ברוכים הבאים, אורח

אבא, אני רוצה להיות טוב, ולדעת שאתה אבא טוב...
(0 צופה) 

נושא: אבא, אני רוצה להיות טוב, ולדעת שאתה אבא טוב... 65691 צפיות

תגובה: אבא, אני רוצה להיות טוב, ולדעת שאתה אבא טוב... לפני 7 שנים, 10 חודשים #90306

aristo כתב on 22 יוני 2016 18:16:

מסכים עם כל מילה! חוץ מה22 וה23 מהסוף...

כמו משוגע אמיתי ספרתי את המילים, לקח לי שנייה, ואז כמעט מתתי מצחוק 

אוהבים אותנו 

תגובה: אבא, אני רוצה להיות טוב, ולדעת שאתה אבא טוב... לפני 7 שנים, 10 חודשים #90308

• aristo
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג פלטיניום
אוהב. אשמח שחבלי השינה יחדרו אלי...

תגובה: אבא, אני רוצה להיות טוב, ולדעת שאתה אבא טוב... לפני 7 שנים, 10 חודשים #90316

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
אחיד בשמיא כתב on 22 יוני 2016 20:54:

aristo כתב on 22 יוני 2016 18:16:
מסכים עם כל מילה! חוץ מה22 וה23 מהסוף...

כמו משוגע אמיתי ספרתי את המילים, לקח לי שנייה, ואז כמעט מתתי מצחוק 

אוהבים אותנו  

גם אני ספרתי, ולא הבנתי. ואז התחלתי להתלבט אם הסמיילי נחשב מילה או לא... ובכל אופן לא הבנתי...
רק אחרי קריאת הודעתך, אחיד, הבנתי.

זה מזכיר לי איזה קטע שפעם קראתי, שבו רבי אברהם אבן עזרא כותב שיש סוד בעניין השעיר לעזאזל, ואז כותב "ואני אגלה לך קצת הסוד ברמז, בהיותך בן שלשים ושלש תדענו".

הרגשתי טיפש. מתוסכל. שאני בשום פנים ואופן לא מבין למה הוא מתכוון (והרי אני "החכם מכל אדם"...).

ואז קראתי את הרמב"ן, שכותב: "והנה רבי אברהם נאמן רוח מכסה דבר, ואני הרכיל מגלה סודו...". הרמב"ן שם מסביר באריכות למה התכוון ראב"ע (והרמז נועד לומר שיש להתקדם 33 פסוקים קדימה...).

"בהיותך בן 22-23 תדענו..." (תרתי משמע...) 

נ.ב. לא נראה לי שהרמב"ן היה מגלה את סודותיו של אריסטו (אותו הוא מכנה "היווני הבליעל" באגרת הקודש), אז טוב שיש כאן את אחיד...
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: אבא, אני רוצה להיות טוב, ולדעת שאתה אבא טוב... לפני 7 שנים, 10 חודשים #90319

• aristo
  • דירוג פלטיניום
והמשכיל בעת ההיא ישמע ביזיון וידום.

תגובה: אבא, אני רוצה להיות טוב, ולדעת שאתה אבא טוב... לפני 7 שנים, 10 חודשים #90320

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
איזה ביזיון אריסטו? הרמב"ם דווקא מעלה אותך על נס!...
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: אבא, אני רוצה להיות טוב, ולדעת שאתה אבא טוב... לפני 7 שנים, 10 חודשים #90422

אומרים שכשכיף הזמן עובר מהר...
ככה בלי לשים לב קיבלתי הערב מדליה של 3 חודשים...
מסע בן 90 יום מגיע לקיצו...

הדרך עוד ארוכה, מתפלל לעוד יום אחד נקי ושפוי.

תגובה: אבא, אני רוצה להיות טוב, ולדעת שאתה אבא טוב... לפני 7 שנים, 10 חודשים #90464

וואו, תודה על הלייקים...

בדיוק חשבתי שאני לא רוצה לשתף פה ולכן אני חייב לחשוף שנורא התאכזבתי שלא קיבלתי תגובה על ה90 יום...

