ברוכים הבאים, אורח

נפילה ראשונה מתחילת המסע
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: נפילה ראשונה מתחילת המסע 2861 צפיות

נפילה ראשונה מתחילת המסע לפני 8 שנים, 7 חודשים #77099

• דוב קול
  • רצף ניקיון נוכחי: 56 ימים
  • חבר חדש
שלום,

אחרי מסע של 7 ימים בהם הייתי נקי ונאבקתי בכוח, הגיעה הנפילה.
זה היה במוצאי שבת, אחרי שחזרתי מאוחר בלילה מסליחות. הייתי אחרון בבית שלא הלך לישון ונשארתי לאכול משהו. תוך כדי התעדכני בחדשות השבת, ומאז התגלגלתי. לא הייתי יכול לעצור את עצמי, ואוננתי מול סרטון פורנו רך טיפשי באינטרנט. כמובן שאחרי הנפילה הרגשתי גרוע במיוחד, בגלל שהתחלתי את המסע שבוע לפני והרגשתי שאני על הגל בכיוון הנכון.
אני מתחיל את המסע היום מחדש, נקווה שיהיה ארוך יותר.

תודה לכם
דוב

תגובה: נפילה ראשונה מתחילת המסע לפני 8 שנים, 7 חודשים #77119

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
שלום חבר יקר!

אני תמיד "נאבקתי בכוח" ותמיד בסוף איכשהו "הגיעה הנפילה"...
כאן למדתי דרך אחרת שבה אני לא נאבק בכוח, ואחרי כעשרים שנות תסכול, בהן אט אט כבתה התקווה לניקיון ארוך טווח, אלוקים שומר אותי נקי באמצעות אותה דרך חדשה (שהלכו בה אבותינו) במשך 572 יום.
אולי זה יכול לעבוד גם לך. בעצם, אין סיבה שלא.
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: נפילה ראשונה מתחילת המסע לפני 8 שנים, 7 חודשים #77231

• כנפי נשרים
  • רצף ניקיון נוכחי: 1559 ימים
  • חבר קבוע
שלום דוב היקר
אני מאוד מוצא את עצמי מסכים עם דבריו של טהרני רק אוסיף עוד כמה דברים קטנים להבנה.
במשך 14 שנות אוננות לא הגעתי להבנה שהתוכנית הזאת הביאה אותי אליה.
ההבנה היא שכאשר אנחנו מפעילים "שריר" כנגד התאווה - כלומר נלחמים בה ראש בראש אין לנו סיכוי (בהערת סוגריים מעניין לראות שגם חז"ל גילו לנו את זה באומרם "כשפגע בך מנוול זה משכהו לבית המדרש" - כלומר לבד לא תצליח להילחם בו אז תיקח אותו למקום קדוש, למקום מחלים, למקום שיעזור לך להתגבר עליו. פעם כשלמדתי את האימרת חז"ל הזו חשבתי שיש פתרון דתי להתמכרות שלי, חשבתי שאם אקרא איזה דבר תורה מעניין או אם אכנס לבית מדרש עם כל מחשבות התאווה שלי אז הם ייעלמו - כמובן שלי זה לא עזר, כיום אני מבין את האמרה כמו שהסברתי למעלה.), לכן בעצם אם אתה באמת רוצה להחלים עליך לא לעבור את זה לבד.
אני אציע לך את מה שעבד בשבילי: בתור חברים בשמור עיניך אנחנו יכולים לשלוח הודעה פרטית לכל חבר אחר שנרצה לדבר איתו, מתוך כך דיברנו זמן מה בהתכתבות בהודעות של שמור עיניך ולאחר היכרות אנונימית בהודעות הוא הביא לי את המספר שלו וכשהיה נוח לי התקשרתי אליו (כמובן רק אחרי שביררתי שאני לא מכיר אותו ). אצלי ב"ה זה הצליח וכעת אני בתהליך החלמה מתמשך וקשה מאוד אבל הפעם אני לא לבד ויש לי קבוצה וחברים שתומכים בי בזמנים שאני חלש.
אני מכיר את הפחד מחשיפה לכן אתה לא צריך להיחשף - תתחיל בהודעות אנונימיות באתר ומשם תזרום.

אוהבים.

עדכון חדש לפני 8 שנים, 7 חודשים #77367

• דוב קול
  • רצף ניקיון נוכחי: 56 ימים
  • חבר חדש
שלום לכולכם.

אחרי בערך שבועיים שבהם נפלתי כמה פעמים, אני חוזר לעדכן.
אני לא יודע למה, אבל הייתה אצלי "דחייה" מסויימת מלהיכנס לאתר ולעדכן על עצמי ולקרוא. אולי זה בגלל שאני מרגיש שהסיפורים פה הם "גדולים" ומסובכים- אנשים שמכורים כבר 20 שנה, אנשים עם ילדים ואישה ודומיהם. ואני הרי רק מכור לפורנוגרפיה כמה פעמים בשבוע, וזה פוגע בי בלימודים ובתפקוד יומיומי, אבל לא בדברים גדולים יותר- משפחה, עבודה וכ'ו.
היום בשעות הבוקר הייתי במיטה לצורך מנוחה, וקראתי חדשות. אחרי כמה זמן הגעתי לאתרים פורנוגרפים, אבל אחרי כמה דקות התגברתי וניסיתי לישון. עשר דקות מאוחר יותר, היצר גבר עלי וחזרתי לאותם האתרים וכבר לא הצלחתי להתגבר על עצמי ועל היצר ואוננתי. הגעתי למצב שבו סרטון מסויים נתקע, והיה אצלי קול בתוך הראש שאמר לי להפסיק, ושאני לא באמת רוצה לעשות את זה ושאני יצטער על זה מאד אחר כך וכ'ו, אצל האצבעות המשיכו לסרטון הבא שממנו כב לא הייתה דרך חזרה.

