ברוכים הבאים, אורח

חדש ימינו כקדם!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3

נושא: חדש ימינו כקדם! 18636 צפיות

תגובה: חדש ימינו כקדם! לפני 8 שנים, 3 חודשים #82314

שלום לך ידיד יקר ואהוב עלי עד מאוד,

רציתי להגיב לך באריכות וברגשנות כמו שאני מרגיש באמת, אבל זמני כעת קצר והמחשב לא שלי וככל הנראה אלוקים רוצה כעת ממני שלא אאריך.

אתמול עברה עלי מעידה.קשה.לא היה לי כזו לפני כן.
לא יודע אם דווקא בטכני, כמו זו שבריגשי.
אני מרגיש לא טוב, אולי קצת מיואש,,,,,
אולי בגלל זה אני באמת באמת מבין לליבך וכואב את כאבך, יותר מבעבר,,,,

אצטרף לתחינתך אל שוכן מרומים ברחמיו העצומים,
הוא ירחם עם עמוסים,
וישמור אותנו נקיים ומפוכחים.

אוהב.
מאוד.
אוי אריאל,,,,,,
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!

תגובה: מתי כבר תחדש ימינו כקדם? לפני 8 שנים, 3 חודשים #82331

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אין מילים. אוהבים.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: חדש ימינו כקדם! לפני 8 שנים, 3 חודשים #82350

• חוסידל
  • רצף ניקיון נוכחי: 2917 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אוי מיין וועלט .....
אוהבים אותך....
אבא אוהב גילה לי את האור ברח' ניסן תשע"ה בכנס של שמור עיניך

נאר אמונה אין בורא כל עולמים...ומבלעדי עוזך ועזרתך אין עזרה וישועה

תגובה: חדש ימינו כקדם! לפני 8 שנים, 3 חודשים #83382

• שלומקה
  • רצף ניקיון נוכחי: 53 ימים
  • דירוג זהב
סוף סוף, יש לי דברים אופטימיים לכתוב ביומן המסע שלי. 
עוברת עלי תקופה טובה, והיא טובה בעיקר בגלל שאני ממש משקיע בפעולות ובצעדים. הבונוס הוא שאני גם מקבל שפיות מפוכחות ונקיות, כשיום נקי אחד מצטרף למשנהו. אבל אסור לי להסיח את דעתי ממה שאני צריך לעשות היום הזה בכדי להשאר נקי.

הייתה לי השבת שבת גרועה ממש. אני מרגיש שהקשר שלי עם ההורים שלי מאכזב אותי. אנחנו מסוגלים להיות ביחד שבת שלמה ולא לדבר אחד עם השני משפט אחד על מה שקורה איתנו. זה מה שקרה השבת. גיליתי בעקיפין שני דברים די גדולים הקשורים למצב הרפואי של שני ההורים שלי אבל אף אחד מהם לא חשב לספר לי את זה. אני יודע שזה קצת גם בעיה שלי. אני לא מנסה מספיק. אבל אני כן מנסה להתקשר באמצע שבוע ותמיד השאלה מה חדש נתקלת בקיר ענק שכתוב עליו "שום דבר". אז הסתובבתי כל השבת עם תחושה ממש חזק בבטן ל כעס ותסכול וגם בלבול. עד כדי כך שרק במוצש כשכבר היינו בבית נזכרתי בנקודות החיוביות של שבת: הורים שלי לא צעקו על אחותי הקטנה או הרביצו לה השבת (דבר שבד"כ מדיר שינה מעיני), סבתא שלי הייתה במצב רוח טוב ולא שמעתי ממנה אף לא תלונה אחת. נהניתי מאוד עם אחים ואחיות שלי. הורים שלי נהנו לראות קצת את הנכדות שלהם בלי מסיחי הדעת שבד"כ נמצאים אצלם בשבת (עוד אים ואחיות שלא היו השבת).

כתבתי על זה צעד 4 וזה ממש עזר לי לקחת את זה בפרופורציות - יש לי הורים. נפלאים. וגם אם כמה נקודות בקשר שלנו לא נראות לי - ז לא משהו שלא ניתן לתקן. ואלוקים דואג לי וחושב לי ופועל למען טובתי השלמה כך שאם כך הוא רוצה שהקשר שלי יראה בנקודה זו של חיי, זה בסדר מבחינתי, ואני מוכן למסור לידיו את האחריות לקשר עם הורים שלי ולהתמקד רק במה אני יכול לעשות ולשנות מהצד שלי. תודה אלוקים שיש לי אותך!
רק להיום זה מה שנותר
לא הצלחת תנסה מחר

העולם יתן לך מתנות בשפע 
לא כתוב בשומקום שלנסות זה פשע...

(מבוסס על  השיר "רק לעלות", של "קפה שחור חזק")

תגובה: חדש ימינו כקדם! לפני 8 שנים, 3 חודשים #83404

שלום שלומק'ה המושלם !

איזה כיף לקרא.
איזה כיף לראות את הניסים.

ממש הזדהתי בקטע של ההורים בפרט בקטע של הנסיון להחיות שיחה שנקטעת בתשובה הלקונית של "אין חדש" ו,, אחר כך
כשאני לא מתקשר מגיעות הטענות, למה אתה לא מתקשר וכו'. אוהבים אותם.[מי יודע אולי גם הילדים שלי יאהבו אותי בזכות זה:P]

אוהב וממש שמח איתך.
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!

