ברוכים הבאים, אורח

קשה זה טוב!!
(0 צופה) 

נושא: קשה זה טוב!! 34461 צפיות

קשה זה טוב!! לפני 8 שנים, 8 חודשים #77299

• קליק
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • חבר ותיק
זה היום השני שלי כאן והיום החמישי שאני נקי.
מאוד מפחד שזה חיצוני ובגלל ראש השנה.
כמו כולם גם אני מרגיש מזויף. שזה מה שנותן לי את הסיפוק מהחיים.
מקווה שתעזרו לי ושה' יעזור שנצליח - רק היום - להיות נקי.
ושנשתנה ונתחדש בשנה הזאת. שנירגע מהצורך להשביע את עצמנו
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 8 חודשים על ידי קליק. סיבה: תוספת קטנה

תגובה: קשה זה טוב!! לפני 8 שנים, 8 חודשים #77309

• שואף68
  • רצף ניקיון נוכחי: 219 ימים
  • חבר חדש
ל"קליק"! שלום !!
מאוד מזדהה עם התחושה שלך, ועם הרגשת הזיוף.
מאחל לך הרבה הצלחה, ושיהיו לך כוחות לעמוד בניסיונות.

לסיום, רעיון חמוד שאני מכוון מידי פעם בתפילה. קדשנו במצוותך ... שבענו מטובך, שהשביעה שלנו תהיה מטוב השם, מהתורה והמצוות, ולא נצטרך לחפש שביעה-סיפוקים אחרים
כתיבה וחתימה טובה, בספרן של בעלי תשובה שאפילו צדיקים לא יכולים לעמוד במחיצתן

תגובה: קשה זה טוב!! לפני 8 שנים, 7 חודשים #77341

• קליק
  • חבר ותיק
עוד יום עובר. כל יום נראה לי הזוי שאני מצליח להישאר נקי.
מקווה ומתפלל שזה לא יעבור.
היום השישי שאני נקי. רק להיום.
ה' תן לי כוח, תציל אותי מפיתויים, עזור לי לעזור לעצמי.
הבוקר היה לי קצת קשה כי עלו לי הרהורים ממש חזקים. רק נס הצליח לגמור עם זה.
צריך יותר גבורה, עוז בידך וגבורה בימינך

תגובה: קשה זה טוב!! לפני 8 שנים, 7 חודשים #77359

• קליק
  • חבר ותיק
היום בחורה שאני מכיר רצתה שנדבר.
תמיד כשהיינו מדברים הייתי מגיע למצב של גירוי מיני.

אמרתי לה שנדבר מחר ואני מקווה שאני מצליח לשמור על שפיות בטלפון איתה.
איך מצליחים להישאר נקי ועדיין לא לוותר על החיים?
זה סותר?
אסור לי כלום? לדבר עם בנות שאני מכיר? להסתובב במקומות או לראות סרטים קצת לא צנועים?
אני מפחד שזה יחזיר אותי אז צריך לברוח מהכל???

תגובה: קשה זה טוב!! לפני 8 שנים, 7 חודשים #77372

• קליק
  • חבר ותיק
ה' עזר לי!! היא שלחה לי הודעה הבוקר שהיא כבר בסדר ולא צריך לדבר.
בלעדיו אני גמור.
היום השביעי למסע. רק היום! הלוואי
ושאלה לסיום, אתם באמת מצליחים להחזיק מעמד? איך כולם מספרים ניסים ונפלאות? אני מרגיש שאוטוטו אני חוזר שוב ליפול.. גם אז אשתדל להמשיך ולעדכן. לא נוותר. ביחד נצא מזה!!
רק מחזק את זה שכרגע אני אסיר תודה על 7 ימי נקיות.
שבת שלום חברים אהובים למסע נפלא וקשה. זה טוב!!
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 7 חודשים על ידי קליק.

תגובה: קשה זה טוב!! לפני 8 שנים, 7 חודשים #77374

• הצילני אבא
  • רצף ניקיון נוכחי: 65 ימים
  • דירוג כסף
בסייעתא דשמייא

שבוע טוב, 'קליק'!

כתבת ש:" אסור לי כלום? לדבר עם בנות שאני מכיר? להסתובב במקומות או לראות סרטים קצת לא צנועים? אני מפחד שזה יחזיר אותי אז צריך לברוח מהכל???"

א. לדעתי אין דבר כזה סרטים **קצת** לא צנועים. ברור שאפשר לדרג את זה, אבל אם נהיה אמיתיים עם עצמנו - אנחנו צריכים להיות הכי מחמירים בזה. זה הורג אותנו. אני לא אומר לך לא לראות סרטים בכלל, אני רק חושב שאפילו רמיזה קלה שבקלות היא סם המוות.

