ברוכים הבאים, אורח

יום ראשון שלי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: יום ראשון שלי 7068 צפיות

תגובה: יום ראשון שלי לפני 8 שנים, 8 חודשים #76608

• חופה
  • חבר חדש
תודה רבה לחברי הפורום היקרים.
נפלתי שוב בלילה, נפלתי קשה. נכנסתי לצ'ט, שחחתי עם כל מיני בחורות. הרגשתי נורא לא טוב. כאילו, לעולם לא אמצע את האישה, שתאהוב אותי. הבעיה שאני גם בררן, ולא כל אישה אני מסכים לקבל. ההרגשה הייתה נוראית.
עיקר הבעיה, שבשמן שאתה נופל אתה לא מודע שאתה חולה. שיש לך בעיה. אדוני, תעזור, כי הבעיה עוצרת אותך. לא מצליח לקחת את עצי בידיים.
עושה ספורט, לומד, מתפלל - ועדיין, חברה - מרגיש רק. בודד. לא מצליח לצור קשרים עם אנשים אחרים.
היום כבר הייתי במקווה, שוב התפללתי.
אנא שמרו על עצמכם. ב"ה רק להיום:blink: !!!!!!!

תגובה: יום ראשון שלי לפני 8 שנים, 8 חודשים #76753

• חופה
  • חבר חדש
שלום לכולם!
נפלתי עוד פעם. לא ציפיתי שזה יקרה כ"כ מהר. הדבר שגרם לזה: פגשתי בחורה, שפעם פנתה עליי על מנת לצאת איתי. הסכמתי!!! אחרי הפגישה הראשונה, היא ביטלה.
פתאום פגשתי אותה אחרי 3 שנים. נפגשנו בתוך הקבוצת לימוד תוך 7 חודשים ולא זיהיתי אותה. ויום אחד זיהיתי אותה. הרגשתי משהו כלפיה.... לא יודע מה - אבל פוחד לפנות, כי אין לי שום סיכוי. יש לה עבודה טובה, כסף, מעמד חברתי.
יש לי מעמד חברתי, פוטנציאל, אבל כסף אין. היא יפה וצעירה. אני יפה, אבל 8 שנים יותר ממנה. זה עושה לי לא טוב. שמתי לב על המבטים שלה. זה משגע אותי.....
התאהבתי עוד פעם - לא יודע.

אני חושב, אחת הסיבות של נפילות - היא מצב הרוח. ברגע שמשהו לא מסתדר, אתה לא מוצא את עצמך - אתה מחפש את זה במקום אחר ח"ש. לא נראה לי שאני חולה, לא!!!!!! אני רק גבר שזקוק לאהבה. וקשה לי להגיד, אוכל להיות בלי מין. זה בלתי אפשרי......

תגובה: יום ראשון שלי לפני 8 שנים, 8 חודשים #76756

אגיד לך משהו חבר יקר איך אפשר לא ליפול שלא שומרים על העינים
פשוט אי אפשר, וגם לדעת את חומרת שמירת הברית.
חבר זעזע אותי לפני 27 ימים וב''ה מאז אני נקי תודה לא-ל.
תעשה פסק זמן מכל השטויות
ותתעסק בדברים אחרים
ויהיה לך הרבה ברכה .
אני מבטיח
העיקר להיות עסוק.
שמח ולא עצוב.
כמו שאמר לי הספונסר : כל המהלך שלך בנקיות זה מעל הטבע
כך גם הקב''ה ילך עמך מעל הטבע!
וכן הווה.

תגובה: יום ראשון שלי לפני 8 שנים, 8 חודשים #76768

שלום חבר,

אני מציע לך שנית את עזרתי כמו שהצעתי מייד כשהגעת לכאן.

אני לא מתכוין כלל להתנשאת אבל נראה לי שאם אתה לא מצליח כמו שאני לא הצלחתי לאורך כל כך המון זמן כדי לך להתחיל לחשוב על דרך אחרת להתמודדות עם כל הסיפור הזה.

אם אתה לא מעוניין פשוט אל תגיב לי, לא אפגע, אבין לנפשך ואניח לך.

בהצלחה רבה בכל אשר תעשה,

הוי אריאל,,,,,
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!

