,אחרי שלגמתי הרבה תאווה. מדהים אותי בכל פעם מחדש עד כמה אני חסר אונים, חסר כח ויכולת להתנגד להתמכרות ההרסנית הזאת. היום פשוט לא נלחמתי בזה, החלטתי למסור את זה לאלוהים, פשוט התחננתי אליו שיקח את זה ממני. הוא עשה את בגדול!!! אלוהים מוכיח לי בכל פעם מחדש, שכאשר אני משאיר בידיו את ניהול הדברים ונכנע באמת, יש סיכוי אמיתי שאשאר נקי. כאשר אני נלחם במחשבה האם להשתמש או לא, היא מתעצמת אצלי בראש, בסופו של דבר אני אשתמש, כאשר זה אני מול הראש שלי אז הראש  ת מ י ד ינצח את השכל הישר!!! כאשר אני בקריז כמו היום, לא עוזרות כל התובנות וההבנה שהתמכרות היא רעל עבורי, המח שלי עושה מעקף על הכל ולוקח אותי בקלות לשימושים חסרי רחמים. אני אדם החולה במחלה שהתרופה שלה היא כניעה וקבלת עצמי כמו שאני, כפי שברא אותי אלוהים. אני אסיר תודה על יום נקי ועבורי יום כזה הוא הכל!!! בורא עולם אני כולי שלך, תעשה בי כרצונך הטוב. תרחם עלי ותשאיר אותי נקי ומפוכח רק להלילה.  

תגובה: יום נקי לפני 7 שנים, 11 חודשים #89274

וואו נגעת לי ממש בלב. 
מתפלל גם שהקב"ה יתן לך הרבה החלמה. אמן.

תגובה: יום נקי לפני 7 שנים, 11 חודשים #89278

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
חבר יקר מאוד לליבי, בתוספת לכל הפעולות של התכנית הייתי מציע לך עוד פעולה של החלמה, אפילו שאתה לא נקי מי יודע כמה זמן, 
תתחבר לפורום הזה, תתכתב עם חברים חדשים, אתה מספיק זמן נמצא בתכנית ויש לך הרבה מה לתת לחברים חדשים שמגיעים לפה, ביום שתתכתב עם חבר, יש לך עוד כמה שעות להיות נקי ומפוכח, הבטחה שלי, בכל מקרה אוהב אותך באמת, ומתפלל בשבילך.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.27 שניות

Are you sure?

כן