ברוכים הבאים, אורח

הספירה שלי
(0 צופה) 

נושא: הספירה שלי 80846 צפיות

תגובה: הספירה שלי לפני 8 שנים, 3 חודשים #81984

• אהבת חסד
  • רצף ניקיון נוכחי: 1913 ימים
  • דירוג פלטיניום
וכן חברים, אודה על כל תגובה ותגובה, ציוץ או הבעת הזדהות כלשהי.
מכל אחד, ותיק וחדש, חבר וירטואלי ושאינו, המאוכזבים ממני ושעזרתי להם.
כזה אני, זקוק לתמיכה
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 3 חודשים על ידי אהבת חסד.

תגובה: הספירה שלי לפני 8 שנים, 3 חודשים #81993

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
כשאנו מסתכלים אחורה אנו רואים שהתקדמנו הרבה בזמן קצר, תתמקד ביום הנקי ותראה דברים נפלאים.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: הספירה שלי לפני 8 שנים, 3 חודשים #82102

• אהבת חסד
  • דירוג פלטיניום
הסיבות שלי להיות מאוכזב מעצמי היום:
לא למדתי מילה מהבוקר
לא התפללתי שחרית (ומנחה, כולל הנחת תפילין שעדיין אפשר לתקן)
אני בוגד באישתי עם הזבל התעשייתי הזה,
אני לא מחזיר לה את הדברים הבסיסיים שהיא ראויה להם.
אני משקר לה
אני כותב ואף אחד לא עונה, כנראה שמשהו אצלי לא עובר
אני נותן עצות ולא מיישם אותם בעצמי
לא עשיתי דבר אחד טוב היום

למה לעזאזל להיות שמח?? למה להתעודד??
לא מגיע לי.... אין לי על מה! עשיתי משהו טוב היום????

אני לא יכול להגיד 'רק להיום' ולהסתכל על כל הימים שעמדתי בהם ולהיות מרוצה, כי חיים בלי פורנו היו אמורים להיות ברירת מחדל שלי! יום אחד כזה, צער כזה גדול לאישתי, לא שווה את כל הימים שעמדתי בהם!! מי אני שאטפח לעצמי על השכם ואומר "היית נקי כך וכך יום, אתה תותח", אתה לא אמור בכלל להיות במצב הזה! אתה הכנסת את עצמך לכל זה!

לא יודע... אני מחפש סיבה להתעודד מעצמי ולא מוצא. יש בי כל כך הרבה פוטנציאל, למה אני לא מנצל אותו. טיפש.

תגובה: הספירה שלי לפני 8 שנים, 3 חודשים #82108

• פנימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 3201 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • "...ואם לא עכשיו אימתי"?
'אהבת חסד' היקר מזדהה עם כל אות שכתבת, בעצם גם עם הרווחים ביניהן...

אני גם בתחושת שביזות כללית לאחרונה, למרות שאני מוצא זמן לכתוב פוסטים ארוכים ומושקעים עם שלל עצות שאני לא מבצע, ועל רובם אף אחד לא טורח לענות או אפי' ללחוץ על כפתור ה'לייק' שלנו - "להבדיל" אז אל תרגיש מיוחד שלא עונים לך, ככה אנחנו המכורים כנראה עסוקים בלקחת יותר מאשר לתת ואני מדבר על עצמי פה בלשון רבים כמובן.

בתקופה שהייתי בדיכאון רציני, למדתי שזה גם סוג של מחלה שמשפיע לי על ההסתכלות, הכל או שחור או לבן, כמו שכתבת "לא עשיתי דבר אחד טוב היום", למרות שאני יודע על שני דברים טובים לפחות שעשית:
1 - כתבת פוסט על זה! אני גם את זה מפחד לעשות בשביל לא לפגוע בתדמית שאני מנסה להשלות את עצמי בה פה
2 - ראיתי שלחצת 'לייק' על תגובה שמישהוא כתב היום בפורום.

גם לי היה מאד קשה לראות דברים טובים על עצמי מבעד לערפל שתחושות העצבות והדיכאון יצרו לי בראש.
אני לפעמים (כלומר בינתיים פעמיים בחיי עם שאיפה ליותר ) יושב עם עצמי ורושם רשימה של דברים טובים שעשיתי - הדברים הכי קטנים, החל מ'החלפתי גליל נייר טואלט בשירותים בעבודה, ואפי' הבאתי אחד ספר שיהיה לבאים בתור העצלנים וה@##!$# שעובדים איתי ,
ועד ל - התפללתי שתי שניות על ישועת עם ישראל לריבונו של עולם, בשקט במקומי בלי לחכות לתשובה מיידית ממנו .

