ברוכים הבאים, אורח

תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,,
(0 צופה) 

נושא: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, 22384 צפיות

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים #72907

ב"ה,
שלום חברים,
36 ימי נקיות,,,,,,,,,??????,,,,,????
אני לא יודע מה לכתוב כאן ,,
הייתי אמור להתקשר לספונסר לשיחה כואבת מבחינתי, וכשהגיע השעה בה הוא יכל לשוחח, לא התקשרתי משיכחה,, הייתי עסוק בדברים יותר חשובים,,,,, וד"ל,,,,,
אני מרגיש מיואש מהכל,,,

בבקשה ממכם חברים, אל תתיאשו ואל תפסיקו, אני זה לא אתם ואתם זה לא אני, אני בחור מבועיות[המון בעיות], לא יודע בעצם מה ההבדל בינינו אבל ,,,,,,,,,,,,
אני תקוע,אני במצוקה,וכמו שאני אומר אפילו את הזכות שהיתה לי בעבר ליפול להנות ולאונן,,, אין לי,,, אני לא מפרגן את זה לעצמי,, לא נעים לי להגיע היום לקבוצה ולהצהיר נקיות בשעה שזה לא כך,, לא טוב לי,מאוד לא טוב לי,
אני יודע שאין לי עוד מקום מפלט אחר, ולכן כ"כ כואב לי,,, כל כך,,,,,,,,

ארי-אל,
אוי אריאל,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים #72913

אוהבים אותך! מקווה שתרגיש טוב יותר.

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים #72915

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
אם קשה לך להתקשר - שלח לי באישי את המספר טלפון ואתקשר בעצמי.

אל תהיה קשה עם עצמך. רק להישאר נקי עוד יום, שאר הדברים ימתינו.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים #72946

ב"ה,

שלום חברים,
שוב אני כאן,,
יום ה37,, לנקיות או לספירה שלי לא יודע איך לקרא לזה כבר, כמעט איפסתי כמה פעמים בימים האחרונים, מצד שני אני מפחד שזה סתם ידחוף אותי למטה למטה ולכן אני עדיין לא מאפס [עד שהספונסר יאמר אחרת],
אתמול היתה שיחה קצת כואבת עם הספונסר, הוא התעקש שאני חייב להיות ממושמע לכל ההוראות שלו וזהו זה,,, אני מתעקש שגם כאן בקבוצה,בתוכנית,בפורום  אני נשאר הבן אדם הרע כמו שמרגיש לי שהייתי לאורך הרבה שנים,
ההוא שתמיד מתבכיין/מתעצב/מוריד לכולם את החשק לשמוע/לקרא מה שאני כותב, 
אני אף פעם לא יכול לכתוב חיובי, שמח, ולראות שכן אני מתקדם בחיים,,,
---------------------------------------------------------
במידה מסוימת עזר לי היום ההיצמדות להוראות שקיבלתי, אני רק יכול להגיד שהכי קשה היה לי ההוראה של לכתוב כל יום 25 אסירויות תודה,,,,,, פשוט לא מצאתי אותם,,,,,
לקח לי יותר מחצי שעה לחשוב מה יש לי בחיים ובקושי גירדתי,,,, אולי זה סימן למשהוא,,??
אז פחות חיפשתי היום תאווה,ישבתי כן על משחקים,,לא עשיתי את המוטל עלי, אבל בסוף סוף זה היה הרבה הרבה יותר טוב מהימים האחרונים,
אולי זה באמצע העליה,,,,???
נקווה לטוב,
אוהב את המקום הזה,
אריאל,,,אריאל,,,
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים #72952

• adam1
  • רצף ניקיון נוכחי: 44 ימים
  • דירוג זהב
איך שאני מזדהה.. לפני כמה חודשים הספונסר החדש דאז אמר לי לכתוב כל יום 20 א"ת, בפעם הראשונה לקח לי שעה שלימה למצוא 20 דברים שאני אסיר תודה עליהם, הרי כל החיים שלי חרא לא? וגם בפעמים אח"כ היה קשה ועדיין לפעמים טיפה קשה לי למצוא, אבל, זה אחד הכלים שיותר שינו אותי. אני היום ממש ממש רואה איך העולם זה איך שאני מסתכל עליו ואני מתקרב לנקודה של בחירה חופשית אמיתית שם, אסירותודה! עצתי היא שתחשוב על מה אמת אתה אסיר תודה ולא סתם לשרבט משהו על הדף.

