ברוכים הבאים, אורח

אבא, אני רוצה להיות טוב, ולדעת שאתה אבא טוב...
(0 צופה) 

נושא: אבא, אני רוצה להיות טוב, ולדעת שאתה אבא טוב... 65401 צפיות

תגובה: אבא, אני רוצה להיות טוב, ולדעת שאתה אבא טוב... לפני 7 שנים, 8 חודשים #93028

• aristo
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהב נשמה. 
תנסה להסתכל קדימה, לא ימינה ולא שמאלה..

תגובה: אבא, אני רוצה להיות טוב, ולדעת שאתה אבא טוב... לפני 7 שנים, 8 חודשים #93125

זה מה שאני לא עושה
חבל...
סוג של פיצול אישיות
מבקש מאלוקים לא לפעול על מבטים ותוך כדי מסתכל.

מתחנן לאלוקים לשחרור מהמקום הלא כנה הזה בתוכי.

תגובה: אבא, אני רוצה להיות טוב, ולדעת שאתה אבא טוב... לפני 7 שנים, 8 חודשים #93404

בזבזתי היום ואתמול זמן לא קצר על צפיה בסרטי מתח, מרגיש מאוד רע עם זה.

רוצה לעשות מה שנכון בשבילי עכשיו, מתפלל להכוונה מהו הדבר הנכון.

אוהב אתכם.

תגובה: אבא, אני רוצה להיות טוב, ולדעת שאתה אבא טוב... לפני 7 שנים, 8 חודשים #93482

בהמשך להודעה קודמת, עדיין מרגיש רע עם העניין, נראה לי שזה בגלל שאני מסתיר את זה מאשתי, 
מתפלל להכוונה מה לעשות בעניין, ולנכונות להתקשר להתיעץ על זה.
תודה חברים.

תגובה: אבא, אני רוצה להיות טוב, ולדעת שאתה אבא טוב... לפני 7 שנים, 7 חודשים #93489

• aristo
  • דירוג פלטיניום

אחי! בדיוק חשבתי על זה היום בהקשר קצת אחר. פעם כשהייתי יוצא לפאבים אז לא הייתי בודק אם יש תעודה, הייתי שותה כשר אבל מבחינתי זה היה "אתה בפאב מה זה משנה כבר" . וזאת טעות חמורה! 

לא דין גראס כדין הרואין ולא דין סרט מתח כדין סרט פורנו...

תגובה: אבא, אני רוצה להיות טוב, ולדעת שאתה אבא טוב... לפני 7 שנים, 7 חודשים #93509

אז זהו, אני כבר לא מסתיר.
סיפרתי לה, עבר בשלום.
מתפלל לשחרור מפנטזיה שהיא תרצה לראות איתי יחד דברים מענינים. 

תגובה: אבא, אני רוצה להיות טוב, ולדעת שאתה אבא טוב... לפני 7 שנים, 7 חודשים #93527

• aristo
  • דירוג פלטיניום

אל תסתיר . 
ואל תפנטז,כנראה שהיא לא רוצה, לא מכיר את ההיסטוריה שלה אבל כנראה בתיכון היא לא ראתה דברים כאלה,וזה יעשה לה לא נעים וסתם יבלבל אותה. חוץ מזה היית רוצה שאשתך תהיה עם מישהו אחר? אז אל תכניס לה דמיונות לראש,היא האמא של הילדים שלך... 

יצאתי קצת מטיף וגם לי יש כל מיני רעיונות לכל מיני דברים אבל כשכותבים בפורום אז פותחים ת'דיון,באהבה...

תגובה: אבא, אני רוצה להיות טוב, ולדעת שאתה אבא טוב... לפני 7 שנים, 7 חודשים #93683

אריסטו - דווקא לא התכוונתי ל'זה' אלא סתם לסרטים מעניינים שבדרך כלל אני רואה לבד.

קשה לי בימים האחרונים מאוד עם זה שאני לא מתפלל כמעט. אני ממש בחוסר קבלה לגבי זה.
אין לי כוח ועצבים להאריך אבל היום בערב דיברתי על זה עם חבר ותיק ואהוב, והוא לימד אותי מה הפירוש קבלה, וממש נפל לי האסימון שמה שעשיתי בפשטות עם התאווה בלי להבין מה הפירוש קבלה, זה שאני צריך לעשות עם התפילות שלי.

