ברוכים הבאים, אורח

המסע בראש שלי ובמעשים
(0 צופה) 

נושא: המסע בראש שלי ובמעשים 10040 צפיות

תגובה: המסע בראש שלי ובמעשים לפני 8 שנים, 5 חודשים #79752

• עבד
  • דירוג כסף
כאמור השלב השני....ממה שהבנתי את העניין של הטומאה הזאת שיש לנו בראש מהמראות שראינו בעבר,אפשר להדביר אך ורק על ידי קדושה רוחניות ,המטרה שלי להכניס כמה שיותר רוחניות לראש שלי כדי שתנקה לי את הראש עד שבעזרת השם יהיה לי ראש נקי.
השאלה איך מתגברים על חמש עשרה שנה של צפייה בפורנו?ובכן חיפשתי חשבתי גמרא ,ואני באמת לומד גמרא כל יום שעה ,ובבוקר משתדל ללמוד חק לישראל ,אבל עדיין היו ימים שהרגשתי את התאווה הזאת עליה דיברת שאוכלת לך את הראש ...לבסוף נחשפתי לכוח של קריאה בזוהר ,בתוך המילים שאני יכול להגיד לך שאני לא מבין כלום מהם, צפון כנראה כל הרבה רוחניות שמייד הרגשתי בהבדל שחל בתוכי ,פתאם ניהיה לי חשק ורעב שהולך וגדל לרוחניות,ובעיקר שמתי לב שההתקפים של התאווה עליהם דיברת ,נעלמים ,אני לא ישקר ויגיד שאין לי מחשבות רעות מפעם לפעם במהלך היום ,אבל עדיין אני יכול לשבת מול מחשב לא חסום ולגלוש אך ורק בחדרי חרדים ולא בשום אתר אחר שזה ,כשאני לבד בבית שזה נס משמים ,ישתבח שמו לעד ,

אז לסיכום התאווה הזאת שאתה הזכרת "מוכרת ברבים" כמו שאומרים,וכן אותה אנחנו אמורים לנצח ,ןיש לא מעט אנשים שמצלחים,כרגע השיטה שעוזרת לי, לפחות תקופה של שלושה חודשים האחרונים ,זאת השיטה שהזכרתי לך,יכול שיש עוד שיטות ,כרגע זה הדבר היחיד שעוזר לי ,להתמודד עם היצר כל יום ,כי הוא כמובן לא עוזב אותי לרגע המנוול הזה...

תגובה: המסע בראש שלי ובמעשים לפני 8 שנים, 5 חודשים #79754

• עבד
  • דירוג כסף
אני מקווה שמשהו מכל מה שקשקשתי פה יעזור לך כי התאווה הזאת באמת משהו רציני,וזה למה במקום שבעלי תשובה עומדים אפילו צדיקים גמורים לא עומדים,כי רק אדם שנפל במה שנפלנו יכול להבין את הקושי שאנחנו חווים ,ובעזרת השם גם מצליחים .העיקר הגדול הוא לא להתייאש,להיות במלחמה תמיד ,לא להרים ידיים גם אחרי שנופלים ,והשם יהיה בעזרנו אמן כי מצד האמת אני מאמחן שמהמחלה הזאת רק עזרה משמיים יכולה להוציא אותנו ...

תגובה: המסע בראש שלי ובמעשים לפני 8 שנים, 5 חודשים #79825

תודה על תגובתך אח יקר (עבד),
אמנם, הדרכים להתמודדות מול התאווה הינן רבות, ואינני בטוח שדרכך יכולה לעזור לי כרגע.
בתור בן אדם דתי ולומד כבר מזמן, אני מרגיש צורך בדרך חדשה (או מחודשת) ,כיון שהרוחניות כן עוזרת, וכמו כן ההתמדה ברוחניות (מה שאני מנסה מחדש כל פעם, בדרך חדשה בכל הזדמנות), אבל כנראה שיש צורך במרכיב נוסף כדי למנוע את הנפילות. אני מתכוון בשיתןף החוויה שלי ע"י אדם ממשי (בטלפון או בשיחה) ולא רק כאן בפורום באופן וירטואלי.
חוץ מזה, הסיפור שלך, שאני מבין מתוך רמזים בדבריך, מאוד מרגש. מאחל לך המון הצלחה.

