ברוכים הבאים, אורח

דרך פשוטה לאנשים מסובכים
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: דרך פשוטה לאנשים מסובכים 3107 צפיות

דרך פשוטה לאנשים מסובכים לפני 8 שנים, 7 חודשים #77135

• וטהר ליבנו
  • רצף ניקיון נוכחי: 231 ימים
  • חבר קבוע
החלטתי בעצת אחד הוותיקים בפורום לפתוח ביומן מסע.
מה אומר ומה אדבר כבר חצי שנה שהייתי נקי בחסדי הבורא והייתי בטוח שאין על מה לדבר זה לא יקרה שוב. אבל כנראה שאני חסר אונים מול התאוה ואתמול כשהייתי באמצע סדר לימוד עייף מהסליחות של מוצ"ש, פתחתי את הפלאפון כדי ליפול. כל הזמן חשבתי, "לא אני אהיה חזק רק אסתכל בסרט אבל אני אתגבר בסוף" אבל בתוכי ידעתי שאני עושה את זה בשביל ליפול...
ואכן איך לא, נפלתי.
חצי שעה אחר כך זה בער בי שוב ליפול אני חושב שזה היה בריחה מהמצב שהיה ונפלתי שוב.
היו לי רגשות מעורבים ומבולבלים, מצד אחד אני הרי לא מכור כבר חצי שנה שאני נקי בלי האתר הזה ואם כן האתר לא יעזור לי כי אני עושה את זה להכעיס כדי להיות מכור ואם כן אין לי תקנה...
מצד שני אולי זה עצמו ההתמכרות וההלקאה העצמית וכו'.
אז פשוט לא חשבתי, כי זה לא יעזור. לא היה לי את האומץ לכתוב בפורום כי מי אני לכתוב בפורום למתמודדים עם תאוה בזמן שאני לא מתמודד אני עושה את זה להכעיס.
עכשיו החלטתי להתחיל יומן מסע גם אם אני לא מכור ;-)
ולהתחיל מהיום להיות נקי ולכתוב את הנסיונות והמהמורות עלי גליון.
בשם ה' נעשה ונצליח
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 6 חודשים על ידי וטהר ליבנו.

תגובה: אל תאמין בעצמיך עד יום מותך לפני 8 שנים, 7 חודשים #77155

• וטהר ליבנו
  • חבר קבוע
טוב אז היום עבר בנקיות.
היה לי נסיון אחד ונכנסתי לאתרי תמונות חיפשתי שם דברים מפורשים, לא מצאתי רק קצת ויצאתי, לא המשכתי לסרטים רק יצאתי,
זה לא היה כל כך קשה, אבל מי יודע מה יהיה וצריך תמיד לספור ולהתקדם לעוד יום של נקיות
מודה לה' על יום טהור כהכנה לראש השנה.

תגובה: אל תאמין בעצמיך עד יום מותך לפני 8 שנים, 7 חודשים #77156

• גדעון
  • דירוג זהב
רבנו נחמן אמר: "אם אתה מאמין שאפר לקלקל, תאמין שאפשר לתקן".

אני חושב שברוח התכנית הרבה יותר מתאים שהכותרת שלך תהיה: "תאמין בעצמך".

צדיקים פירשו: "מאשפות ירים אביון" אביון מלשון רצון, כמו לא אבה יבמי, שגם אחד שמתגולל באשפתות ברפש וטיט, הקב"ה מרים אותו ומוציא אותו משם, בתנאי שהאדם רוצה.

שמעתי פעם בשם צדיקים שלמה נקראים ימים אלו ימי רצון כי הקב"ה דורש מאתנו רק את הרצון האמיתי ואת השאר הקב"ה משלים, כי הבא ליטהר מסייעין בידו.

חזק ואמץ!!!

תגובה: אל תאמין בעצמיך עד יום מותך לפני 8 שנים, 7 חודשים #77193

• וטהר ליבנו
  • חבר קבוע
בוקר טוב היום יום שני בנקיות. ה' שמור עלי תן לי את המח להמשיך בטהרה.
אתמול היו לי כמה פעמים כמעט נפילה. כשצפיתי וחיפשתי תאוה באינטרנט. אבל ברוך ה' אני אסיר תודה להקב"ה שכל פעם משהו השתבש ברשת ולא יכולתי להמשיך, וכתוצאה מכך התנערתי והפסקתי. תודה!!

