ברוכים הבאים, אורח

אבא, אני רוצה להיות טוב, ולדעת שאתה אבא טוב...
(0 צופה) 

נושא: אבא, אני רוצה להיות טוב, ולדעת שאתה אבא טוב... 65402 צפיות

תגובה: אבא, אני רוצה להיות טוב, ולדעת שאתה אבא טוב... לפני 7 שנים, 8 חודשים #92278

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
אחיד בשמיא כתב on 07 אוג' 2016 18:10:

קשה לי עם הוויתור על התאווה בבית, אני מתחנן לאלוקים לזכור שתאווה עושה לי רע, לא משנה איפה ולא משנה באיזו צורה, זה מכניס אותי לאובססיות ולריכוז עצמי, מתחנן אליו שיתן לי את הכוח לוותר ולא לפעול שם על תאווה.

תודה על הדברים האלה. הרגשתי שהם החזירו אותי למסלול. איפסו אותי. הביאו לי החלמה.

ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: אבא, אני רוצה להיות טוב, ולדעת שאתה אבא טוב... לפני 7 שנים, 8 חודשים #92284

הלאוי.
וויתור על החיים שלי.
אני לא יכול לנהל אותם.
אלוקים תנהל אותם בשבילי עד מחר רק.

אין שום דבר בעולם שיכול לגרום לקב"ה לאהוב אותי פחות

תגובה: אבא, אני רוצה להיות טוב, ולדעת שאתה אבא טוב... לפני 7 שנים, 8 חודשים #92296

• החסוי
  • דירוג זהב
  • התאווה והבריחה השתלטו על חיי. אני רוצה לחיות!
aristo כתב on 07 אוג' 2016 18:17:

תודה רבה שהזכרת לי את הימים האלו ... 
"ואזכה לחדש נעורי, הימים שעברו בחושך, 
להחזירם אל הקדושה"

אחח.. צימררת אותי. אמרתי את זה כל כך הרבה פעמים שאני יודע את זה בע"פ.
-על ידי שאני מתבונן איך אבדה לי השליטה על חיי אני מבין שאני חסר אונים
-אני אלרגי לתאווה. למעשה אני כל כך חלש ושברירי שמבט אחד, מחשבה אחת, יכולים להרוג אותי
-"עבוד את את הצעדים כאילו הכל תלוי בך. התפלל כאילו הכל תלוי באלוהים."

תגובה: אבא, אני רוצה להיות טוב, ולדעת שאתה אבא טוב... לפני 7 שנים, 8 חודשים #92470

ימים של אובססיות עברו עלי...
בעיקר בבית.

אסירות תודה חווה קצת שחרור שם.

היום הייתה אצלנו במשפחה איזו שמחה ולהפתעתי שמחתי והתרגשתי בצורה שאני לא מכיר, בפשטות וברוגע.
ואני עוד חשבתי שאני נורמלי ברגשות שלי ולא הבנתי את אשתי ממה היא מתרגשת כל פעם וחשבתי שהיא מוזרה.

תגובה: אבא, אני רוצה להיות טוב, ולדעת שאתה אבא טוב... לפני 7 שנים, 8 חודשים #92472

• יוסיפונוס
  • רצף ניקיון נוכחי: 160 ימים
  • דירוג פלטיניום
פנימה כתב on 03 אוג' 2016 07:43:

שמעתי לאחרונה רעיון שאהבתי בקשר להיי ולדאון, שבעצם שניהם שווים מבחינת ההשפעה שלהם על הנפש שלי, בשניהם אני מתרחק מנקודת האיזון הפנימית שלי, מהשלווה שלי, לדוגמה יש מושג במתמטיקה שנקרא "ערך מוחלט", זה משהוא מוזר שאומר שאין הבדל בין מספר בערך חיובי לבין המספר הזה בערכו השלילי כשמסתכלים על הערך המוחלט שלו, כלומר מינוס עשר שווה לעשר, מינוס חמש שווה חמש, וכו', הרעיון הוא שבערך מוחלט מסתכלים על המרחק של מספר על ציר המספרים מהמרכז של הכל שזה המס' אפס שנמצא במרכז הציר הזה.

