ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: יומן. 4764 צפיות

יומן. לפני 8 שנים, 8 חודשים #77013

• בדרך
  • חבר קבוע
דבר ראשון, ואולי הקדמה. אני לא מצפה שמישהו יקרא את זה אי פעם, בטח לא שיגיב. אתם מוזמנים כמובן, בשמחה, אבל זה יפתיע אותי. אני לא עוזר לעצמי - למה שמישהו יעזור לי.

אולי המבינים רואים שאני משתמש מאוד ותיק כאן*. יותר נכון - היוזר ותיק, אני עצמי? נשארתי אותו ילד שנכנס לכאן לפני כמה שנים, נבהל וברח. למה נבהל, למה ברח? איכשהו הרגשתי שכל התוכנית הזו לא בשבילי. כאילו, אני מכור - זה ברור. אבל אני מפחד יותר מדאי מכדי באמת להיכנס למקווה הזה בקפיצת ראש. אז מה אני אומר לעצמי?

אני אומר, תראה, אתה עוד לא בתחתית. אולי לא תגיע לשם אף פעם. נכון, שום דבר לא השתנה בעשר שנים האחרונות, לא באמת. אבל היי! גם לרעה כלום לא השתנה. אתה מכור, חייב את ה"מנה" פעם פעמיים בשבוע. לפעמים יותר, לפעמים פחות.

אז אני כבר לא בישיבה. מחפש את המנה בעיקר כי משעמם. אם אני מצליח להחזיק שבועיים שלושה - אז מתחיל להרגיש את הצורך.

ועכשיו אלול.

ועוד ראש השנה - יום כיפור שהם אותו דבר. תקוע.

אז אני פותח יומן. בשבילי. אנסה לעדכן כאן כל יום, אני מקווה שמחר אהיה פחות מבולגן.

---בינתיים נקי יום אחד. יש לי תחושה שאצליח להחזיק מעמד גם היום. אמן. ---

* www.gye.org.il/forum/7-%D7%94%D7%A6%D7%92-%D7%A2%D7%A6%D7%9E%D7%9A/52318-%D7%94%D7%A6%D7%92%D7%94-%D7%9E%D7%91%D7%95%D7%9C%D7%91%D7%9C%D7%AA#52318

תגובה: יומן. לפני 8 שנים, 8 חודשים #77018

אני לא הצלחתי אף פעם מעמד. זה תמיד כשל.
כשאלוקים נכנס לתמונה וביקשתי את עזרתו, ניסים החלו לקרות.
אלי, הסר מעליי גם היום את הקשיים שלי כדי שהניצחון שלי עליהם יהווה עדות לכוחך, אהבתך ודרך חייך. אמן.

ואוהבים!
כשההכחשה תחדל מלשלוט, אז מתחילה החלמה להפציע.
מי יתן ותעלה על דרך של החלמה היום. אמן.
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 7 חודשים על ידי מנסה להבריא.

תגובה: יומן. לפני 8 שנים, 7 חודשים #77072

• בדרך
  • חבר קבוע
טוב, ב"ה היום הזה היה מלא עשייה, וכמעט לא הרגשתי את התאווה. אתמול גם הצלחתי להחזיק מעמד. כלומר אני עוד מעט מגיע לשלושה ימי נקיות, איזה יופי. תודה לאל.

אני מאמין שלפני שבת יהיה לי קשה, וגם במוצ"ש. נקווה שיעבור את המהומורות האלה. נתחיל מסיים כמו שצריך את היום ואז להמשיך צעד צעד, לאט לאט.

והיום הזה שוב המחיש לי את מה שידעתי - להיות בתוך עשייה. במקרה שלי: השעמום מביא לידי חטא. להימנע ממנו!

תגובה: יומן. לפני 8 שנים, 7 חודשים #77074

שלום לך ותודה שאתה כאן.

החבר החדש הוא החבר הכי חשוב אצלינו כי הוא מאפשר לנו להעביר את המסר הלאה, ומזכיר לנו מאפה באנו ולאן אנו לא רוצים לחזור.

אני כבר מבין למה אני כאן כעת, חידדת לי, הזכרת לי את ההכחשה שלי, אז והיום, צועק 'אני לא בתחתית' בשעה שאני יושב ומגרד לעצמי את הפצעים וזורה מלח לתוכם ללא רחם, ושוב מקיא ומתבוסס וחושב שזה עוד גשם סתמי שירד לו, והריח בטח מהשכן שלידי.

זה לא קל, לא לצאת מההכחשה, וודאי לא לחזור לכאן אחרי הרבה זמן ולגלות ששום דבר לא השתנה.

אל יפול רוחך, אלוקים חשבה לטובה, גם אני הייתי כאן כמה פעמים עד שבאמת נשארתי ואמרתי 'פה אשב כי איויתיה', רק שאני לא זכרתי אפילו את הניקים הישנים.

מאחל לך להישאר כאן באמת, ושאלוקים יתן לך כל המתנות הטובות.

