ברוכים הבאים, אורח

מתחיל עכשיו, תעזרו לי!
(0 צופה) 

נושא: מתחיל עכשיו, תעזרו לי! 235406 צפיות

תגובה: מתחיל עכשיו, תעזרו לי! לפני 7 שנים, 11 חודשים #88614

אין לך מושג כמה חיכיתי לתגובה שלך. לא יודע להסביר לעצמי למה. כל 2 דק' עשיתי ריענון לבדוק אם יש תגובה.
תודהההההההההההההההההההה

תגובה: מתחיל עכשיו, תעזרו לי! לפני 7 שנים, 11 חודשים #88622

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
התגובה של אחיד המבוססת על "ספר הכניעה" מבוססת על הפוסט הזה שהובא בו:

gye.org.il/forum/1-%D7%9C%D7%95%D7%97-%D7%9E%D7%A8%D7%9B%D7%96%D7%99/53267-%D7%AA%D7%A0%D7%95-%D7%9C%D7%99-%D7%97%D7%99%D7%9C%D7%95%D7%A9%D7%99%D7%9D%21#53267
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: מתחיל עכשיו, תעזרו לי! לפני 7 שנים, 11 חודשים #88638

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
חבר יקר, אנחנו נופלים כי אנחנו מכורים, כן אינטרנט לא אינטרנט, אנחנו משתמשים כל הזמן, ויום שאנחנו נקויים זה נס, תמשיך איתנו, אין לנו מקום אחר, יכול שקשה אבל בחוץ יותר קשה.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: מתחיל עכשיו, תעזרו לי! לפני 7 שנים, 11 חודשים #88769

ברור, אבל בלי הנט הסיכון הטכני פחות, ואחד הכלים, לא זוכר את מספרו, הוא הפחתת צריכה, ולזה הניתוק מהנט ודאי מועיל.

תגובה: מתחיל עכשיו, תעזרו לי! לפני 7 שנים, 11 חודשים #88776

• אהבת חסד
  • רצף ניקיון נוכחי: 1913 ימים
  • דירוג פלטיניום
נושא כואב כשלעצמו.
אבל יוכל לעזור לך קצת אם תקרא את פרק ג' בספר הלבן, פרק שטלטל אותי מאד ופקח את עיני בהמון מובנים.

שם מסבירים לי איך ההתמכרות היא לא חשק גדול מדי או חולשה טכנית שלי לעמוד בפיתויים אלא משהו הרבה יותר עמוק ורגשי. מתארים לך שם שלב אחרי שלב איך הרגש הפנימי והרוחניות שלך מצא מקום שוב ושוב בתאווה. איך זה לא רק סיפק לך הנאה אלא גם סיפק לך תמך רגשי ובסיס רוחני לא טוב. אני שאבתי משם הכל - הערכה, ביטחון, נקמה, אהבה, והרשימה מאד מאד ארוכה.

אישית מצאתי שזה צורך שבא ממקומות מאד עמוקים אצלי, מיסודות הנפש שלי. כאילו השתתתי את כל הבסיס הרגשי שלי לא נכון ואני צריך לבנות אותו מחדש.

זה ממש לא ענין טכני בשבילי והסינון לא יעצור בכהוא זה את הצורך שלי באותו הרגע. כשיבוא הקושי שלי (שאצל אדם נורמלי הוא מנותב למקומות בריאים) ואוטומטית, לפעמים אפילו בלי לשים לב, אנתב אותו לתאווה, או אז קשה להאמין שסינון יעצור אותי, כי זה לא הנאה חיצונית בעלמא, זה הבסיס הרוחני שלי, מקור הכח שלי. אם הסינון מצד אחד ומקור החיות שלי מצד שני, מי נראה לך ינצח?!

שוב, זו חווייתי האישית, אין זה נוגע אליך אא"כ אתה רואה משהו משותף.
באהבה
נערך לאחרונה: לפני 7 שנים, 11 חודשים על ידי אהבת חסד.