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים #72978

ב"ה,

שלום,

תודה אדם1 על העצה, זה יהיה לתועלת.

שלושים ושמונה ימי נ-ק-י-ו-ת ?? לא יודע, אולי זה עוזר לי זה שאני לא מרגיש שזה שלי כי אני מרגיש יותר נפול בעצמי שאין לי את הימים האלו באמת,,

המצב משתפר והולך בס"ד, הקריזים נרגעים,,, לאט לאט,,
כמה דברים שעזרו לי קצת לעבור את זה בשלום,[ עד לקריז הבא,,מחר??]
-עזר לי משפט ששמעתי מהספונסר " צריך לדעת לחיים, רגשות הם לא עובדות", זה שאתה מרגיש ככה וככה זה לא אומר שזה האמת, עובדה שלמחרת כשתרגיש אחרת כבר                הכל ישתנה וזה לא שבאמת המצב שלך כל כך גרוע.
-עזר לי המשפט שאומרים אצלינו בכל קבוצה - תמשיך לבא הלאה, זה יעבוד.[תרגום מינימלי לעברית] הבנתי שהעיקר הוא להמשיך לבא ולהתחבר.
- עזר לי להתחיל להשמע ב100% לספונסר, אפילו לדברים שנראה לי שהוא פשוט לא מבין אותי בהם, פשוט לעשות ה-כ-ל מה שהוא אומר !!!
- עזר לי אלוקים אוהב, פשוט להגיד לו באמת, אבא, תעזור לי, אני לא יכול אני באמת רוצה ליפול אבל יודע שזה יגמור אותי וזה לא טוב לי, תעזור לי !
עזרתם לי אתם חברים יקרים ואהובים !! בתמיכה בלתי פוסקת או ברצון שלכם לעזור !! תודה רבה לכולכם !!!!

מעריך אריאל,,,
אהה [ברוך ה'] אריאל,,,
אריאל,

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים #73012

ב"ה,

שלום לכולם,

39 ימים,
היום נפלתי,,
היה לי משיכה חזקה מהבוקר לשחק במשחק מסוים[שהצלחתי למצא אותו אחרי המון המון חיפושים של כל החסימות שיש לי על המחשב,] והרגשתי שזהו זה,
אני הולך לשחק!
ניסיתי לעשות פעולות כמו אסירויות תודה, וטלפון לחבר ו,,  עליתי לק. הטלפונית והודתי בחוסר אונים מסוים בהקשר למשחק, אבל זה היה שקר !!!
אני כבר אז ידעתי שאני הולך לשחק ויהי מה,,,,,,,,

וכן, שיחקתי במשך שעה וחצי במשחק,גם ניצחתי בו,, אבל עכשיו אני מרגיש מרוקן ממש כמו אחרי השתמשות,,, אני לא מרגיש טוב עכשיו,,
שיתפתי חבר ברגשות, ואני יודע עכשיו שאסור לי לחשוב על מה שהיה[חוץ מהקפדה הרבה הרבה יותר חזקה על מה שהספונסר אומר!!!] כי זה יפיל אותי שנית,,[עלה לי כבר מחשבה בדקות אלו להכנס ולהתמלאת מנשים,,], אני רוצה לרדת עכשיו על הברכיים ולוותר ולבקש.
אריאל,

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים #73013

אוהבים! אפשר להרגיש את הכאב שלך דרך הכתיבה. ה' יהיה איתך!

