ברוכים הבאים, אורח

מסע, באהבה!
(0 צופה) 

נושא: מסע, באהבה! 345794 צפיות

תגובה: מסע, באהבה! לפני 8 שנים, 2 חודשים #84616

• אהבת חסד
  • רצף ניקיון נוכחי: 1913 ימים
  • דירוג פלטיניום
מזדהה מאד עם התחושות שלכם.

אחת הבעיות הכי קשות אצלי זה לוותר על פתרון מיידי לשלל הבעיות הקשות אצלי, ולחכות שהפתרון יבא עם ההחלמה.
אבל כנראה שצריך האמת להיות פשוט ולעשות מה שצריך, בלי לחפור יותר מדי.

שיהיה לכם ולי בהצלחה

תגובה: מסע, באהבה! לפני 8 שנים, 2 חודשים #84630

"ההתנהגות שלנו ביחס ללגימה הראשונה היא כה בלתי מובנת
ואבסורדית כמו זו של אדם שיש לו תאווה לחצות רחוב ברשלנות.
הוא מתרגש מהקפיצה לפני מכוניות שנוסעות במהירות. הוא נהנה
שניס מספר למרות אזהרות חברותיות שהוא מקבל. עד לנקודה זו
אתה יכול לקרוא לו אדם טפש בגלל המחשבה המוזרה שלו בקשר
להנאה. ואז עוזב אותו המזל והוא נפצע קלות פעם אחר פעם. אתה
מצפה ממנו שאם הוא נורמלי, הוא יפסיק לעשות זאת. ואז הוא
נפצע פעם נוספת, והפעם יש לו גולגולת מרוסקת. תוך שבוע לאחר
שעזב את בית החולים, חשמלית מהירה שברה את זרועו. הוא
מספר לך שהחליט להפסיק לחצות את הרחוב ברשלנות לעולמים.
אך תוך ימים מועטים הוא שובר את שתי רגליו."

הסה"ג 35

תגובה: מסע, באהבה! לפני 8 שנים, 2 חודשים #84709

רוצה לקבל את זה שאין לי נכונות. וזה כנראה בסדר.
רוצה לקחת דברים בנחת, ברוגע. לאט לאט. לא הכל חייב לקרות ביום אחד. לאפשר לתוכנית של אלוקים בשבילי לפעול.
ברוך ה' הצלחתי לעשות היום כתיבה, שיחה עם הספונסר ועוד כמה שיחות עם חברים.
אני נגרר על המחשב, כואב. אני רוצה לעשות את מה שאני צריך. מתלבט אם לעלות לקבוצה הטלפונית עכשיו. ממש לא מתחשק לי, השאלה אם לעלות בכל זאת (יש לי גם תירוץ טוב, אני צריך להתארגן לשינה. למרות שיש סיכוי שסתם אתקע על המחשב)
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 2 חודשים על ידי בעצתך תנחני.

תגובה: מסע, באהבה! לפני 8 שנים, 2 חודשים #84713

ב"ה עליתי לקבוצה למרות שלא רציתי.
ברכתי על המזון, צריך עוד ללמוד, להתפלל ערבית ותחזוקת השיניים.
אני רוצה לשתף שבגלל שאני עדיין לא סגור ב100% בעניין 'מכור/לא מכור' - עדיין קשה לי להציג את עצמי כמכור. בקבוצות חיות בעיקר, זה מאוד מקשה עליי להיות שונה ולא להגיד 'כמו כולם'. יצא לי גם להגיד 'סתם' מהלחץ.
מבקש מרבש"ע בהירות, הכוונה וכוח. אמן.

תגובה: מסע, באהבה! לפני 8 שנים, 2 חודשים #84767

א"ת שהייתי היום בקבוצה והייתי נינוח. וגם דיברתי עם חבר אחר כך.
א"ת שהתפללתי ערבית ו'ירד מעליי העול'.
אני חסר אונים מול מחשבות שקופצות לי.
יש לי תזכורות בטלפון על הקבוצות הטלפוניות, והיה לי ודחיתי את העלייה שלי ופתאום 23:40 וכבר אין אף אחד. מצד אחד עלתה בי אכזבה, אבל האמת, שרווח לי. לא התחשק לי לעלות...

היו לי שימושים היום, אחר כך ניסיתי להתקין סינון של רימון ולא הסתייע בעדי. מקווה לעשות את זה בהקדם למרות שכנראה מחר שוב לא תהיה בי נכונות לזה...

