ברוכים הבאים, אורח

בדרך ל 90 ימים בס"ד
(0 צופה) 

נושא: בדרך ל 90 ימים בס"ד 36335 צפיות

בעניין: בדרך ל 90 ימים בס"ד לפני 11 שנים, 2 חודשים #29367

• דובי
  • דירוג פלטיניום
ערב טוב חברים ולוחמים יקרים .

בחסד א-לוקים וממש לא מובן מאליו , אני מסיים הערב 16 ימים לנקיון .
היום עבר עלי מאוד קשה , היו לי תחושות של רגשי נחיתות , ודימוי עצמי נמוך ,
הרגשה גרועה שאני לא יודע להתנהל בחברה בצורה בריאה , ואני מגדיר את יחסיי עם אנשים (אולי חלקם) כיחסים חולים .
יתכן שהרגשתי גם קנאה בחבר שהולך לו בקלות יותר בחברה , 
  אבל עדיין עם הכרת הטוב לבורא יתברך , שאני בהחלמה כרגע , ויש לי אמונה שלימה שניתן לרפא את חלק מפגמי האופי אצלי , על מנת שארגיש טוב יותר.

עד אז אתפלל "א-לי תן בי את השלווה לקבל את הדברים שאין ביכולתי לשנותם,
                                                                        אומץ לשנות את הדברים אשר ביכולתי ,
                                                                                        ואת התבונה להבחין בין השניים , אמן"

תודה רבה ויום נקי ומוצלח לכולם

בעניין: בדרך ל 90 ימים בס"ד לפני 11 שנים, 2 חודשים #29375

• חסר אונים
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
בהצלחה לך אח יקר ומחלים,
ותודה על היוזמות והמשוב הרענן שאתה נותן לנו.
רק הערה אחת,
קראת לנו חברים לוחמים, לא הייתי מגדיר את עצמי כלוחם, אולי 'לוחמי הכניעה'. אבל האמת שגם על זה הייתי מוותר. נכנע לבד זה גם הישג בשבילי.
לילה טוב ונקי.
"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".

בעניין: בדרך ל 90 ימים בס"ד לפני 11 שנים, 2 חודשים #29377

• דובי
  • דירוג פלטיניום
שלום לך יעקב של אבא היקר
תראה , יש כאלה שייתפסו על הכינוי חולה , 
לי מדבר משום מה לוחם ,  נכון שבמלחמה הזאת הנצחון (רק להיום בעז"ה), מגיע מהכניעה ,
וזה הפרדוכס הגדול פה .
מעניין שלהיכנע פה , ממש ממש לא קל , צריך כוח, או אומץ להיכנע,
                      הכי קל להיכנע לתאווה ח"ו , להיכנע ולוותר עליה זה מאוד קשה ... .

אני רואה אותנו כלוחמים

לילה טוב אחי הלוחם

בעניין: בדרך ל 90 ימים בס"ד לפני 11 שנים, 2 חודשים #29400

לדובי הלוחם הגדול שאני מעריץ כל כך,
אכן, המלחמה היא כניעה, וכניעה היא סוג של טקטיקת לחימה,
אפשר ללכת ראש בראש נגד התאווה, דבר שלא יצליח,
ואפשר להיכנע, ובכך לעקוף את התאווה, מבלי צורך בכלל להתחיל איתה משא ומתן,
אשריך שזיכית אותי לראות דברים נכוחים בשעת קומי בבוקר,
הריני מאמין, שביכולתי לשנות את מסלולי החשיבה שנחקקו בתודעתי ברבות השנים, לשנות הרגלים רעים ולשבור את הטבע של עצמי.
אמונה זו נובעת מסיבה אחת פשוטה, אלוקים נתן לכל בני האדם וגם לי כוח לשנות דברים בטבע, ובזכות האמונה החזקה והתקיפה בבורא עולם, כל אדם באשר הוא אדם יכול לשנות דברים בטבע. זאת אמונתי.

בעניין: בדרך ל 90 ימים בס"ד לפני 11 שנים, 2 חודשים #29401

• דובי
  • דירוג פלטיניום
טקטיקת לחימה או טקטיקת כניעה (כל אחד יפרשן לעצמו את זה איך שנוח לו).
מה שבטוח  שברוך ה' זה משאיר אותי נקי ישתבח שמו , רק להיום .
היום אני מתחיל את יום ה-17 טוב  , מבקש מהקב"ה לסיים את היום נקי.
תודה

בעניין: בדרך ל 90 ימים בס"ד לפני 11 שנים, 2 חודשים #29406

• רוצה לחיות
  • דירוג פלטיניום
  • 'בני תנה ליבך לי'
אמן
ובהצלחה
בתקוה לראות אותך מחר בח"יות....
נודה לך ונספר תהלתך 'על חיינו המסורים בידך', תודה על האפשרות למסור לך את השליטה על החיים

'אנחנו כמו אנשים שאיבדו רגל, הם אף פעם לא מגדלים רגל חדשה'. (הספר הגדול עמ' 29).