הלוואי בבנק שלי היו מקבלים את הטיעון הזה...

-------
אחיד- יש לך וואחד החלמה!  המשך בהצלחה

מסביבי יש דיבור כזה נגוע/שאני צבוע/ ומה פתאום חזרנו לדבר

רק אתה רואה ת'לב שלי ויודע/כשאני דומע/ אותך לא יכולתי לשקר

איך הסתכלתי רק על מה שאין/ הולך ומתרוקן/ איבדתי את הדרך

מה שקלקלתי תן לי לתקן/ מתחנן/ כמו בן/ רק תפתח לי דלת.(חנן בן ארי, אדון הסליחות)

תגובה: אבא, אני רוצה להיות טוב, ולדעת שאתה אבא טוב... לפני 7 שנים, 8 חודשים #92490

• aristo
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג פלטיניום
אחיד- אוהב אותך!
יוסיפ-אחת ההודעות היחידות שהקראתי לאישתי היתה התגובה שרשמת,בהחלט שיעשעת...

החלמה במעגל השנה לפני 7 שנים, 8 חודשים #92538

אני שם לב שכל חג ומועד שעוברים עלי מאז שהתחלתי להחלים נראים אחרת.

למשל, תשעה באב שהייתי רגיל בו לבכות ולהתאונן על זה שאני מאונן... 
ועל חורבן הבית האישי שלי שהיה מעורבב עם החורבן של בית המקדש.

ומייד אחרי הקינות הייתי מנסה לחשוב איך אני משיג איזה סרט על השואה אבל שיהיה גם מעניין... 

והיום, לא בכיתי ולא התרגשתי כי פשוט לא היה לי על מה, אני רגיל לבכות על נפילות ואם אין לי נפילות (אסירות תודה ענקית - רק להיום עוד יום אחד נקי, פליז.) אז אין לי לבכות, ז'תומרת שאין לי תשעה באב, פשוט אין לי אותו במאגר שלי, צריך לקנות חדש, אולי בהמשך הדרך.

תגובה: החלמה במעגל השנה לפני 7 שנים, 8 חודשים #92546

• aristo
  • דירוג פלטיניום

מזדהה,אתמול חשבתי "תשעה באב נקי ראשון שלי"  . 

אם בסרטים עסקינן "להרוס 30 שנה ב30 שניות" של רינו צרור . יש בו נשים למי שמקפיד
...

החלמה במעגל השנה לפני 7 שנים, 8 חודשים #92745

אז מעגל השנה הגיע לבין הזמנים, והרבה דברים קורים.

נתחיל באסירות תודה, 
אסירות תודה שאני נקי היום וגם עוד כמה ימים (בערך 140 לא יודע בדיוק, עוד לא עדכנתי)
אסירות תודה על זה שאני לא רוצה ליסוע לשום טיול ושום נופש אלא רק להיות בבית ולעזור עם הילדים ולהנות אותם, ואל תחשבו שנהייתי איזה קדוש מעונה, אני עדיין רוצה לצאת פה ושם בערב לאיזה מנגל של שמור או למקום אחר אבל אני לא חש בצורך נואש לברוח מה שאפיין את החופש שלי תמיד.
אסירות תודה על קשר טוב עם אשתי, יש שם שינוי גישה בכוחו ולא בכוחי.

אבל, 
יש גם פחדים,
אני בימים עמוסים והפוכים מותש מרוב עבודות שונות ומשונות ולא מספיק עושה פעולות, ואני מרגיש את התוצאות, אתמול פעלתי על מבטים חופשי חופשי וגם היום בבוקר והייתי מלא בטינות על כל העולם ואני לקראת ימים עוד יותר מלחיצים ומפחידים בעקבות איזה תפקיד שמוטל עלי, מפחד מה יהיה.

מתפלל לאלוקים שיהיה איתי ויתן לי את הכוח ואת הנכונות לעשות מה שביכולתי.

תגובה: החלמה במעגל השנה לפני 7 שנים, 8 חודשים #92802

וואי ניסים קורים לך
אוהבים גם בניסים וגם בניסים שנראים כמו קשיים
אני איתך אחי!

