ברוכים הבאים, אורח

הספירה שלי
(0 צופה) 

נושא: הספירה שלי 80844 צפיות

תגובה: הספירה שלי לפני 8 שנים, 4 חודשים #80679

• אהבת חסד
  • רצף ניקיון נוכחי: 1913 ימים
  • דירוג פלטיניום
וואו איזה יום...

רק היושב במרומים יכול על היצר שלי

תגובה: הספירה שלי לפני 8 שנים, 4 חודשים #80683

אוהבים!
מאוד מזדהה.
מתפלל לאלוקים שיתן לך שלווה (וגם לי).
שנעלה על דרך.

תגובה: הספירה שלי לפני 8 שנים, 4 חודשים #80686

• tt
  • חבר קבוע
תאמין לי שאני מתפלל עליך שתצליח. מחובר לטהור טהור
אני סופר ביחד איתך. תחזיק חזק אל תיפול לנו.

תגובה: הספירה שלי לפני 8 שנים, 4 חודשים #80731

• אהבת חסד
  • דירוג פלטיניום
תודה לכם

עברתי את היום בשלום, קצת בזכות ה'urge surfing' של פורטיפיי, פלוס הרבה דברים ממקודם וכמובן התמיכה בפורום, תודה! חשוב מאד!
אני חושב גם שיש הרבה סיעתא דישמיא בהתמודדות והניקיון (שלי, זה הדבר היחיד שאני יודע) אבל 'ניסים' עדין לא ראיתי...

זאת אומרת, ודאי שבלי הקדוש ברוך הוא לא הייתי חושב בכלל, הייתי ישר על טייס אוטומטי הולך ועושה את זה, אני גם מאמין ומרגיש ממש שהשם לא רק מושיע מצרות כשקשה אלא גם שומר עליהם בכל רגע מלבא עלי (מלך עוזר ומושיע ומגן)
אבל נס הוא הרי הנהגה שלא בדרך הטבע, לא ככה?

מישהו יכול לומר שהוא ראה משהו לא טבעי? זה הרי לא התמודדות, ואני בספק אם זה מה שמביא לגמילה אמתית שאמורה להיות בעצם שינוי הטבע שרכשת על ידי יצירת טבע אחר, וזה ההפך הגמור מנס (זה כמו לומר שהתגברתי על הכעס ונהייתי רגוע בנס..)

מישהו יכול להסביר לי מניסיון על נס כלשהו (זה גם נשמע כאן בפורום הרבה ותמיד הייתי סקרן לדעת מהם הנסים האלה)?
אולי אנשים פשוט מגדירים באופן שונה ממני את המושג 'נס', לא יודע.
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 4 חודשים על ידי אהבת חסד.