מייחל לישון בקרוב
אני מבקש מאלוקים שבעצתו ינחה אותי ויתן לי נכונות וכוח לעשות את הפעולות הנכונות.

לילה טוב

תגובה: מסע, באהבה! לפני 8 שנים, 2 חודשים #84774

רעיון מעניין: הקדשתי לי לקראת סוף המחברת שבה אני כותב כמה דפים, וכתבתי בכותרת: "אקסטרה אסירות תודה". והתחלתי לכתוב. בלי כללים, 'מכסה' שיש למלא, מספרים או סדר מסוים. פשוט לזרוק מהלב דברים גדולים וקטנים ('הלכתי לקבוצה' 'שוקולד עם שקד'...) ולפרוק את זה ספונטנית.
אני אהבתי.

תגובה: מסע, באהבה! לפני 8 שנים, 2 חודשים #84819

ח"א מול זה שמאוד רציתי לשתף בקבוצה ולא הסתייע לי

תגובה: 2# לפני 8 שנים, 2 חודשים #84847

יום מעניין.
עשיתי סינון. אני אולי מרגיש, במידה מסוימת, ש'זה' הפיתרון, אבל עשיתי את הפעולה. הרגשות יבואו אח"כ (או שלא...). בדיוק היום שמעתי קצת דיבור על 'פעולות לפני רגשות' וזה מאוד מאוד מתאים למצב שלי עכשיו.
מצד שני, עם הפילטר, אני אולי פוחד מהרגע שבו אחליט ש"זהו, אני משתמש!" ואז יכול להתחיל מאבק של ניסיון לעקיפה או פרצות או אלוקים יודע מה.

הרגשתי הרבה שעות די בודד ועצוב. גם שיחות לא מאוד שיפרו את המצב שלי. אני לא ממש יודע מה לעשות עם זה. ונזכרתי שבעצם זה היה ככה לא פעם ולא פעמיים. הייתי חוזר מהלימודים, ששם הייתי יכול להיות מאושר מאוד, ופתאום הכל נופל עלי. בדידות נוראה. חלל גדול.

הלכתי לפגוש את הספונסר (באמת תכנון אלוקי שדווקא היום זה התאפשר) ואני לא יודע אם הרגשתי מיד שינוי, אבל בדיעבד אני מרגיש קצת יותר טוב עכשיו. פוחד להיתקע על המחשב. אני צריך להתפלל 'מעריב' וזה יושב לי על העורף. אני מקווה להתפנות לזה. לא לדחות את זה ולהתקע על המחשב. לעשות מה שאני צריך וללכת לישון בשעה נורמלית יחסית.

עדיין חסר לי נכונות לוותר על סרטים-סדרות-פייסבוק, ובכלל. על המחשב.
אני במקום מסוים מתקשה לקבל את התוכנית של אלוקים. (בעצם, אולי זה תמיד ככה. רע לי/משעמם לי/בודד לי? אני לא מקבל את התוכנית שלו. אני רץ לאופטלגין.) אולי זה נובע מזה שאני רוצה שדברים יקרו מהר? אולי פשוט קשה לי לוותר וקשה לי לעמוד מול עצמי ולהתמודד עם זה, ולהתפלל על זה.

תגובה: 2# לפני 8 שנים, 2 חודשים #84850

• aristo
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג פלטיניום
זכית!!! 
אין כמו למחוק את הפייסבוק...

תגובה: 2# לפני 8 שנים, 2 חודשים #84852

• גדעון
  • דירוג זהב
כל הכבוד לך על התקנת הסינון, אמרו חז"ל: אדם מקדש עצמו מעט למטה, מקדשים אותו הרבה מלמעלה, כי הבא ליטהר מסייעין בידו.

אז שוב, כל הכבוד!!! אשריך!!!  

תגובה: 0# לפני 8 שנים, 2 חודשים #84972

תודה חברים. אריסטו, מקווה לעשות את הצעד הזה. אם זה יעשה לי טוב כמו ההתנתקות מהווצאפ, זה שווה לחלוטין.

