ברוכים הבאים, אורח

אם תאמין ולא תעשה זה לא יהיה
(0 צופה) 

נושא: אם תאמין ולא תעשה זה לא יהיה 9217 צפיות

תגובה: תזכור שרצית להתמודד עם זה לפני 8 שנים #88090

• קדימה הלאה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג פלטיניום
שלום! 

וואו בכלל לא פשוט. מזדהה מאוד עם ההרגשה..

מתפלל שנצליח להיות על דרך ולצאת מהמתכון הההרסני שהראש שלי מייצר לי..

לילה נקי!
תמיד אשמח לעזור! ניתן לשלוח הודעה פרטית במקרה שצריך..

תגובה: תזכור שרצית להתמודד עם זה לפני 8 שנים #88113

שבוע טוב, עכשיו יצאתי מהשבת, חזרו אלי הרבה כוחות ולקחתי הרבה מוסר.
את ספירת העומר אני מפספס ולא לוקח אותה כמו שצריך וגם בזה טיפה התבלגן לי.
אנחנו כנראה ביום ... ה15, אכנס ואעדכן... .

לא בדיוק ציטוטים מהספר, אבל זה מה שיצא לקרוא לי בשבת

"נפוליאון, שנהג לישון ארבע שעות ביממה הסביר: "בכל רגע שבו אני ער אני יכול ליהנות מתהילת המלכות. אולם כשאני ישן, אני מפסיד את החוויה – איזה בזבוז!""

""מסופר על הרה"ק רבי נטע מאבויטש זי"ע שמיום עמדו על דעתו לא ראה שינה בעיניו בשבת. וכששאלו אותו מה פשר התנהגות זו, ענה ואמר, כתוב "ושמרו בני ישראל את השבת" ומעולם לא מצאו שומר שישן בעמדו על משמרתו. עוד הוסיף ואמר: הקיסר נפוליאון בימי מלכותו היה ממעט בשינה, באמרו: חבל על כל רגע של מלכות, והרי כל ישראל בשבת מלכים ובני מלכים הם, והאדם שנתמנה מלך ללילה ויום אחד – כלום יעביר ויבלה יום מלכותו בשינה.""

אני מתקשה לצטט מהספר כי השולחן של המחשב מבולגן ומקום למקלדת אין לי...

מקוצר רוח /לשעבר

שמחת חינם /לשעבר

Legopart /לשעבר

תגובה: תזכור שרצית להתמודד עם זה לפני 8 שנים #88149

רע לי על הבוקר.
אני שוב פעם עייף, מפוחד ולא יכול לקחת החלטות על עצמי = אני לא אנושי...
צריך להשלים פערים רבים בלימודים. במבחנים חקוקים בלו"ז ואני פשוט מפחד שאני לא אצליח

m.he.chabad.org/holidays/sefirah/omer-count.asp?date=24/4/2016

שבוע טוב
התחילו מהשבת שהייתה את פרקי אבות, פרק לשבת, אני אעשה את זה פעם אחרת.

מקוצר רוח /לשעבר

שמחת חינם /לשעבר

Legopart /לשעבר

תגובה: תזכור שרצית להתמודד עם זה לפני 8 שנים #88193

עבר היום, יום שלם בלי שאלמד בכלל
חייב להתנתק מהמחשב.
התקנתי את התוסף לדפדפן של STAY FOCUSD אז אם אני לוחץ על הכפתור "נתק אחרי 10 דקות", הוא עושה את זה באמת ולא מחזיר לי בכלל את הגישה להשתמש ברשת אחרי 10 דקות. זה כיבוי קטלני.
אני השבוע בבית ולא באוניברסיטה במטרה לשקוד בלמידה ולהשלים פערים ולהתכונן למבחנים (ומחסיר שיעורים של חלק מהשבוע... החצי השני זה יום העצמאות)
אותו דבר אמרתי לעצמי בפסח, וחוץ מלשתות מאט יין, מצא ומרור... חזרתי לחטוא ולרבוץ ולייסר את עצמי מול המחשב בחדר ולא התיישבתי ללמוד במהלך כל השבוע... וזה נשרף לשווא בלי לחגוג ובלי ללמוד.
אני חייב לסגור כל פער אפשרי בלימודים ולסיים כבר את התואר!
ולחזור למצוות של השם יתברך, אחרת בכלל לא שווה לי לחיות.
צריך דחוף להחזיר לעצמי את תוכנת הסינון...
אבל אם אני הוא זה שמתקין ויודע את הקוד ... זה כאילו לא עשיתי כלום.

