ברוכים הבאים, אורח

אני עפר ואפר
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: אני עפר ואפר 4334 צפיות

אני עפר ואפר לפני 9 שנים, 2 חודשים #70180

שלום לכל הצדיקים!
אני בן 24 וכבר שנים שאני מנסה להיגמל.

היו לי תקופות שהנפילה הייתה יומיומית, עכשיו הנפילה היא בערך אחת לשבוע בממוצע.
נדמה לי שהזמן הכי ארוך שהחזקתי מעמד היה קצת יותר מ3 חודשים.

אני לומד בישיבה ואני עוזר לכולם במאור פנים ובסבלנות מעולם לא הרמתי קולי על מישהו.
אני נחשב מהבחורים הלמדנים ביותר באחת הישיבות הנחשבות וכולם באים לשאול אותי שאלות בגמרא..

אולם אני מרגיש מזוייף. אני כלום אני באמת כלום. לפעמים אני מודה לה' שנתן לי את הנפילות האלו כדי שליבי לא יתמלא גאוה.
אבל נמאס לי לחיות חיים כפולים!!

עכשיו אני יוצא עם מישהי ממש צדיקה וענוה וב"ה יש לנו קשר ארוך וחזק.
אבל אני כל הזמן מפחד שאם היא תתחתן איתי יהיה לה קשה אם אפול. כי מי ערב לי שאצליח להישאר נקי לתמיד??
מסכנה. אני מרחם עליה כ"כ.

עכשיו אני לאחר שבוע נקי לפחות.
אנא ה' תן לי כוח להפסיק עם זה לתמיד!!

בעניין: אני עפר ואפר לפני 9 שנים, 2 חודשים #70181

שלום לך.

אכן ממה שאתה מתאר אפשר לקרוא את הכאב, התסכול, האשמה והבושה של החיים הכפולים.

אני לא יודע להגיד לך בוודאות ותצטרך לבדוק בעצמך, אבל יש מצבים כאלו שאין לבן אדם שליטה על מה שהוא עושה ביחס לתאווה, כמו אלכוהליסט שאיבד את הבחירה אם לשתות או לא.

כן יש הרבה כלים שעוזרים להתמודד עם הדבר הזה, ואני קיבלתי אותם פה, קרה לי פה נס לפני 448 ימים ואני נשאר נקי מחובר ומאושר.

מאחל לך להמשיך להיות פה ולקבל את כל המתנות שאני קיבלתי.

בעניין: אני עפר ואפר לפני 9 שנים, 2 חודשים #70184

תודה רבה. זה באמת מחזק לשמוע שזה אפשרי! תחזקנה ידיך!!

בעניין: אני עפר ואפר לפני 9 שנים, 2 חודשים #70188

היום אני ביום העשירי שלי של ספירה ודאית ב"ה. היום יש חתונה של זוג שזכיתי לשדך. אני מקוה שאצליח לשמור על העיניים בצורה מוחלטת.
בעזרת ה' יתברך!

בעניין: אני עפר ואפר לפני 9 שנים, 2 חודשים #70407

עברתי כבר את היום החמש עשרה- ב"ה.

רק פעם אחת הייתה לי התמודדות אמיתית- שבעבר ספק אם הייתי שורד. אולם באותו רגע פשוט הבנתי שאני חלק ממשהו גדול וזה חלק מהתהליך.

אתם מכירים את ההרגשה הבוגדנית שמנסה לשכנע אתכם שהנה נגמלתם לגמרי! ואז אתם מנסים גם כן להוכיח את זה לעצמכם בכך שאתם מסתכלים בכוונה תחילה בדברים שהם על הגבול ולומר "הנה אני יכול לראות ולעצור את עצמי והייתי ככל האדם"..

אז תקשיבו- גם אם זה יצליח לכם פעם אחת, בפעם הבאה אתם כבר תיפלו -
בגלל מליון סיבות - קודם צריך לדעת שאין אפוטרופוס לעריות ואם זה נאמר לכולם כ"ש לאדם מכור..