ב. אין מה לעשות, ככה זה. אנחנו חולים. אנחנו לא מאוזנים. אם מישהו נמצא בקיצוניות אחת, הוא צריך לעבור לקיצוניות השנייה, ועם הזמן זה יתאזן. ולכן, כן, יכול להיות שאתה צריך להסתגר לכמה זמן. מה לעשות. תקבל קצת שפיות, ואז תחזור לעולם בצורה אחרת.

אני רוצה להדגיש שאתה לא חייב לעשות שום דבר שאני אומר, כן? אני רק אומר לך מה אני חושב ומה עבד לי. ברור שהדרך שלך היא אחרת, אבל אני מקווה שאוכל לעזור לך מניסיוני.

חבר יקר אמר לי פעם, שאם אני רוצה להחלים - אני רק צריך לקחת את התוכנית ברצינות. אז הלכתי על זה עד הסוף. לא ראיתי סרטים, לא שמעתי מוזיקה לועזית, חסמתי את הטלפון, דיברתי כל יום עם חברים ושיתפתי בלי סוף באתר. ככה היו שבועיים. ועם הזמן, אני מוצא את האיזון. רק כשאני מתאמץ עד הסוף, אני יכול לצאת שנייה ולהסתכל על עצמי פתאום במבט מפוכח.

ככה אני מנסה לקנות שפיות. אני מתחיל בכל הכוח, לפעמים בקיצוניות - וככה אני לאט לאט מוצא את האיזון. וכמובן - הרבה תפילות והרבה ניסים. כי בלי זה אני רק אדם קטן ומוגבל. עם אלוקים אני יכול הכל. ואלא הניסים שאתה שומע פה.

אז זו עצתי. אם אתה חושב שהיא לא מתאימה לך - רוב הסיכויים שאתה צודק, כי אתה מכיר את עצמך. אבל זה שווה בדיקה.

בהצלחה!! מקווים בשבילך

תגובה: קשה זה טוב!! לפני 8 שנים, 7 חודשים #77375

• הצילני אבא
  • רצף ניקיון נוכחי: 65 ימים
  • דירוג כסף
בסייעתא דשמייא

ועוד דבר קטן: כשאנחנו חולים, אנחנו תופסים את העולם בצורה לא נכונה, מעוותת. כשאנחנו מפוכחים, אנחנו ניגשים אל העולם בצורה נכונה ואמיתית. ולכן צריך להתנתק קצת מהעולם לרגע, לאגור כוחות - וכשאנחנו מרגישים שזה הזמן אנחנו חוזרים החוצה ועושים הכל שוב, אבל הפעם בצורה אמיתית. גם סרט (צנוע בעז"ה) יכול לתרום לעבודת ה' - אם ניגשים אליו בצורה נכונה ואם רוצים לשאוב ממנו מסרים (יכול להיות גם שנגיע למסקנה שהסרט משדר מסר שאנחנו לא מסכימים איתו, וגם זה בסדר) ותובנות להעצמת עבודת ה' שלנו.

תגובה: קשה זה טוב!! לפני 8 שנים, 7 חודשים #77431

• קליק
  • חבר ותיק
עוד יומיים עברו בשלום.
הלוא יאומן קורה.
עדיין לא מאמין שאצליח להחזיק מעמד. מקווה באמת רק להיום.
אבל זה גם שיא חדש אחרי כל כך הרבה זמן שבו כמעט לא עבר עלי יום אחד נקי. מלא צער.
אני אסיר תודה על 9 ימים נקיים. רק היום! הלוואי.
כמה קשה. זה טוב! כבר נעים..

תגובה: קשה זה טוב!! לפני 8 שנים, 7 חודשים #77443

• מושי
  • רצף ניקיון נוכחי: 402 ימים
  • דירוג פלטיניום
קליק, אוהבים אותך, מבינים אותך, שותפים איתך לדרך הקשה והמתוקה.

לפני מספר ימים, כשהגעתי ליום ה10. הרגשתי שאני לא יודע במה לבטא את השמחה שלי שזכיתי להיות נקי כל כך הרבה זמן רצוף.
ומה שעשיתי, נעלתי את הדלת [כדי שלא יחשבו שהשתגעתי...] הדלקתי מוזיקה, והתחלתי לרקוד ולהודות להקב"ה שנתן לי את הכח להישמר מכל התיעוב והטינופת הארורה הזאת.

ה' יעזור שאני יוכל להמשיך להחלים ולהישמר יום-יום לעד.

= = =
גם היום, רק להיום.