תגובה: המסע בראש שלי ובמעשים לפני 8 שנים, 5 חודשים #79826

שלום אבי,
אשמח לשמוע את דבריך יותר בפירוט, בפורום או בטלפון, איך שנוח לך.
תודה על תגובותיך

תגובה: המסע בראש שלי ובמעשים לפני 8 שנים, 5 חודשים #79829

• עבד
  • דירוג כסף
בוקר טוב ושבוע טוב אח יקר.האמת ששלב ב שהזכרתי שהוא הלימוד תורה,הוא אך ורק אמצעי כדי למלאות את הראש שלנו ברוחניות כנגד ההבלים שיש לנו בראש ,אבל אני בהחלט מסכים שיש גם דרכים נוספות למלאות את הראש רוחנית,יש לי עוד הצעה בעניין זה ,אם אתה מעוניין ,והיא לעשות התנדבויות,היתה תקופה שפשוט מלאתי את הזמן הפנויי בלהביא אוכל לנזקקים,יש מלא אירגונים של חסד שהם ממש צריכים אנשים עם רכב לחלוקה ,וזה היה ממש עוזר ,כי יש משהו בלעזור לזולת במיוחד בדברים כמו אוכל ,ולראות כמה אנשים סובלים ,ולהתחיל להעריך את כל מה שיש לנו ,ולהבין כמה הקב" נותן לנו,ואנחנו מחזירים לו רעה תחת טובה ,וממילא זה עוזר לראות את החיים בפרספקטיבה יותר בריאה ,כך שלאונן יראה לך פתאם כמשהוא דיבילי.,לפחות עלי זה ממש עזר.

אבל בנוגע לשלב ראשון שהזכרתי ,שהיא הימנעות טוטאלית מכל ראיה אסורה או כל ראיה שיכולה להיות אסורה,סרטים, וסדרות מכל הסוגים והמינים,ובעיקר יוטיוב זה ממש סכנה,אני כמעט בטוח שכולם יסכימו פה אחד שמאלו הדברים חייבים להימנע טוטאלית בלי שום הנחות ,אתה פשוט לא מבין איך אני מתגעגע לסדרות שלי,הייתי מכור קשה ,אבל עשיתי עסקה עם הקב"ה אני מפסיק עם כל הסדרות הללו ,ואתה עוזר לי להפסיק עם כל הפורנו המתועב הזה.....במילה אחת אחלה עיסקה עשיתי.
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 5 חודשים על ידי עבד.

תגובה: המסע בראש שלי ובמעשים לפני 8 שנים, 5 חודשים #79830

• עבד
  • דירוג כסף
דרך אגב שמי יהונתן,ואני אשמח להיות לעזר ,לשתף ולשמוע זה מצחיק כי הבוקר לא עשיתי את הלימוד בוקר שלי ,ועכשיו אני בבית ואשתי יצאה לעבודה,ואני מרגיש איך התאווה עושה שלום ומנסה לפתות אותי,אבל ברוך השם יש לנו את האתר הזה ,ובעיקר יש לנו אחד את השני ואחריות הדדית,"הודו לשם כי טוב כי לעולם חסדו"
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 5 חודשים על ידי עבד.

תגובה: המסע בראש שלי ובמעשים לפני 8 שנים, 5 חודשים #80089

שלום יהונתן,
דבריך ונחישותך להפסיק לגמרי לראות את הסדרות שהיית רגיל הרשימו אותי. כל הכבוד לך! גם אני מכור לתקופות בסדרות.
קשה לי לקבל החלטה כזאת כרגע, אבל לפחות להימנע מיוטוב שמביא אין סוף הצעות סרטים בעייתים, אפילו כשלא הסתכלנו על תוכן בעייתי מקודם, זה באמת ראוי לחיקוי. אני מנסה את זה היום, ומתפלל שהתשוקה לפתוח את האתר הזה ייעלם ממני, וב"ה זה עובד די טוב. קיבלתי החלטה כזאת רק להיום, ופשוט בחסד עליון אני רואה שאין לי זמן לזה היום מתוך כל העבודה שלי.
אשריך!

תגובה: המסע בראש שלי ובמעשים לפני 8 שנים, 5 חודשים #80100

• עבד
  • דירוג כסף
יופי אני שמח ומקוה שתצליח, אבל אני עדיין מקווה שבסוף תוותר על הסרטים ,כי לראות סרטים זה פשוט להתעלל בעצמנו....איי אני נזכר בסדרות אהובות שלי "גיהנם על גלגלים "......כמה שזה קשה להפסיק איתם ,תכלס אני מכור לפורנו ולסדרות חחח .לפחות איו טענה עלי ,שלא פעלתי ,ולא עשיתי מאמצים להיגמל...... שנצליח אמן.