מקוצר רוח /לשעבר

שמחת חינם /לשעבר

Legopart /לשעבר

תגובה: תזכור שרצית להתמודד עם זה לפני 8 שנים #88241

• עבד
  • דירוג כסף
מקורה אחינו נעלמת לי ....ספר לי איך מתקדם?

תגובה: תזכור שרצית להתמודד עם זה לפני 8 שנים #88249

הרפאתי מעצמי... .
לא לומד ולא מתמודד עם התעווה בכלל. 
הכל אבוד, והבעיה שאני גם לא מרגיש את זה... לאיזה אסון אני מוביל את עצמי

מקוצר רוח /לשעבר

שמחת חינם /לשעבר

Legopart /לשעבר

תגובה: תזכור שרצית להתמודד עם זה לפני 8 שנים #88320

• עבד
  • דירוג כסף
אחינו אל תשכח.....מי שאמר לך שהגמילה תיהיה קשה אבל אפשרית ,עבד עליך ,האמת שבשביל להיגמל צריך נס,וזה המזל כי אם הגמילה תלוייה בנו, אנחנו אבודים !!! אני גמול בקרוב שמונה חודשים ,וכל יום אני מודה לקב"ה על היום שעבר ,אני לא צוחר כל יום בתפילת העמידה אני מודה לו מכל הלב ,ומבקש עוד כוח בהתמודדות....הסוד להצלחה היא מידת האמת,ואני יסביר,אם תיקח על עצמך לעשות את כל מה שאתה יכול ,אבל באמת הכל כדי להימנע ,הווה אומר שאתה באמת ובתמים עושה את כל מה שצריך,
א.מדבר בטלפון איתי או עם כל אדם שנוח לך לדבר איתו שיחזק אותך 
ב.עושה את כל הניתוקים שצריך מהמדיה 
ג.שומר על העיניים
ד.אין יותר סרטים ושוטטות באתרים סתם מעכשיו רק מה שצריך מיילים ואתר מידע אישי של אריאל זהו !!!!

מפסיק עם התירוצים של אני יכול לבד ,או תירוצים של " לא צריך להגזים ,סרט אפשר לראות..." לא אתה מבטל את עצמך לגמרי עושה כל מה שצריך ,ודואג כל יום להוסיף עוד ועוד בעז"ה אוליי תבוא ההצלחה 
ואל תגיד לעצמך ,שנייה אחרי כל זה ,ורק אולי אני יצליח ????? אז התשובה כן !!!!ועדיין זה עדיף לך כי מה שאוכל אותך זזה שאתה אפילו לא מנסה באמת,והאמת שאם תמשיך בדרך הזו ,לפי מה שאתה מתאר ,אתה קובר את עצמך עמוק מתחת לאדמה ,לכן כל סיכויי ואפילו קלוש ,עדיף לך כי אם באמת תיגמל אפילו חודש ללא שימוש ,אתה לא מבין איזה אושר ייפול עליך ,ויחליף את העצבות ,עדיין אתה תצטרך להילחם כמו פנתר ,אבל זה יהיה שונה לחלוטין ,הקב"ה עוזר מייד ,אתה תראה אתה תקום עם חיוך ,הנקודה היא לא להרפות ,תמיד להילחם אבל באמת !!!!