מתחנן לעוד לילה שפוי ומחובר

תגובה: אבא, אני רוצה להיות טוב, ולדעת שאתה אבא טוב... לפני 7 שנים, 7 חודשים #93901

מרגיש לי שאני קצת בפרשת דרכים ביחס להתקדמות שלי, אם אני לא יקבל את עצמי ואת המצב שלי בשלמות זה יכול להיות לי מסוכן, כי אני מרגיש קצת מנותק ומפורק בימים האחרונים.

תגובה: אבא, אני רוצה להיות טוב, ולדעת שאתה אבא טוב... לפני 7 שנים, 7 חודשים #93908

• aristo
  • דירוג פלטיניום

תתעורר אח שלנו!

תגובה: אבא, אני רוצה להיות טוב, ולדעת שאתה אבא טוב... לפני 7 שנים, 7 חודשים #93918

כן, המפקד! 
אסירות תודה שהיום היה שפוי עד עכשיו.
מתפלל להתקדמות בצעד 4, ובחיבור לאלוקים.

תגובה: אבא, אני רוצה להיות טוב, ולדעת שאתה אבא טוב... לפני 7 שנים, 7 חודשים #93955

• aristo
  • דירוג פלטיניום

בלי לחץ אבל אני צריך אותך מחלים, רק למחר...

תגובה: אבא, אני רוצה להיות טוב, ולדעת שאתה אבא טוב... לפני 7 שנים, 7 חודשים #93977

• מי אני?
  • רצף ניקיון נוכחי: 240 ימים
  • דירוג כסף

בס"ד
אחיד בשמיא!
מדהים עברתי על הפוסט שלך 
רואה את ההתקדמות 
זה ממש נפלא מהיום שנכנסת לפורום אתה נקי!
מאחל לך רק להיום
ולעוד הרבה הרבה ימים להמשיך ולהוביל
נצחון גובר והולך על התאווה...

בהחלמה רבה מכל הלב...

כי נפלתי קמתי: כי-אשב בחושך, יהוה אור לי.
הסיפור האישי שלי guardyoureyes.com/heb/forum/7-%D7%94%D7%A6%D7%92-%D7%A2%D7%A6%D7%9E%D7%9A/75816-%D7%9E%D7%99-%D7%90%D7%AA%D7%94#75816

תגובה: אבא, אני רוצה להיות טוב, ולדעת שאתה אבא טוב... לפני 7 שנים, 7 חודשים #94067

תודה חברים מתוקים 

אני רוצה לשתף בדבר מדהים שעובר עלי בימים האחרונים.
היה לי במשך כשבועיים אינטרנט פתוח לחלוטין.
אסירות תודה שלא חיפשתי בו תאווה אפילו לא ברמז.
אז מה כן?
ראיתי בו סרטי מתח למיניהם,
זה לא עשה לי טוב, זה אפילו היה גרוע, זה ניתק אותי וגרם לי לחיות בענן .
כשהפסקתי עם זה וחסמתי את המחשב בחזרה, הרגשתי כמו מסומם שלקחו לו את הסם, ריקנות וחיפוש נואש אחרי משהו שימלא אותי.
ואז הבנתי שאני פשוט מחפש לברוח, ובעבר ברחתי למין ולתאווה, ועכשיו ברחתי לסרטים וריגושים, ורק כשהפסקתי עם הבריחה הזו, הבנתי כמה זה ניתק אותי ועצר את ההתקדמות שלי.
אסירות תודה ענקית על המקום הזה שאני יכול לחשוף את החולשה הזו, והשמיים לא יפלו עלי.
תודה חברים.

תגובה: אבא, אני רוצה להיות טוב, ולדעת שאתה אבא טוב... לפני 7 שנים, 7 חודשים #94318

חסר אונים מול הבן הגדול שלי שנמצא בתקופה קצת קשה בשבילו - הוא צועק בקולי קולות ותוקפני וזה נראה שלא טוב לו.

אני רואה שמה שעובד בשבילי - קבלה, יכול לעבוד גם בשבילו, כשאני מקבל אותו בשלווה וברוגע הכל נראה הרבה יותר טוב.
זה לא שלפעמים אני לא מאבד את העשתונות, (כמו היום בצהריים)
אני עושה שם צעד ארבע יום אחרי יום, אני כבר מתבייש להתקשר שוב ושוב לחברים ולשתף על הטינות ועל הפגמים שלי אבל זה מה שעובד בשבילי.
מתפלל לאבא אוהב לעוד יום שמח ומחובר, נקי ומפוכח.

זמן ליצירת דף: 0.66 שניות

Are you sure?

כן