וגם- עצם הראיה היא פוגמת קשות את הנפש המחפשת טהרה.
הכח שלנו להתמודד הוא קריאת הטהרה של נשמתינו וממילא חשיפתה לטומאה גורמת לנפש זעזוע שמחזיר אותנו למקום בו היינו לפני זמן רב..

יש עוד הרבה! אתם מוזמנים להוסיף כל אחד מנסיונו על ההרגשה שתיארתי כאן ועל מימדי ההרס שלה.
אני מאמין שזה יעזור לכולנו!
בהצלחה אוהב אתכם!

בעניין: אני עפר ואפר לפני 9 שנים, 2 חודשים #70591

תודה לך ה' על 19 ימי נקיות.
בשבילי זה לא מובן מאליו, אבל אני יכול לומר שזה שאני רואה שאנשים מתמודדים ומצליחים יום אחרי יום זה מוציא אותי מתחושת היאוש.
זה נותן לי תקוה.
לדעת שאפשר להצליח מתוך הכניעה. להבין שאני כלום בלי עזרתו של ריבונו של עולם.
תודה חברים יקרים!!

בעניין: אני עפר ואפר לפני 9 שנים, 2 חודשים #70600

• זיו מציע
  • רצף ניקיון נוכחי: 1196 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אני מציע את עצמי לפניך לעשות בי ככל שתרצה
ידידי
זה שאתה מבין שאולי תיפול גם אחרי החתונה זה פתח אדיר להחלמה. רובנו היינו בטוחים שיש לנו בעיה עם מין, חוסר סיפוק, חשיפה למיניות וכו', וברגע שפיתנו תהיה בסלנו, הכל יבוא על מקומו בשלום...
אתה מוזמן לעלות לקבוצות טלפוניות ולהגיע לקבוצה חיה!
ה' יהיה איתך
את רוב הדברים העברתי,
נשאר רק עוד ארגז אחד,
כדי להרים אותו, אני צריך עזרה.
שמימית.
(אביתר בנאי)

בעניין: אני עפר ואפר לפני 9 שנים, 2 חודשים #70621

שלום חברים!!
אני נמצא בצומת קריטית בחיים שלי ואני זקוק מאוד לעזרתכם.
אני יוצא עם בחורה צדיקה וטובת לב מאין כמותה. שמעולם לא טעמה טעם חטא.
היא ענוה ואמיתית מאוד ועל כך אספר עוד בהמשך..
אנחנו יוצאים כבר חודשיים בערך והיא כ"כ צנועה וביישנית שבמשך חודש וחצי היא לא הייתה מסוגלת להסתכל לי בעיניים.
אני הראשון שלה והיא מעולם לא דיברה עם בנים (חוץ מלומר שלום לבני דודים)
היא סמל הטוהר והכנות.
כל הזמן שאנחנו יוצאים היא מנסה להוכיח לי שהיא לא מושלמת ויש לה חסרונות.
היא כל הזמן אומרת לי לבדוק ולא סתם להתקדם בקשר. לה עצמה קשה בלי קשר אלי כל העניין הזה של חתונה. והיא צריכה לרצות את זה לכן אנחנו לוקחים את הזמן. 
לפני שבועיים עשיתי הפסקה של ארבעה ימים בקשר והיה לה מאוד קשה היא מרגישה כלפי והיא אמרה שההפסקה הייתה כמו הגלות והגאולה שרק אחרי החושך מרגישים את האור. באותו זמן היא גילתה שיש לה בעיה עם חתונה בלי קשר אלי ופשוט צריך לאט לאט להתקרב..
אני לעומתה לא מרגיש אליה רגשות עזים --מבחינת משיכה היא נראית מעל הממוצע ומפריעים לי כמה דברים לא קריטיים. אבל אני יודע שאין מה לעשות אין מושלמת וגם אני לא מלאך כידוע ורק היה בי חשש שאם היא לא נראית ממש טוב אז אני עלול להימשך אחרי החתונה לנשים יפות ולא יהיה מספיק את האפקט של "פת בסלו" אבל ממה שהבנתי אי אפשר לבנות על זה ומי שמכור החתונה לא תעזור לו גם אם הוא יתחתן עם מלכת היופי. וכך יעידו כל החברים הנשואים. אין מה לעשות. צריך לעבוד קשה ואז בעזרת ה' להתמודד.
אני חש בשכל שהיא אדם מדהים וטוב היא איננה נוטה לכעס בשום מצב והיא תמיד מקבלת ורוצה להיטיב.
ולכן ברור לי שאחרי הרבה עבודה ונתינה אני אוהב אותה למרות שאני משער שזה יקרה אצלי רק לאחר החתונה.
כי את הבסיס אני מרגיש שיש.