כמה מילים על הדרך שלי שעל ידה אני מאמין שהקב"ה זיכה אותי לשמונה חודשים של ניקיות הודו לה" כי טוב....קודם כל שמירה על העיניים כל הזמן!!!!ראש בקרקע!!!!איזה צדיק כתב שכאשר אדם מתגבר על הייצר ולא מסתכל בפריצות ,הוא בבחינת צדיק יסוד עולם !!!וזה מה שאני חושב כשאני מתגבר על הייצר אני אומר לעצמי "אתה צדיק יסוד עולם "
לא ראיתי סרט כבר שמונה חודשים
גולש אך ורק בשני אתרי חדשות של חרדים "בחדרי חרדים" "כיכר השבת "זהו אין שום דבר אחר !!!בהתחלה הייתי גולש גם  מאקו ,אבל ראיתי שזה מפיל אותי ,החלטתי שאני מפסיק גם אם זה ,כלומר אני הייתי אמיתי עם עצמי ,כלומר הגדלתי ראש ,כל דבר שראיתי שהוא לא טוב לי ,נמנעתי ממנו ,כשבן אדם אמיתי עם עצמו ובאמת עושה כל מה שעולה בראש להצליח כזה בנאדם יצליח בטח בדבר כזה כי מייד הקב"ה עוזר ,אבל זה דורש ביטול עצמי גמור ,זה אומר ללכת על פי החוקים ולשתוק ,ואני כבר אומר לך שאם כל מה שאני עושה ,אני מתבייש לומר לך אלו מחשבות עולות לי בראש,תועבה אמיתית !!!אבל אני נלחם כל יום מחדש ,נלחם לשמור על היניים בקרקע נלחם עם המחשבות הרעות אני בעצם נלחם כל הזמן ,אז תשאל אז מה הקטע אם אני נלחם כל כל היום עם עצמי ??? המלחמה הזו שווה כל הון בעולם,הניקיות של שמונה חודשים ,הביאה אושר שאין לתאר אותו במילים יות רמכל זהב וכסף שיכלו להציע לי ,החזירה לי את הכבוד העצמי ,ואני יכול להגיד חד משמעית שאני רואה  ברכה במעשי ידיי ,אבל הכי חשוב המוח שלי מרוכז ,אני מבין דברים הרבה יותר מהר ,אני זוכר דברים ,אני מקדם את החיים לשי אני מתעניין ולומד דברים חדשים כל יום ,זה מדהים שככל שעובר הזמן אני מבין איזה ההשפעות יש לשימוש בפורנו על החיים שלנו ,זה מנטרל אותנו כל כך שצריך להיות גמול לפחות שמונה חודשיים ,רק כדי להבין עד כמה זה סוגר ואותנו מכל הבחינות,אני קולט שלא עשיתי כלום במשך עשר שנים !!!!!עשר שנים של התמכרות ,ואני רק ברחתי מכל דבר ,כל דבר שהצריך ריכוז ברחתי ממנו ,ממש ככה  ....אני מרגיש תחושה חדשה שאני לא מכיר ,אני עוד מעט בן שלושים ואני מרגיש דברים חדשים שלא הרגשתי חיים .....אז עכשיו אתה מבין למה המלחמה הזו שווה כל שנייה ושנייה !!!!!!וזה מה שאני אומר כל יום בתפלת שחרית "ריבונו של עולם ,מלך מלכי המלכים ,שליט בכול ,היה הווה ויהיה , ובעל הרחמים ,הריני מודה לך הודאה גמורה ומוחלטת על כל הטובה שאתה עושה עימדי ,על החיים שנתת לי מחדש תודה ,תודה על שנתת לי לחיות ,ועדיין אני מעיז את פנייי ,ושב ומבקש את לי את הכוח לשמור על הברית שיש לי איתך ,הברית שכרת עמדי ,בהיותי בן שמונה ימים ,ברית שאני כל כך רוצה לשמור ,כי הסכמים צריך לקיים ....ולכן אני שב ומבקש תזכני לשמור על הברית עוד יום עוד שבוע כמה שיותר ,ותמחל על לי על השנים ,ועל אינספור הפעמים ,שפגמתי בברית שלנו ,זה לא היה בכוונה אני מצטער ומכה על הפעמים הללו ......."

