ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: בדרך. . 5887 צפיות

בדרך. . לפני 8 שנים, 9 חודשים #75779

• RPB
  • חבר קבוע
שלום חברים מתחיל יומן נכון להיום נקי 15 יום ברול השם ותודה מוזר לי קצת להתחיל לדבר בשפה הזאת של ה12 צעדים אני זוכר שעבדתי פעם עם נרקומנים בשיקום שממש דיברו את השפה הזאת כל היום ואני הייתי בתחילת החזרה בתשובה התלהבתי נורא מהדיבור הכנה שהם דיברו היתלהבתי מכך שהשם הכריח אותם לעשות תשובה יחד עם זאת הרגשתי שאני ממש מתנשא עליהם למרות שההיתי באותו מקום רק בלי לשים לב חשבתי שאני בדרך להיות צדיק גמור ובלי לשים לב נהיתי יותר ויותר גמור ..
אחרי כמה שנתיים שאני מכיר את האתר וסבל רב אני מקווה לעשות את מה שנכון לי היום אני באמצע צום ט באב רוצה חיבור בוכה את המרחק את הגלות את הניפרדות שניזכה לביאת גואל ולביניין הבית במהרה

תשובה: בדרך. . לפני 8 שנים, 9 חודשים #75782

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
תודה. התחברתי לדבריך!
שה' יהיה איתך.
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תשובה: בדרך. . לפני 8 שנים, 9 חודשים #75862

• RPB
  • חבר קבוע
ברוך השם נקי 17 ימים נמצא פה המון בפורום וזה ממלא לי אישהו חלל רק שהפעם ההרגשה היא דווקה שהמילו הזה הוא יותףר בכיוון של החלמה ולא חולי . האמת שבחסדו הגדול לא היתמודדתי עם שום התקף של תאווה בכל ב17 ימים האלה ואני ממש לא רוצה אחד ולא יודע מה אני יעשה אם יגיע. דבר ששמתי לב אליו הוא שמעולם לפחות לא במודעות היתה לי תקופת ניקיון כזאת ההרגשה טובה ובעיקר דפוסי התגובה שלי בסוג של שינוי בעבר הלא רחוק בכלל מריבה קטנה עם האישה היצה שולחת אותי מיד לשרותים להשתמש אפילו לא מריבה אפילו סתם דחיה קטנה אוהב ומבקש מהשם שלווה וחיבור רק להיום

תשובה: בדרך. . לפני 8 שנים, 9 חודשים #75907

• RPB
  • חבר קבוע
שלום אני ר.פ.ב

ואני מכור לתאווה

נפל לי מקיף (נפל לי אסימון בברסלבית ) אני לומד שיטת ימימה וקצת יצא לי לגעת בתורת רבי נחמן ואני קולט שהעצות של רבי נחמן הם מסלול לגאולה פרטית וכללית רק שהלימוד שם נשאר בבית המדרש ולא מגיע למקומות האלה לפחות מבחינתי העצות של 12 הצעדים לא שאני כזה בקי בהם אבל ממה שאני מכיר מאוד מזכירות לי את תורת רבנו , רק להיום . לדון לכף זכות . נקודת החבר . נקודת ההיתבודדות ועוד הרבה ... שאני אומר את זה אני לא בא להוריד כלום מהשיטת 12 הצעדים גם כי אני לא מכיר אותה וגם כי אני בנתיים רואה שזה מה שעובד החן והחשיבות של ישראל נפל בגויים וגם אצלי השיטה הזאת עובדת יותרט טוב מלילמוד ליקוטי מוהרן אבל אני חושב שזה בעיקר בגלל דיבוק החברים הייחודי פה כאילו שתורת רבי נחמן לא יורדת למקומות האלה הפרקטים אנחנו צרכים מדתציה וליהשתמש בשפה אחרת כי המערכת שלנו כבר מכירה את השפה ויצר הרע כבר תפס עליה טרמפ רק מילים אחרות יכולות לגעת בנו מהבנתי רבנו היתכוןן לכך שנהיה בדיבוק חברים אמיתי וכנה כמו שקורה פה של שותפים לצרה של שיתוף של תפילה אחד על השני

מחכה לתגובות ולקבל ממכם בראש חברי התוכנית אני מרגיש שבנתתים הדיבורים שלי הם בגדר תאוריה בלבד מן הסתם יש פה הרבה מאנ"ש שלא הצליחו להישאר נקיים כמוני למשל רק בזכות האתר והתחלה של נגיעה בשיטה הזאת אוהב אתכם ומרגיש פה בפורום כל כך טוב מתפלל לנקיות של כולם ליום שמח ומלא חיות וחיבור