אולם אתמול בבוקר היא ספרה לי על עצמה שלפני 4 שנים בגיל 17 הייתה לה תקופה קשה שהיא לא רצתה לחיות אמנם חשוב לציין שגם בתקופה הזאת היא לא הפסיקה ללמוד ולעשות אלא הייתה יותר מכונסת בעצמה. הבסיס היה כנראה ספקות באמונה והרגשה שהיא לא מספיק מכבדת את הוריה ושהעולם מלא שקרים..

עכשיו היא אומרת שהתקופה הזו כבר מאחוריה אבל היא בחורה יותר חלשה באופי מאחרות כנראה. שאלתי אותה למה היא מספרת לי את זה. והיא אמרה שחשוב שאני לא אכנס למשהו שכזה בלי לבדוק ולמרות שהיא יודעת שאולי בגלל זה אף אחד לא ירצה אותה והיא לא תתחתן אין מה לעשות זה מה שה' רוצה והיא תתמודד עם הדרך שה' בחר בשבילה..
היא ביקשה מחברה שלה להתקשר אלי ולספר לי את כל האמת ואותה חברה לא הכחישה את זה שהיה לה קושי כמה פעמים בחיים והיא הייתה יותר מכונסת בעצמה מהניתוח שלה עולה שזה נבע מקושי  מסויים להתמודד עם שינויים בחיים. עוד פרט חשוב שלא ציינתי הוא שיש פער ביני לבינה בקטע שהיא יותר יראת שמים ממני והיא יותר מחמירה בהלכות כמו לא לשמוע שירים של זמר שאינו שומר תורה ומצוות גם אם השיר כשר.. ואני לא מקפיד בכך כרגע.
עכשיו אני נמצא בהתלבטות אדירה אם להמשיך את הקשר. תבינו איך אני יכול להתחתן עם אחת כ"כ טהורה וצדיקה. הרי אם אפול היא לא תוכל לשאת את זה כי יש לה נפש רגישה. אני גם לא אוכל לשקר לה כי היא סמל האמת -אתם לא מבינים עד כמה. וגם אני חושש שיהיה לה דיכאון אחרי לידה כי היא רגישה מטבעה. ומצד שני אני יודע על עצמי שאני אדם מאוד חזק רגשית ותמיד המשפחה שלי נשענת עלי בכל דבר גם כשאחותי רצתה להתגרש כולם נשענו עלי כי אני מאוד אופטימי והכל בזכות זה שאני מוסר את הכל לריבונו של עולם- תמיד. מעולם אמא שלי לא ראתה אותי בוכה היא עצמה מעידה על כך. וזאת משום שאני בוכה לה' והוא נוסך בי כוחות. לכן באיזשהו מקום אני יודע שאני כן אוכל לקחת את התיק הזה עלי. ואולי אני האדם הכי מתאים לכך למרות שתמיד חלמתי על אשה חזקה עם עוצמות נפש.

כרגע אני בספק ואני כפסע מלחתוך את הקשר ואני מקבל את הדין באהבה.
חשוב לי מאוד לשמוע מה דעתכם.
במיוחד החברים הנשואים שיודעים מה זה ליפול אחרי החתונה ומה זה עושה לזוגיות. האם סיפרתם את זה לאשתכם? האם הן שורדות את זה? כמה כוחות נפש צריך בשביל לעמוד בכזאת התמודדות.
כל מי שיכתוב לי כאן מה דעתו בעניין (האם לחתוך את הקשר וכו') שידע שזה יעזור לי מאוד. תודה חברים יקרים!!
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 10 חודשים על ידי אני עפר ואפר.