תגובה: יום ראשון שלי לפני 8 שנים, 8 חודשים #76848

• חופה
  • חבר חדש
לא מעדכן, לא שעה, לא שעתיים. היום רוצה להתחיל לעדכן כל היום את פורום. ממש כמו תפילה בשבילי. היו לי עוד כמה נפילות. חוקים שלמדתי:
1. כמה שלא תפעול - יצר הרע שלך תמיד תגיד. אתה חזק. אתה יכול רק להיכנס למשהו לא צנוע, להסתכל קצת ובכל רגע לצאת. ידידים - שקר גמור. אתה לא תצא. אפילו תכנס לדקה. לא תצאו...
2. לא לפתח משחבות - לא לפחד ליצר. הוא לא מסוכן. רק לא להקשיב לו. אלה הפנטזיות. אלה ס.א. שתמיד פוגעים בעם ישראל. הם יכולים רק לפגוע - אבל "עם הנצח לא מחפד בדרך ארוכה"!!!!!
3. מאמין מעומק לבי שאוכל בעזרת ה' לצאת מהבור הזה.
4. שאילה לחברים: האם אתן הולגים למקווה אחרי שנופלים? איך אתם יוצאים מזה מבחינה הלכתית? איך לעשות תשובה על זה?
תודה, אעדכן.
מתפלל היום על מנת לא לפעול!!!! רק להיום.
חיבוק רוחני לכולם,
לא לבד

תגובה: יום ראשון שלי לפני 8 שנים, 8 חודשים #76882

• חופה
  • חבר חדש
כמו שהפתחתי אשתדל לכתוב כל יום.
ב"ה הקב"ה שמר עליי יום אחד.
אחד הדברים שאני נהנה מהם, זו ריצה. אתמול הייתה ריצה מעולה, הצלחתי להתשחרר מהמחשבות שלי ורגשות. אני מאמין באמונה שלמה, שספורט נותן המון לבני אדם, אסור לזלזל בו. מרגיש איך הגוף שלי משתקם אחרי הריצה. איך אני מנקה את עצמי, את הגוף ואת הנשמה.
מקווה, שהיום הזה יביא פרות ומצב רוח טוב, והמון ב"ד.
מאחל כך לכולם,
לא לבד

תגובה: יום ראשון שלי לפני 8 שנים, 8 חודשים #76904

• חופה
  • חבר חדש
עוד פעם נפלתי! אתמול בלילה והיום בבוקר. אל תשאלו - כשאתה נופל, כבר לא מאמין בכוחות שלך להתמודד. נראה לי שאני לוקח יותר מדיי על עצמי. אני מאמין שאוכל להתמודד ונופל. ממה הטפשות נובעת? מאיפה זה מגיע?
בעיני הצעד הראשון - כשאתה נכנס ליוטוב ומתחיל לחפש חומרים אסורים - הוא הקריטי ביותר. הצעד הראשון - הוא הקריטי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! כשאתה נמצא במשך הצעד הראשון,בהצלחה - אתה מסוגל לעצור. אתה עדיין מסוגל. אתה מסוגל גם לצאת עם ההרגשה הטובה. בלי כאבים מגירוים ( גברים מבינים על מה אני מדבר) כשאתה מלא בזרע - קשה לצאת מזה. הגוף שלך כואב ואתה רק רוצה להוציע זרע.

עוד פעם: תזכור - הצעד הראשון הוא הקריטי ביותר - אל תחשוב שתוכל לעמוד.אל תקשיב ליצר הרע שלך, רק לטעות ולצאת, ועוד אחרי זה תגיד לעצמך שאתה יכול לעשות את מה שבא לך..... לא עומד בצעד הראשון - זהו, גמרנו. נפלת כבר!!!!!!!!!!!!!!! אם לא עכשיו אז בעוד חצי שעה, שעתיים...

הקב"ה תעזור לי להתנקות. רוצה לחיות חיים של ניקיון וטהרה. ב"ה מחר כבר שבת.
לא לבד.
עם הנצח לא מפחד מדרך ארוכה,
מתחילים מחדש. קדימה!!!!

תגובה: יום ראשון שלי לפני 8 שנים, 8 חודשים #76917

• חופה
  • חבר חדש
ריצה בבוקר הייתה מדהימה, יום א' ויום אחד נקי.
שיהיה רק כך בהמשך ב"ה
שבת שלום,
לא לבד!
רק להיום ))
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 8 חודשים על ידי חופה.

תגובה: יום ראשון שלי לפני 8 שנים, 8 חודשים #76993

• חופה
  • חבר חדש
חוץ מזה שאני באמת חולה במחלה הזאת, ואין חוץ הקב"ה שיכול לעזור לי.
אפילו שאני יודע, שחולה. כשמגיע רגע - נראה שאני בריא ושמם, ולא אפעול, רק אסתכל קצת. ועוד פעם, עוד פעם.
אין לי כוח.
הקב"ה - אנא תעזור לי !!!!!!אתמול הייתי בכותל - לא יכולתי להוציא מילה....
לא לבד

תגובה: יום ראשון שלי לפני 8 שנים, 7 חודשים #77344

• חופה
  • חבר חדש
היום החלטתי להחליט מחדש. כמה פעמים כבר החלטתי. הקב"ה תעזור לי.
החלטתי היא - שאם אני כבר נכנסתי - קשה לצאת. צריך לצאת לפני שנכנסים.
רוצה להציל אתץ חיי. הרב"ה תעזור!!!!!!
יש לי עוד תקווה - אל תזרוק אותי לשם שוב. מאחל לכולם את אותו דבר.
לא לבד)
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.45 שניות

Are you sure?

כן