בעניין: בדרך ל 90 ימים בס"ד לפני 11 שנים, 2 חודשים #29422

• mi ani
  • רצף ניקיון נוכחי: 1568 ימים
  • דירוג פלטיניום
בס"ד
אוהבים!!!
כי נפלתי קמתי! כי אשב בחושך ה' אור לי!
הסיפור שלי
forum.gye.org.il/index.php?PHPSESSID=a76822ede5e4cf190e1b2fdb3243da39&topic=1081.0

בעניין: בדרך ל 90 ימים בס"ד לפני 11 שנים, 2 חודשים #29429

• דובי
  • דירוג פלטיניום
תודה חברים
בהצלחה גם לכם
מי יתן וכולנו נסיים את היום נקי בס"ד

בעניין: בדרך ל 90 ימים בס"ד לפני 11 שנים, 2 חודשים #29443

• מוישלה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1667 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • נקי בחסד אלוקים מי"ב בטבת תשע''ג 20/12/12
איזה יופי דובי אוהבים
מה לך, יחידה, תשבי דומם כמלך בשבי, כנפי רננים תאספי וכנף יגונים תסחבי, כמה לבבך יאבל, כמה דמעות תשאבי, דבקת ביגון עד אשר קבר בתוכו תחצבי.
דומי, יחידתי, לאל, דומי ואל תעצבי, עמדי וצפי עד אשר ישקיף וירא יושבי.
סגרי דלתך בעדך, עד יעבר-זעם חבי.

בעניין: בדרך ל 90 ימים בס"ד לפני 11 שנים, 2 חודשים #29600

• דובי
  • דירוג פלטיניום
ערב טוב חברים יקרים

היום עבר עליי לא קל ,  הייתי מאוד עייף , אתמול חזרנו מאוחר בלילה מחתונה של גיס ,  ובחתונה בשביל להרגיש יותר טוב אני צריך לצאת מעצמי , ולשתות כוס בירה ועוד אחת , ולחיים פה , וקצת שם .שיכור לא הייתי , ויותר מידי שמח לא הרגשתי .  מה שהשאיר בי רושם , זה שעליתי לבמה והקדשתי ושרתי שיר לאשתי מאחר שיום לפני כן חגגנו 12 שנות נישואין , ולא עשינו שום דבר מיוחד .
בשבילי לעלות לבמה זה מאוד לא קל , כשרון מוזיקלי יש לי , אבל ביטחון לעלות לבמה ממש ממש לא (וואלה הייתי רוצה ),  אשתי מאוד מאוד התרגשה מזה , וזה היה שווה הכל .

**והיום.. חזרתי מהעבודה מותש ועייף , נכנסתי הבית ב9 בערב , והייתי המום לראות עוד תינוק שאשתי החליטה לשמור עליו , זה מזה עיצבן אותי , יש לנו ב"ה תינוק שלנו שצריך להרדים אותו , ואת לוקחת עוד אחד .
והיא קיבלה אותי , במתח ועצבים , שאהיה בשקט , ולא אפריע להרדים את הילד .  והתחממתי עוד יותר , מזה? זה הקבלת פנים שאת צריכה לתת לבעל שיצא לעבודה מוקדם בבוקר (וכל המשפחה המשיכה לישון )  וחזר מאוחר בערב .
בקיצור הרגשתי חרה מלא כעס , ותיסכול מאשתי וכו' החלטתי ללכת לישון ,
לפני כן אמרתי ננסה לחייג לספונסר , לא תמיד הוא עונה ,  וב"ה הוא ענה שוחחתי איתו מחוץ לבית .  והוא נתן לי הכוונה .
והסביר לי שזה המצב הנתון ,  ובמקום לכעוס ולהתצבן (ולאונן רגשית , ככה הוא קרא לעצבים האלה ) והאם אני רוצה לגדול , או לסבול ?    בחרתי ב"ה בלגדול (למרות שאני אלוף בלסבול)
ביקשתי סליחה מאשתי על העצבים שהפגנתי , והנה אני כותב לכם את הדברים , עייף אבל רגוע .

תודה לך א-לוקים שהבאת אותי לח"י ימים בנקיון .
תודה חברים ובהצלחה לכולם
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 2 חודשים על ידי .