תגובה: תזכור שרצית להתמודד עם זה לפני 8 שנים #88321

• עבד
  • דירוג כסף
במיל האחת איפה שיש עבודה קשה ואתה מרגיש שקשה לך אז אתה יכול להיות בטוח שאתה בכיוון טוב כיוון חיובי ,מנגד אם אתה מרגיש שקל לך ,זה רק בגלל שאתה מדרדר !!!!!מסקנה חבק את הקושי ,אל תברח ממנו ,כי הקושי מראה לנו את הדרך החוצה ,את הדרך לגאולה הפרטית שלנו ,ומימלא לגאולה כללית אמן ואמן חיבוק חזק תאסוף את עצמך !!! רק אתה יכול להילחם !!! 

תגובה: תזכור שרצית להתמודד עם זה לפני 8 שנים #88336

• עבד
  • דירוג כסף

תגובה: תזכור שרצית להתמודד עם זה לפני 8 שנים #88346

תודה רבה!
התחלתי לרצות להשיג הישגים לשנה הקרובה ולחיים בכלל
גם פה נתתי דעה gye.org.il/forum/1-%D7%9C%D7%95%D7%97-%D7%9E%D7%A8%D7%9B%D7%96%D7%99/88337-%D7%9C%D7%9E%D7%94-%D7%A8%D7%A7-%D7%9C%D7%94%D7%99%D7%95%D7%9D#88344
על מה מתבסס רק היום

מקוצר רוח /לשעבר

שמחת חינם /לשעבר

Legopart /לשעבר

יד ימין ויד שמאל, יד ימין ויד שמאל ... לפני 8 שנים #88446

מה אני עושה לעזעזל...

מקוצר רוח /לשעבר

שמחת חינם /לשעבר

Legopart /לשעבר

תגובה: יד ימין ויד שמאל, יד ימין ויד שמאל ... לפני 8 שנים #88448

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
לא רוצה להגיד,
קבוצות וקבוצות יצילו את חיינו, זה קשה אבל אין ברירה,
באהבה ממני.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: תזכור שרצית להתמודד עם זה לפני 8 שנים #88449

אני מרגיש כאילו ששתיתי רעל ואני לא יכול לחיות יותר...
למה אנשים עושים את זה?

מקוצר רוח /לשעבר

שמחת חינם /לשעבר

Legopart /לשעבר
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים על ידי מקוצר רוח.

תגובה: תזכור שרצית להתמודד עם זה לפני 8 שנים #88504

החלטתי שאני מתחיל בדרך חדשה
והפעם אני גם אבנה את עצמי.

לא פשוט... כוח רצון זה חתיכת שריר שצריך ללמוד להפעיל אותו.
בנוסף שמעתי שוב פעם הרצאה על ניצול נשים בתעשייה המלוכלכת הזו, וזה שבר לי את הלב, במיוחד המילים האלו "זו הבת של מישהו", "זה הדוד של מישהו" ... T_T

נ.ב: איבדתי את ספירת העומר...

מקוצר רוח /לשעבר

שמחת חינם /לשעבר

Legopart /לשעבר

תגובה: תזכור שרצית להתמודד עם זה לפני 8 שנים #88506

• קדימה הלאה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג פלטיניום
וואו מזדהה איתך מאוד!

הייתי ברחוב עם כל החום והרוחות ופשוט לגמתי לתוכי לשוכרה מושא תאווה ואחר כך באה הרגשת הרעל בכל הגוף..

זה אני רוצה את הלא טוב בשבילי. 

בזכות התוכנית רק להיום הצלחתי לצאת מזה..

מתפלל לעוד חצי שעה של נקיות!

המון הצלחה!
תמיד אשמח לעזור! ניתן לשלוח הודעה פרטית במקרה שצריך..
זמן ליצירת דף: 0.60 שניות

Are you sure?

כן