תשובה: בדרך. . לפני 8 שנים, 9 חודשים #76009

• RPB
  • חבר קבוע
שבח להשם נקי 22 יום רק להיום

היה לי סוף שבוע טוב ברוך השם נסענו כל המשפחה לכינרת הטבע עושה לי ממש טוב על הלב אני מרגיש שאני חוזר לחיות של ילד ולבן שלי זה גם עושה טוב הרבה זמן איכות עם מעט מאוד מתח לא הרגשתי לשניה חולה אפילו הרגשתי בריא ואולי זה מה שהביא אותי היום בעבודה לפתוח את אתר הצט ולחפש שיחה "תמימה" על מה אני מרגיש ואז מה אני רוצה לא לירצות ואז להתחיל לרצות ישתבח שמו שהגיע מישהו והפריע לי כי אני מכיר את הדרך ויודע בדיק לאן היא מובילה מבקש חיבור רק לעכשו ואם אפשר רק להיום

תשובה: בדרך. . לפני 8 שנים, 9 חודשים #76011

• lovelife
  • רצף ניקיון נוכחי: 14 ימים
  • דירוג כסף
משמח לשמוע,תעשה ותצליח תמשיך להתקדם בעזרת ה' תעשה ותצליח! בשורות טובות
---------------''שבע יפול צדיק,וקם!''---------------

-----תודה לה' על כל הזדמנות להתקרב אליו עוד קצת-----

---כשרבי נחמן אמר ש''אין יאוש בעולם כלל''. הוא התכוון שהמונח יאוש לא קיים כלל! שהוא אין ואפס ממש! אין לא אחיזה וקיימות בשום מציאות של כל יהודי! אל תתייאשו!!--------------

תשובה: בדרך. . לפני 8 שנים, 9 חודשים #76014

• מי אני?
  • רצף ניקיון נוכחי: 240 ימים
  • דירוג כסף
בס"ד
שלום לך RPB יקר!

RPB כתב:
שבח להשם נקי 22 יום רק להיום

היה לי סוף שבוע טוב ברוך השם ...לא הרגשתי לשניה חולה אפילו הרגשתי בריא ואולי זה מה שהביא אותי היום בעבודה לפתוח את אתר ... כי אני מכיר את הדרך ויודע בדיק לאן היא מובילה מבקש חיבור רק לעכשו ואם אפשר רק להיום

מזדהה מאוד עם הדברים שכתבת
זה ממש דפוס המחלה שלי
כמה ימים של נקיות
שוכח כמה המחלה כואבת
הרגשה שאני לא כל כך חולה
מרגיש שאני ממש בריא
חושב שלא יזיק לי רק ללגום מעט כמו ג'נטלמן
(לא להשתמש ממש ח"ו רק לגימה קטנה וזהו... )
ואז מעידה קטנה
ואז מעידה קצת יותר גדולה
ואז מעידה ממש ממש גדולה גדולה
ואז נפילה - אבל ממש ממש בלי כוונה...
ומתחילים שוב את המסע מהתחלה...

אשמח לשמוע ממך
בהחלמה רבה מכל הלב
כי נפלתי קמתי: כי-אשב בחושך, יהוה אור לי.
הסיפור האישי שלי guardyoureyes.com/heb/forum/7-%D7%94%D7%A6%D7%92-%D7%A2%D7%A6%D7%9E%D7%9A/75816-%D7%9E%D7%99-%D7%90%D7%AA%D7%94#75816
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 9 חודשים על ידי מי אני?.

תשובה: בדרך. . לפני 8 שנים, 9 חודשים #76015

• RPB
  • חבר קבוע
תודה רבה מייד אחרי שכתבתי את השורות האלה מצאתי את עצמי עוד פעם בצאט על חשבון זמן העבוד למזלי הטוב המחשב שלי כל כך נדפק מכל האתרים המזוהמים שעברתי בו שלא הצלחתי ממש לצוטט אבל אני בעיצמו של התקף תאווה ראשון מאז שהתחלתי את המסע של 90 יום ואני לא יודע מה לעשות בבקשה חברים עצות פרקטיות לרגע האמת עד יעבור זעם אוהב וצריך אותכם עכשיו יום טוב נקי ונעים לכולם

תשובה: בדרך. . לפני 8 שנים, 9 חודשים #76018

• טהרני
  • דירוג פלטיניום
1. לבקש עזרה מאלוקים שיעזור לשאת את הרגשות הללו.
2. להתקשר לחברים ולשתף אותם ברגשות הללו (בכלל, כדאי לך לקבל בהודעות פרטיות טלפונים של חברים שאתה מתחבר אליהם).
3. לכתוב רשימה של אסירות תודה (דברים שאני מודה עליהם), ושל פחדים (או רגשות שליליים שיש לי). לפחות 10 מכל אחד. ואם אפשר גם לשתף בהם חבר - הרי זה משובח.