תגובה: חדש ימינו כקדם! לפני 8 שנים, 2 חודשים #85464

• שלומקה
  • דירוג זהב
קצת על מה שעובר עלי. סוף סוף אני יכול לכתוב שיתוף שהוא לא שחור משחור. אני מודה לה' על כך. הצלחתי להתרומם מהתקופה הקשה שפקדה אותי, בעזרת ה' ולא בכוחי. מה שעזר לי היה: כניעה, כניעה, כניעה. הייתי צריך ללמוד להתקשר לחבר ולשאול אותו מה לעשות ברגעים שהכי לא רציתי לעשות את זה. למדתי שאני לא יכול לסמוך לגמרי על הראש שלי כי בזמנים שאני מרגיש שאני לא רוצה להתקשר סימן שהוא מתחיל לחשוב בצורה מעוותת.
אני חייב להודות שהגישה הזאת קשה לי. רק אתמול הייתי שוב במצב הזה שאין לי כח להתקשר ואני נמצא במצב מסוכן. ואכן חיפשתי תאווה באינטרנט. בצורה עקיפה אמנם אבל זאת עדיין הייתה פעולה על התאווה. רק מזכיר לי שאני מכור למרות השבועות שעברו מאז השימוש שלי. ומראה לי כמה אגו יש לי עדיין להוריד מעצמי...
אבל ב"ה אני לומד הרבה תובנות בזמן האחרון. כמו למשל שלפעמים ה' רק רוצה ממני שאבקש עזרה. בכמה נושאים התקשיתי מאוד וברגע שהתפללתי לעזרה - ראיתי את תפילתי נענית. למדתי את ערכה של שיחה לחבר חדש שבצורה בלתי מוסברת יכולה להחזיר אותי לשפיות גם ממצב קשה מאוד.
בשבת האחרונה החלטנו אני ואשתי, לאחר התייעצות עם הספונסר, שהגיע הזמן ואנחנו רוצים לשתף את חמי וחמותי. כן, שמעתם נכון. חמי וחמותי. לא אפרט את הסיבות רק אומר שהיה מוצלח, ושהם קיבלו אותנו ועודדו אותנו, ועם כל זאת ראיתי ולמדתי שלא משנה מה תאמר - אדם שלא היה שם לא יוכל להבין. לא הצלחתי להעביר את התחושה שנעשה לי נס ולא הצלחתי להבהיר כמה המצב שלי מצריך את התוכנית, כי בסופו של דבר עדיין היו לו סייגים. אבל זה בסדר - היום אני יודע שמותר לאנשים לחשוב אחרת (תודה לצעד 4!). ואני מודה על המצב שלנו שאנחנו יכולים לשתף את הדברים האלו עם חמי וחמותי ולא לחשוש כל כך מזה (זהירות ! לא לנסות בבית! אומר רק שנסיון החיים העשיר שלהם כתוצאה מהעבודה שלהם הפגיש אותם כבר עם מקרים דומים ואפילו גרועים יותר (רב יישוב ועובדת סוציאלית) אז הם לא נפלו מהכסא מהסיפור שלנו...)
זהו. אז כרגע החיים שלי דבש, כי אני נקי היום וכי מדי פעם יש לי גם כמה ימים משוחררים מהתאווה שאני משתדל לנצל אותם לעבודה על פגמי האופי שלי ולשירות. ואני מקווה שאמשיך למסור את החיים שלי להשגחת אלוקים כי עד עכשיו אני רק נהנה מזה, למרות הקושי שבפעולה.
רק להיום זה מה שנותר
לא הצלחת תנסה מחר

העולם יתן לך מתנות בשפע 

תגובה: חדש ימינו כקדם! לפני 8 שנים, 2 חודשים #85466

אוהבים אותך שלומקה היקר !!

כבר דאגתי לך,,,

חיבוק.
הוי,,,,
אריאל,

תגובה: חדש ימינו כקדם! לפני 8 שנים, 2 חודשים #85469

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
איזה כייף לראות את ההתקדמות בהחלמה.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: חדש ימינו כקדם! לפני 8 שנים, 1 חודש #85540

• 2דניאל
  • חבר ותיק
שלומקה היקר!!! 

אם לא במציאות אז לפחות דרך המקלדת, נותן לך חיבוק חזק!
אוהב אותך אחי, שמח שאתה איתי, שמח לדבר איתך. ובע''ה שהחיים שלך רק ימשיכו להיות דבש...!

(אם תהית, אז אני danppt הייתי פה בעבר...)

תגובה: חדש ימינו כקדם! לפני 8 שנים, 1 חודש #85558

• שלומקה
  • דירוג זהב
כן, בהחלט תהיתי...
טוב לראות שאתה פה קורא, מקווה שאולי גם נראה שיתופים שלך פה?

רק להיום זה מה שנותר
לא הצלחת תנסה מחר

העולם יתן לך מתנות בשפע 

• עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3
זמן ליצירת דף: 0.52 שניות

Are you sure?

כן