ברוכים הבאים, אורח

הספירה שלי
(0 צופה) 

נושא: הספירה שלי 81127 צפיות

תגובה: הספירה שלי לפני 8 שנים #88404

• aristo
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג פלטיניום
אהבת חסד כתב on 11 מאי 2016 20:11:

aristo כתב on 11 מאי 2016 18:50:
אוהבים.
יש לך אינטרנט מסונן? 

Complicated... Don't try to understand

יוסיפונוס- אני יודע שאתה צודק, מחילה.

אהבת היקר , מכיר את הסטאטוס שמופיע לך מימין ואני יודע שכל אחד שונה מהאחר אבל באופן אישי כשחסמתי פורנו ,וכשהיה לי קשה להגיע לתמונות מאוד לא צנועות הייתי נופל פחות , ולחסום את האינטרנט זה בהחלט לא פתרון (לפחות אצלי, יש לי עוד בעיות חוץ מאינטרנט) אבל לפחות זה יכול לעזור להביא כמה ימים נקיים שיכולים לדחוף לפעולה..

באמת אוהב.

תגובה: הספירה שלי לפני 8 שנים #88405

אני פוחד מהיום שבו לא תהיה לי שום גישה. נראה לי שאני אנסה להשיג באופן לא שפוי. כמו לנסות לחפש שעות פורנו שהסינון לא הצליח לחסום

תגובה: הספירה שלי לפני 8 שנים #88425

• אהבת חסד
  • רצף ניקיון נוכחי: 1913 ימים
  • דירוג פלטיניום
אצלי זה פחות או יותר מה ש'בעצתך' כתב, היו ימים שלא היה לי אינטרנט בכלל, ואמנם הייתי נקי באותם הימים, אבל כשרציתי להשתמש - וזה קרה הרבה - הייתי מתוסכל מזה שאני לא יכול לבא על סיפוקי. הייתי יושב שעות ע"ג שעות (כפשוטו) ונלחם בעצמי וברצון להשתמש גם בלי פורנו. כשהייתי נלחם ולא משתמש בסוף, זה היה כאילו "נקי" אבל הייתי מתוסכל וכתוצאה מזה כעסתי על כל העולם, והנפגעים הראשונים היו המשפחה שלי.
(גם כשהייתי נופל זה היה עם טעם מר של חוסר סיפוק, כאילו לא נהניתי לא מנקיון ולא מתאווה. זה הביא אותי לא פעם לנסות דרכים אחרות להשתמש, יותר מסוכנות ומרחיקות לכת.)

עקרונית, לעניות דעתי ישנם שני תחנות בנקיות. התחנה שאתה ואחרים (ואני עד לא לפני הרבה זמן, אם תדפדף אחורה קצת...) נמצאים בה היא תחנה יותר מאוחרת. אתה כבר נמצא בהפסקה, אתה רוצה להישמר מסיבות חיצוניות שלא תמיד בשליטתך שמא יביאוך לנפילה. לענינינו זה יכול להיות פרסומות, ידיעות חדשותיות עם תוכן מיני והרשימה ארוכה כמובן. אינטרנט מסונן במקרה כזה הוא פתרון מצויין. הוא שומר על האינטרנט מפני פרצות שכאלה.

התחנה הראשונה היא לאנשים כמוני. כעת המצב שלי הוא לא שמירת גדרים ועשיית סייגים, אלא הרבה קודם לכן. אני צריך קודם כל להפסיק. זה אומר בשבילי נכונות לוותר על זה רק להיום ולעשות את כל הפעולות בשביל זה. כל עוד גמרה בליבי החלטה (לא דחף או גל) להשתמש, החסימה היא רק מפריע ומעכב שמגביר את האובססיה, כמו שהזכיר החבר (היקר! ) 'בעצתך'. ברגע שאפסיק, עם יישום של תכנית פעולה מסודרת, ואהיה נקי בראשי ורעיוני - או אז אשמר מדברים חיצוניים שיביאוני לנפילה או יגבירו לי את הגל. יהי רצון שאהיה שם.

תודה רבה על העזרה הכנה! שה' יהיה בעזרך.
אוהב...

