ברוכים הבאים, אורח

הדרך להחלמה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: הדרך להחלמה 2413 צפיות

הדרך להחלמה לפני 8 שנים, 8 חודשים #76730

• r121
אסירות תודה לבורא עולם על החסד הגדול שעשה איתי והשאיר אותי נקי ומפוכח במשך 7 ימים. שמתי לב שכאשר אני מחובר לתוכנית ולאלוהים אני מרגיש טוב. ראשית אני מחובר מאוד למציאות ולרגשות שלי. השבוע ישבתי יום אחד ופשוט פרצתי בבכי, התפללתי לבורא עולם שיקח אותי אליו,אם אינו מתכוון לעזור לי להחלים. המחלה הנוראית הזאת הנקראת סקסוהוליזם לדעתי קשה בהרבה ממחלת הסרטן. שכן נפש האדם היא מימלא דבר מסובך ורגיש, קל וחומר אצלנו המכורים. עברתי שבוע נפלא ולא בכוחי ועוצם ידי הדבר, רק מהאל יתברך, הוא באמת רופא כל בשר ומפליא לעשות. אני כותב כאן ודמעות בעיניי על כל השנים שהלכו לי בתאווה, על הריקנות שבתוכי, אבל העיקר שנשארתי בחיים. אין לי מילים לתאר את גודל השמחה בה אני נמצא על כך שחזרתי לתוכנית 12 הצעדים,אשר ללא ספק הצילה ומצילה את חייהם של מיליוני אנשים ברחבי העולם. בהחלמה כאשר מתחילים לצבור ימי ניקיון(רק להיום), מתחילים לצוף בתוכנו כל פגמי האופי. אני סקסוהוליסט וחולה מאוד ואשאר ככה תמיד, כמעט והשתגעתי לחלוטין מרוב שימושים.אבל האל בחסדו הגדול הרים אותי מהשפל, מבור הדולחין בו חייתי רוב חיי. אני פותח את הבוקר בכתיבה ואסירויות תודה, למרות שהראש אומר לי אחרת. מדבר עם הספונסר שלי מידי יום, והכי חשוב מקבל את עצמי כמו שאני, ככה נבראתי לפי תוכנית הבריאה והבורא. אני לא נלחם בראש לי, שכן המחשבות עלולות להתעצם ולגרור אותי לשימושים. אני פשוט נכנע, יורד על ברכיי ובוכה לבורא עולם, שיקח את זה ממני כי רק הוא מסוגל. ככל שאני עושה פעולות אני מרגיש כי האובססיה משחררת מעט מאחיזתה בי, המציאות האמיתית נחשפת לפניי יותר ויותר. בוודאי שלא קל לי לחיות במציאות, שכן אני רגיל לחיות בעולם של פנטזיות ותאווה. לאחרונה הגעתי להשלמה אמיתית שאני חולה!!! אני נכנע ומקבל בקבלה מלאה את המחלה, מכיוון שאני יודע שיש פתרון למחלה. אלוהים לא מעמיד אדם בניסיון שאינו יכול לעמוד בו. חשבתי בהתחלה שכאשר אתחיל בתוכנית התאווה תעלם לגמרי, לא כך הדבר. גיליתי שכמו בכל רגע ורגע כך עד סוף חיי על פני האדמה, תמיד אצטרך לעמוד מול ההחלטה האם להשתמש או לוותר על השימוש. לוותר על שימוש זה דבר קשה מאוד, במיוחד עבור מכור כמוני, כשמגיע הקריז , לא מעניין אותי דבר מלבד שימוש. זה הזמן לעשות טלפון לחברים, ללכת לקבוצה, ואולי יותר חשוב מהכל לבכות ולהתחנן לאלוהים שישחרר אותנו מזה. זה עזר לי, וזה יכול לעזור גם לכם. אין דרך אחרת. תאמינו לי ניסיתי הכל, ובכל זאת נראה לי שכמעט 30 שנה של חולי יכולים להעיד שאין תרופות פלא. הדבר היחיד שיכול לעזור למכור אמיתי הוא תוכנית 12 הצעדים. יש לי בעיה רוחנית קשה מאוד, עכשיו אני לומד למצוא ולהכיר את אלוהים מחדש כפי מיטב הבנתי. אני יכול לספר שהוא באמת כל יכול, אבא נפלא ומי שקורא לו באמת נענה. אסירות תודה לבורא עולם על התוכנית הנפלאה, שבלעדיה כנראה הייתי זרוק עכשיו באיזו דירה ומשתמש עם אחרות. אני רוצה לזכור שכל דקה שאני נקי היא חסד גדול מאוד שאבא עושה איתי. מבקש ממנו שישחרר אותי מפגמי האופי הרבים שאני נושא איתי שנים. מחשבות אובססיביות שמובילות למעשים כפייתים העלולים להוביל לשגעון אמיתי. מתחנן לסיים את היום הזה נקי ומפוכח, רצונך יעשה ולא רצוני...אמן.
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 8 חודשים על ידי טהרני.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.39 שניות

Are you sure?

כן