בעניין: אני עפר ואפר לפני 9 שנים, 2 חודשים #70626

• מוישלה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1667 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • נקי בחסד אלוקים מי"ב בטבת תשע''ג 20/12/12
ההמלצה המקובלת למכורים היא שלא להתחתן לפני שנה של ניקיון, הדבר הכי גרוע זה להתחתן מתוך שימוש. (מניסיון)
כך שאם אתה מכור זו ההצעה שאני יכול לתת
בהצלחה
מה לך, יחידה, תשבי דומם כמלך בשבי, כנפי רננים תאספי וכנף יגונים תסחבי, כמה לבבך יאבל, כמה דמעות תשאבי, דבקת ביגון עד אשר קבר בתוכו תחצבי.
דומי, יחידתי, לאל, דומי ואל תעצבי, עמדי וצפי עד אשר ישקיף וירא יושבי.
סגרי דלתך בעדך, עד יעבר-זעם חבי.

בעניין: אני עפר ואפר לפני 9 שנים, 2 חודשים #70631

• כבר הייתי כאן (לילה כיום יאיר)
קודם כל לידיעה, אני רווק, בן 30 בערך.

אני לא מכיר אותך אז אני לא יודע להגיד אם אתה מכור ובאיזה מצב אתה נמצא.
אבל אני אגיד לך מה אני חושב בלי קשר לנפילות או לא.

אתה מתאר אותה כאילו היא צדיקה, תמימה טובת לב וכו'.
אז אני חושב, בלי חלילה לפקפק במה שאתה חושב עליה כי גם אותה אני לא מכיר, אבל אין בנאדם שלא סוחב בארון שלו כמה שלדים.
כולם עוברים דברים בחיים, כל אחד במסלול שלו, מי יותר ומי פחות.
אבל לכל אחד יש דברים לא נעימים שהוא עבר בחיים, דברים שקשה לספר לאחרים, דברים שהוא היה מעדיף לשכוח.
גם אתה וגם האישה שאיתה תתחתן, מי שזו לא תהיה.
ככה לפחות אני חושב.

דבר שני, אמרת שהיא יותר מחמירה כי היא לא שומעת שירים של זמר שאינו שומר תורה ומצוות ואתה כן.
נו אז מה, בגלל זה לא תוכלו להקים בית בישראל? לפי דעתי יש דברים "קצת" יותר מהותיים מזה.
אם זה דברים שחשובים ומהותיים לך אני מתנצל. פשוט מהמקום שבו אני נמצא כך אני מסתכל על הדברים.

כמובן, הדבר האחרון שאני אגיד לך זה להתחתן איתה או לא להתחתן איתה. אני לא מכיר אתכם, וגם אם הייתי מכיר לא הייתי עושה את זה.
לדעתי מי שיגיד לך כזה דבר צריך גם להיות בנאדם שיהיה מוכן לעזור לך עם ההשלכות שיהיו לצעד כזה.
מה שרציתי זה רק לומר מה דעתי לגבי הנקודות האלה שהעלת.

בעניין: אני עפר ואפר לפני 9 שנים, 2 חודשים #70680

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
קשה לי להגיב כי,
נכנסת רק עכשיו לפורום, ואתה לא יודע מה המצב שלך? האם אתה נראה לך מכור או סתם סובל בגלל הרווקות?
הרוב המכורים סיפרו לנערה את המחלה שלהם ואת הפתרון, אבל זה היה בדרך כלל אחרי המון זמן בתכנית וראו שיפור בחייהם,
אבל אתה נראה לי שאין לך פתרון להביא לה, ולספר על עצמך שהשתנת, לא נראה לי,
אתה צריך לקחת לעצמך עוד קצת זמן לדעת את המקום המדויק שלך, כדי לשתף אותה וכו'
מקווה שהואלתי במקצת אפי' שאני לא מכיר אותך, כתבתי מנסיון החברים אחרים שהתמודדו,
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.
נערך לאחרונה: לפני 9 שנים, 2 חודשים על ידי .