תגובה: מתחיל עכשיו, תעזרו לי! לפני 7 שנים, 11 חודשים #88779

שלום חברה
לא עליתי על המחשב הרבה זמן. אז אני רואה את עצמי מתאים להגיב כאן.
אישית לא עליתי על המחשב בגלל שלא היה לי זמן, אבל קצת בגלל הנפילות שהיו לי כאן.
ברוך ה' יש לי עכשיו צעד וחצי, וכלים להיתמודד, אז אני נותן לעצמי זמן מועט ומתאים להיות כאן.
אני מסכים איתך אהבת חסד, שהנפילות שלנו הם לא מגיעים ממקום חיצוני אלא פנימי.
אבל אם אני על המחשב משועמם, אני לא דואג למחלה שלי מבפנים בצורה פנימית.
אם אני על מחשב לא מסונן לבד, אני מעמיד את עצמי במקום שאני עדיין לא מוכן לו.
התוכנית הוא תוכנית של מעשים, בטח שמענו את זה המון פעמים. זה לא תאוריות ושינוי חשיבה בעזרת רצון.
אחד המעשים בשבילי זה לסנן את האינטרנט שלי, בחומר שהוא מציג לי, ובזמנים שאני עליו.
השינוי הפנימי לא יתחולל אם אני אשתמש, עלי להתייבש קודם. אני שובר את השיניים להישאר נקי, וכל שלב בצעדים,
וכל כלי שאני לומד להישתמש בו, ואפילו כל רעיון ונקודה שלא ידעתי ושמעתי בקבוצה, עוזרת להיתמודדות להיות יותר קל והגיוני. ונותן לי את האפשרות לדעת מה אני יכול להחזיר לחיים שלי, שבתור מכור בלי החלמה בכלל לא יכולתי.
מקוה שלא דרכתי על אצבעות, הבאתי בסה"כ את החויה שלי.

אין שום דבר בעולם שיכול לגרום לקב"ה לאהוב אותי פחות

תגובה: מתחיל עכשיו, תעזרו לי! לפני 7 שנים, 11 חודשים #88786

ברור כשמש שהסינון לא פותר את הבעיה, הוא רק מרחיק יותר את האפשרות הטכנית לנפילה, וממילא יש אפשרות למילוי הצרכים הנפשיים גם באפיקים חיוביים, זה כשלעצמו התקדמות, שיש אפשרות מילוי מצברים באופנים מועילים וטובים. זה הכל.

תגובה: מתחיל עכשיו, תעזרו לי! לפני 7 שנים, 11 חודשים #88787

• אהבת חסד
  • דירוג פלטיניום
קראתי מה שכתבת קודם. בדיוק ע"ז אמרתי שגם טכנית זה לא מרחיק אותי, יען וזה מגיע ממקום שבו האמצעים הטכניים לא מועילים מאומה. כשאני הולך למקום הזה אני נעול כמעט לגמרי, זה רק עניין של זמן עד שאמצא את הדרך ליפול. בינתיים אני לא מיטיב עם עצמי בשום צורה וכל הראש שלי עסוק רק בלמצוא את הפירצה הנכספת.

ואם מעניין אותך סטטיסטיקה, גם בזה הניסיון הכואב שלי מראה שלא היו פחות נפילות בלי אינטרנט או איתו.

כמובן הכל יכול להשתנות. לכן אומרים "רק להיום"..

תגובה: מתחיל עכשיו, תעזרו לי! לפני 7 שנים, 11 חודשים #88788

אהבת חסד ידידי
אולי אין הבדל בכמות, אבל אולי יהיה הבדל באיכות הנפילות.
אין דומה לאונן בלי פורנו ולאונן עם.
עם פורנו נישאר לי חשק לעוד כמה נגלות באותו יום, ובאותו שבוע.
פורנו זה יכול להיות שעות, להבדיל אוננות.
אבל לדעתי יש לך בעיה שמתאים לספונסר, או ליעוץ קבוצתי בסוף מפגש, או משהו כזה.
בהמלצת הספונסר שלי אני משתמש במילים האמיתיות של התאוה, ולא כינוים.
אני מתנצל אם זה מפריע למישהו. תגידו לי אם כן ואנסה לדבר עם הספונסר שלי על זה.

אין שום דבר בעולם שיכול לגרום לקב"ה לאהוב אותי פחות

תגובה: מתחיל עכשיו, תעזרו לי! לפני 7 שנים, 11 חודשים #88811

• אהבת חסד
  • דירוג פלטיניום

אהבת חסד ידידי
אולי אין הבדל בכמות, אבל אולי יהיה הבדל באיכות הנפילות.

בהתחלה איבדת אותי עם ה"ידידי", עכשיו אלוקים שחרר אותי קצת... ברשותך אתייחס רק בקשר למה שקורה אצלי:
ובכן, בינתיים אתה צודק.

עם פורנו נישאר לי חשק לעוד כמה נגלות באותו יום, ובאותו שבוע.
פורנו זה יכול להיות שעות, להבדיל אוננות.