בהחלמה

תגובה: יומן. לפני 8 שנים, 7 חודשים #77083

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
שלום חבר, הלב כואב בשבילך, אתה איתנו מיולי 2011 שאז נרשמת לפורום, ו???
האם התקדמת האם מצאת פתרון אחר? האם לא הגיע הזמן לעשות משהו רציני?
נראה לי שאני מידי בוטה אבל אני פשוט כואב עליך, ונשמח לראות אותך בקבוצות זה מפחיד אבל מביא יום נקי,
תמשיך לשתף מרגשות ליבך אייך עובר עליך הימים, ונצעד איתך יד ביד עד להקמת הבית השלם בעז"ה וגם בהמשך.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: יומן. לפני 8 שנים, 7 חודשים #77088

• בדרך
  • חבר קבוע
תודה למגיבים.

אין לי כל כך זמן, עוד מעט שבת. אני מקווה לכתוב יותר וגם להתייחס לתגובות במוצ"ש.

בינתיים אספר שהיום אכן היה קשה בינתיים עמדתי בזה. בדרך כלל בשבת עצמה אין בעיה מיוחדת.

הצלחתי לעבור גם את יום חמישי כולו, ב"ה. כלומר אני כרגע מסיים שלושה ימי נקיות, בדרך לרביעי, אם אאזור כח - בעזרתו.

אמן.
שבת שלום!

תגובה: יומן. לפני 8 שנים, 7 חודשים #77095

• בדרך
  • חבר קבוע
טוב, הרצף נשבר - כצפוי. בסה"כ - ארבעה ימים נקיים, במוצ"ש (לני כמה דקות) נפלתי.

האמת שזה היה צפוי - יומיים ראשונים עוברים בקלות יחסית, ביום השלישי בערך מתחילה הגלישה: רק לראות קצת, רק להגיע לקישוי, בלי שז"ל. אני לא יודע מה ה"כללים" כאן באתר. אולי אני צריך להחשיב גם את זה כנפילה. ביום הרביעי - נפילה.

וזה לא מפתיע אותי. הרוטינה הזו (שלוקחת בין יומיים לשבועיים) היא קבועה בשנים האחרונות. מצד שני, אני יודע ואני אומר בלי שמץ גאווה (זה הרי לא בזכותי), מינון המחלה או מינון ההתמכרות שלי הוא נמוך. אולי אחד מהסיבות שאני "מפחד" מהאתר הזה (ולכן החלטתי להתמקד ביומן הה ולא בכל הכלים שיש כאן) היא ההרגשה שאני מוצא כאן אנשים שההתמודדות שלהם היא הרבה יותר אקוטית. ההתמכרות הזו לא משפיעה על כל אספקט בחיים שלי. אני אגיד את זה ככה: הסיבה למאבק שלי בה היא האמונה בהשפעה הרוחנית השלילית שלה, וכן ההשפעה ההרסנית שלה על עולם ה"דייטים".

אני יודע שעיקר המאבק שלי היא דווקא לא בהתמודדות הישירה אלא "בתחבולות" - להכניס תוכן יותר "ממלא" לחיים שלי - וכך להימנע מהשעמום ומהרבה התמודדויות. אחרי החגים אני צפוי להתחיל שלב מקצועי חדש ואני בהחלט מקווה שזה יעזור.

יאללה, נפלתי. עכשיו - לקום מהקרשים. להתפלל לאל לעזרה. ללכת לסליחות, לדעת: יש על מה לבקש סליחה.

מחר יום חדש. עכשיו: רגע חדש.

שבוע טוב, ונקווה לבשורות טובות יותר.

תגובה: יומן. לפני 8 שנים, 7 חודשים #77101

שלום לך בדרך. מתפלל בשבילך ובשביל כולם ובשבילי שהיום הזה אהיה בדרך הנכונה.

רק שתדע שחלק מסתמיני המחלהזו ההכחשה. גם אלו שנפלו עמוק יותר בבביטוים המעשיים של המחלה הזאת - חיו בהכחשה. לכולם יש מיליון תריצוים מתוחכמים, מלאי רחמים עצמיים והנחות עצמויות; איש איש לפי סגנונו ומעמדו. אבל דבר אחד בטוח, ההכחשה היא מתכון לנפילה יותר עמוקה. אצל מכור כמוני זה תמיד קורה ככה. מכחישים, ואז חוצים עוד קו אדום.

אסירות תודה בזכות תוכנית וחברותא אלוקים שומר עלי נקי 119, שזה נס מדהים.

תגובה: יומן. לפני 8 שנים, 7 חודשים #77103

• בדרך
  • חבר קבוע
עוד נפילה.

אחרי ה"שחצנות" שלי מאתמול, אני יודע? אולי מגיע לי.
ושוב שעמום ושוב בטלה ושוב... נפילה.

ולפעמים אני מתפלל - הלוואי וזה יפריע לי יותר. הלוואי ואחזור לימים של מקווה ותפילות ודמעות. אבל לא, מן "שלוות נפש" או אולי - ייאוש...

טוב - לקום. להשתדל לשרוד כמו שצריך את שאר היום.