אגב, בעצתך, נהנה לראות את ה'מוסיף והולך' בחתימה שלך, אל תפסיק! גם אל תוריד את ה ...
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים על ידי אהבת חסד.

תגובה: הספירה שלי לפני 8 שנים #88441

• aristo
  • דירוג פלטיניום
שומע..
המרחק מהתחנה הראשונה לשניה לדעתי הוא ענין של כמה שעות/ימים..
ולגבי ה"נקי ומתוסכל" אמר לי מישהו שההבדלבין הדתי הכי חילוני לבין החילוני הכי דתי הוא מאוד גדול,
זה לא נורא להיות נקי ומתוסכל, עדיף מלהיות מלוכלך ומתוסכל..
ואני נשמע מטיף לאחרונה ואני לא אוהב את זה אבל אולי אני מנסה לחזק את עצמי על חשבונך :/

תגובה: הספירה שלי לפני 8 שנים #88444

• יוסיפונוס
  • רצף ניקיון נוכחי: 160 ימים
  • דירוג פלטיניום
מההבנה שלי מהפילוסופיה של הספר הלבן: נקי+מתוסכל=מלוכלך ומתוסכל...
מסביבי יש דיבור כזה נגוע/שאני צבוע/ ומה פתאום חזרנו לדבר

רק אתה רואה ת'לב שלי ויודע/כשאני דומע/ אותך לא יכולתי לשקר

איך הסתכלתי רק על מה שאין/ הולך ומתרוקן/ איבדתי את הדרך

מה שקלקלתי תן לי לתקן/ מתחנן/ כמו בן/ רק תפתח לי דלת.(חנן בן ארי, אדון הסליחות)

תגובה: הספירה שלי לפני 8 שנים #88450

• אהבת חסד
  • דירוג פלטיניום
aristo כתב on 13 מאי 2016 08:52:

מנסיוני זה אותו הדבר! אין שום הבדל! הנפילה היא בסה"כ עוד מטר במדרון התסכול שאני נמצא בו באותו זמן.
הרי אם אני יושב כל היום, מפנטז פנטזיות ונוגע בעצמי (סליחה) ונושך את השפתיים כדי לא ליפול, אז אולי אני יכול לטפוח לעצמי על השכם בסופו של יום ולומר בקבוצה שאני נקי "בחסד אלוקים", אבל זה לא נכון! כולי מוצף בתאווה מכף רגל ועד ראש. אם היה לידי אינטרנט הייתי מחבק אותו.. אז זה שלא נפלתי זה אומר משהו? אני בטוח שהנפילה בא תבוא, ואולי זה לא כ"כ פוליטיקלי קורקט אבל לפעמים כשאין את הכלים הנכונים להתמודדות, השימוש יכול לספק שחרור רגעי טוב מאד, ולפעמים אולי אפילו עדיף שאשתמש אם אני רק גורם סבל לסביבה בזה שאני "נקי".

ולגבי המשפט האחרון, אני יכול רק לומר שאם אני הייתי נקי 95 יום הייתי מתבטא לפחות כמו מנהל הפורום, כך שיחסית אלי המצב טוב...

תגובה: הספירה שלי לפני 8 שנים #88451

• יוסיפונוס
  • רצף ניקיון נוכחי: 160 ימים
  • דירוג פלטיניום
אהבת חסד כתב on 13 מאי 2016 12:35:

מנסיוני זה אותו הדבר! אין שום הבדל! הנפילה היא בסה"כ עוד מטר במדרון התסכול שאני נמצא בו באותו זמן.
הרי אם אני יושב כל היום, מפנטז פנטזיות ונוגע בעצמי (סליחה) ונושך את השפתיים כדי לא ליפול, אז אולי אני יכול לטפוח לעצמי על השכם בסופו של יום ולומר בקבוצה שאני נקי "בחסד אלוקים", אבל זה לא נכון! כולי מוצף בתאווה מכף רגל ועד ראש. אם היה לידי אינטרנט הייתי מחבק אותו.. אז זה שלא נפלתי זה אומר משהו? אני בטוח שהנפילה בא תבוא, ואולי זה לא כ"כ פוליטיקלי קורקט אבל לפעמים כשאין את הכלים הנכונים להתמודדות, השימוש יכול לספק שחרור רגעי טוב מאד, ולפעמים אולי אפילו עדיף שאשתמש אם אני רק גורם סבל לסביבה בזה שאני "נקי".

