ברוכים הבאים, אורח

הרי געש ופסגות תלולות
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: הרי געש ופסגות תלולות 1796 צפיות

הרי געש ופסגות תלולות לפני 8 שנים, 3 חודשים #82456

• catshmil
  • חבר חדש
הלבה המאכלת כל חלק טובה ומשמידה את כל הנקרה בדרכה, ממשיכה לפעפע בתוכי וטרם כבתה. ספק אם אי פעם תכבה. אולם, הר הגעש היצרי נאטם לבינתיים, אף אם רק באופן ‏חיצוני. ‏70 ימים של חסד, לראשונה לאחר 25 שנים, אינם הישג שניתן להתעלם ממנו. והזכות נזקפת לטובת האתר הזה, ‏שהצליח להביא למפנה המיוחל, לאחר אינספור כישלונות. יצא לי לאחרונה להרהר רבות בצום עשרה בטבת. ‏צום זה מדגיש, כי לא רק על מפלות וכישלונות יש להתאבל, כי אם גם אל תחילתן והורתן. אנחנו ‏נמצאים על פסגת הר תלול.‏ אם נתחיל לרדת מהפסגה, אף מתוך סקרנות,‏ הרי מה כבר יכול לקרות? אם נבדוק שילוב מעניין וחדש של מילות מפתח באינטרנט לאן כבר נגיע? ובכן, קרוב לוודאי שבשלב הבא נמצא את עצמנו מתדרדרים אל התהום. אף אם נצליח לעצור לרגע, את הנפילה שכבר התחילה, למספר דקות‏, שעות, או אף ימים, הרי שכוחנו לבסוף לא יעמוד לנו בשביל לעצור את ההתרסקות הכואבת והכמעט בלתי נמנעת. לכן, אסור לנו לרדת מפסגת ההר. כולנו יודעים‏ עד כמה זה כמעט בלתי אפשרי לטפס עליו בחזרה. בואו ואף לא נביט בתהום ובמראות האסורים, פן נביא עלינו במו עינינו את החורבן. חזקו ואמצו ומי ייתן וניגאל ביד חזקה וזרוע נטויה מהאוייב שבתוכנו ונזכה לגאולה שלמה. אישית וציבורית.

תגובה: הרי געש ופסגות תלולות לפני 8 שנים, 3 חודשים #82519

חבר
חיזקת אותי מאוד אני מקנא בך כל הכבוד 71 ימים זהו לא דבר פשוט כלל. תגיד.. גם ממרומי 71 הימים התאווה קשה כבעבר או שכבר פחות??

תגובה: הרי געש ופסגות תלולות לפני 8 שנים, 3 חודשים #82527

• הצל ואני
  • רצף ניקיון נוכחי: 108 ימים
  • חבר ותיק
אוהבים אותך חבר.

איזה כיף. אחרי 25 שנים לצאת קצת מהבידוד והתסכול ולחיות.

בהצלחה רבה בהמשך הדרך

תגובה: הרי געש ופסגות תלולות לפני 8 שנים, 3 חודשים #82804

• קדימה הלאה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג פלטיניום
קשמיל שלום רב!
אסירות תודה על השיא החדש. מזדהה לגמרי שהתוכנית כאן מביאה ניסים לעולם. מזדהה שכל הזמן עולים התירוצים של לבדוק את התאווה בכל מיני דרכים לא לאונן רק לצפות וכו' יש לנו מחלה עם הכחשה ממש חזקה.
לי מאוד עזר להיות שותף באתר בהודעות יומן מסע אולי זה יעבוד גם לך בהצלחה בהמשך הדרך!!

נקי לעד מזדהה עם השאלה אומרים שעם הזמן זה יורד (לא נעלם) אך לי עדיין לא אבל משתדל לחכות בסבלנות..
תמיד אשמח לעזור! ניתן לשלוח הודעה פרטית במקרה שצריך..
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.27 שניות

Are you sure?

כן