וממש לא התאים לי שאני כל כך מחכה לאישורים מאחרים על ההחלמה שלי, אבל זהו זה, אני רחוק מלהיות מושלם, הדרך עוד ארוכה ומאתגרת, בעזרת ה' גם את הפגם אופי הזה הוא יכול לקחת ממני, זה לא גדול עליו...
" ובאתא קלילא דלית בה מששותא"

תכל'ס, הופתעתי לראות שהחברים האהובים ראו ונתנו לייק...
תודה לכם, אנשים טובים בדרך.

תגובה: אבא, אני רוצה להיות טוב, ולדעת שאתה אבא טוב... לפני 7 שנים, 10 חודשים #90469

• aristo
  • דירוג פלטיניום
רשמתי לך במחשב במשרד ש"אתה תותח, וגם כשלא נהנים הזמן עובר, מנסיון" עכשו ראיתי שזה לא נשלח כנראה יש סיבה וכנראה שאתה נהנה, מסמפט;)

וסרתם ועבדתם אלוהים אחרים לפני 7 שנים, 10 חודשים #90504

גילוי נאות, אני מתמקד כעת בצעד 2.

אתמול בערב שמתי לב, שאני מנוהל משני אלוהים עיקריים בחיי, אלוהים אחרים...

אלוהים שהיה לי עד היום, אלוהים "אשר טיפחתי וריביתי, אויבי כולם"

אתחיל בתפילה והיה ה' לי לאלוקים, אמן.

האלוהים הראשון הוא אלוהים שמשוכנע ברוע שלי, בזה שאני אפס חסר תקנה, כמו ג'וק שמנסה לטפס על הקיר ובסוף תמיד נופל חזרה ומנסה שוב לבלתי יכולת, והוא ממש מגחך עלי, הרי אתה דפוק מאז היותך, מאז שהתגנבת בפעם הראשונה וצפצפת עלי, עשית מה שעשית, זהו, הלך עליך, אתה נהיית רע ותישאר כזה.

האלוהים השני הוא אלוהים שתובע ממני ברמות הזויות, כל דבר טוב שנעשה בסביבתי, הוא נעמד מולי עם אצבע מתרה ותובעת, היי, אדוני, לטיפולך. אתה צריך להיות גם כזה, ולמחרת משהו הפוך, וממש לא משנה לו לצורך העניין אם הדרישות מסתדרות אחת עם השנייה ואפילו כשהם ממש סותרות והפוכות זה נראה לו לגיטימי לדרוש אותם ממני, ואם אני רק מנסה להצטדק ולומר שאולי בכל אופן זה מעבר לכוחות שלי, התשובה היחידה שאקבל זה שכנראה אני כל כך רע שאין בי אפילו כוח לבצע את המינימום הזה...

אין אלוקים כזה, זה אלוהים שאני בניתי בעמל וביזע בכאב ובהשפלה במשך 17 שנות המחלה.

והאמת היא, שמע ישראל, ה' אלוקינו, ה' אחד.
ה' הוא האלוקים.

תגובה: וסרתם ועבדתם אלוהים אחרים לפני 7 שנים, 10 חודשים #90520

• aristo
  • דירוג פלטיניום
כמו שאומרים הדרשנים , כשסרתם ודאי שתעבדו אלוהים אחרים... 

נושא מענין, אני חושב שהקב"ה רוצה שרק יהיה לי טוב, ואולי אני סתם מייקל לעצמי. איפה יראת העונש? איפה "וחרה אף ה' בכם ועצר את השמים וג'ו"?

תגובה: וסרתם ועבדתם אלוהים אחרים לפני 7 שנים, 10 חודשים #90543

aristo כתב on 27 יוני 2016 17:48:
כמו שאומרים הדרשנים , כשסרתם ודאי שתעבדו אלוהים אחרים... 

נושא מענין, אני חושב שהקב"ה רוצה שרק יהיה לי טוב, ואולי אני סתם מייקל לעצמי. איפה יראת העונש? איפה "וחרה אף ה' בכם ועצר את השמים וג'ו"?

היראה היא נושא עמוק וארוך מאוד, בפשטות, אין לי יכולת כרגע לעבוד עם יראת העונש כי אם אני יענש על כל שימוש, ואני לא כל כך הצלחתי במשך שנות חיי להימנע מליפול, אז אני יכול או להתעלם ולהדחיק או להתאשפז באיתנים מרוב חרדה, בגלל זה, פיתחתי לעצמי אינספור מנגנונים להגנה עצמית וגם עליהם אני מנסה לבקש עזרה מאלוקים שיבוא ויעשה לי סדר...