תגובה: אבא, אני רוצה להיות טוב, ולדעת שאתה אבא טוב... לפני 7 שנים, 8 חודשים #92913

ועוד יום עובר
ועוד אחד

ואני לא עושה פעולות ולא מתקדם בתכנית ועוד יש לי תירוצים שעכשיו בין הזמנים והימים הפוכים
אבל תכל'ס היחיד שמפסיד וסובל זה אני הקטן.

מתפלל לאלוקים לנכונות לעשות את המוטל עלי ואת מה שעושה בסוף לי טוב

תגובה: אבא, אני רוצה להיות טוב, ולדעת שאתה אבא טוב... לפני 7 שנים, 8 חודשים #92924

הייתי בקבוצה ושיתפתי את מה שעובר עלי בימים האחרונים, ופתאום הבנתי שבעצם אני בנסיגה, ולא כמו ההכחשה שלי שמספרת לי שהכל בסדר ואין סיכוי שאני חוזר לאונן ולפורנן, אלא אני בתחילתה של דרך שסופה מי ישורנה, 
וזה עשה לי טוב לדעת שהכנות עובדת, ובעזרתו יתברך אני לא חייב להמשיך כך אלא אפשר לחזור לטרנס של פעולות וצעדים ולדבר עם הספונסר שמתירוצים שונים ומשונים כבר לא דיברתי איתו כמעט שבועיים.

הגיעו לקבוצה שני חברים שנמצאים בנופש בעיר אחרת, והם נסעו יחד במיוחד כדי להגיע לקבוצה, ההחלמה שלהם נראית בהתאם, יציבה ובהתקדמות מתמדת.
איך אמר לי אחד מהם, 'כתוב במפורש בספר הלבן שכמידת המחויבות לקבוצה כך מידת המפוכחות, זו הבטחה מפורשת, היא שווה יותר מההבטחות של קופת העיר.' 

תגובה: אבא, אני רוצה להיות טוב, ולדעת שאתה אבא טוב... לפני 7 שנים, 8 חודשים #92929

• החסוי
  • דירוג זהב
  • התאווה והבריחה השתלטו על חיי. אני רוצה לחיות!
תודה
בשבוע שעבר הייתי בנופש בעיר אחרת ומאוד רציתי להגיע לקבוצה באזור, לצערי לא הצלחתי. לפחות הייתי מוכן ופעלתי בעניין.
גם השבוע קרה לי שהגעתי בטעות לאיזו קבוצה שעה לפני הזמן.. לא יכולתי להשאר, אבל מרגיש שעצם הפעולה של ההליכה כבר עשתה משהו..
-על ידי שאני מתבונן איך אבדה לי השליטה על חיי אני מבין שאני חסר אונים
-אני אלרגי לתאווה. למעשה אני כל כך חלש ושברירי שמבט אחד, מחשבה אחת, יכולים להרוג אותי
-"עבוד את את הצעדים כאילו הכל תלוי בך. התפלל כאילו הכל תלוי באלוהים."

תגובה: אבא, אני רוצה להיות טוב, ולדעת שאתה אבא טוב... לפני 7 שנים, 8 חודשים #92943

• aristo
  • דירוג פלטיניום

אחי(ד)! חזק ואמץ! אני הייתי בחופש אז לא באתי,מקווה שה' יעזור לי לעשות רצוני כרצונו...
אוהבים.

תגובה: אבא, אני רוצה להיות טוב, ולדעת שאתה אבא טוב... לפני 7 שנים, 8 חודשים #93025

טוב, 
אז ככה, 
יש לי 150 יום.
משמח קצת ומפחיד קצת, 
חברים מימין ומשמאל מאפסים בחופש המטורף הזה, מתפלל ומיחל לעוד יום אחד נקי.

אסירות תודה על יום שפוי יותר, יום של פעולות והתקדמות בתכנית (קטנה, אבל התקדמות.)

תודה שהקשבתם.

זמן ליצירת דף: 0.56 שניות

Are you sure?

כן