ברוכים הבאים, אורח

יום קשה. וספונסר.
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: יום קשה. וספונסר. 1860 צפיות

יום קשה. וספונסר. לפני 8 שנים, 3 חודשים #82707

• mncm
  • רצף ניקיון נוכחי: 23 ימים
  • חבר קבוע
וואו. יום לא קל עבר עלי. התאווה התחילה להתגבר..
בפלאפון שלי יש חסימה ואף בלי יוטיוב.
התאווה היתה חזקה ואמרב בוא תיכנס לכתבה על פיגוע תראה שם את.הסירטון וייואו ואזתלחץ שם בקן על היטחוב וזה יעבוד לך...
אני אמרתי.. טוב, רק כדי להשתיק את רוחי ותהיות בטוח שאני לא יכול להכנס ליוטיוב בכלל.. אמרתי ננסה ואז ישר נסגור אם זהמטעבוד.. למרות שידעתי שאני לא לא אשלוט על עצמי...
ברוך ה' שבסוף הוא הרניס אותי לכתב על פיגוע שיש שם סירטן וידיאו אבל אין שם גישה ליוטיוב, וברוך ה' התאווה ירדה ברגע הזה...

הבעיה החא שהיתר מפמפם בי ואומר:" לך... יה אפס! נכשלת בפורנו... רק על זה שניסית...."

למרות שאני לא נגעתי בו בכלל בסוף!!!

מה אפשר לענות לו???
ודרך אגב..
עצה:תמיד שיש לי רצטן לתאווה אני ישר הולך וגורס פרקי משניות.. בלי פירוש.. זה יכול מאוד לעזור.. זה פשוט מוריד ממך את הכל...

לגבי הספונסר- איך אפשר למצוא ספונסר? למי לפנות??

תגובה: יום קשה. וספונסר. לפני 8 שנים, 3 חודשים #82719

• חוסידל
  • רצף ניקיון נוכחי: 2917 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אוי מיין וועלט .....
שלום,

כל הכבוד על הכנות,

הרעיון בספונסר זה לקחת חבר תוכנית שמתקדם בצעדים, ואני רוצה את ההחלמה שיש לו,

רגיל בסוף הקבוצה שואל המנחה מי יכול לשמש כספונסר זמני, ומי שמעונין מרים את היד,

בהצלחה בדרך
אבא אוהב גילה לי את האור ברח' ניסן תשע"ה בכנס של שמור עיניך

נאר אמונה אין בורא כל עולמים...ומבלעדי עוזך ועזרתך אין עזרה וישועה

תגובה: יום קשה. וספונסר. לפני 8 שנים, 3 חודשים #82899

• קדימה הלאה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג פלטיניום
שלום!
וואו הסיפור שלך הוא ממש הסיפור שלי. הייתי שם חסימה ואז בודק האם זה חוסם הכל האם אי אפשר למצוא בכלל וכו'
לאט לאט אני לומד שהיצר (בשבילי זה אני) הוא יותר חזק ממני בתירוצים (קצת אבסורד אבל פשוט הרצון להשתמש הוא יותר חזק אצלי) ולכן אני משתדל לא להאמין לשום תירוץ שאני שומע מעצמי.
מזדהה גם עם ההרגשה שאני כבר קצת מעדתי אך יאללה על מי אני עובד או בצורה חמורה יותר נו כבר נפלתי אז לפחות בו נחגוג.. רק הרגשה שאני לא רוצה לחזור לשם באמת מצילה אותי (ומומלץ לעשות חשבון נפש יומיים אחרי לבדוק מה אפשר לעשות לפעם הבאה.
המון בהצלחה.
לגבי ספונסר נדמה לי שענו לך. יש עוד דרך פירטית שאתה פשוט מבקש מבן אדם אם הוא יכול להיות ספונסר שלך גם ללא קבוצה.
תמיד אשמח לעזור! ניתן לשלוח הודעה פרטית במקרה שצריך..
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.34 שניות

Are you sure?

כן