ברוכים הבאים, אורח

אור חדש מפציע
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אור חדש מפציע 1824 צפיות

אור חדש מפציע לפני 8 שנים, 5 חודשים #80262

• catshmil
  • חבר חדש
לאחר 25 שנים במחשכים, הפציע האור. לאחר רבע מאה של אובדן שליטה, משהו חדש מתחיל. אמנם כמו כולם, נרתעתי בתחילה מהאתר ולא התחברתי לחלק גדול משיטותיו, אולם, מאחר ולא היה לי מה להפסיד, החלטתי לנסות. אני מודה לאלוקים על החלטה זו, מכיוון שמהר מאוד הבנתי שהפעם זה יהיה שונה. בהדרגה הבנתי שהשיטות מהן הסתייגתי, פשוט עובדות. העיסוק המתמיד בבעיה שנראה לי חולני בתחילה, הפך לחומה בצורה מפני נפילות. לא יכולתי יותר להתכחש לעצמי ולברוח למחוזות אחרים, מפני שהמודעות לבעיה הפכה למוחשית יותר. למרות שאני שומר לרוב בקנאיות על פרטיותי, הבנתי ששיתוף הוא כלי חזק ויעיל. אתגר 90 הימים התחרותי, אף אם ילדותי, עובד אף הוא. התקדמתי במהירות בדרגתי, אם כי שמחתי נמהלה במעט עצב, כשהבנתי שחלק מהצלחתי, פשוט נובע מנפילותיהם של אחרים. אמנם עבר רק חודש, אולם עבר כבר חודש שלם!. לצערי, פעמים מעטות הצלחתי בעבר להגיע להשג דומה. וגילוי נאות נוסף, פנטזתי על כתיבת שורות אלו קרוב לחודש, מאחר ולראשונה הבנתי שהפעם זה יהיה שונה ושאני הולך להצליח (כן, חלק מההצלחה תלוי בכך שתאמינו בעצמכם, דבר שבעבר נשמע לי יהיר וטפשי). אני מודה לאלוקים שסייע לי ומקווה לרק עוד יום נקי ( כן, גם זו טכניקה עוצמתית. קל יותר להתמודד עם האתגר כאשר לא נמלאים ייאוש מהדרך הארוכה בהמשך). בברכת הצלחה לכל חבריי לדרך, מי ייתן והאור יאיר את החושך !
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 5 חודשים על ידי catshmil. סיבה: איות

תגובה: אור חדש מפציע לפני 8 שנים, 5 חודשים #80265

• עבד
  • דירוג כסף
ברכה והצלחה אח יקר ,אתה כל כך צודק הייאוש והעצבות, הם האויב המר שלנו!!!!!
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 5 חודשים על ידי עבד.

תגובה: אור חדש מפציע לפני 8 שנים, 5 חודשים #80270

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
תמשיך לבוא ולשתף, נשמח לשמוע ממך על ההתמודדות יום יום והמשך החלמה.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: אור חדש מפציע לפני 8 שנים, 5 חודשים #80278

אמן! לוואי ונגיע אל האור. בהצלחה רבה!

תגובה: אור חדש מפציע לפני 8 שנים, 5 חודשים #80282

• גדעון
  • דירוג זהב
"העם ההולכים בחושך, ראו אור גדול" אמן, כי"ר.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.30 שניות

Are you sure?

כן