ברוכים הבאים, אורח

הגדרת הנפילה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: הגדרת הנפילה 1663 צפיות

הגדרת הנפילה לפני 8 שנים, 5 חודשים #78641

• דוב קול
  • רצף ניקיון נוכחי: 56 ימים
  • חבר חדש
שלום לכולם.
התחלתי את המסע כמה פעמים, ובדר"כ נפלתי אחרי מספר ימים.. היום אני נקי כבר 26 יום. זה דבר שכבר המון שנים לא קרה לי.
מהי "נקיות"? אני לא יודע. אני מגדיר נפילה כמצב שבו אני מגיע לשפיכת זרע במכוון, או מה שמכונה "אוגזמה". את זה לא עשיתי 26 ימים. מה כן עשיתי? הרבה דברים שכמעט הגיעו לשם. כמעט בכל יום אני כן נכנס לאתרי פורנו, אבל אני מצליח להיחלץ מהם לפני נקודת השיא. לפעמים זה לוקח לי 10 שניות עד שאני יוצא משם בגועל, ולפעמים 5 דקות. אני כל הזמן מתלבט אם זה נקרא "נקיות". מה אתם אומרים? איך אפשר להיגמל גם מזה? אני מרגיש/בטוח שבמצב הזה אני לא אצליח להגיע רחוק, ובטוח אני אגיע לנפילה מושלמת בזמן הקרוב או הקרוב פחות.

תודה רבה לכולכם

דוב

תגובה: הגדרת הנפילה לפני 8 שנים, 5 חודשים #78642

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
זה נקרא נקי טכני, אבל זה לא עובד צריך לעשות פעולות כדי לא להגיע לפורנו, תהיה איתנו שתף מקשיים של חייך, ולאט לאט תמצא את הדרך בשבילך כדי להישתחרר מזה.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: הגדרת הנפילה לפני 8 שנים, 5 חודשים #78646

אני חושש שמצבך עדיין (בדגש על עדיין) לא מספיק טוב. ברור מאוד שאתה רוצה להימנע מהחטא, אבל זה עדיין קשה. אני מזמין אותך לכתוב כאן או בהודעה פרטית (אפשר אלי או אל כל מי שנראה לך נוח לכתוב לו) בכל פעם שאתה מרגיש דחף להיכנס לאתרים האלה (מתי כבר יוציאו אותם מחוץ לחוק?! מתי כבר?!). נעשה כל שביכולתנו כדי לעזור לך לא להיכנס לאתרים האלה. אפילו לא לשבריר שנייה. אתה תצליח בכך. אל חשש.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.35 שניות

Are you sure?

כן