ברוכים הבאים, אורח

אבא, אני רוצה להיות טוב, ולדעת שאתה אבא טוב...
(0 צופה) 

נושא: אבא, אני רוצה להיות טוב, ולדעת שאתה אבא טוב... 46166 צפיות

תגובה: אבא, אני רוצה להיות טוב, ולדעת שאתה אבא טוב... לפני 2 שנים, 1 חודש #110862

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
מתגעגע אליך פה.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: אבא, אני רוצה להיות טוב, ולדעת שאתה אבא טוב... לפני 2 שנים, 1 חודש #110873

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 935 ימים
  • דירוג פלטיניום

אמן.
אוהבים, תודה על השיתוף

תגובה: אבא, אני רוצה להיות טוב, ולדעת שאתה אבא טוב... לפני 2 חודשים, 3 שבועות #120227

היה לי מרתק לשבת שוב ולהיזכר בחברים היקרים...
כמה מים עברו בירדן מאז
אז רק בשביל לקיים את הפסוק בסוד רבים אהללנו, אני רוצה לשתף אתכם שמאדם שלא התפלל שום תפילה ביום ועוד כהנה וכהנה, כיום אני במקום כל כך טוב מבחינתי.
אני מתפלל שלוש תפילות ביום, קם מוקדם בבוקר ללימוד עם חברותא, מנותק לחלוטין מסרטים על כל סוגיהם, מנהל סדר יום עמוס ופורה, הזוגיות שלי נמצאת במקום נפלא עמוק ופורח, ועוד המון מתנות טובות מה'.
חברים, אל יאוש! גם אם בהתחלה נראה לכם שאתם לא זזים לשום מקום, אל תתיאשו, תמשיכו בדרך, דברים גדולים יקרו לכם.

תגובה: אבא, אני רוצה להיות טוב, ולדעת שאתה אבא טוב... לפני 2 חודשים, 2 שבועות #120248

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 935 ימים
  • דירוג פלטיניום

תודה על התקווה. תודה על השיתוף.

תגובה: אבא, אני רוצה להיות טוב, ולדעת שאתה אבא טוב... לפני 2 חודשים, 2 שבועות #120279

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 2245 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה

כיף לשמוע ממך אחיד. לצערי אבד לי המספר שלך. אשמח להיות בקשר.

ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.
זמן ליצירת דף: 0.30 שניות

Are you sure?

כן