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים #73020

ב"ה,

אני רואה את הכתיבה המנלכולית??[אני מתכוין: העצובה] שלי לאורך כל הימים,,,

אני רוצה שתבינו,
זה אני, אני בן אדם שרואה שחורות,בעיקר על עצמי,אבל כל מי שמסביבי גם כן חוטף בדרך,זה אני!
לכן אני מגיע המון להשתמשות כדי לברוח מהעיצבון הנורא הזה, כדי להרגיש קצת, לכמה שעות ביום קצת הנאה,,
הנאה בהמית אבל מאוד מאוד חזקה ופנימית [אין תאווה כתאווה הזו],
הדוגמא הפשוטה לזה היא היום: עבר עלי יום שמח, בלי בעיות מיוחדות, יום נקי, יום ברור,
אני מסתכל על כל מה שאין לי, על כל מה שלא היה לי,
לדוגמא- שיחקתי בבוקר שעה במחשב,,  שיחקתי אחה"צ עוד שעה במחשב,,, חיפשתי באובססיות חדשות עדכניות,,
[ כן, נכון אני מכור לדברים האלו,זה לגיטימי ונורמלי, פעם כל אתרי החדשות היו פתוחים בפני,גם "פרש" וגם "רוטר"
גם YNET וגם WALLA עם כל שלל התוספות הנלווים לחדשות ודי לחכימא,, והיום הכל חסום אז ברור שזה חסר לי!
זה לא שום חיסרון,, השאלה היא רק איך להתמודד מול זה, אבל אין פגם ברצון הזה ואפילו בנפילה לשם,,]
ואני מרגיש נורא כמו שהשתמשתי, עד כדי כך שמי שקורה מה שכתבתי היום למעלה מבין פשוט שאוננתי ונפלתי,,,
למה זה כך ???????      למה אין לי קבלה עצמית ?????        למה אני מרגיש הרבה פעמים שאני שונא פשוט שונא את אריאל הזה,
או את מה שאריאל מעולל לעצמו ?????

???????
אולי אמצא מרפא גם לזה בתוכנית המופלאה הזו !!!
אריאל,
נערך לאחרונה: לפני 9 שנים על ידי .

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים #73021

אני בטוח שתמצא מרפא...
אגב, הייתי מבזבז שעות (!) כדי לוודא שלא פספסתי אפילו כתבה אחת ברוטר...
היום בזבזתי (?) לפחות שעה על רוטר, פשוט כי לא היה לי מה לעשות.
אני כרגע מתעסק פחות באובססיות האחרות שלי ומתרכז בתאווה.

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים #73048

ב"ה,
היום ה40,, אנלא מאמין,,[אל תאמין בעצמך עד יום מותך,,]

תודה לאלוקים אני מתחיל להרגיש קצת,,, קצת,,, מפוכחות גוברת והולכת, זו הרגשה כל כך נהדרת !!
תודה לך ה' .

יהושע, תודה על היחס החם תמיד, בכל מצב, אזכור לך את זה
אבל אצלי אם מגיע מר "רוטר", מגיע איתו ביחד מיסטר "רוטרסקס" או "וואלה" סלבס,,,,
מה אני יכול לעשות,,, זה הרגישות שלי למחלה,,,,

שבת שלום,
אוהב  את אלוקים,
את התוכנית המיוחדת,
אותכם במיוחד,,,,,
אריאל
אריאל,

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים #73086

ב"ה,

שלום,

ברוך ה', אני אוחז ב42 ימי נקיון, אני ממש מרגיש שזה לא מכוחי, אני כל כך חסר אונים מול ההתקפות של המחלה הזו,,
[רק נציין שוב שמעולם, אבל מעולם, לא הגעתי ליותר ממספר 16 ימים,, וגם זה קרה בעשור האחרון אולי 3 פעמים,,]

