ברוכים הבאים, אורח

מסע, באהבה!
(0 צופה) 

נושא: מסע, באהבה! 344486 צפיות

תגובה: 16 לפני 8 שנים, 3 חודשים #82570

• עבד
  • דירוג כסף
אם אפשר לשאול לאיזה סדרה אתה מתגעגע???

תגובה: 17 לפני 8 שנים, 3 חודשים #82606

tc, תודה!

עבד, חלילה. למה שאזיק לך?
--
17 יום.
בא לי להשתמש. קשה לי ברחוב, אני מרגיש במלחמה - לא בוויתור.
ואני בכלל מרגיש שאני יותר מדי מתעסק בלא להסתכל.
באופן הפוך, דווקא ההתעסקות (יתר?) גורמת לי יותר קושי.

בכנות, אני לא בטוח שאני מאמין לגמרי שלא לשמור על המבטים ברחוב, קשור לנפילה. אולי אני לא באמת מאמין שזה יפיל אותי. וזה מדהים ונפלא ולא מתחשק לי לוותר על זה.
אני כן לא מסתכל הרבה פעמים, אבל אני לא מרגיש טוב עם זה. אני לא מוותר, משחרר, נכנע

תגובה: מסע, באהבה! לפני 8 שנים, 3 חודשים #82614

• אהבת חסד
  • רצף ניקיון נוכחי: 1913 ימים
  • דירוג פלטיניום
'בעצתך' מה קורה?
אני מקווה שלא הלכת שולל אחרי הרעיונות שלי ממקודם (האמת שהמספר 17 אומר הכל...)

אני חושב שמבטים ברחוב כן קשורים לנפילה. אמנם לא ממש באופן ישיר; למרות שיש כאלה ודאי שגם זה מביא אותם ישירות ליפול, אבל נראה שאצלי ואצלך לא זה המצב.
איך אני חושב שזה קשור? האמת שזה יותר 'סימן' פחות 'סיבה' (שטייגען בפורום הא?...). זה יותר מראה על המצב שלנו כשאנחנו לא יכולים למנוע מעצמינו מבטים ברחוב. אם אני לא יכול לשמור על מבט של שניה וחצי גג על בחורה זה אומר שמשהו בי לא ויתר על זה לגמרי, משהו בי עדיין רוצה את זה בתוך תוכי.
וכמו שבעצם הקדמת וכתבת - שעדיין לא ויתרת. וזה הרי המפתח, אתה יודע.

לכן לדעתי ההתעסקות שלנו במלחמה בחשק רק מקשה עלינו, כי המוח שלי כל פעם נזכר כמה כיף זה לאונן וכוליה (גם קצת 'שטיסל' בפורום ) וכיון שעדיין לא ויתרתי על זה בתוך תוכי אני עדיין רוצה לחזור לשם. לכן כל התעסקות שלי רקמחזירה אותי לאותו מקום ורק מקשה עלי.

עד כאן דברי.
מקווה שהגאווה שלי לא דלפה החוצה בינות לשורות..

בהצלחה בהמשך, ויה"ר שתזכה להחלמה שלמה וגואלת.

תגובה: מסע, באהבה! לפני 8 שנים, 3 חודשים #82616

תודה 'אהבת חסד'...
יכול להיות שבשכל אני כן מבין שזה משפיע. בוודאי שאם אני כל היום אסתכל על בחורות אני ארצה לפרוק את זה בסוף.
אולי ההכחשה אצלי במובן הזה היא שכשאני רואה בחורה, לרוב, אני לא מיד מדמיין אותנו יחד (וכוליי' ). אני פשוט חי את הרגע. אוהב את זה, צריך את זה. ולכן זה קצת מנתק את זה אצלי משימוש בפועל.

נראה לי שראשית הבעיה זה הויתור. יכול להיות, שאחרי אוננות, הרגשתי הרבה יותר כאב ישיר לעומת מבט שנראה לי שהוא 'טוב גמור'. אין בו את החידלון העצום הזה...
ולכן אני כנראה לא מוכן לוותר עליו, וגם אם בפועל אני כן מוריד את המבט או מתחמק כמה שאפשר, אני לא באמת מרגיש שחרור. השחרור הזה, כנראה, מגיע אחרי שאני באמת מוכן לוותר ולהכנע

תגובה: מסע, באהבה! לפני 8 שנים, 3 חודשים #82628

• הצל ואני
  • רצף ניקיון נוכחי: 108 ימים
  • חבר ותיק
איזה יופי. איזה כיף לקרוא דברים כאלה.
אני גם מרגיש שמבט זה לא סיבה אלא סימן. וכן נפילה זה רק סימן. סימן לזה שיש בי צורך עמוק שהנפש שלי יודעת למלא אותו רק בתאווה. כרגע.

מאחל שפיות ושלווה

תגובה: מסע, באהבה! לפני 8 שנים, 3 חודשים #82665

• עבד
  • דירוג כסף
שאלתי כי אני גם מתגעגע לסדרות שלי ,לצערי יש הרבה סדרות שמחכות לי ,אבל ברוך השם הקב"ה עוזר לי ואני לא צופה עוד מעט חמישה חודשים ,רק רציתי להתרפק יחד איתך על הזיכרון ,אבל יכול להיות שאתה צודק ,לפעמים צריך לדעת לשחרר מהעבר ......אבל דבר אחד בטוח החיים שלי כל כך יותר טובים מאז שהפסקתי מהסדרות והסרטים ,אבל עדיין קיים הגעגוע אבל דע לך שזה ביחד עם רוחניות ,עם תפילות רק זה ואך ורק זה המתכון להצלחה אשריך ממש שימחת אותי כשקראתי הפסקת עם סדרות וסרטים אשריך הקב"ה בעז"ה יראה את ההקרבה שלך ויעזור לך ולנו אמן
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 3 חודשים על ידי עבד.