תגובה: הספירה שלי לפני 8 שנים, 4 חודשים #80736

• עבד
  • דירוג כסף
בוקר טוב אתה צודק לחלוטין !!!אין שום עניין שיהיה לנו ניסים ,צריך לבקש סייעתה דשמייא ,כי אנחנו נלחמים על הגוף שלנו ,שיהיה לנו שליטה על התאוות שלנו ,שזה בעצם הדבר היחיד שמבדיל אותנו מהבהמות, והמשימה שלנו כמו שהזכרת היא לחנך את עצמנו מחדש ,ולהיגמל מהרגלים רעים ....מזכיר לי איזה בוקר השבוע אחרי שהתפללתי ועשיתי את הלימודי הקודש שלי וכ'ו פתאם באו לי, אחרי כל זה מחשבות רעות ,ואני זוכר שהייתי מאוכזב ,כי אני עושה כל מה שאפשר לא רואה סרטים ,משתדל ללומד תורה כל שנייה פנוייה ,רק כדי להתקדש ,ולהוציא ממני את הטומאה הזו ,ופתאם אחרי כל זה המחשבות הרעות חוזרת ....ואז נפל לי האסימון אני עושה את כל זה לא בשביל שהקב"ה יעשה נס ויבטל לי הכל ,ויעלים את כל מה שראיתי ,הוא לא מעוניין בזה, הוא מעוניין שהמחשבות יבואו ושאני יתגבר עליהם, והוא יעזור לי כבר ,אבל הוא רוצה שאני יתמודד הוא רוצה שאני ישלוט בתאוות שלי ,הוא רוצה שנמליך אותו עלינו ולמרות שיש לנו תאווה אנחנו לא עושים אותה , כי אנחנו המלכנו אותו עלינו ,ולכבוד שמו אנחנו מונעים מאיתנו דברים שהגוף שלנו דורש מאיתנו , כי הוא אסר עלינו את הדברים האלה......כי כל הרצון הזה שייעשה עימנו נס שיקח מאיתנו את ההתמודדות עם הייצר, היא בעצם הבעיה שלנו ,כי בדיוק מאותה סיבה היינו משתמשים בפורנו כי היינו בורחים למקום השקט הזה ופורקים עול, לא היה לנו כוח להתמודד עם הנסיונות ,,ולכן מאותה סיבה אנחנו רוצים נס שיקח מאיתנו את ההתמודדות, אבל זה טעות כי אנחנו צריכים שהמחשבות האלו יחזרו, כי אנחנו אנשים אחראים, ואתם שטויות שבהם צפינו ,אנחנו צריכים לתקן אותם ,וכידוע שכל ראיה אסורה הקב"ה מזכה אותנו ,שהראיה הזו חוזרת לנו במחשבה ,ועל ידי שאנחנו מתגברים עליה אנחנו מתקנים את הראיה הזו ,וממילא גם הראיה הזו נעלמת וגם אנחנו מקבלים שכר ,איזה צדיק השם איזה רחמנות מעל הטבע ,נגיד מלך שחוטאים לו אחרי עשר פעמים במקרה הטוב , הוא יוצא ומחסל את מי שמתנכר לו ,אבל אצל הקב"ה זה הפוך ,הוא מלך סלחן ,אל ארך אפיים ,שמרבה להיטיב, וגם אחרי שאנחנו חוטאים, במקרה שלי עשר שנים, עדיין הוא מוחל ,ונותן לנו סיכויי לתקן את מה שקילקלנו ,יש לי רק שלוש תפילות לקב"ה
1 ) אין לי בעיה, ואני גם רוצה שהוא ישלח לי את כל הראיות האסורות ,ואני יתקן אותם, אבל שיעזור לי ,כי בלעדיו אני בחיים לא יוכל לתקן את אותם ראיות אסורות.

2) שלא יקח אותי מהעולם הזה מבלי שתקנתי את כל הרע שעשיתי .

3)ושלא יגרום לי לתקן את העוונות שלי על ידי עונשים וייסורים קשים

אמן כן יהי רצון...........
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 4 חודשים על ידי עבד.

תגובה: הספירה שלי לפני 8 שנים, 4 חודשים #80755

• אהבת חסד
  • דירוג פלטיניום
תותח!

כתבת בול מה שאני חושב. במיוחד מספר 2. כשאני במצבים יותר חזקים מבחינה רוחנית זה מה שאני מרגיש - אל תיקח אותי לפני שעשיתי כל מה שאני יכול וצריך לעשות

תגובה: הספירה שלי לפני 8 שנים, 4 חודשים #80757

• אהבת חסד
  • דירוג פלטיניום
רק אוסיף שזה גם קצת מנחם כשמבינים וזוכרים את זה,
שהמחשבות וה'קריזים' (כמו שנכתב פה לא פעם) הם לא מכשול אלא היא היא הדרך להצלחה ורק ככה יוצאים מזה.
ולהפך, עדיף להתמודד כמה שיותר (ולא סתם לנשוך שפתיים אלא למצוא את שורש הבעיה ולמצוא לה פתרון) - עדיף להתקדם, וזו הדרך היחידה לעשות את זה, מאשר לא להתמודד, להירדם בשמירה, ואז תגיע הנפילה שתוצאותיה - מי ישורנה.