אני אוסיף בשביל עצמי עוד משהוא - הדרך לצאת מהעצבות זה לתת לאחרים, בפשטות ובלי לצפות לתמורה, החל מחיוך (מצרך נדיר ברחובותינו) ועד מילה טובה ויחס, ואפי' לקחת בחשבון שיתכן שהם יהיו כפויי טובה כלפיי כי הם לא רוצים להרגיש שהם חייבים לי משהוא, אז גם על זה אני מוחל להם מראש - אח איזה צדיק.. אני אתן לעצמי טפיחה על השכם.

בתפילה לאדון הששון שאזכה לקצת שמחה

אוהב אתך אח יקר
- "מצבי היום לא משקף את האני הפנימי האמיתי שלי, אלא רק את מה שעשיתי בחיים עד היום".
- "עיקר כוחו של האדם הוא להודות בחולשתו ולפנות אל ה'. זה הכוח הגדול של האדם" - הרב מנחם פרומן.
שיהיה יום טוב ונקי - לך לי ולכולנו
----------------------------------------------------------
לסיפורי האישי - פנימה

ליומן המסע שלי - חיים פנימיים

תגובה: הספירה שלי לפני 8 שנים, 3 חודשים #82112

• אהבת חסד
  • דירוג פלטיניום
'פנימה'
תודה על ההתייחסות הכנה שלך, איך אמרת ( בעוקצנות ) מי כמונו המכורים יודע להעריך תגובות ועוד כאלה ארוכות ומושקעות...

האמת, בלי לזלזל חלילה, תיארתי לעצמי שיגיד לי מישהו שהדבר הטוב שעשיתי הוא לכתוב את זה... ונכון, זה עשה לי טוב, לא אכחש. אבל לא למעשים טובים כאלה אני שואף. אני רוצה למלא בקצת את היעוד שלי, באמת בקצת. עזוב ללמוד תורה ולהיות ת"ח או דיין וכו', אני מדבר על הפרטים הקטנים - להיות נאמן, לעזור לאנשים, להתפלל, להניח תפילין (!) דברים פשוטים...

מה שכתבת על לתת בפשטות וכו' (קצת שולם שטיסל...) זה מתבטא קצת בשם שבחרתי לעצמי - "אהבת חסד"
תמיד לא כל כך הבנתי איך אדם יכול לרצות רק לתת, בלי שום אינטרס, רק לעזור לשני. והצטערתי שאיני כזה, אני יודע שחסרה לי התכונה הזו ומלפני כמה זמן אני עובד על זה ממש, אבל אני יודע שאני עדיין לא שם.
לפני שכתבתי את ה'שורה' הזאת ידעתי שזה קצת פתטי, כאילו אני מבקש "בבקשה... תתיחסו אלי... בבקשה" ואני הרי אמור להיות האדם השלם והמתוקן, לכתוב רק בשביל עצמי ואחרים ולא לצפות לתגובה כלשהי, להיות 'גבר' כזה.
אבל ידעתי שאני לא שם, הייתי מתוסכל מזה שאני כאילו זועק לעזרה ולאף אחד לא אכפת להגיב או לצייץ כמו שאמרת. ותכל'ס, זה עצמו אומר שכולם לא באמת כותבים מתוך מניע טהור לגמרי כי אנחנו רואים איזה שרשורים 'מניבים' תגובות ותאוריות ארוכות...
העדפתי להגיד ולשפוך את מה שאני מרגיש מאשר לשחק את המשחק הזה. ובמת הרגשתי יותר טוב...

תודה

תגובה: הספירה שלי לפני 8 שנים, 3 חודשים #82113

ערב טוב אהבת חסד
בן של מלך צריך לעשות משהו בשביל להרגיש טוב?
קבלת את הנשמה חזרה הבוקר -זה אומר שלבוס יש אמון בך ובלעדיך העולם שברא לא יהיה מושלם
נולדת לאמא יהודיה? אתה יהודי כשר? בן לעם ישראל ?
אתה לא צריך לעשות כלום בשביל להתעודד

אולי יש אנשים שמהעצות שכתבת הצליחו להיות נקיים ?

תגובה: הספירה שלי לפני 8 שנים, 3 חודשים #82116

גם אני חש צורך מסוים בתגובות. אני מנחש שגם הרבה אחרים, חלק אפילו כותבים על כך. (ואם קיבלתי "לייק" מחבר מחלים ותיק (בלי שמות ) זו בכלל סיבה למסיבה...)
זה לא בהכרח הדבר הכי אופטימלי, אבל... תהליך...