ולגבי המשפט האחרון, אני יכול רק לומר שאם אני הייתי נקי 95 יום הייתי מתבטא לפחות כמו מנהל הפורום, כך שיחסית אלי המצב טוב... 

ברוך שכיוונתי. הוא אשר כתבתי..

מסביבי יש דיבור כזה נגוע/שאני צבוע/ ומה פתאום חזרנו לדבר

רק אתה רואה ת'לב שלי ויודע/כשאני דומע/ אותך לא יכולתי לשקר

איך הסתכלתי רק על מה שאין/ הולך ומתרוקן/ איבדתי את הדרך

מה שקלקלתי תן לי לתקן/ מתחנן/ כמו בן/ רק תפתח לי דלת.(חנן בן ארי, אדון הסליחות)
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים על ידי יוסיפונוס.

תגובה: הספירה שלי לפני 8 שנים #88458

• aristo
  • דירוג פלטיניום
יש לחץ לפני שבת,
אגיב במוצ"ש. שבת שלום שיהיה=)

תגובה: הספירה שלי לפני 8 שנים #88465

• aristo
  • דירוג פלטיניום
אהבת חסד כתב on 13 מאי 2016 12:35:

ברוך שכיוונתי. הוא אשר כתבתי.. 

---------------------------------------------
אז ככה , מכירים ר' נחמן תורה רפ"ב , בגדול זה הכיוון , אם אתה מסתכל על בנאדם (עצמך במקרה הזה) בצורה "זכותית" ואומר איזה צדיק אני, אז קל יותר להתרומם ולעשות עוד מצוות ולהישמר מנפילה, ואם אתה מסתכל על עצמך כ"חוטא" (יסלחו לי חברי הפורום שאני משתמש בביטוי הזה) אז קל לך יותר לעשות חטאים ולהדרדר עוד.

מקווה שברור לך שזה חרטא שאתה אומר שאתה "גורם נזק לסביבה בכך שאתה נקי" לא עדיף להשתמש למרות שזה יכול לגרום הנאה רגעית (מוכן להתפלמס על זה) , במחילה אבל אם כבר אנחנו מדברים פתוח זה כמו כשלבנאדם כואב באזור החלצים כשהוא לא מוציא זרע אבל הוא מגרה את עצמו ואז אתה חושב לתומך "אני חייב להוציא זרע בשביל שיפסיק לכאוב" חרטא, כואב באותה מידה, מנסיונות...

שבוע מענג=)

תגובה: הספירה שלי לפני 8 שנים #88468

שלום אהבת חסד, התגעגעתי.
אני נורא מזדהה עם כל המהלך שלך בהחלמה (או בהתמודדות), אני מרגיש אותו דבר לאחרונה.
זה קשה להישאר נקי, ולפעמים אני חושב שעדיף ליפול. ואני מסכים עם aristo, יש לי מלחמה אחת כרגע, וזה להישאר נקי. אבל אני בכל זאת מרגיש חוטא לפעמים ונופל. אבל בשונה ממך אני מתענג על הנפילה. זה כ"כ משחרר וכיף, ליצפות בדברים כ"כ יפים (סליחה על הכנות המיותרת), זה ממש כמו לאכול במוצאי יום כיפור (או ליתר דיוק, כמו לאכול ביום כיפור עצמו).
אני כ"כ גאה בזמן הנקי שלי, עד שאני לא מרגיש מבואס מהנפילה. אני שומע על היתמודדויות של אחרים, עד ששלי ניראים לי חמודים ותמימים. 
חבר אמר לי ששנה ראשונה שלו היה לו מפוצץ להישאר נקי. עד שמרוב קושי הוא פשוט ניכנע, ובמקום ליפול, נעלם התאוה. 
בנפילה האחרונה שלי כ"כ נהנהתי עד שהבנתי שאני חסר אונים. אין לי דרך להישאר נקי. אני עצוב נקי, ומאושר כשאני נופל. זה כזה פשוט. אין ביכולתי להישאר נקי בעצמי, אני חסר אונים. עכשיו אני עובד על צעד 2.
זה נכון שהתנאי זה להיות נקי, ורק אז לעבוד צעדים. אבל אני אישית, עם כל הכנות לא מצליח. אז מה, אני אפרוש ?
אין לי ברירה אלא להישאר ולחכות לנס.
אבל אני כן נקי ועובד צעדים, לא חודשים ברצף. אבל אני נקי בשעת עבודת הצעדים, עם רצון להחלים. לא כתוב כמה זמן צריך להיות נקי. צריך להיות נקי עם רצון להחלים, אני אחד מאלה.
מצטער שאני מאריך בנושא בלי פיתרון, אבל האמת שאין לאף אחד פיתרון. אנחנו משתפים את חויותינו אחד עם השני, ואיכשהו כל אחד מוצא את מה שעובד לו. אני מאוד מקווה שתצליח ותשתף. כי אני כ"כ מזדהה עם הבעיה, אני בטוח שאזדהה עם הפיתרון.
שבוע טוב, ומאושר מניקיון.