בעניין: בדרך ל 90 ימים בס"ד לפני 11 שנים, 2 חודשים #29643

• דובי
  • דירוג פלטיניום
שלום חברים ולוחמים יקרים,

וואלה איזה שרוט אני , עברתי בעבודה היום קטע , שהפך אותי לגמרי .
  לא המשנה הפרטים , אבל חבר לעבודה שמתמקד אצלי בחסרונות ובפגמי האופי שלי , בשעה שלו לא חסר שריטות , ואני רואה אותם טוב מאוד , רק שלי לא נעים לספר לו עליהם, זה לא שלי ,
ואני לא בתפקיד איש המוסר וכו', והפעם כשהוא אמר מה שאמר , שפכתי עליו אש וגופרית ליד כולם ,צרחתי עליו מכל הלב את הלב, (ממש לא עניין אותי הנוף) ההיתי אש בפנים ,
בן אדם אגואיסט, וסופר אינטרסנט , יתן לי מוסר (לי אין בעיה להגיד על עצמי דברים שליליים)  אני דאגתי לו , לא פעם אחת, בזמן , וכסף על חשבוני , הראתי אכפתיות לבן אדם .
ומה שנשאר לו , והוא רואה אצלי זה רק החסרונות , זה הדליק אותי לגמרי , ולעזעזל הדיפלומטיה , ג'נטלמניות , ואסרטיביות (אין לי הרבה משלושתם לצערי , חולה אני, ובמיוחד שאני כועס)
הרגשתי באיבוד שליטה , וידעתי שאני לא עושה תוכנית , וחורג מהכללים ,
בסיום העבודה התקשרתי לחבר ושיתפתי אותו , הרגשתי טוב יותר לפרוק מעצמי, הוא הסביר לי שהאחלמה מעל הכל , השפיות הרוגע והשלווה  , ולעזעזל כולם .
אני עדיין לא רגוע לגמרי , החלטתי לשפוך גם פה את הלב ,  מרגיש שיש לי טינה , ואכזבה גדולה מהבן אדם.
נמצא ביום ה19 לנקיון בעזרת ה' יתברך, עם קשיים בשמירת העיניים (דרך אגב , שמתי לב היום שבתוך הכעס והעצבים , אין לי צורך לשטוף תעיניים , מה שאומר שאני "מאונן רגשית")

"א-לי תן בי את השלווה ,,,,, אמן"
השבת יש לנו שבע ברכות , מצפה לי הרבה עבודה עצמית  השבת ,
מתפלל לרוגע ושלווה

תודה רבה חברים ובהצלחה

בעניין: בדרך ל 90 ימים בס"ד לפני 11 שנים, 1 חודש #29678

• דובי
  • דירוג פלטיניום
שבוע טוב חברים יקרים

השבת עברה ב"ה מתןך נקיון , השתתפתי בשבע ברכות משפחתית , התארחנו אצל אנשים טובים ממשפחת עם ישראל,
היה לי מאוד לא קל , בכל מיני ענינים ,סבלתי מכאבי הגב שתוקפים אותי בעיקר בישיבה , כשאני אוכל בבית בשבת אני יכול להזדרז ולנוח (בשכיבה פחות כואב)
  אבל לסיים את הארוחה לפני השבע ברכות , זה לא פשוט ולא עשיתי את זה , 
והכאבי גב גרמו לי הרבה תיסכול השבת הזאת , הרגשתי ששבת שצריכה להיות שבת מנוחה הופכת להיות לשבת של סבל (וסתם זאת דילמה שמאוד מעניין אותי לשמוע תגובות , האם הייתי צריך ללכת באמצע כל ארוחה, ולא לחכות לשבע ברכות, ולשמור על השלווה שלי וכו' או להישאר ולסבול כמו שעשיתי?) ,
      למרות הקשיים אני נקי ב"ה ומסיים הערב בחסדו של הבורא 20 ימים לנקיון (חודשים שלא הגעתי לספירה הזאת)

תודה חברים
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 1 חודש על ידי .

בעניין: בדרך ל 90 ימים בס"ד לפני 11 שנים, 1 חודש #29713

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
תרגיש טוב!
שבוע טוב
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: בדרך ל 90 ימים בס"ד לפני 11 שנים, 1 חודש #29729

• מוישלה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1667 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • נקי בחסד אלוקים מי"ב בטבת תשע''ג 20/12/12
אוהבים אותך דובי,איזה יופי לקרוא את השיתופים הכנים שלך.
נ.ב לי אמרו שההחלמה מעל הכל, כולל שלוות הנפש, שהיא הכלי המשמעותי בהחלמה.
מה לך, יחידה, תשבי דומם כמלך בשבי, כנפי רננים תאספי וכנף יגונים תסחבי, כמה לבבך יאבל, כמה דמעות תשאבי, דבקת ביגון עד אשר קבר בתוכו תחצבי.
דומי, יחידתי, לאל, דומי ואל תעצבי, עמדי וצפי עד אשר ישקיף וירא יושבי.
סגרי דלתך בעדך, עד יעבר-זעם חבי.

בעניין: בדרך ל 90 ימים בס"ד לפני 11 שנים, 1 חודש #29731

• דובי
  • דירוג פלטיניום
תודה חברים יקרים
הרבה בריאות נקיון ושלווה גם לכם
זמן ליצירת דף: 0.48 שניות

Are you sure?

כן