אתמול בערב התחלתי להגיע לקבוצות החיות זה לא היה כל כך קל להגיע אבל ידעתי שאהיה חייב להתחיל אז התחלתי, היה מאד נעים שם. איזה אהבה בין החברים! יצאתי עם ידיעה שאני לא לבד ושיש מקום שיעזור לי להתקדם בטהרה.
מתפלל שהיום יהיה בלי נסיונות מיותרים.

תגובה: אל תאמין בעצמיך עד יום מותך לפני 8 שנים, 7 חודשים #77226

בהצלחה!

תגובה: אל תאמין בעצמיך עד יום מותך לפני 8 שנים, 7 חודשים #77238

• בדרך
  • חבר קבוע
וואו, חצי שנה ואז נפילה. מעריך אותך ומחזק אותך מאוד. חשוב שתדע שהחצי שנה שלך "לא נמחקת"! אשריך שזכית, יש בך כוחות רבים!

ועכשיו, להתחיל מחדש - זה הנסיון הגדול ביותר.
שנה טובה והרבה הצלחות וחיזוקים.

תגובה: אל תאמין בעצמיך עד יום מותך לפני 8 שנים, 7 חודשים #77253

• וטהר ליבנו
  • חבר קבוע
ערב טוב
תודה רבה לך "בדרך" על העידוד, מאד התרגשתי מהאהבה שתגובתך משדרת.
ברוך ה' אני היום נקי ארבעה ימים.
אני אסיר תודה שהגעתי אתמול לכנס של שמור עיניך בירושלים, פגשתי שם את החברים האוהבים, ולקחתי ספונסר. ברוך ה' התחלתי לעבוד, בעזרת ה' אתחיל לצעוד בדרכי המחלימים הוותיקים בתקווה להיות נקיים כל יום רק להיום. (או כמו שאחד החברים כתב בפורום רק השנה...).
האמת שעוד לא הבנתי או הפנמתי את העניין של רק להיום, אבל נראה שזה משפט קסם ששומר על אנשים נקיים ;-) . אולי ברבות הימים גם איישם את זה וארגיש את זה בעזרתו ית'.

תגובה: אל תאמין בעצמיך עד יום מותך לפני 8 שנים, 7 חודשים #77262

• וטהר ליבנו
  • חבר קבוע
שבוע טוב!
ברוך ה' אני נקי כבר 6 ימים.
בשבת היה הרגשה של קדושה ולא התאים לי ליפול, היה לי נסיון קטן אבל נזכרתי בתוכנית ושמרתי, ואני אסיר תודה להקב"ה על זה.
מתפלל שהשנה תגמר בנקיות וטהרה אמן!!

תגובה: אל תאמין בעצמיך עד יום מותך לפני 8 שנים, 7 חודשים #77405

• וטהר ליבנו
  • חבר קבוע
בחסדי ה׳ אני נקי רק להיום 13 יום. בשבוע האחרון היו לי נסיונות (איך לא אני הרי מכור ;-) ) וברוך ה׳ אני אסיר תודה שאני עדיין נקי רק להיום. בעזרה שקיבלתי מחברים בקבוצות ומהספונסר אני כבר יותר בעניינים בתוכנית 12 הצעדים, בתפילה לעבור עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: אל תאמין בעצמיך עד יום מותך לפני 8 שנים, 6 חודשים #78344

• וטהר ליבנו
  • חבר קבוע
שלום לחברים
כבר הרבה זמן שלא כתבתי פה בפורום וביומן בפרט.
אכן נפלתי באמצע אבל בחסדי ה' באסירות תודה אני נקי רק להיום 22 יום
וזה בזכות הקבוצות והחברים והפעולות החשובות שבאמת עוזרות לי לזכור כל יום מחדש כמה אני חולה וכמה אני סקסהוליסט וחסר אונים מול התאווה, ובזכות הספונסר שמלוה אותי "בדרך הפשוטה לאנשים מסובכים".
ואני רוצה להמשיך ולעדכן פה ביומן כדי לשתף אתכם במסלול שלי ולזכור יותר ויותר כמה אני צריך את ההחלמה כדי שלא אחזור להשתמש. והכל רק להיום כי אין לי כח להתחייב למחר או לשבוע או חודש ושנה. אבל רק היום אני אנסה לוותר על התאווה בכל גווניה.
ויעזור לי אלוקים להשאר נקי גם היום.

