ברוכים הבאים, אורח

היומן של אנחנו ננצח
(0 צופה) 

נושא: היומן של אנחנו ננצח 9497 צפיות

תגובה: היומן שלי לפני 8 שנים, 4 חודשים #80628

• חייח
  • חבר ותיק
מחר 40 יום (היום ה39 בנקיות).היום היה לי קשה ובמקום לעשות מה שהיתי צריך לעשות הלכתי לישון שעתים אני מרגיש בקרשים .אני מרגיש שפספסתי .הפסדי שעתים זה היה חסר לי אחר כך .תודה לכל החברים . נ"ב . נס עסה לנו השם שיש את המקום הזה איך חיינו היו בלי הכלים הללו לאן היתי מגיע השם ישמור
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 4 חודשים על ידי חייח.

תגובה: היומן שלי לפני 8 שנים, 4 חודשים #80632

• אהבת חסד
  • רצף ניקיון נוכחי: 1913 ימים
  • דירוג פלטיניום
אתה מרגיש בקרשים?
בא נדבר עלי, כולה 5 ימים נקיות ועוד בחסד...
תהיה שמח שאתה במקום שאתה נמצא בו ועוד נקי, מקנא בהצלחה שלך

אל תישבר! העם איתך, עוקב אחריך ומקווה שתצליח.

תגובה: היומן שלי לפני 8 שנים, 4 חודשים #80670

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
אני גם הייתי מתמקד על 'הרק להיום'. פשוט יש מן תופעה כזו, שברגע שאני חושב שאני מוגן, אני מפסיק לעשות את מה שאפשר לי להיות מוגן, ואז אני מתרסק...חולה? ברוך הבא לחיים שלי...

נתן במתנה
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי

תגובה: היומן שלי לפני 8 שנים, 4 חודשים #80674

• חייח
  • חבר ותיק
40 יום !!זה דבר גדול אני לא זוכר שהיה לי בחיים כזה דבר. בעזרת השם עד 120 .רק להיום....

תגובה: היומן שלי לפני 8 שנים, 4 חודשים #80766

• חייח
  • חבר ותיק
היום ה41 אני ברוך ה נקי .היה לי התמודדות נכנסתי לאתר חדשות לא חרדי בשביל כתבה מסיומת ותוך שניה ראיתי שזה לא בשבלי לי (הפרסומת קפצה) אז ברחתי מיד .קשה לי בתפקוד זה
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 4 חודשים על ידי חייח.

תגובה: היומן שלי לפני 8 שנים, 4 חודשים #80879

• חייח
  • חבר ותיק
45 יום!!!!! מי היה מאמין !!!אני מודה להשם עשה לי את החסד הענק הזה אני מאושר זה היום היפה בחיי (חוץ מהבר מצווה) תודה לכל החברים שהביאו אותי עד הלום! בעזרת השם אני יצליח להיות בהיכל התהילה בספר של צדיקים וכמובן אני מתמודד רק להיום כי זה המטרה הכי חשובה

תגובה: היומן שלי לפני 8 שנים, 4 חודשים #81005

• חייח
  • חבר ותיק
47 יום נקי תודה לך השם אני אסיר תוד על כל מה שהשם נותן לי .היום היה לי התמודדות בשמירת העינים היה קשה וקרה לי שהסתכלתי על מה שלא צריך אני מרגיש קצת חולשה ביומים האחרוני אחרי ה45 יום

תגובה: היומן שלי לפני 8 שנים, 4 חודשים #81013

• אהבת חסד
  • רצף ניקיון נוכחי: 1913 ימים
  • דירוג פלטיניום
כל הכבוד! בהצלחה רבה!
מקנא בך... (אני מקווה שזו קינאת סופרים..)
אבל שלא ישבור אותך מראה אחד או שניים, כן? זה לא שחזרת אחורה רק קצת סטית מהמסלול... אני מאמין שזה כלום בשבילך
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 4 חודשים על ידי אהבת חסד.

תגובה: היומן שלי לפני 8 שנים, 4 חודשים #81038

• חייח
  • חבר ותיק
48 יום בנקיות אבל היום כמעט נפלתי היתי ממד שניה מזה השם הציל אותי היתה לי מעידה ממש רצינית ובסוף לא נפלתי .היה לי מאד קשה .אני מאמין שמחר יהי יותר טוב תודה לכולם על ההקשבה

תגובה: היומן שלי לפני 8 שנים, 4 חודשים #81044

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
חייבים לתגבר פעולות החלמה, זה שאנו נקיים זה לא מובן מאליו, והמעידה זה איתות חזקה למחלה שאנו סובלים מזה, ולקחת כוח להמשך הדרך.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: היומן שלי לפני 8 שנים, 4 חודשים #81063

• חייח
  • חבר ותיק
49 יום בנקיות אני מבקש מהשם שהיום יעבור אלי בנקיות ומתוך שמחה

תגובה: היומן שלי לפני 8 שנים, 4 חודשים #81145

• חייח
  • חבר ותיק
היום חמישים יום הרחמן הוא....

תגובה: היומן שלי לפני 8 שנים, 4 חודשים #81177

• חייח
  • חבר ותיק
ביום שיש היום החמישים ישנתי צהרים והיה לי קרי לפי הכללים זה לא נחשב אני לא סופר את זה .זה לא יפיל אותי היום ברוך השם הגעתי ליום החמישים ושתים תודה לך השם .אני מרגיש פי מאה יותר טוב עם עצמי בלי השימוש ,השימוש עשה לי רע ,לא יכולתי להתפלל ,לא יכולתי להרגיש שאני אדם ראוי ,הרגשתי שאני משקר כל הזמן עכשיו אחרי 52 יום אני מרגיש אדם שפיו וליבו. אני מרגיש יהודי כשר אני מתמודד אם מה שאני צריך אני מתאמץ נכון שקשה לי אבל יש לי רוח זה משתלם

תגובה: היומן שלי לפני 8 שנים, 4 חודשים #81333

איזה יופי שימשיך ככה בעז"ה

תגובה: היומן שלי לפני 8 שנים, 4 חודשים #81403

• חייח
  • חבר ותיק
ברוך השם השבך לקל בורא העולם אני נקי 55 יום .ברוך השם אני מרגיש שהתואה אצלי ירדה רמה כמו מדרגה עשר לדרגה אחד שתים אני מרגיש שהאש של התאוה שהייתה לי הלכה לה ונאשרו רק גחלים .הם עדין דולקים וכל רוח קלה מעוררת אותם אבל זה לא רותח כמו אש חייה. הרבה יותר קל לי בענין הזה .אך החיים היום יומים נשארו קשים שם אין דברים כאלה שם אני מתמודד והתמודדות שם קשה ואני לא תמיד מצליח כולי תפילה להשם שחיי יהיו יותר קלים שהיה לי יותר קל להתגבר על הקשיים
זמן ליצירת דף: 0.38 שניות

Are you sure?

כן