טוב, אז אם חשבתי שהסינון יעזור, הוא לא.
השתמשתי היום בצורה כבידה. שבתות כאלה גדולות עליי.
יש לי כבר תכנונים לשבת הבאה, להכין מראש איזו סדרה ולהפעיל אותה כל השבת, כבר הורדתי המון פרקים עבור זה. קשה לי לסבול את זה. לפתוח את המחשב בשבת כבר נשמע קצת פחות רחוק מבעבר.  לא בשביל תאווה. בשביל לברוח מהמצב הזה
הלוואי והייתי מסוגל לצפות בסדרות/סרטים כמו בעבר, פשוט לראות שעות על גבי שעות, אבל קשה לי להתרכז. לראות סרט מההתחלה עד הסוף בלי להציץ בפייסבוק או פה או סתם להתמרח באינטרנט מדי פעם, זה הישג. סיפוק...
וחוץ מזה, אין לי נכונות לעשות דברים. אני לא יודע לאן אני מתקדם.
אני עדיין רוצה להשתתף בקבוצה שאני אוהב. זה טוב.
המסורת השלישית אומרת: "הדרישה היחידה לחברות באֶס אֵי היא הרצון להפסיק להתאוות ולהתפכח מינית." האם אני רוצה?
סליחה על המלנכוליות...
שבוע טוב

תגובה: 0# לפני 8 שנים, 2 חודשים #84975

• aristo
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג פלטיניום
שבוע טוב! 
מחקתי את הפייסבוק לפני שהיה לי ווטסאפ וזה בהחלט היה אדיר (כי גם היו לי הרבה תאוות בפייס והשתמשתי בו כמנוע חיפוש של תאוות) 
לגבי שבת , נראה לי שעיקר הבעיה היא הבדידות , בחסדי ה' בשבת אני מרגיש כמו בנאדם שמחליט לא לעשן בשבת וזה פשוט מצליח . אפשר לספור אולי על 2 ידים את כמות הפעמים שנפלתי בשבת. בניגוד גמור למוצ"שים...  
לשאלתך ,כנראה שאתה רוצה , דיברתי פעם עם חבר וסיכמנו שגם אם נחזור חלילה בשאלה לא נהנה מזה כי "אנחנו יודעים את האמת ומה נכון" , אתה יודע כמה התאווה וכמה השיכרון (ההפך ממפוכחות?) המיני הם לא עושים לך טוב, יש אנשים שחיים עם זה בשלום, אם אתה כאן כנראה שאתה לא מהם...

#0 לפני 8 שנים, 2 חודשים #84985

• אהבת חסד
  • דירוג פלטיניום
מזדהה מאד עם הקשיים שאתה מתאר, בהצלחה עם כל זה.
אהבתי מאד גם את הרעיון שבכותרת לכל תגובה - אם הוא היה פחות מבריק הייתי מאמץ אותו...

תגובה: #0 לפני 8 שנים, 2 חודשים #84988

אריסטו, גם אני, סטטיסטית לפחות, נופל הרבה פחות בשבתות. זה היה אולי כי העדפתי לחכות למוצ"ש בשביל "חומר איכותי".
מצד שני, גם אם לא הייתי משתמש השבת, כנראה שהייתי כן במוצ"ש. (ואני מגלה שזה לא סותר...) זה בונה את השימוש.

אהבת חסד, תודה. נראה לי שטהרני (חברך למשפחת הפרפרים) משתמש בזה הרבה.
לא הצלחתי להבין למה אתה לא רוצה לאמץ אותו
--
עכשיו אני מתלבט אם להזמין אוכל. מצד אחד אני רעב מאוד, מצד שני חבל לי על הכסף.
הורדתי תמונות. ואני, כך נראה, בדרך לשימוש השלישי היום.
רוצה להיות אסיר תודה שלפחות יש לי כאן קצת כנות...

תגובה: מסע, באהבה! לפני 8 שנים, 2 חודשים #84997

• אהבת חסד
  • דירוג פלטיניום
התכוונתי יותר למספר שבכותרת, שאת מציין שם את הרצף שלך בעצם ואת היום הנוכחי. זה עוזר אח"כ כשקוראים את התגובות לדעת באיזה מצב היינו.
לגבי ה"אימוץ", רציתי לתת לך את קרדיט על הרעיון ולא "לגנוב" אותו...

אגב, אני כמובן מאמין שיש דרך חזרה, גם מהשימוש הזה.
אם אתה באמת לא רוצה להשתמש נסה לעשות פעולות כלשהם - לאו דווקא החלמה, סתם "לדחות" את הקץ ולשטוף כלים בינתיים למשל (השתמשתי בדוגמה מהעולם שלי...). אני מקווה שעם הזמן הגל ירד מעצמו.

בהצלחה
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 2 חודשים על ידי אהבת חסד.
זמן ליצירת דף: 0.47 שניות

Are you sure?

כן