ברוכים הבאים, אורח

תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,,
(0 צופה) 

נושא: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, 22427 צפיות

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים, 1 חודש #72312

ב"ה
שלום חברים,
היום ה18 לנקיות,
היום הייתי בקבוצה על הבוקר בפעם הראשונה[משהוא חדש באיזור שלי], ואני מרגיש ממש אחרת, ממש משוחרר,
אני די ממהר היום ואין הרבה זמן לכתוב [כמו כל עמך בית ישראל],
אז שיהיה לכולנו חג פסח כשר!!!! ושמח!!!!
והעיקר שנשמור על מפוכחות ונקיות,,
להתראות,[או בחוה"מ או אחרי החג,,]
אריאל,
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים #72513

ב"ה,

שלום חברים,

28 ימי נקיון ברוך ה' !!

הייתי מנותק מהאינטרט כל החג [ לא מאמינים אהה ????אז כן ואתם יכולים רק לקנאת בי  !!!!!!!  ולכן לא נכנסתי בכלל לכאן וגם לא לעוד כל מיני אתרים אחרים שבד"כ מעניינים אותי,,,,
אבל  כל כך התגעגעתי אליכם ולאתר שלנו !!!!

יש לי המון המון המון מה לשתף אבל אשאיר את זה למחר ולימים הבאים,,

מרגיש מרוצה ושמח עכשיו כמו שנפגשתי עם החבר הכי טוב שלי אחרי 10 ימי ניתוק ,,
ביי,
אריאל,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים #72515

באמת תהיתי לאן נעלמת.. התגעגעתי!
רציתי לשלוח מייל ולא ידעתי מתי נגמר אצלך החג..
חזק ונתחזק!

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים #72569

ב"ה
שלום
29 ימי נקיות ברוך ה', אסירות תודה לק-ל הגדול ששומר עלי ומחזיק אותי, לספונסר,לקבוצה, ולפורום,,

בימים האחרונים אני מרגיש בטירוף מוחלט, אני רוצה לחטא,אני רוצה לצאת מהתיסכול שאופף אותי כל הזמן רק למקום אחד,
אני מרגיש שאם אהיה משוחרר ואכייף משם תבא לי הישועה,
ואני יודע שזה לא נכון,שזה לא טוב לי,שגם אם ארקוד כל לילה במקום אחר אני לא אמצא שום סיפוק לחיים שלי!!1
אני צריך משהוא אמיתי שימלא אותי,את העומק שלי,את הרוחניות שלי,
ואת זה אני מקווה למצא כאן,איתכם,כולנו יחד !!

אוי אריאל,,
אריאל,

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים #72573

אוהבים!!!
מזדהה מאוד עם התסכול...

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים #72620

ב"ה,

ימים קשים עוברים עלי,ימים שאני מרגיש מנותק,לא מספיק מפוכח,,
אני מרגיש ניתוק מסוים מעצמי,ממשפחתי,מעבודתי,מקבוצתי,מכל מה שמסביבי ואני מחפש ל-ב-ר-ו-ח,להתאוות,להיעלם,
אני לא יודע מה לעשות עכשיו, כאילו איפה שורש הבעיה מצוי,
אני חושב שזה דבר שמתישהוא יעבור לי, אבל עד אז קשה לי לשמור על מפוכחות,נקיות,ואי שוטטות, אני לא יודע מה אני רוצה מעצמי,מי אני רוצה להיות,חיובי או שלילי, אדם רוחני כמו בתוכנית [וכמו שניסיתי להיות במהלך כל שנות חיי], או בהמה נהנתנית שמכייפת לה בעולם הזה,אני נמשך לקריאת בלוגים של כאילו שחזרו בשאלה,,אולי אם אעשה את זה יוטב לי?? אולי אם אברח מהכל הכל אני אוכל סוף סוף לחיות נורמלי כמו אדם מהיישוב ??
אני יודע אבל שכל זה,זה עד לנפילה הבאה שלי [שח"ו לא תהיה!!]אז אני ארוץ לכאן על 4 כדי שאתם תעזרו לי,,אני יודע שכאן זה החיים האמיתיים,,אבל מדי פעם,,זה מה שעובר בראש החולני שלי,,
אני מתחנן לאלוקים שיושיע אותי, אני רוצה להישאר נקי!אני רוצה להישאר מפוכח!

תודה לאלוקים על 30 ימי נקיות !!

