ברוכים הבאים, אורח

הכל היה בסדר...
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: הכל היה בסדר... 1433 צפיות

הכל היה בסדר... לפני 8 שנים, 5 חודשים #79326

• שעון קיר
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • חבר קבוע
באמת שהכל היה בסדר עד היום ה-20 בערך.(כרגע ברוך השם 27)
אולי קצת מחשבות לא משהו פה ושם. נו.

אבל מאז, וידעתי שזה יקרה, היצר אומר לך: "ואללה, שעון קיר, מסתבר שניצחת אותי לגמרי עם הטבלת 90 יום הזאת, אין מצב שאתה נופל, אה?"
ואני אומר לו: "אין מצב. בחיים. תמות."
והוא אומר "אז ליגוע קצת פה ושם בעצמך זה יכול להיות רק כיף עכשיו, בלי שום ייסורי מצפון נוראיים אחריהם".
ואני מסכים.
עוד קצת ועוד קצת. די.
למחרת - עוד קצת ועוד קצת - די!
ובערב: למה הייתי צריך את זה בכלל? אני כל כך צדיק! חבל..
ובבוקר: אפשר עוד טיפה.

מה יהיה בסוף? (כנ"ל לגבי הפנטזיות וההרהורים)
הרי או שאני ייפול בסוף (אין מצב. בחיים. תמות.)
או שאני רק ימשיך ככה, וזה אפילו לא כיף!

או - שאני כבר יגיע למסקנה והחלטה הזאת כבר.
זהו - וזהו.

טיפ לעצמי: אני בטוח שהכתיבה הזאת העבירה איזה מסר ליצר הרע. הוא התיישב קצת יותר עמוק, מהבושה.

תגובה: הכל היה בסדר... לפני 8 שנים, 5 חודשים #79330

• Oliver
  • רצף ניקיון נוכחי: 5 ימים
  • חבר חדש
אני חושב שכשעוברים קצת זמן ואני עדיין נקי הבעיה העיקרית היא שאני מספר לעצמי שאני כבר מתחיל להתרפא ואז לאט לאט השומר שהצבתי לעצמי נהיה יותר חלש ואז אני מרגיש שאני פחות צריך לקרוא חיזוקים וכשאין חיזוקים אז אני חלש ואז ליצר יש יותר כח עלי ואז הוא מתחיל לספר לי סיפורים צפייה בקטנה לא יקרה כלום ואז נגיעה בקטנה ואז הנפילה ואז למה הייתי צריך את זה אפילו לא כזה נהניתי זה וסתם חבל יכולתי להיות עם יום יותר ועכשיו לא רק שאין לי עוד יום אני צריך להתחיל את המסע מחדש וזה מתסכל! !!!
אז לסיכום אני חושב שכל יום אני צריך להזכיר לעצמי שאני חולה וזה חלק ממני ואם אני לא יקח את הכדור נגד ,המחלה תשתלט עלי ואז זה עניין של זמן עד ש..

תגובה: הכל היה בסדר... לפני 8 שנים, 5 חודשים #79365

• מושי
  • רצף ניקיון נוכחי: 402 ימים
  • דירוג פלטיניום
שעון יקר!

ברור שאנחנו צריכים להפנים עמוק בלב. אנחנו חולים! כן, זה מחלה שלא חולפת כל כך מהר.
גם אם לפעמים אנחנו חושבים שהמחלה עברה - יש עברה עלינו שנת לילה טובה ובריאה - עדיין זה לא אומר שהחלמנו מהמחלה.
לא ביום אחר התמכרנו, ולא ביום אחד נחלים.
כדי להחלים נדרש מאיתנו תהליך ארוך ומתמשך, צעידה ב12 צעדים, כניעה, שיתוף, והרבה תפילה...

מאחל לך שלא יגמר לך הסוללה בשעון שלך. לעולם!

= = =
גם היום, רק להיום.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.33 שניות

Are you sure?

כן