תגובה: המסע בראש שלי ובמעשים לפני 8 שנים, 4 חודשים #80462

אני מתבייש
מצד אחד קיבלתי על עצמי לשנות את דפוס ההתנהגות שלי, מצד שני, אני לא מצליח לשנות באמת את זה. כשאני נמצא מול הזדמנות להשתמש בתאווה, זה חוזר ובגדול.
היתה לי מחשבה ראשונה, להפסיק לכתוב ביומן שלי, אבל לאחר מחשבה מעמיקה אני חייב לדווח ביומן הזה שנפלתי היום, אני רוצה לראות שזה תהליך אמיתי שאני עובר, להיזכר בזה שאין רק עליות, אלא שיש זמנים של ירידה וצריך לדעת להיערך לזה.
אם הייתי כותב כאן רק את הדברים היפים והמחזקים, הייתי עובד על עצמי כאילו אני מושלם. זה לא נכון, אני לא מושלם! כמו כל מי שמחפש עזרה כאן! ולמרות זה שאני לא מושלם, יש לי סיכוי לצאת מהזבל הזה. זה פשוט וזה דורש קצת אומץ, רק לצאת מהבדידות לרגע לפני שאני נופל. כרגע אני לא לגמרי מאמין שזה יעבוד, אבל מי יודע? אני רק צריך לנסות.

תגובה: המסע בראש שלי ובמעשים לפני 8 שנים, 4 חודשים #80466

• עבד
  • דירוג כסף
צודק לגמרי כל הכבוד לך שלא שמעת לייצר ,ועדיין הודעת בריש גלי שנפלת היום,זה בסדר ליפול ,מה שהכי חשוב זה להמשיך להלחם ,ובזה שהודעת למרות שהיצר אמר לך עזוב אל תספר כי הוא רוצה להתיש אותך ,אבל לא נתת לו ,הכי חשוב שניהיה כנים עם עצמנו ,ואני מאמין שזה חלק מתהליך הריפויי שלנו ,עדיין חשוב שנעצור ,ונפסיק לנגוח בקיר ,בוא תנסה לראות אולי יש דרך אחרת ,במקום לנגוח בקיר ולהלחם בגוף התאווה ,אולי כדאי לעקוף את התאווה ,ואז במקום להלחם ישירות ,פשוט להימנע ,בגדול עדיף להימנע מהתאווה ,מאשר להילחם בה .אולי לעשות פעולות מנע.... אני עדיין חופר לך אבל אולי זה הזמן להימנע לגמרי מסרטים ,למרות שאני מאמין שבדיוק כמו אצלי בהתחלה אנחנו חושבים שיש דרך אחרת ולא חייבים להפסיק עם כל הסרטים ,ואז פשוט נופל האסימון שאי אפשר אחרת ,מאחל לך הצלחה ובעיקר אוהב אותך בלב שלם ...
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 4 חודשים על ידי עבד.

תגובה: המסע בראש שלי ובמעשים לפני 8 שנים, 4 חודשים #80971

לתכנן את הבלתי מתוכנן
השבועות האחרונים היו קשות לי, הן מבחינת ההתמודדות שלי בתאווה, והן מבחינה בריאותית.
היו לי כמה נפילות, והאחרונה שבהם, גם אם לא הגעתי למעשים ממש (של אוננות), אבל אי אפשר להגדיר אותה כריחוק הולך וגובר מהתאווה.
מה שברור לי הוא שיותר קל עבורי ההתמודדות כשיש מסגרת של עבודה עם עיסוק בלתי פוסק כל יום - אם זה בעבודה, בבית או בלימוד- מאשר זמנים פנויים, אפילו אם הזמנים האלה הינם לצורך מנוחה מבחינה בריאותית.
וזמנים פנוים כאלה באים פתאום, בלי שום הכנה או תכנון כל שהוא.
חשבתי שיהיה לי קל להתקשר למישהו לפני שאגיע לנפילה, אבל מתברר, שאפילו להתקשר אחרי נפילה, זה גם כן צעד קשה במיוחד. בכל אופן זה צעד קטן, ואני מקווה שאצליח לצעוד יותר טוב לעתיד. קמעא קמעא...

