ברוכים הבאים, אורח

קם,ממשיך לצעוד...
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: קם,ממשיך לצעוד... 2404 צפיות

קם,ממשיך לצעוד... לפני 8 שנים, 9 חודשים #76140

• lovelife
  • רצף ניקיון נוכחי: 14 ימים
  • דירוג כסף
נקי יום אחד ב"ה

מתכוון להמשיך לצעוד מתחיל יומן חדש בכוונה,כי אני מאמין שכל שלב שונה מקודמו,ומכל אחד לומדים משהו חדש בדרך.

הפעם למדתי עוד יותר איך לא להגיע למצב של נפילה,איך לאהוב ולהיות מחובר לעצמי דרך אהבה וחיבור לה' יתברך,שבלי חיבור אליו אין לי שום חיבור אל עצמי.

למדתי שאפילו גאווה קטנה מאוד יכולה להביא לגאווה גדולה יותר "ועברה גוררת עברה" עד שלצערי הגעתי לנפילה.
אתפלל ואעשה כל שביכולתי להיות זהיר יותר,כי בכל זאת אין כמו אפילו יום אחד של נקיות וחיבור רק להיום.

ובעיקר ראיתי שהבא להיטהר מסיעיין לו מכל הבחינות,הן בעבודת ה' והן בפרנסה וענייני העולם הזה,אז אם ה' יתברך נותן לי עוד הזדמנות פשיטא שאני צריך לתת לעצמי גם כן.

הפעם אשתדל לכתוב ביומן במרחק זמן גדול יותר מיום או יומיים,כדי לא להתעסק בזה יותר מידי אלה אם כן יהיה לי צורך אמיתי.

בעזרת ה' נעשה ונצליח. בהצלחה לכולם,תודה רבה לריבונו של עולם!
---------------''שבע יפול צדיק,וקם!''---------------

-----תודה לה' על כל הזדמנות להתקרב אליו עוד קצת-----

---כשרבי נחמן אמר ש''אין יאוש בעולם כלל''. הוא התכוון שהמונח יאוש לא קיים כלל! שהוא אין ואפס ממש! אין לא אחיזה וקיימות בשום מציאות של כל יהודי! אל תתייאשו!!--------------

תגובה: קם,ממשיך לצעוד... לפני 8 שנים, 8 חודשים #76872

• lovelife
  • רצף ניקיון נוכחי: 14 ימים
  • דירוג כסף
19 יום שאני נקי ב"ה
התלבטתי אם לכתוב,החלטתי שכן.
בכל מקרה ב"ה.
אין לי מה להוסיף משתדל לא להתפעל,פשוט להגיד תודה לריבונו של עולם ולהתפלל שימשיך כך.
בשעה טובה התחלתי בישיבה,הולך טוב,דיי קשה לקחתי כמה ימי התרעננות.
בכל זאת רק מתחיל לראשונה בחיי בישיבה חרדית.
שנזכה לחזור בתשובה שלמה!
בשורות טובות ובהצלחה לכולם.

לא לשכוח חודש אלול המלך בשדה,מקבל את כולם בסבר פנים יפות,גם הרחוקים ביותר תתעוררו,והוא כבר יאיר לכם!
לילה טוב
---------------''שבע יפול צדיק,וקם!''---------------

-----תודה לה' על כל הזדמנות להתקרב אליו עוד קצת-----

---כשרבי נחמן אמר ש''אין יאוש בעולם כלל''. הוא התכוון שהמונח יאוש לא קיים כלל! שהוא אין ואפס ממש! אין לא אחיזה וקיימות בשום מציאות של כל יהודי! אל תתייאשו!!--------------
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.36 שניות

Are you sure?

כן