תגובה: יומן. לפני 8 שנים, 7 חודשים #77131

תאמין! תאמין שאתה יכול!
תראה את התגובות של אנשים שהיו במקומות יותר קשים ממך וכותבים "כבר נקי 534 יום.
יש משפט שאומר "הקושי הוא לא הביצוע, הקושי הוא לקבל את ההחלטה על הביצוע"
אם אנחנו מחליטים,אבל באמת שאנחנו נגמלים ההתמודדות שלנו פחות קשה.
תלחם אחי! תלחם! זה מלחמה שהניצחון בה מתוק מדבש והכישלון מר ממוות.
כולנו היינו שם ומתפללים להצלחתך.

תגובה: יומן. לפני 8 שנים, 7 חודשים #77143

לא מפחד כתב:
תאמין! תאמין שאתה יכול!
תראה את התגובות של אנשים שהיו במקומות יותר קשים ממך וכותבים "כבר נקי 534 יום.
יש משפט שאומר "הקושי הוא לא הביצוע, הקושי הוא לקבל את ההחלטה על הביצוע"
אם אנחנו מחליטים,אבל באמת שאנחנו נגמלים ההתמודדות שלנו פחות קשה.
תלחם אחי! תלחם! זה מלחמה שהניצחון בה מתוק מדבש והכישלון מר ממוות.
כולנו היינו שם ומתפללים להצלחתך.

-----------

איך נלחמים ?????
מישהוא יודע ????????
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!

תגובה: יומן. לפני 8 שנים, 7 חודשים #77170

הוי אריאל היקר!
מלחמה זה מלחמה!
דהיינו:הבסיס של כל מלחמה זה דבר ראשון להכיר את האויב,ולדעת בידיעה ברורה ואמיתית שזה האויב הכי שקרן שקיים, האויב כל פעם אחרי שאתה גומר מחייך אליך חיוב לעגני,רואה אותך מתבוסס בתוך עצמך כואב רצוץ ואומר לך איך הצלחתי לעבוד עליך, לפני דקה חשבת שאתה כובש את העולם ועכשיו אתה סמרטוט.
זה קשה, קשה מאד, אבל אפשרי.
התחושה המתוקה של א.ההצלחה ב.ללא המצפון האיום שהורג אותנו שווה כל כאב שיהיה.
ומעל הכל לדעת, זה אפשרי!
כן זה אפשרי!
כאחד שנקי כבר 132 ימים אני מבטיח לך שככל שעובר הזמן זה נהיה פחות קשה ואתה מגלה את עצמך מחדש.
נקי יותר! מאושר יותר!ועם מעוף אדיר לחיים וסייעתא דשמיא אדירה שלא הכרת מעולם.
בהצלחה גדולה אח אהוב!

תגובה: יומן. לפני 8 שנים, 7 חודשים #77174

אבל איך?
איך הגעת ל132 ימים אלו??

אני יודע ומכיר טוב [מאוד] את האויב. ולא. אצלי זה לא אפשרי....ניסיתי יותר מ10 שנים במלחמה עיקשת ונחרצת מולו,,,,
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!

תגובה: יומן. לפני 8 שנים, 7 חודשים #77176

• בדרך
  • חבר קבוע
עדכון קצר.

אחרי הנפילה אתמול בשעות הבוקר יש שקט לכל אורך החזית. בלי נסיונות מיותרים. נקווה לעבור כמו שצריך את סוף היום ולספור סופסוף יום נקי שלם.

אכן - אנחנו במלחמה! ואם השלב הראשון הוא: דע את האויב, אז שלב האפס הוא: מורל ורצון להילחם, ובעז"ה גם לנצח.

זמן מסובך קצת בענייני "שידוכים" וכד', נקווה שזה לא ישפיע - או ישפיע לטובה על המלחמה.

תגובה: יומן. לפני 8 שנים, 7 חודשים #77201

מנסיוני הבסיס להתחלת המלחמה הוא ההבנה הברורה שזה בידיך!
דהיינו:אם אני לא נושם אני מת,
אם אני לא אוכל ולא שותה אני לאחר כמה ימים מת,
אם אני לא צופה ולא מעונן לא קורה לי שום דבר!!!
זה: א,לא צורך בסיסי לקיומי, ב,בעצם החלטה שלי,כן!החלטה שלי לעשות את זה,
ההבנה הברורה שזה מגיע (עם כל זה שנתכחש לזה,)מהחלטה שלי עוזרת להסתכל על הדברים בפורפורציות הנכונות,
אחי היקר זה אפשרי אבל רק בתנאי שמתחילים עם השורש,
אי אפשר ללכת ברחוב ולהסתכל על כל מה שזז ולהגיע הביתה ולמחוק הכל,
המלחמה האמיתית נמצאת בשלב הראשוני ואם שם מנצחים הדרך כבר הרבה יותר קלה,
והסיפוק של אחרי זה,זה אדיר!
בהצלחה גדולה מאחד שחשב שזה בלתי אפשרי!
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.72 שניות

Are you sure?

כן