תגובה: קשה זה טוב!! לפני 8 שנים, 7 חודשים #77453

• קליק
  • חבר ותיק
תודה מושי, הפשטות של דבריך מחזקת ממש.
אני אסיר תודה על 10 ימים נקיים. רק להיום! הלוואי. ננצח ונרקוד
אביתר בנאי פעם פגש את הרב פרומן ואמר לו שהמאבק של הרב במחלה היא השראה בשבילו. אמר לו הרב פרומן: אני לא נאבק, אני רוקד. הלוואי שגם אנחנו נזכה יום אחד להפסיק להיאבק ולהתחיל לרקוד.
הלוואי שביום כיפור יהיה לנו את הכוח קצת יותר לרקוד ולשמוח בטוב ה' ולא רק להיות חרדים מיראתו.
ושאלה לסיום:
אפשר לקבל את הכלים הכי בסיסיים איך הופכים את ההתמודדות לקלה יותר? אשמח לעצות פרקטיות מהחברים. מה עוזר לכם כשיש התמודדות?
חוצמזה, אני עכשיו במאבק רק במעשים אסורים ולא במחשבות ושמירת העיניים (בהם אני כן משתדל קצת יותר). זה מספיק כשלב ראשוני? או שכדאי יותר מזה?
תודה לכולכם, אתם נפלאים.
ביחד נצעד לשנה טובה יותר. זה קשה. וזה טוב!!

תגובה: קשה זה טוב!! לפני 8 שנים, 7 חודשים #77462

• מושי
  • רצף ניקיון נוכחי: 402 ימים
  • דירוג פלטיניום
קליק, זה ברור שהמעשים נגרמים ע"י המחשבות והעיניים.
כדי לשמור מרחק ממעשים רעים. אנחנו חייבים להתרחק לטווח בטוח גם ממראות אסורות ובפרט ממחשבות אסורות.
אני כמובן לא מדבר על מחשבות וראיות בשוגג. אני מדבר על ראיות בכוונה תחילה, שזה השער הראשון לנפילה הבאה ח"ו.

קליק, אוהבים אותך

= = =
גם היום, רק להיום.

נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 7 חודשים על ידי מושי.

תגובה: קשה זה טוב!! לפני 8 שנים, 7 חודשים #77467

• קליק
  • חבר ותיק
הנה מגיעים ליום ה-11 שלנו. רק להיום!
אני אסיר תודה על שנה מיוחדת, על 11 ימים של נקיות, על שפע וברכה, על המשפחה, על כל הטוב שמגיע לי מלמעלה בכזאת טבעיות. לא מובן מאליו
שתי תובנות שרציתי לשתף אתכם:
1. להודות כל הזמן על מה שיש. המושג "אסיר תודה" מדהים! כשקשה אפשר פשוט להוציא כמה פעמים מהפה את זה שאני אסיר תודה על ימי נקיות וזה פשוט עובד.
2. ההבנה שרק היום היא משחררת. זה גם מוריד עול וגם מוריד את האחריות ואת ההצלחה ממני. הרבה ענווה אנחנו צריכים במסע הזה. זה קשה. וזה טוב!!
גמר חתימה טובה אחים אהובים. בעזרת ה' אנחנו ננצח. נהיה שייכים לנצח. לנצח על מלאכת בית ה'

תגובה: קשה זה טוב!! לפני 8 שנים, 7 חודשים #77468

שמחים מאוד בשמחתך

שתזכה להמשיך כך עד יוה"כ הבא (עם כמעט 400 ימים)

אם תוכל רק לעדכן את הטבלה של הימים כי שכתוב אצלך 3 ימים אנחנו קצת מבולבלים

גמר חתימה טובה לכולם ולכל בית ישראל

תגובה: קשה זה טוב!! לפני 8 שנים, 7 חודשים #77497

• קליק
  • חבר ותיק
לבקשתכם עדכנתי את הלוח 90 ימים. די התבאסתי, הם הורידו לי יומיים. הם לא מחשבים את היום (כי הוא לא נגמר) ואת היום הראשון (אין לי מושג למה).
אז.... אני אסיר תודה על 11 ימי נקיות. ה' אתה אדיר! הייתי שם 1 ל7 בערך שאני מצליח עכשיו שבועיים נקיים. באמת תחושה טובה. קצת מרגיע, אני מגיע הביתה וחא נדלקות העיניים מהאינטרנט, יותר שקולים, מודעים. כיףףף לחיות ככה. חברים יקרים, תתפללו עלי, בתחושה שלי ה' מאוד אוהב ומכיר את הכינויים שלנו כאן.

אהבה גדולה לכוולם, וכן, גם לעצמי!! מותר לאהוב. זה קשה. וזה טוב!!

תגובה: קשה זה טוב!! לפני 8 שנים, 7 חודשים #77527

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
עוד יום ועוד עדכון על יום נקי,
תזכור שאתה בהתחלה ובהמשך בדרך כלל נהיה יותר קל, ואם יש לך נכונות אמיתית אתה תמצא את הדרך שלך אייך להישמר מנפילות או בשמירת עינים או במחשבות או משהו אחר, כל אחר עם הטרגרים שלו,
תשמיך איתנו ואלוקים ישמור אותך,
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.
זמן ליצירת דף: 0.49 שניות

Are you sure?

כן