זה נותן כח כשחושבים על זה. אבל שוב, אם רק היינו זוכרים את זה בשעת מעשה...
(אני שוקל לעשות מין "פתק חירום" כזה עם כל התובנות החשובות שלי, שהייתי רוצה לזכור בהתמודדות שלי כשתבוא... מה אתם אומרים? מרגיש כמו הסיפור 'Before I Go To Sleep' למי שמכיר...)

תגובה: הספירה שלי לפני 8 שנים, 4 חודשים #80811

• אהבת חסד
  • דירוג פלטיניום
עברו שמונה ימים...

מרגיש טוב

תגובה: הספירה שלי לפני 8 שנים, 4 חודשים #80832

• אהבת חסד
  • דירוג פלטיניום
היום התשיעי...

זה אומר שבשבת העשירי - הרצף הגדול ביותר מתחילת השרשור.
אבל אין מה לפחד, "שבת מנוחה" כמו תמיד בעזרת ה'

תודה לכם - התומכים והמסייעים, המגיבים ונותני התודה. תודה לכולם

תגובה: הספירה שלי לפני 8 שנים, 4 חודשים #80861

• אהבת חסד
  • דירוג פלטיניום
11 יום! שברנו את הרצף הקודם!

מקווה לא להיכנס לתרדמת, לא לשכוח את הטיפים והתובנות שלכם. להיות מוכן לכל התקפה שלא תבוא...

למי שתהה, החלפתי את השם בגלל אשתי - מקווה שהכול יהיה בסדר. תתפללו עלי

תגובה: הספירה שלי לפני 8 שנים, 4 חודשים #80862

• שלומקה
  • רצף ניקיון נוכחי: 53 ימים
  • דירוג זהב
אוהבים אותך! בהצלחה ממש!
רק להיום זה מה שנותר
לא הצלחת תנסה מחר

העולם יתן לך מתנות בשפע 
לא כתוב בשומקום שלנסות זה פשע...

(מבוסס על  השיר "רק לעלות", של "קפה שחור חזק")

תגובה: הספירה שלי לפני 8 שנים, 4 חודשים #80885

• גדעון
  • דירוג זהב
אוהבים!!!

אסור להתייאש, תעשה חשבון כמה אחוזים זנה דקות הנפילה לעומת 11 ימי נקיות.

מ'זאת אומרת בשביל אשתך?

תגובה: הספירה שלי לפני 8 שנים, 4 חודשים #80902

• אהבת חסד
  • דירוג פלטיניום
לא 'בשביל' אלא 'בגלל'..

השם הקודם היה כינוי שלה אלי, מעין הקדשה שלי לזכור שאני עושה הרבה בעיקר בשבילה.
היא איכשהו קצת עלתה עלי ולא רציתי שהיא תעקוב אחרי הרישומים שלי כאן והכל ייחשף, לכן שיניתי

אגב, יום קשה אבל עם טוויסט נקי בעלילה. בלי לזכור את כל התובנות הבריאות מקריאה כאן בפורום - לא הייתי יכול. לא בעצמי. תודה לכם

תגובה: הספירה שלי לפני 8 שנים, 4 חודשים #80959

• אהבת חסד
  • דירוג פלטיניום
היום ה 13 הגיע. בהצלחה לכולנו

תגובה: הספירה שלי לפני 8 שנים, 4 חודשים #80960

• אהבת חסד
  • דירוג פלטיניום
אגב, לאחרונה אני מסתכל על המיקום שלי בטבלה, אתמול הייתי 71 היום 66.
ככה יש משמעות לפעמים גם לשעות שאני מחזיק. אותי זה יותר מדרבן
(אפילו שזה בעצם לרכב על כישלונות של אחרים? תגידו אתם)
זמן ליצירת דף: 0.60 שניות

Are you sure?

כן