אוהב אריאל,
הוי אריאל,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
אריאל,

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים #72622

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
איזה יופי לקרוא על שלושים ימי נקיון. כמה זה לא מובן מאליו...

תודה על השיתוף. כל הכבוד על ההתמדה.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים #72628

אוהבים! אתמול הרגשתי הרגשה כזו שאני פשוט לא יודע למה לא לפורנן? פשוט לא הצלחתי להזכיר לעצמי כמה זה רע לי.
אז סיפרתי את זה לחבר, והוא אמר לי לשאול חברים למה לא. ושצעד ראשון עוזר בזה. שאלתי חבר למה הוא לא מפורנן, למה הוא חושב שזה רע לו, וזה עזר. נזכרתי. רק לאותו יום. אבל הכי חשוב הוא אמר לי לקבל את זה שיש גם ימים קשים. כי אנחנו מכורים. בשביל זה יש אלוקים ו חברים.
בהצלחה! אני עוקב אחריך בדבקות... מזל טוב על חודש נקיות!

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים #72776

שלום חברים,

ב"ה 33 ימי נקיות,, אני לא מאמין לזה,,
תודה רבה לכל התומכים בדרך !
אני כותב כאן משפט שאני מתבייש בו, מאוד מתבייש,,
אני בעצם נקי רק 28 יום,,,ככה אני מרגיש עכ"פ,
בימים האחרונים עוברים עלי התקפות משוגעות[קריזים בלע"ז],אני מגיע לעבודה [והיות ואין לי בוס מעלי]אני פנוי[יש לי המון מה לעשות,וכל יום שבו אני לא עובד אני מפסיד הרבה כסף],ואני מיד נכנס למחשב כי ככה אני מתוכנת מאז שהתחלתי בעבודה הזאת כבר 3 שנים, ואז מגיע הסבב הקבוע,
-כניסה למחשב,
-כניסה למייל,
-כניסה לאתר קטנטן של מבזקי חדשות[שמשום מה נשאר פתוח אצלי],
- כניסה למשהוא שיספק אותי,אובססיה כלשהיא,[משחק במחשב,או משהוא אחר],
- בדרך כלל [ ואני מתבייש לכתוב כאן את זה,,] מיד אח"כ אני מתחיל בפנטזיות מיניות,
בהתחלה עוד הייתי מיד מתקשר או מנסה לוותר וכו',  בימים האחרונים אני כבר לא מנסה מספיק אני כל כולי מכור לזה !!!!!!!!!!!!! אני אוהב את זה, אני משועבד לזה,
אני כל כולי זה זה !!!
ד-י נמאס לי להמשיך ככה ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, אוף ,,,,,,,,,
כן אז אני שומר על עצמי לא ליפול [ כלומר לא,,] אבל אני כן עושה דברים שמגרים אותי,,
אתמול החלטתי עם הספונסר שאני מפסיק להכנס לאינטרנט בכלל, רק כל יום רבע-חצי שעה לצורכי עבודה נטו,במקום לבזבז על האינטרנט כמה שעות כל יום,
אז שוב היום אני מגיע לעבודה וישר כמובן מדליק את המחשב [מי החליט שהעבודה היא רק במחשב אולי יש לי לעשות עשרות טלפונים[מהם אני מתחמק,,] אולי לסדר ניירת/חשבונות/בנקים/חשבוניות וכו',, אבל ככה זה אצלי דבר ראשון מ-ח-ש-ב,,] נפתח, אני ישר לוחץ על GOOGLE, שניה של מחשבה "הרי אתמול סיכמתי שלא, שאני מוציא את הUSB [דנג'ל] מהמחשב לפני שאני מתחיל לגעת בו בשביל שזה לא יהיה אינטרנט אוטומטי, אז סיכמתי,,,, טוב אם כבר נכנסתי לאינטרנט [אני מרגיש כבר בנפילה מסוימת] אז אני רק נכנס לשניה לחדשות האלו ומשם יייייייייייייישר לרשימת הבלוגים עליהם אני כ"כ אוהב לשבת שעות ארוכות ולפנטז,,,,,,,שיה עכשיו אני צריך גם תמונות איפה יש בא נעשה סקירה בגוגל [ כי זה באמת חסום לי וקשה לי למצא ,, מאוד קשה,, אבל יגעת ומצאת,,תמיד אמרו עלי שאני בחור מוכשר]וזהו,,,,,,,, העברתי עוד שלוש שעות ביום שישי שלמרות התארכותו הינו עדיין יום שישי ערב שבת קודש !!!!

