ברוכים הבאים, אורח

האם אלוהים יסלח לי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: האם אלוהים יסלח לי 1704 צפיות

האם אלוהים יסלח לי לפני 8 שנים #87692

• r121
אסירות תודה לבורא עולם על החסד הגדול שעושה עמי ומשאיר אותי נקי ומפוכח, כנגד כל סיכוי אפשרי כבר כמעט 70 שעות. אני אדם חולה המכור למין בצורה קשה ואיבדתי לגמרי את השליטה על חיי. בזמנים של ניקיון עולות בי מחשבות רבות על בת זוגתי, שנפרדנו בגלל התאווה. גרמתי לה לסבל רב וכאב גדול מאוד, איני יודע אם אלוהים יסלח לי אי פעם על מעשיי. למרות שאני מאוד שמח שהגעתי ל s.a ויש לי נכונות לעבוד את הצעדים, קשה לי מאוד. קשה לי לוותר על הלקאה עצמית ולהאמין, שביצוע הצעדים יכול להקל עלי מעט מכאבי הרב. בגלל ההתמכרות הפכתי לאטום ריגשית, איני מצליח להרגיש כאב או חמלה או כל רגש אחר. אני מרגיש כמו אבן. ריבונו של עולם אני עצוב מאוד, לא על עצמי כואב לי, כי עם עליה. על האישה שתמיד היתה שמה עבורי ללא תנאי וללא גבולות. היא ידעה שאני חולה מאוד ולמרות זאת סירבה לוותר עלי. אני התרחקתי מכולם ובחרתי בתאווה..ויתרתי על מישהי שאהבתי ואהבה אותי יותר מכולם. זאת היתה אהבה תמימה, אהבה עיוורת, אהבה שלא תלויה בדבר. אני כותב ודמעות מציפות את עיניי, מרגיש לי שהייתי כפוי טובה, ברגע האמת בחרתי בתאווה במקום לבחור בה. תראה אותי אדון עולם אני חולה מאוד, זקוק לך לצידי. אני מתחנן אליך תעזור לה, תרפא את ליבה השבור, תדאג לה כמו לבת שלך. תעשה אותה מלכה, תשלח לה אדם הגון ובריא שיהיה זיווג מעומק נשמתה הטהורה. מגיע לה חיים טובים, אני רוצה למצוא בך את מה שאני מחפש באחרות. קשה לי להכיל את הרגשות ולכן אני בוחר להתעלם מהכל,לחיות בהכחשה כאילו הכל בסדר. בורא עולם, כל מה שיש לי ממך הוא ולמדתי כבר שאין רע יורד מהשמיים. אני מאמין שזה היה רצונך ואני מתפלל לקבל את רצונך בחיי, אני מוסר כעת את חיי ורצונותיי בידייך. תעזור לי להחלים ולעלות על דרך, אני עייף מתאווה. רק להיות אשאר נקי ולא אשתמש,גם אם הראש יאמר לי שאמות בלי שימוש, זהו שקר בדוק. אלי תן בי שלווה לקבל את הדברים שאין ביכולתי לשנותם, אומץ לשנות את אשר ביכולתי ואת התבונה להבחין בין השניים..אמן.

אוהב אותך אבא.. 

תגובה: האם אלוהים יסלח לי לפני 8 שנים #87693

תרפה מההלקאות, אתה לא אמור להיות עבד של הצער ואתה יכול לצאת ממנו.
אפשר על פי היהדות לחדש נישואים בשנית אלא אם אתה כהן.
אתה יכול גם בעתיד או אפילו היום להתחתן.
בהצלחה.
נ.ב: הלב לא מדבר כי הוא עובד 24/7 ולפי דברי חז"ל, הם היו מסורים לעבודתם ולא הוציאו מילה מיותרת מפיהם כשהם עבדו.
איך שהלב חש באמת... אבל הוא לא מדבר כי הוא עובד... . צדיק אמיתי בלבבו, יעשה וישמע (ולא ידבר) 

אפרופו יציאת מצריים, אולי זה מה שמוכיח שיצאנו מעבדות, אולי זה מה שמאפיין עבד
עבד: שומע ואז עושה (מציית (אומרים לו, והוא עושה... מעשיו מוכתבים))
חפשי: עושה ואז שומע (מנחה את עצמו (גם אם זה כדי לשמוע, הוא מכתיב את מעשיו))

מקוצר רוח /לשעבר

שמחת חינם /לשעבר

Legopart /לשעבר

תגובה: האם אלוהים יסלח לי לפני 8 שנים #87695

• קדימה הלאה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג פלטיניום
אוהבים אותך אחי!!

בכלל לא פשוט מזדהה איתך מאוד עם הזעקה מפני התאווה.

קבלה היא המפתח לבעיות שלנו מקווה להצליח לקבל ולהשלים עם המצב שלי.

המון הצלחה!

איתך בדרך וכאן למקרה שצריך..
תמיד אשמח לעזור! ניתן לשלוח הודעה פרטית במקרה שצריך..

תגובה: האם אלוהים יסלח לי לפני 8 שנים #87698

• אהבת חסד
  • רצף ניקיון נוכחי: 1913 ימים
  • דירוג פלטיניום
כמה נוגע ללב...
קראתי ומאד הזדהיתי
מצחיק כמה שאני מרגיש כאילו מפוקח היום ואני שוכח לפעמים איך גם אני רציתי לזרוק הכל ולברוח לתאווה... 
ליל מנוחה

תגובה: האם אלוהים יסלח לי לפני 8 שנים #87709

• חוסידל
  • רצף ניקיון נוכחי: 2917 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אוי מיין וועלט .....
אתם כותבים תוך כדי חילול שבת וחג

על אלוקים ויציאת מצרים....

קשה לי להתחבר....

על אף שאני מזדהה עם הסבל
אבא אוהב גילה לי את האור ברח' ניסן תשע"ה בכנס של שמור עיניך

נאר אמונה אין בורא כל עולמים...ומבלעדי עוזך ועזרתך אין עזרה וישועה