תגובה: דרך פשוטה לאנשים מסובכים לפני 8 שנים, 6 חודשים #78424

• וטהר ליבנו
  • חבר קבוע
בוקר טוב
אחרי 24 ימים נקיים ואכן אינם נעלמים ונשארים איתי לעולם, נפלתי אתמול והיום אני נקי 2ימים בתקווה לסיים את היום בנקיות.
אני חושב שהבעיה שלי (חוץ מהסקסהוליזם) היא שחסר לי בכינות, בלקיחת כל דבר ברצינות אמיתית. ולכן אף שעשיתי צעדים ופעולות, קראתי בסיפרות, דיברתי עם הספונסר, התקשרתי לחבר, מ"מ לא הייתי מוכן למסור את רצונותי לבורא, ולא התפללתי אליו מ'כל' הלב שיתן לי כח לוותר, עדיין חשבתי שאני הוא זה שמוותר שאני הוא זה שבכוחי אני נקי 24 יום. ולכן לא נזהרתי מספיק ולא נכנעתי מספיק לתאווה ואכן היא חיכתה לי בסיבוב...
וזה מה שאני צריך לזכור, להתפלל באמת למי שהכח שלו ובידו לתת לי המון כח לוותר על התאווה וגם הוא הנותן לי כח להתפלל אליו, זה גם רק מכוחו.
אז בתפילה שיתן לי כח ונכונות לקוות אליו ושיהיה לי היום יום נקי.

תגובה: דרך פשוטה לאנשים מסובכים לפני 8 שנים, 6 חודשים #78428

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
מזדהה מאוד, לפעמים עשיתי את כל הפעולות ונפלתי, אבל היו לי כמה אבל... ובגלל זה נפלתי, תמשיך לבוא ולעדכן
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: דרך פשוטה לאנשים מסובכים לפני 8 שנים, 5 חודשים #78521

• וטהר ליבנו
  • חבר קבוע
שלום לכם חברים.
היום אני נקי ברוך ה' 5 ימים.
היו לי הרבה פנטזיות אתמול והיום וברוך ה' התקשרתי לחברים ודיברתי עם הספונסר, והנה אני נקי.
קשה לי מאוד להתמודד מול הפנטזיות, כי הם באות לבד וגם אני חושב שזה לא יביא אותי לנפילה של ממש. רק קצת לפנטז ליהנות קצת וזהו. אבל החברים אמרו לי שזה לא נכון. כי זה המחלה שאומרת לי את זה ואם אנסה להזכר מה קרה כשנפלתי, זה גם התחיל מפנטזיה תמימה, וזה נמשך עד כדי נפילה.
ושמעתי מחבר ותיק מאוד שכמו שאפשר להתאפק לפני שמתחילים ואחר כך קשה להתאפק כך זה בתאווה שחושבים שזה רק מחשבה וזהו, אבל באמת או שזה נמשך להפעלה או שבפעם הבאה זה כבר יהיה יותר ממשי.
אבל אני עדיין מתפלל לאלוקים שיתן לי נכונות ורצון לוותר על הפנטזיות ולהבין באמת שזה לא טוב בשבילי.
תודה רבה לכם.

תגובה: דרך פשוטה לאנשים מסובכים לפני 8 שנים, 5 חודשים #78538

• מושי
  • רצף ניקיון נוכחי: 402 ימים
  • דירוג פלטיניום
אוי כמה שזה קשה... אוי כמה שאתה מתוק!
מאחל לך החלמה אמיתית.

= = =
גם היום, רק להיום.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.54 שניות