תגובה: אבא, אני רוצה להיות טוב, ולדעת שאתה אבא טוב... לפני 7 שנים, 10 חודשים #90570

• שלמה די דיינו
  • רצף ניקיון נוכחי: 255 ימים
  • דירוג פלטיניום
מתחבר לגמרי לשיתוף שלך!
גם אני כמוך מלא באלוהים אחרים כאלו
מחשבות של חסר ערך, ללא מטרה ועניין לעולם, כל הזמן זכרון החטאים נמצאים על הכתפיים.. וכו'..
מה שאני רואה שהמחשבות הללו לא הכי מקדמות אותי (בלשון המעטה...) הם מרחיקות אותי ומחזירות אותי ישירות לתאווה!
מזל שיש לנו את התכנית שמציעה דרך חדשה ומחלימה!
אוהבים

תגובה: אבא, אני רוצה להיות טוב, ולדעת שאתה אבא טוב... לפני 7 שנים, 10 חודשים #90684

אסירות תודה על זה שאני פה ומשתף אחרי יום נקי, אבא, עוד לילה נקי, בבקשה ממך.

אתמול בלילה פעלתי על תאווה, זה היה ממש גרוע.
כל היום הסתובבתי עם זה, עשיתי טלפונים ובחסדו הגדול נשארתי נקי, אבל הקריז לא עבר עד ששיגעתי את הספונסר בטלפונים חוזרים ונשנים עד שהוא ענה לי, ואיתו יכלתי לדבר בפירוט ולספר לו בדיוק מה דיברתי ומה זה עשה לי, בחסד ה' זה עבר. 

זה היה נראה לי שלפעמים חלק מהכניעה שלי זה להבין שאין לי את הפריבילגיה להיות נימוסי ולהתבייש ולחשבן את הסדר יום של הספונסר שאולי לכן הוא לא עונה לי, אלא פשוט להתקשר שוב ושוב רק כדי לשאול מתי הוא יוכל לדבר איתי (ואז הוא פשוט יכל ובכלל לא הבין מה אני מתנצל על ההטרדה)

מתפלל לאלוקים לסיים את הלילה הזה בנקיות. מתחנן אליו שיקח ממני את התאווה רק להלילה, שיעזור לי למצוא אצלו את מה שאני מחפש בתאווה, שיתחבר איתי ויעשה אותי שלם, אמן.

תודה על ההקשבה 

תגובה: אבא, אני רוצה להיות טוב, ולדעת שאתה אבא טוב... לפני 7 שנים, 10 חודשים #90694

• החסוי
  • דירוג זהב
  • התאווה והבריחה השתלטו על חיי. אני רוצה לחיות!
אחיד בשמיא כתב on 29 יוני 2016 20:06:

זה היה נראה לי שלפעמים חלק מהכניעה שלי זה להבין שאין לי את הפריבילגיה להיות נימוסי ולהתבייש ולחשבן את הסדר יום של הספונסר שאולי לכן הוא לא עונה לי, אלא פשוט להתקשר שוב ושוב רק כדי לשאול מתי הוא יוכל לדבר איתי (ואז הוא פשוט יכל ובכלל לא הבין מה אני מתנצל על ההטרדה) 

מזדהה, לפעמים מרגיש לא נוח "להטריד" חברים בטלפון, אבל אני אומר לעצמי, זו ההחלמה שלי, חייב להתאבד על זה..
-על ידי שאני מתבונן איך אבדה לי השליטה על חיי אני מבין שאני חסר אונים
-אני אלרגי לתאווה. למעשה אני כל כך חלש ושברירי שמבט אחד, מחשבה אחת, יכולים להרוג אותי
-"עבוד את את הצעדים כאילו הכל תלוי בך. התפלל כאילו הכל תלוי באלוהים."

אוכלי לחם העצבים לפני 7 שנים, 10 חודשים #90716

הבו עצה הלום...
עולים בי כאלו עצבים לפעמים, שאין לי אפילו נכונות לוותר עליהם ולבקש שחרור, אני פשוט מרגיש שאני לא רוצה לשתף עליהם, ככה. דווקא כזה.
פשוט משוגע, 
זמן ליצירת דף: 0.56 שניות

Are you sure?

כן