בעניין: אני עפר ואפר לפני 9 שנים, 2 חודשים #70691

תודה רבה לכל המגיבים!!
אני עדיין לא יודע אם אני מכור או לא.
אני צריך קודם כל לראות אם אצליח בספירה של 90 יום (מעולם לפני כן לא החלטתי באמת להפסיק- כי זה תמיד היה מקום מפלט ללחץ מאוד חזק שחוויתי בילדות) אם אצליח בספירה אז כנראה אני לא ממש מכור אבל אני ללא ספק בהתמודדות יומיומית לשמירת העיניים ואני יודע שאם אתן להם דרור מוחלט אזי אפול!!
אנא ה' שמרני נא עוד יום.
אוהב אתכם!!

בעניין: אני עפר ואפר לפני 9 שנים, 2 חודשים #70837

אצל האישה
יסוד היצר
נועד לגדל אותה
להעלותה
להנשא(!)
מעל מיצרי הפרטיות
אל מרחבי הכלליות
מן הגוף אל הרוח
מן הגבורה הדייקנית
אל החסד המבוסם
לעלות מן האור הפנימי
אל האור המקיף..
מאחרית עליזת החיים
אל ראשית אצילותם.
תשוקתה של האישה
אף שהיא גם בגוף
אין הוא העיקר
העיקר הוא לנפש
לכח חיוניותו של האיש
שאמנם מגיע עד הגוף
אך לא משם הוא מתחיל
אלא מנקודת האצילות
מן האידאליות המגמתית
הצלולה.החירותית..
(לכך 'ארור הנותן בתו לעם הארץ'
ואומללה היא אשתו של מי
שאת הארציות הוא מלא
ועדנת השמים לא נגעה בו.
קודרת היא מתהלכת
בלחץ מיצרי העולם
כצמאונה של ארץ עייפה..)

דומה היא תשוקת האישה
לתשוקתו של העולם הזה
להתאחד עם העולם הבא
להתבסם מנחלי עדניו
ולהתמזג עם אורו הבהיר.
דומה היא לארץ חרבה
הצמאה לטל ומטר
ממעיין האהבה העליון..
דומה היא האשה
לכנסת ישראל
העושה מקדש
מעשי מגולם ומפורט
ומייחלת לנעם ה'
שתשרה השכינה
במעשי ידיהם..
תשוקתו של האיש
דומה לתשוקת העולמות העליונים
להגיע להביע ולהחיות
את ארצות החיים.
וכל צבאות מרום
נתנו מאורם למשה ולישראל.
וכולם מבקשים להופיע בארץ.
'ארץ חמדה'.
ירושלים של מעלה
כנגד ירושלים של מטה..

הדברים נכתבו בעקבות בירורים שאנו עסוקים בהם כרגע..

אנא ה' שמור אותנו רק להיום!!

בעניין: אני עפר ואפר לפני 9 שנים, 2 חודשים #70968

אוהבים אותך חבר יקר.
בא לך לבוא לקבוצה ?
יש בירושלים וברמת גן.
לי זה נורא עזר ועוזר...
יהיו בהמשך החיים עוד הרבה שאלות
ובתור אחד שכל החיים התבלגנו לו
הדרך המסודרת של הצעדים מאד עוזרת.
בהצלחה.
"הִשְׁבַּעְתִּי אֶתְכֶם בְּנוֹת יְרוּשָׁלִָ ם אִם תִּמְצְאוּ אֶת דּוֹדִי מַה תַּגִּידוּ לוֹ שֶׁחוֹלַת אַהֲבָה אָנִי."

בעניין: אני עפר ואפר לפני 9 שנים, 2 חודשים #71059

ב"ה אני נקי כבר חודש. אבל אני יכול לומר שזו התמודדות יומיומית לבחור לא להסתכל על נשים ברחוב! שזה הרבה יותר בעייתי לאדם מכור!! גם קשה לי הדבר הזה שלהרבה אנשים זה לא עושה שום רושם כשהם רואים בחורה יפה ואילו לי זה קשה מאוד..
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.63 שניות

Are you sure?

כן