ברוכים הבאים, אורח

המסע אל תוך עצמי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: המסע אל תוך עצמי 3845 צפיות

תגובה: המסע אל תוך עצמי לפני 8 שנים, 6 חודשים #79083

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
שלום וברכה. הסיפור שלך ממש לא פשוט. אבל זה בהחלט לא אומר שאתה לא יכול להחלים. כן, אולי יהיה לך מסלול קצת שונה מאחרים "שעוד לא" נעצרו, אבל אני בטוח שהוא יהיה מסלול איכותי שיביא הרבה אור לך ולכל מי שבסביבתך. שים עצמך בידיו של אביך האוהב ויקרו לך דברים טובים.

בהחלמה.
חיבוק.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

תגובה: המסע אל תוך עצמי לפני 8 שנים, 6 חודשים #79086

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
שמח בשבילך, תזכור שחברים מחכים לטלפונים ואני נקי בזכות שאני נמצא בשביל השני.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: המסע אל תוך עצמי לפני 8 שנים, 5 חודשים #79122

• עמוס
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג כסף
אסירותודה ואבי גולן תודה רבה על התמיכה והחיזוק.
בחסד השם שאני ממשיך לצבור ימי נקיות
תחושת הדיכאון מתחילה להתפוגג ועמה יחד מגיע הרצון לתאוה ובזכות הפעולות שנאמר לי לעשות וכן בזכות הטלפונים עם החברים אני מרגיש איפה אני לא רוצה להיות וזה עוזר לי
מאוד עוזר לי גם לשמוע מסרים מוקלטים זה מחזק מאוד ונותן תקוה
היו ברוכים

תגובה: המסע אל תוך עצמי לפני 8 שנים, 5 חודשים #79274

• עמוס
  • דירוג כסף
כמה ימים עברו ולא כתבתי דבר
עם כל זאת איש בשורה אני שעדיין נשארתי נקי בחסד השם
היום העזתי פעם ראשונה לדבר בקבוצות טלפוניות קיבלתי עוד מספרי טלפון של חברים כדי להגדיל את מעגל החברים שאני לא אמצא את עצמי מדבר כל יום עם אותו אחד:) היה כיף לשמוע את הענות ומזה לבד לקחתי חיזוק ועידוד להפיג את בדידותי
תודה חברים

תגובה: המסע אל תוך עצמי לפני 8 שנים, 5 חודשים #79819

• עמוס
  • דירוג כסף
כמעט שבועיים שלא כתבתי
וכפי שרואים בצד ימין איפסתי את הספירה
הבדידות גמרה עלי ושאבה ממני כל חלקה טובה
נשברתי מאוד מהנפילה אבל בחסדי השם הרמתי טלפון לחברים ולספונסר לדעת איך מתקדמים הלאה
הבנתי שהייתי צריך יותר לשתף לדבר עם חברים
מה שנודע לי למפרע שיש טלפון חרום של SA בשעות הלילה
הרמת טלפון זה מהדברים שהכי קשה לי וכתבתי על זה כבר
וכנראה שדוקא זה יעזור הכי הרבה

מתוך ההבנה הזו קבלתי על עצמי להמשיך לכתוב בשביל עצמי כדי לא להגיע למקומות שאנני רוצה

תגובה: המסע אל תוך עצמי לפני 8 שנים, 5 חודשים #79822

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
אוהבים.
אתך
הבדידות אכן הכי קשה...הפרדוקס הוא שאני מדמיין שמה שקורה לי מול הפורנו זה חיבור והפגה של הבדידות...
מכור שכמוני

נתן במתנה
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי

תגובה: המסע אל תוך עצמי לפני 8 שנים, 5 חודשים #79844

• עמוס
  • דירוג כסף
אני עולה לקבוצות הטלפוניות ותוך כדי שיחה אני חווה גועל מעצמי, מה, לשם אתה שייך?!
ואז מתחילה מלחמה פנימית כן זה אתה, מה פתאום לא יכול להיות הנה עכשיו אין לי שום מחשבות רעות או רצונות ליפעול על התאוה אז הכל בסדר אצלי, ושוב עולות מחשבות אבל הרי אתה פה בגלל שעברת על החוק אז זה מלמד משהו על מצבך, כן זה היה מזמן ובכלל לא הייתה לי כוונה רעה רק.... אבל לפני שבוע נפלת, נכון זה היה אחרי למעלה מ80 יום שהייתי נקי, וגם זה קרה לא מתוך מחשבה.
שורה התחתונה תירוצים בלי סוף מה שמלמד אותי שהמחלה חזקה מאוד והיא מספרת הרבה סיפורים יפים אבל זו האמת שאני חולה ומכור לתאוה.
ראיתי היום במייל היומי דבר יפה "הגיע הזמן לסלוח לעצמי" כן פשוט לקבל את עצמי עם המחלה אני נולדתי איתה ואין לי שליטה עליה. יש לי אפשרות לעשות פעולות ולפנות לאבא אוהב שיעזור לי זה מה שנשאר לי. מתוך הבנה זו פעולות ההחלמה מקבלים יותר משמעות לא רק לצאת ידי חובה אלא זה הכדורים והתרופות למחלה.
אוהב אותכם