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תשובה: בדרך. . לפני 8 שנים, 9 חודשים #76037

• RPB
  • חבר קבוע
תודה טהרני

אני קורא הרבה מהיומן מסע שלך ומאוד מתחזק מהכתיבה שלך אז אם תרצה ויש לך זמן שלח טלפון

אסירות תודה

1 על זה שאני עדיין עם אישתי למרות כל הקיטורים שלי
2 על ניקיון הכי ארוך זה שנים של 22 יום

3 על הילדים המתוקים שלי שלהיות הכי אובייקטבי אין דברים מתוקים כמוהם בכל העולם

4 על הפרנסה שיש לי למרות כל הקשיים
5 על הדרך החדשה שאני הולך בה

6 על השיתוף הזה שגורם לי באמת להודות על הדברים שפתאום אני שם לב שהם כלל וכלל לא מובנים מאלהים

7 על המלאכים שהשם יתברך שולך לי להנחותי בדרך

8 על זה שאיך שהוא עברת נכון לעכשיו את ההתקף תאווה הזה בלי להוציא ז"ל

9 על העולם היפה הזה

10 ביום חם כזה אני כל כך מודה להשם על המזגן

רגשות שלילים

1 כעס וטינה כלפי בני משפחתי שלא נותנים לי את מה "שמגיע לי

2ריכוז עצמי שלא רואה אף אחד ממטר

3 הרצון שירחמו עלי

טוב אני ממש נרדם תוך כדי כתיבה אני ימשיך לכתוב מחר מתפלל להשם לילה נקי אוהב ולכל "המשתמשים " הנקיים שרוצים לסייע אשמח למס טלפון לילה טוב

תגובה: בדרך. . לפני 8 שנים, 9 חודשים #76077

• RPB
  • חבר קבוע
שלום כאן rpb ביומן המשא היומי שלו בדרך... לישון

בדיוק חוז משיעור ימימה והיא אומרת שבאופן טבעי המערכת שלנו מתעסקת בהכרת המיותר לפני הכרת הטוב ואפשר לבחור להפוך את זה בכל סיטואציה בחיים אז אסירות תודה ענקית לימימה זצ"ל אסירות תודה לעצמי על כך שבאמת אני רוצה להיות טוב ולילה טוב

תגובה: בדרך. . לפני 8 שנים, 9 חודשים #76089

• RPB
  • חבר קבוע
אני באמצע העבודה (חקלאות בחום של 45 מעלות ) כותב פה מה שתמיד היתי עושה בצטים מחפש חום אפילו או אולי בגחל שכל כך חם בחוץ משום מה זה מרגיש לי יותר טוב מהצטים למרות שאני עדיין גוזל קצת את בעל הבית מבקש שיחרור מהרצון העצמי לקבל כל כך הרבה מהמציאות וחיבור פשוט ליש הנמצא אסירות תודה על האתר הזה על העבודה שלי על המזג אויר חחח

תגובה: בדרך. . לפני 8 שנים, 9 חודשים #76120

• טהרני
  • דירוג פלטיניום
RPB כתב:
אני עדיין גוזל קצת את בעל הבית

אהבתי...

תגובה: בדרך. . לפני 8 שנים, 9 חודשים #76134

• RPB
  • חבר קבוע
איזה קטע שזה מה שתפס אותך . כי שעברתי וקראתי את זה שוב קלטתי איזה פגם אופי איזה לגזול ואז להקטין את זה ולהגיד שזה קצת . זה לא משל זה ממש גזל מבקש שיחרור אמיתי מהריכוז העצמי האין סופי שלי . עכשיו שאני אומר אין סופי אני קולט שאין דבר שהוא באמת אין סופי חוץ מהשם יתברך הרי בשניה יכול להגיע משהו שיכול להוציא אותי מהריכוז העצמי כרגע הדוגמאות שעולות לי בראש זה רק תרגדיות אבל אצל השם הכל אפשרי יום טוב ונקי לכולם

תגובה: בדרך. . לפני 8 שנים, 9 חודשים #76153

• טהרני
  • דירוג פלטיניום
ואני דווקא מקווה שה' יתברך יוציא אותך מההלקאה העצמית...

• עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.60 שניות

Are you sure?

כן