ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1

נושא: למה 1726 צפיות

למה לפני 8 שנים, 4 חודשים #81150

• lion
  • חבר חדש
שלום לכולם,
אני יכול הגיד לכם ואפילו לא כי כל אחד יודע להילחם בהתמכרות זה קשה אבל למה היא קיימת בכלל?
בתכלס אלוהים נתן לנו את הנטייה המינית ואת יחסי המין בתכלס, בשביל להביא ילדים אבל למה היא ממכרת אצל גברים ומדוע אלהים לא ברא אותנו בכך שנוכל לקיים יחסים רק כשנרצה ילדים?רולי כי אז במשפחה אחד היו 20 ילדים?הדבר הזה מעצבן ההתמכרות רק מתחזקת ואני נהיה נאוש וזה השאלות שרצו לי בראש למה יש אותה מדוע?אלה פרונו זה פנטיזיה אחד גדולה למה אנחנו אוהבים אותה?למרות שיודעים זה חטא או שזה לא ככה בחיים האמיתים!אבל למה איבר המין כל הזמן עומד וכי אי אפשר מבלי לאונן!תחשבו על זה אולי זה יעזור לכם אבל אני לא מצליח להפסיק או להפחית לפחות!
בהצלחה לכולם!

תגובה: למה לפני 8 שנים, 4 חודשים #81155

שלום לך אריה
אני מסכים איתך שזה קשה, אבל זה נהיה יותר קל בהמשך.
בענין השאלות ששאלת, אני אביע כאן את דעתי ואני מקוה שזה יעזור. ותגיד לי אם אתה מסכים או לא.
אני חושב שהתאוה הזאת זה יצר הרע כמו כל יצר הרע שיש לנו.
שזה אומר שהיצר משכנע אותנו לעשות משהו שהוא לא טוב, עם דבר שכלעצמו הוא ניצרך וטוב.
התאוה הוא קשר נפשי חזק לדבר רוחני ולא פיזי, ולמרות ההנאה הפיזית שיש לנו, זה בעיקר מגיע מדמיון
(הירהורים) שמצייר את השליטה שלנו, אהבה שחסר לנו, חוסר ביטחון עצמי, אגו מנופץ, וכן הלאה.
בלי תאוה, או בשם ההורמון שמפעיל אותו "טסטסטרון", לא נהיה פעילים, תחרותיים להצלחה, רוחניים, ובקיצור בן אדם.
כל הקשר שלנו לאלוקים מצטייר בתאוה בריאה של אהבה, כמו שיר השירים, ועוד הרבה מקומות בתנ"ך.
בקיצור תאוה הוא דבר חזק שקשור להמון דברים תקינים, וטובים בחיים שלנו, ושא"א בלעדיו.
וכגודל הטוב שדבר כזה יכול לעשות, כן גודל הרע שהוא יכול לעשות.
התפקיד שלנו זה להשתמש בטוב של היצר הזה (קשר רוחני נכון), ולהתגבר על הדברים השלילים שלו.
ואסור גם לישכוח שאם התאוה מתחזקת יותר מדי (כמו שאצלנו כאן), זה סימן לחסרים נפשיים,
שאנחנו מפצים עליהם עם תאוה שלילית. ובאמת צריך ליבדוק מה הבעיה הנפשית, פגיעה מינית, פיזית, מילולית.
או גאוה (מגיע לי הנאה עכשיו), חוסר ביטחון עצמי (בדמיון שלי אני שווה משהו),
כעס (לא איכפת לי מה המחיר, אני רוצה את זה עכשיו), וכן הלאה... וצריך לטפל בשורש, בקבוצות, שיתוף וכו'...
בהצלחה

אין שום דבר בעולם שיכול לגרום לקב"ה לאהוב אותי פחות

תגובה: למה לפני 8 שנים, 4 חודשים #81165

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אין תשובה מדויקת ללמה, אבל בשבילי להביא יום נקי, אני חייב לוותר על השאלה הזאת ולקבל את המצב כמו שהוא, ולזכור שאני בידיו של אלוקים אוהב ואני צריך להתמקד בפעולות החלמה ותו לא,
בכל מקרה תמשיך לשאול ולשחרר כי זה מהדברים החשובים של לא לחיות הסודות,
אוהבים.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.28 שניות

Are you sure?

כן