תגובה: המסע בראש שלי ובמעשים לפני 8 שנים, 4 חודשים #80978

שלום יעקב ,

ראיתי שכבר אמרו לך את זה כמה לפני,

אבל אני חושב שכל אחד יכול לעזור אז אחזור שוב,

אנחנו חייבים לוותר בהחלמה על דברים שאנחנו מאוד מאוד אוהבים,
אני לדוגמא וויתרתי על אוננות כפית יומיומית.על אינטרנט לכמה חודשים.על מקום עבודה. ועוד הרבה דברים,,
ונהיה לי לאט לאט חיים הרבה הרבה יותר טובים ומועילים.

תנסה ותתנסה,

מלב אוהב
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!

תגובה: המסע בראש שלי ובמעשים לפני 8 שנים, 4 חודשים #80993

שלום אריאל,

אני לא יכול לקבל את דבריך בכל הדוגמאות שאתה נותן.
למעשה, הוויתור על דברים שאנחנו אוהבים, כבר קיימתי אותו על מה שאני יכול. למשל, במשך השנה האחרונה, התפטרתי מהמכשירים הסלולריים שהיו קולטים אינטרנט. זה כבר כמה חודשים שאני משתמש אך ורק בטלפון ללא אינטרנט.
בבית, יש לנו מחשב ביתי נייח, שאינו קולט ויפי, מה שמאלץ אותי להשתמש אך ורק באינטרנט רימון המותקן אצלנו.
אמנם, אינטרנט רימון אינו חסין לגמרי מפני מספר סרטים בעייתים שעלולים להגיע אליהם.
כמו כן, בעבודה יש כמובן אינטרנט- אבל כמו כל בר דעת, אני לא יכול להגיע לאתרי פורנו משתי סיבות פשוטות: אני לא לבד במשרד, ושנית אני חושש מפני חשיפה מול הממונים עלי, של התכנים שאני צופה בהם.
לוותר על עבודה בתחום שלי לא בא בחשבון בכלל עבורי- אני מכיר יותר מדי טוב מצבים של פרנסה דחוקה ביותר, ואני לא יכול להרשות לעצמי לוותר על העבודה שלי ולגרום למשפחתי חיים קשים יותר כלכלית.
אשמח לשוחח איתך ולשמוע איזה הצעה מעשית אתה מציע.
תודה על תגובתך