פה אתה טועה בגדול (שוב, ביחס אלי). לצערי בלי פורנו היה לי חשק לכמה נגלות לראשונה אחרי הרבה זמן שלא העליתי זאת על דעתי. פשוט לא יכולתי להשתמש "רק" באוננות וחיפשתי דרך להנות יותר, וזו הייתה הדרך היחידה...

בקשר לשעות, היה יום שישבתי - בלי הגזמה - מהבוקר עד הערב ונלחמתי בפנטזיות של עצמי. פשוט ככה. היו הרבה מטלות בבית ודברים לעשות, גדולים וקטנים, חשובים ושאינם. לא עשיתי כלום! אבל נשארתי "נקי" באותו יום.. ממש כל הכבוד. יום אחר כך נפלתי (כצפוי). זכור לי שזה היה מתוך החלטה כנה שאני לא רוצה לחזור לאתמול, ליום העצבני, הכואב וחסר המעש, וגם הפוגעני וחסר ההתחשבות כלפי אשתי.

והאמת? בשקט בשקט.. היה לי כואב, אבל היום שלי היה קצת יותר שפוי. ועדיין, אני חושב ששימוש זה ח** ואני רוצה להיות נקי. אני פשוט לא רוצה להיות לא שפוי אבל נקי. לא הולך ביחד מבחינתי.

אבל לדעתי יש לך בעיה שמתאים לספונסר, או ליעוץ קבוצתי בסוף מפגש, או משהו כזה.

אולי תהיה אתה הספונסר שלי, נשמע שאתה מכיר אותי טוב

בקיצור, עקרונית התכוונתי שכל אחד יעשה מה שנראה לו הכי נכון בשבילו. רק רציתי לגלות ואולי גם להזהיר מפני מצבים אחרים שקרו אצלי ויכולים לקרות להרבה אחרים, כפי ששיתפו באוזני רבים.

תודה ל"אברך הלמדן" על הבמה, ולך על ההתיחסות. שבוע טוב:)

תגובה: מתחיל עכשיו, תעזרו לי! לפני 7 שנים, 11 חודשים #88906

כל אחד לפי מצבו וסביבתו.
לי כשהנט חסום, לא מחפש פירצה, אלא פשוט אין לי ענין להגיע למחשב, והשמיוש היחיד הוא האתר הזה, ועוד כמה משעממים, כמו הבנק.
בפועל, כשאתה טכנית מנוע, אני ממלא את עצמי במקורות חיוביים, והנפילה היתה כשהיה לי המון זמן לחלום, ביום יום, בלי המחשב, אין לי כמעט מקרים כאלו, וזה נמצא פחות בראש.
תודה על מגוון הדעות.
בינתיים, כל יום, היה נס
מתפלל לנס של מחר.

תגובה: מתחיל עכשיו, תעזרו לי! לפני 7 שנים, 11 חודשים #88964

בינתיים, היום כולו בנס, אני צריך יותר לזכור לדבר עם ה' ולבקש ממנו לשמור עלי, אני נקי כמה ימים בודדים וכבר מתחיל טיפה להרגיש בטוח.
למרות שבהגיון זה לא נורמלי, כי מי כמוני יודע כמה אני לא יכול להרגיש בטוח.
בהצלחה. בהחלמה.

תגובה: מתחיל עכשיו, תעזרו לי! לפני 7 שנים, 11 חודשים #88967

• אהבת חסד
  • דירוג פלטיניום
אתה מרגיש בנוח אחרי שבוע, אני מרגיש בנוח אחרי שלושה ימים... יש לי סיכוי?! נשאר רק להאמין שכן..

בהצלחה!

תגובה: מתחיל עכשיו, תעזרו לי! לפני 7 שנים, 11 חודשים #88968

ברור שיש סיכוי.
שמעתי פעם ממישהו חכם, מי שאין לו מה להתמודד כאן, לוקחים אותו מכאן. [בין אם ניצח או נוצח].

תגובה: מתחיל עכשיו, תעזרו לי! לפני 7 שנים, 11 חודשים #88993

ברוך ה', בנס, עדיין נקי, [אמור להיות] מתפלל לסיים את היום כך,
ואחר כך, להתפלל על מחר.
אבל באמת להתפלל, לא רק לכתוב בפורום שאני מתפלל, הלואי.
זמן ליצירת דף: 0.71 שניות

Are you sure?

כן