יש לי חוסר אונים ענק שאני רוצה לשתף בו, אולי בלי פרטים מלאים אבל,,

כשנודע לאישתי על התוכנית לפני מספר חודשים, התגובה היתה מאוד כואבת והרבה יותר מזה,,,,
ברוך ה', המצב נרגע לאיטו והיא משתתפת הרבה יותר בתוכנית ועם כל הכאב שצף מפעם לפעם המצב די סביל,,,
שבת האחרונה עברה עלי-עלינו די בנעימים,
במוצ"ש התעוררתי באמצע הלילה לשמע צעקה " אני לא מאמינה לך יותר" !!
היא ישבה על מיטתה, עם פנס כלשהוא וקראה משהוא,
היא לא שמה לב שאני ער לחלוטין,
אחרי עוד דקה "אתה  כל כך שקרן " !!
ועוד ועוד כינויי גנאי שנמשכו לאורך שעה שלימה,,
הייתי פשוט מזועזע,, ואוטומטית ביקשתי מאלוקים שיתן לי את השלווה לקבל את הדברים אשר אין ביכולתי לשנותם, אומץ לשנות את אשר ביכולתי ואת התבונה להבחין,,
בבוקר היא היתה ממש קרה אלי ורק אמרה, אני רוצה לדבר איתך אבל אחרי שאצור קשר עם מישהיא מהתוכנית,
חיכיתי למקלחת צוננים/רותחים בלי לדעת על מה ולמה יצא הקצף כעת,,
באמצע היום היא מתקשרת, כולה שבורה בוכיה וכואבת,
כן,, אתמול בלילה עברתי ליד כיס החליפה שלך והציצו משם כמה דפים שלך אז [למרות שזה לא דרכי,,] הצצתי לתוכם ומה שראיתי שם,, הלב שלי התחיל לדפוק בפראות,,,
הדפים שהיו שם, היו דפי כתיבת צעד ראשון שלי,,,,,!!!
כן היא אומרת לי,  זה היה כל מה שעבר עליך מאז החתונה שלנו,,,,,
וכאן בא הבכי,,,,
זהו אני מרוסק,,, אני שבור,,
עדיין לא יודע מה לעשות,,חסר אונים לחלוטין,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
ישבתי בינתיים 2 שעות בבוקר ושיחקתי במחשב,,
ה' יעזור שזה יהיה עליה בשבילי ובשביל כל הקשר שלי אליו ולתוכנית,

הלב כואב לי קצת,
אריאל,
הוי אריאל,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
אריאל,
נערך לאחרונה: לפני 9 שנים על ידי .

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים #73092

אני מתפלל בשבילך שתעבור את הניסיון הזה בהדרכת אלוקים על הצד הטוב ביותר.

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים #73094

כמה כואב. כמה בונה.

אלוקים אוהב יהיה איתכם.

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים #73101

• רצונך ייעשה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2760 ימים
  • דירוג כסף
אחי אריאל!

על בשרי למדתי, שכאלוקים לוקח לידיו את תהליך החלמתנו, בדרך כלל יוצאים מזה רק דברים טובים...

אני הייתי תקוע עשר שנים בחושך, כשאף אף אחד לא יודע דבר וחצי דבר על מה שמסתובב בפנים, עד שיד אלוקים שלפה אותי בכח מהבור שהייתי בו וחשפה אותי לאור העולם...
לא אשקר לך-התחושה הייתה איומה ונוראה, שלשה ימים בקושי הצלחתי לצאת מהבית, ובכל יום שעבר לא ראיתי איך אני יוצא מזה.
עד שהחלטתי להתקדם הלאה, לקחת את הנתונים שהקב"ה "הלביש" עליי, את המציאות הנוכחית, ולהוציא ממנה את המיטב.

ומה אגיד לך?המיטב הזה הרבה יותר טוב ממה שהצלחתי לתאר לעצמי...

שתזכו לקחת את התכנית שאבא תכננן בשבילכם, למקום הכי טוב שתוכלו להגיע אליו
זמן ליצירת דף: 0.64 שניות

Are you sure?

כן