מה עושים ???? למה לא התקשרתי מיד לחבר ?למה לא ויתרתי ? למה לא ביקשתי מיד בהתחלה מאלוקים שיעזור לי? למה אני מתוכנת לאוננות ??????????????
למה אני לא ב-א-מ-ת מוכן לוותר על תאוותי המתוקה שכל כך, אבל כל כך משחיתה אותי, את החיים שלי, את המשפחה שלי, את העבודה שלי, את החברה שלי, אותי עצמי האישיות שלי  ?????

לא יודע,,
אולי כי אני חולה,,כן בן אדם חולני,,מעוות משהוא,,

אריאל,
הוי אריאל,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
אריאל,

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים #72779

אריאל היקר! אוהבים!
מכיר את ההרגשה, אבל כל הזמן מזכירים לי שאני צריך לקבל את זה שאני מכור, ושהכי טבעי לי זה לעשות דברים כאלה, ורק ככה אני יכול להחלים.
מקווה שתצליח לוותר על זה!

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים #72822

• מולי
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג כסף
אריאל היקר
אני מנסה משהו חדש באותה בעיה - אני מאמין שזה שונה קצת אבל אולי.
אני מגיע לעבודה ודבר ראשון נכנס לאתר היקר הזה פותח מעגל ומקוה בעוד כמה שעות לסגור אותו.
עדיין לאהוכח שזה עובד אבל אני מנסה.
אולי כדאי גם לך

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים #72864

שלום,
ב"ה 35 ימי נקיות,,,
ואני כלל לא שמח,
המלחמות האלו שוברות אותי,,, ואני נשבררררררררררררר
היום בבוקר אחרי שקיבלתי הנחיות מהספונסר מה לעשות בתחילת כל יום, לא עשיתי את זה [ כן, כי היה לי תירוץ כלשהוא,,]נכנסתי כרגיל [כי אני מכור לתאווה,אני מ-כ-ו-ר,,] לראות 5 חדשות, וכשראיתי ששברתי את זה נכנסתי מיד גם לעוד משחק ולעוד אתר ולעוד תמונות ו,,,, דיייייי,,
בצהרים החלטתי שנכון שאני כזה אבל אני רוצה עכשיו לעשות מה שהונחתי, אז דבר ראשון כשהגעתי ניתקתי את האינטרנט,, והיה לי שקט לחצי שעה עד אחרי שגמרתי להיות עסוק והתחיל לי התאווה ככה בעוצמה אדירההההה, התחננתי לאלוקים לעזרה אבל זה לא הגיע,,
אני די עצוב עכשיו,,
מקווה שמחר יהיה דיווח הרבה הרבה יותר שמח,,

כאוב אריאל,,
אריאל,

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים #72866

• 2דניאל
  • חבר ותיק
אריאל היקר!!! בבקשה אל תישבר, קשה זה נכון. אבל תדע לך שעוזר לי בתור מתחיל לראות אנשים כמוך שמתקדמים, לפעמים הרבה יותר מכאלה שנקיים כבר כמה שנים, לך יש את המלחמה התמידית הזאת, ההרגשה שרק בא לך להתפוצץ ולגמור עם זה. אז בבקשה בשבילי. רק להיום, תהיה נקי.

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים #72869

חזק ואמץ, יש דרך והיא עובדת!
לקח לי זמן להבין שאני פשוט לא יכול להיות עם אינטרנט שיש לו גישה לתאווה. זה היה קשה לעיכול, מתסכל, מעציב ואפילו מייאש. כל כך רציתי להיות כמו ההם שיכולים לעשות את זה בלי ליפול אבל הסתבר לי שזה פשוט בלתי אפשרי עבורי. גם אחרי 6 חודשים של נקיון יחד עם אינטרנט פתוח זה הגיע ברגע אחד.

אז למרות הקושי השלמתי עם זה ואני משתמש בחסימות החזקות ביותר בלי פשרות. ככל שחולף הזמן הקושי הולך ופוחת והיום האובססיה לאינטרנט פתוח כמעט שאינה קיימת, וודאי לא כבעבר. אין לי פשוט אופציה אחרת אם אני רוצה להישאר נקי.

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים #72873

אריאל! הוי אריאל!!
מתפלל שתצליח לעבור את היום הקשה הזה, בתור מכורים יש לנו גם ימים כאלה... :-(
חזק ואמץ! כולם פה מחזיקים אצבעות!
זמן ליצירת דף: 0.58 שניות

Are you sure?

כן