תגובה: מסע, באהבה! לפני 8 שנים, 3 חודשים #82675

סליחה, לא הבנתי נכון את הכוונה שלך אני מתנצל
אני בכל זאת מעדיף לא לפרסם 'בציבור'. אם תרצה אוכל לשלוח לך בהודעה
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 3 חודשים על ידי בעצתך תנחני.

תגובה: מסע, באהבה! לפני 8 שנים, 3 חודשים #82686

כחלק מהמיני-אובססיה הישנה-חדשה שלי, נכנסתי לסיקור של רכב בכלכליסט ופתאום בזווית העין קלטתי תמונה ומה שאני רוצה עכשיו זה לקחת את התמונה הזאת ולאונן. באמת רוצה את זה.

תגובה: מסע, באהבה! לפני 8 שנים, 3 חודשים #82690

• גדעון
  • דירוג זהב
באמת רוצה את זה ???

תחשוב היטב, אתה באמת רוצה את זה ???

אתה באמת לא רוצה את זה, וההוכחה, הפוסט שכתבת.

חזק ואמץ !!!

תגובה: מסע, באהבה! לפני 8 שנים, 3 חודשים #82698

אהבת חסד כתב:
'בעצתך' מה קורה?

לכ (גם קצת 'שטיסל' בפורום ) וכיון שעדיין לא ויתרתי על זה בתוך תוכי אני עדיין רוצה לחזור לשם. לכן כל התעסקות שלי .

מקווה שלא אני הזכרתי......
אני כ"כ מכיר כמןך את הקושי הזה שלא באמת הסכמתי לעצמי שלא לחזור יותר לנפילותי...
אווווווווווףףףףףףףףףףף
"אל תגידו יום יבא, הביאו את היום"
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 3 חודשים על ידי מתחיל בדרך חדשה.

תגובה: מסע, באהבה! לפני 8 שנים, 3 חודשים #82706

גדעון, לא בטוח שזה סותר. אני רוצה ומאוד לא רוצה... כתבנו על זה בעבר... תודה על העידוד...

'מתחיל', לא פשוט לוותר...
--
עשיתי כמה שיחות, דיברתי עם שני חברים.
עדיין לא משיג שחרור מספיק. הראש שלי בורח הלאה, אני מרגיש באיזהשהוא אופן שזה בחיים לא יגמר, רק ידחה. שאני יכול לדחות/ק את הדחף הזה שמתקתק לי בראש לזמן קצוב ובסוף הוא יחזור וזה לא באמת יגמר.
ואני מכניס גול עצמי עם מעידות

תגובה: מסע, באהבה! לפני 8 שנים, 3 חודשים #82715

• אהבת חסד
  • רצף ניקיון נוכחי: 1913 ימים
  • דירוג פלטיניום
בעצתך תנחני כתב:

עדיין לא משיג שחרור מספיק. הראש שלי בורח הלאה, אני מרגיש באיזהשהוא אופן שזה בחיים לא יגמר, רק ידחה. שאני יכול לדחות/ק את הדחף הזה שמתקתק לי בראש לזמן קצוב ובסוף הוא יחזור וזה לא באמת יגמר.

מוכר לי מאד.
היתה תקופה שגם אני הרגשתי ככה, הרגשתי מאד לא בטוח והחלטתי שאני הולך לקבוצה (!!! ) אבל בסוף ויתרתי על זה מכמה סיבות, ונפלתי גם לאחר זמן קצר... (הנפילה האחרונה אני חושב.)

לא באתי לייאש אותך ח"ו,
רק לשתף אותך שמבחינתי זה פשוט השכל שלך (יחד עם הלב..) שמרגיש שמשהו פה לא אמיתי או שלם לגמרי, ההרגשה הזו שאני לא באמת מוכן לגל הבא.
אל תיתן לזה לייאש אותך! יש לך הכלים הנכונים ואתה בדרך הנכונה לנקיות והחלמה, דבק בה כמה שתוכל ובעז"ה לא תחווה מעידות יותר (עפתי על עצמי הא...)
קוה אל ה' - חזק ויאמץ ליבך - וקוה אל ה'

בהצלחה ושמח יחד איתך שאתה מחזיק מעמד (האחריות עזרה הא?... )

תגובה: מסע, באהבה! לפני 8 שנים, 3 חודשים #82727

עדיין פה. 19 יום.
קמתי בבוקר עם רצון עז להשתמש ובלי הרבה רצון לקום מהמיטה.
כתבתי ברשימת פחדים פחד ליפול. בפחד השני כתבתי פחד לא ליפול.
אני רוצה להשתמש 'ביג טיים'. להוציא כסף.
בא לי שיארגנו לי את הסרטון המדויק, שאני אפילו לא יחפש, וכל הריגוש יתנקז אל הסרטון.
ואני פוחד כל כך מהרגעים אחר כך. מהחיים שלי שמתנקזים החוצה עם הזרע...

אסירותודה אתמול הלכתי וקניתי לי אוכל שהיה טעים מהרגיל
אסירותודה יש לי אוזניות חדשות וטובות

תגובה: מסע, באהבה! לפני 8 שנים, 3 חודשים #82763

עדיין פה. עדיין עם רצון ותוכניות להשתמש. הלכתי וקניתי את מה שרציתי.

תגובה: מסע, באהבה! לפני 8 שנים, 3 חודשים #82776

ומההתחלה...
זמן ליצירת דף: 0.50 שניות

Are you sure?

כן