תגובה: הספירה שלי לפני 8 שנים, 3 חודשים #82130

• אהבת חסד
  • דירוג פלטיניום
נתחיל לספור
יום ראשון
למרות שאני מרגיש הכי טמבל שבעולם. כל יומיים נופל ועוד סופר מחדש...
אבל אתמקד בלמלאות את היום, לעשות את המוטל עלי הבסיסי ואולי יצא מזה טוב
בהצלחה לכווווווולם!!!!!!!!!!!!!!!

תגובה: הספירה שלי לפני 8 שנים, 3 חודשים #82151

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
חבר יקר, אני תמיד קורא את ההודעות שלך ולא תמיד מגיב למה, אני כותב כשיש לי מה לכתוב ואני נצא במקום של נתינה, אני באופן אישי כתבתי המון בפורום ולא תמיד קיבלתי תגובה אני כותב בשבילי זה עושה לי טוב.
ולגביך, אני חושב מה לכתוב לך, הייתי המון זמן בפורום וכלום, התחלתי קבוצות וניסים החלו לקרות, לקח זמן אבל אסירות תודה אני נקי 300יום ומפוכח גם, תבדוק את עצמך האם לא הגיע הזמן לקפוץ לקבוצות זה נשמע מפחיד אבל זה טוב זה נותן לנו הרבנ שמחה בחיים ומוציא אותנו מהחושך שלנו, בכל מקאה אוהב אותך ותמשיך איתנו בדרך.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: הספירה שלי לפני 8 שנים, 3 חודשים #82157

אתה מדהים
מחזק אותי לראות אותך ככה לא מוותר
"אל תגידו יום יבא, הביאו את היום"

תגובה: הספירה שלי לפני 8 שנים, 3 חודשים #82218

• אהבת חסד
  • דירוג פלטיניום
מתחיל בדרך חדשה כתב:

מחזק אותי לראות אותך ככה לא מוותר

תודה! אתה חיזקת אותי...
בהקשר לזה:

חיים ישראל - חומות של תקווה

הלכתי חיפשתי חומות של תקווה
ושוטטתי בחושך
חיפשתי אותך בתוך נבכי נשמה
החושך גבר על האור
חיפשתי מקום מסתור לצידך
לאור שלך

גלי הים וכל אשר בם שטפו את התנועה (או 'תעתועי', מחלוקת הגולשים )
האהבה בעמקי נשמתי נרדמה
החושך גבר על האור
חיפשתי מקום מסתור
לצידך
לאור שלך

גם כי אלך בגיא צלמוות
לא אירא רע
כי אתה עמדי
שבטך ומשענתך המה ינחמוני
המה ינחמוני

מאד נגע בי...
בהצלחה!
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 3 חודשים על ידי אהבת חסד.

הספירה שלי לפני 8 שנים, 3 חודשים #82290

• אהבת חסד
  • דירוג פלטיניום
ממשיך בדרך ובהחלטות שעשיתי,
מתחיל לחזור לשגרה בריאה,
מנסה לעזור בלי שום אינטרס.

מודה לה' על חיים כמעט נטולי דאגות, על אשה ילד ופרנסה. שלא יגמר לעולם...
יום ב' - שיהיה לנו ולכולם בהצלחה.

תגובה: הספירה שלי לפני 8 שנים, 3 חודשים #82292

בהצלחה

תגובה: הספירה שלי לפני 8 שנים, 3 חודשים #82305

תודה אח יקר על כל ההיענות שלך כלפיייי
מאחל לך המוווווווווון הצלחה שמחים איתך ומחזיקים אצבעות
"אל תגידו יום יבא, הביאו את היום"

תגובה: הספירה שלי לפני 8 שנים, 3 חודשים #82368

• אהבת חסד
  • דירוג פלטיניום
תודה לך 'מתחיל', מאחל גם לך בהצלחה.

התחלנו יום ג'
אני לומד יותר (תורה) וההרגשה לחזור לזה ברצינות היא עילאית.
הנושא הזה לא מדובר כמעט בכלל בפורום (לימוד התורה), ואני משוכנע שיש לזה הרבה סיבות שאין כאן מקום לכלול את כולם,
אבל מבחינתי זה אחד הדברים שמסייעים לי להשאר נקי - לדעת מה באמת באתי לעשות כאן, להרגיש מיצוי בחיים. כשאני עושה את זה אני פחות יורד למקומות האלה, וחוץ מזה - יש לי פחות זמן ליפול, כי כמו שזה תופס את הראש - הלימוד גם תופס אותו ללא פחות זמן, וזה מחיה - בניגוד לסם המכונה תאווה.
ושלא תתפסו אותי על המילה - אין זה הפתרון, זה בסה"כ אחד המסייעים הגדולים שלי, קחו אתם מה שנוח לכם.

בהצלחה לכולם (ויאללה שטייגען )
זמן ליצירת דף: 0.65 שניות

Are you sure?

כן