תגובה: המסע אל תוך עצמי לפני 8 שנים, 5 חודשים #79848

• אבי גולן
  • דירוג פלטיניום
מזדהה מאוד, היום חשבתי אני נקי 260 יום ואולי אני יכול להוריד את המינון של הפעולות, אבל אני צריך לזכור יותר מ 30 שנה השתמשתי וביום אחד בשניה של אי שפיות אני חוזר לשם, אין לי את הזמן לבדוק כמה חוסר אונים יש לי.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: המסע אל תוך עצמי לפני 8 שנים, 5 חודשים #79862

• עמוס
  • דירוג כסף
אבי
תודה על החיזוק
ותודה ענקית על השיחות הטלפוניות
ובעיקר על יום חמישי שעבר שעזרת לי לעבור אותו בשפיות.

אסירות תודה על הזכות לעמוד בתפילה לדבר עם השם לכתוב לו מכתבים
אסירות תודה על אנשים נפלאים שמוכנים לעזור להקשיב ולשמוע
אסירות תודה על הבריאות שלי, שנה בלי לצאת ולהישאר שפוי זה לא מובן מאליו

תגובה: המסע אל תוך עצמי לפני 8 שנים, 5 חודשים #79960

• עמוס
  • דירוג כסף
היום הרגשתי את התאוה צצה לה משום מקום ומדברת איתי- בוא, כדאי לך, יהיה לך טוב,
אסירות תודה שהיה לי את הכוח לעצור ולא לתת למחשבה הזו להמשיך להסתובב לי בראש
"שיטת תפסיק" כמו שראיתי כאן באתר
וכן שיחות עם חברים לשתף/למסור עוזר לי המון.

אתמול היה לי פחד גדול שיתכן ולא אראה את הילדים את המשפחה, אינני יודע מה יגזר עלי, וגם בזה שיתפתי חברים בטלפון וקיבלתי המון חיזוקים כאשר כולם כיוונו אותי לחלק הראשון בתפילת השלווה "תן לי את הכח לקבל את מה שאין באפשרותי לשנות" וזה ממש כך. בחלק הזה אני מרגיש איך התכנית עוזרת להכניס את אלוקים בצורה חיובית ונעימה אלוקים אחר ממה שהכרתי, אלוקים אוהב ויודע הכי טוב מה טוב בשבילי.

שיהיה לכולם בהצלחה
חנוכה שמח

תגובה: המסע אל תוך עצמי לפני 8 שנים, 5 חודשים #80023

• עמוס
  • דירוג כסף
אסירות תודה על עוד יום שהצלחתי לשמור על השפיות

התאוה מבקרת אותי, מתעורר בי חשק עז להשתמש לא יודע מה הסיבה אולי פשוט סתם שיעמום אין עבודה אין מחוייבות לכלום, ובחסדי השם בכוחו ורק מכוחו אני מצליח לעצור את עצמי.

היום בבוקר אחרי הקבוצה הטלפונית נשארתי על הקו לדבר ולשוחח עם עוד חברים, היה שם אחד ששימח אותי מאוד עם בדיחות וסיפורים מעניינים, הרגשתי יום אחר, פשוט לשכוח מהצרה הקשה שאני נמצא בה, זה עשה מאוד טוב ונתן לי המון כוח ליום הזה קצת לצחוק ולשמוח זה מחייה את הנשמה.

אוהב אותכם וצריך אותכם מאוד

תגובה: המסע אל תוך עצמי לפני 8 שנים, 5 חודשים #80028

• אבי גולן
  • דירוג פלטיניום
התאווה מבקרת אותי,
זה תזכורת על התמכורתי שאני לא יכול לבד.
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.40 שניות

Are you sure?

כן