אחרי הנפילה הזו מתוך תחושה של כישלון, נכנסתי לאתר ועדכנתי בלוח 90 יום שנפלתי, וקראתי קצת תגובות.

אם עד עכשיו חשבתי שאני יכול להתמודד עם זה לבד בכל הכח, אני עכשיו מבין שלא. היצר חזק ממני.
אשמח אם מי שחושב שיוכל לעזור לי ברגעים של לפני הנפילה וגם אחריה (שבע"ה לא תגיע, אבל אני מעדיף לא להשלות את עצמי...) לענות לי בהודעה פרטית איך אפשר ליצור איתם קשר...

תודה רבה לכם חברים. אתם באמת התקווה האחרונה שלי...

תגובה: נפילה ראשונה מתחילת המסע לפני 8 שנים, 7 חודשים #77369

• הצילני אבא
  • רצף ניקיון נוכחי: 65 ימים
  • דירוג כסף
בסייעתא דשמייא

שלום דוב

אני מאוד מזדהה עם מה שאתה כותב. גם אני הרגשתי שאני קצת מציק לכולם עם השטויות שלי. הרי ב"ה לא הגעתי למצבי קיצון, 'בסה"כ' אני משתמש מדי פעם. אז למה אני מציק למכורים האמיתיים? הם הרי באמת צריכים את העזרה, אני לא במצב שהמחלה פוגעת בעוד תחומים בחיי. אין לי מה לכתוב פה.

אז זהו שלא. החלטתי שאני כותב בכל זאת, ומי שרוצה שיקרא. וזה מועיל בצורה מדהימה.
ב"ה אני לא במצב רע כל כך, אבל אני חייב את הכתיבה הזו. זה מציל את חיי.

אל תוותר! לכולנו אכפת מכל אחד, לא משנה כמה עמוק הוא נפל לבוץ. תכתוב לנו, רוצים לשמוע ממך. תכתוב כל דבר הכי קטן, כל דבר שהפריע לך. זה יעשה לך ולנו טוב בעז"ה.

בהצלחה!

שבת שלום דוב

תגובה: נפילה ראשונה מתחילת המסע לפני 8 שנים, 7 חודשים #77370

• קליק
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • חבר ותיק
סוף סוף אני מוצא פה אדם כלבבי.
אני ביום השביעי של המסע, נקי רק להיום.
אני די בטוח שהנה אוטוטו אני אפול שוב. תאווה קטנה וזה יקרה (למזלי אין לי אינטרנט זמין).
טוב לשמוע שיש כאן עוד אנשים שנופלים כי לא ידעתי מה אני אעשה אחרי שאפול.
כרגע אני לא מאמין שאחזיק מעמד הרבה מידי ימים.
אני עמוק מידי בתוך זה

תגובה: נפילה ראשונה מתחילת המסע לפני 8 שנים, 6 חודשים #77809

• כנפי נשרים
  • חבר קבוע
שלום דוב ושלום קליק.
אני מאוד ממליץ לשניכם להתחיל להתקדם בפעולות ובתוכנית (אני לא יודע איפה כל אחד מכם נמצא אך זה לא נשמע שיצאתם מהפורום - ואם כן יצאתם אז אני מתנצל מראש ).
הפורום הזה מבורך ומציל חיים, אך חשוב מאוד שכאשר אתם רואה שאתם ממשיכים ליפול אז כנראה צריך להעלות רמה או מינון כלומר: להתחיל להשתתף בקבוצות הטלפוניות הפתוחות בראשון וחמישי.
במקרה ואתם ממשיכים ליפול אז הפעולה הבאה היא להירשם לקבוצות הטלפוניות הסגורות המתקיימות כל יום.

ובמקרה ואתם ממשיכים ליפול (לדעתי ברוב המקרים ברגע שאנו מגדירים את עצמנו כמכורים זה השלב הראשון לעשות ולא האחרון - פשוט אני יודע כמה זה היה קשה לי לעשות את זה) אז תצטרפו לקבוצות החיות של שמור עיניך או sa ויש גם קבוצות שנקראות ח"ן ברחבי הארץ.

מה שבטוח זה שחייב להתבצע שינוי לאחר נפילה - כי נפילה אומרת שמשהו לא תקין במערכת שהלכנו לפיה.

אוהבים
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 6 חודשים על ידי כנפי נשרים. סיבה: ככה

תגובה: נפילה ראשונה מתחילת המסע לפני 8 שנים, 6 חודשים #77817

• גדעון
  • דירוג זהב
מה זה קבוצות ח"ן?

תגובה: נפילה ראשונה מתחילת המסע לפני 8 שנים, 6 חודשים #78346

• כנפי נשרים
  • חבר קבוע
שלום גדעון: ח"ן (=חברותא נקיה). אלו קבוצות המתקיימות בישיבות על מנת לעזור לתלמידי הישיבות להימנע מחשיפה למקרים גרועים משלהם.
אני מצרף קישור לכתבה על ח"ן (הכתבה האחרונה):
zeeviksh.wordpress.com/page/3/

אשמח ליצור קשר בפרטי עם מי שמתעניין.
לילה טוב, מחובר ונקי.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.58 שניות

Are you sure?

כן