אין שום דבר בעולם שיכול לגרום לקב"ה לאהוב אותי פחות

תגובה: הספירה שלי לפני 8 שנים #88469

• אהבת חסד
  • דירוג פלטיניום
'aristo'
כל אחד ודרכו המיוחדת שיחד לו הקב"ה בהחלמה/מחלה. לא חרטא ולא נעליים.
ואם כבר נעליים, בא לא ננסה להכנס לנעליו של השני ולרגשותיו. נצמד לידוע לנו, לא נדביק לו רגשות מנסיוננו.

ותודה 'לוחם אמיץ' על התמיכה, גם אני התגעגעתי

תגובה: הספירה שלי לפני 8 שנים #88470

• aristo
  • דירוג פלטיניום
מקבל.
אבל אשמח שתסביר לי איך אפשר לגרום נזק לסביבה בנקיות(חוץ מזה שמתחזקת מידת הגאווה :/)...
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים על ידי aristo.

תגובה: הספירה שלי לפני 8 שנים #88476

• אהבת חסד
  • דירוג פלטיניום
א. אין לי כח. גם ככה פתחתי יותר ממה שרציתי. לנסות להסביר לך מה עובר עלי לא עזר. אין סיבה שיעזור פעם נוספת.
ב. זה לא נוגע ולא עוזר לאף אחד, ודאי שלא לי
ג. פגעת בי. אתה צריך להתנצל. (אני צריך לקבל אותך אם לא, ואין לי הכוחות)
ד. זה לא עושה לי טוב.

לטובת שנינו 
בא נסיים את זה כאן
לילה טוב

תגובה: הספירה שלי לפני 8 שנים #88477

נערך לאחרונה: לפני 8 שנים על ידי אחיד בשמיא.

תגובה: הספירה שלי לפני 8 שנים #88478

• aristo
  • דירוג פלטיניום
אהבת חסד כתב on 14 מאי 2016 21:52:
א. אין לי כח. גם ככה פתחתי יותר ממה שרציתי. לנסות להסביר לך מה עובר עלי לא עזר. אין סיבה שיעזור פעם נוספת.
ב. זה לא נוגע ולא עוזר לאף אחד, ודאי שלא לי
ג. פגעת בי. אתה צריך להתנצל. (אני צריך לקבל אותך אם לא, ואין לי הכוחות)
ד. זה לא עושה לי טוב.

לטובת שנינו 
בא נסיים את זה כאן
לילה טוב

מכיר את התחושה הזאת שאתה אומר "אבל מה היא רוצה ממני ניסיתי לעשות לה טוב?" אז כזה..
מתנצל שפגעתי.

וכנראה שאני צריך לחזור למה שהייתי בהתחלה , למלמ, ומתמקד ביומן שלי.  
שבוע טוב!
זמן ליצירת דף: 0.58 שניות

Are you sure?

כן