תגובה: המסע בראש שלי ובמעשים לפני 8 שנים, 4 חודשים #81030

• עבד
  • דירוג כסף
מנסיון שלי דברים כמו רימון וכל אלו הדברים לא עוזרים באמת ,כי אני לדוגמא התקנתי איטרנט רימון אצלי ומצאתי דרכים להגיע לפורנו גמור!! הם לא יכולים לחסום לגמרי ,והגעתי למצב שיש לי איטרנט רימון אבל יש לי גישה לפורנו חופשית .ולכן אני טוען שכל המניעות האלו והמחסומים האלו הם רק עזרה, ולפעמים הם גם לא זה! וגם אם לא מוצאים דרך לעקוף את החיסמות של רימון עדיין ,יש בכל חור איטרנט פתוח ,מי שרוצה יכול להשיג גישה, קצת יותר קשה, אבל שום דבר לא יוכל למנוע מאיתנו גישה לאינטרנט ,היום אינטרנט זה כמו אוכל בסיסי !!!! לפי דעתי כל עניין ספקי האינטרנט הכשרים כגון רימון הם בשביל אנשים לא מכורים שלא מכירים את הפורנו ,אז האינטרנט הכשר, עוזר להם שהם ימשיכו לא להכיר .אבל עבורנו זה לא עוזר, אנחנו מכורים ,אם אנחנו מחליטים שאנחנו רוצים לראות פורנו, אנחנו נמצא דרך, לא יעזור !! ככה אני יודע על עצמי, לא עזר לי כלום, כשרציתי והייתי בהתקף ,תמיד הצלחתי למצוא מחשב ולצפות! הבעיה שאנחנו אומרים לעצמו הנה אני שם איטרנט כשר זהו אני לא יפול ,אבל זה טעות כי אנחנו סומכים ,בעצם על הסינון או על רימון .וזה הטעות אם אנחנו רוצים להיגמל אנחנו חייבים להבין שהבעיה היא אצלנו ,לא יעזור כמה נשנה ונחסום סביבנו ,זה לא יעזור אנחנו צריכים לשלוט בעצמנו, אין דרך אחרת להיגמל ,גמילה זה לעקור מעצמך ,או לפחות לצמצם את התאווה שטבועה בתוכך,או מחמת הרגל ,או מחמת תלות רגשית, וכו" בד"כ אנחנו ממשיכים לצפות באינטרנט בגלל תלות רגשית ,וגם הרגל מסויים וכו .לכן אני רואה על עצמי ,שהצלחתי להתחיל להתגבר, (ואני מדגיש להצליח להתגבר ,כי למלחמה הזאת אין סוף וכנראה שכל החיים שלי אני יילחם בתאווה הזאת,) רק כאשר עשיתי שינויים בי ,כי עובדה האינטרנט אצלי עדיין רימון ואני יודע איך גם עם הרימון הזה להשיג גישה לפורנו אבל עדיין אני לא עושה את זה, כי אני לא סומך על רימון ,ומה שעוזר לי זה עצם העובדה שעכשיו אני לא נכנס יותר לשום אתר שיש בו נשים ,אלא רק לאתרים של דוסים ,ולא רואה שום סוג של סרט ,ולא סידרה ,גם לא "שטיסל " אז יוצא שהאיטנרנט רימון לא עוזר לי בכלל ,ואני מאמין כמו שאמרתי שהוא לא כאן בשביל לעזור לאנשים כמונו "מכורים" ,אלא רק לאנשים לא מכורים ,שלא מכירים את העניינים האלו של הפורנו ,האיטרנט הכשר עוזר להם להמשיך לא להכיר את העניינים האלו. אבל אני כן סומך ומתפלל יום יום ,תפילה תפילה,לקב"ה ,שימשיך לתת לי כוח להילחם ,והאמת ,שזה לא מדוייק להגיד שאני רק סומך ומתפלל לקב"ה וזהו . כי אני גם עושה מעשים ,כמו שאמרתי נמנע לחלוטין מצפייה בנשים ,וסרטים וכהנה ,לסיכום לפי דעתי מה שעוזר לי בפעם הראשונה בחיים שלי אחרי יותר מעשר שנות צפייה בפורנו להיות גמול עכשיו, ארבע חודשיים ,זה רק ההבנה הזאת שאני לא בנאדם רגיל ,אני אדם מכור ,והפסקתי לתלות את הגמילה שלי בכל מיני דברים אחרים כגון רימון ....אלא הגמילה שלי היא מה אני עושה עם עצמי ,כי רק אני יכול לגמול את עצמי ולא רימון !!!!
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 4 חודשים על ידי עבד.

תגובה: המסע בראש שלי ובמעשים לפני 8 שנים, 3 חודשים #83468

תרדמת ההכחשה
אני מרגיש שכבר המון זמן לא כתבתי כאן. ואני מתחיל לפקפק אם זה מה שיעזור לי.
רק למען התיעוד הטוב והנכון (אני רוצה לדעת היכן הייתי ואיך אני מתקדם כדי ללמוד על עצמי), אני אציין שמההודעה האחרונה עד היום, כשאני מנסה להבין את המושגים בספר הלבן, אני מרגיש לא מחובר לזה, אני מתכחש למצבי, ונכנס להכחשה גדולה, לומר לעצמי שאני בסדר, וזה רק זמני.
זה לא סתם, באמת בעבר היו לי תקופות בעיתיות הרבה יותר- כשלא הייתי נשוי הייתי נשאר לילות שלמים באתרי זימה, הייתי אחר כך בקשר טלפוני ארוך עם מישהי, היום ב"ה כבר לא- אז כן השתפרתי.
אבל אני עדיין חסר אונים מול המשיכה לאתרי פורנו. אם נותנים לי זמן לבד בבית, אין כמעט סיכוי שאוכל להתמודד לבד. אם צריך להפסיק לכל צורך שיהיה- עובדה, משפחה וכו'- אני אדע להפסיק. אבל זמן פנוי לבד, כמעט בלתי אפשרי להתמודד.
בקיצור עד היום, החוש הבריא שלי שיש משהו לא טוב שמתרחש נרדם על ידי הכחשה.
זמן ליצירת דף: 0.57 שניות

Are you sure?

כן