ברוכים הבאים, אורח

תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,,
(0 צופה) 

נושא: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, 22426 צפיות

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים, 1 חודש #72070

אריאל,

לי עזר מאד משפט ששמעתי בקבוצה "לא משנה כמה רע אתה מרגיש כעת, אם תשתמש תרגיש רע עוד יותר"...

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים, 1 חודש #72072

אדם היקר

איזה משפט חזק, תודה רבה לך.

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים, 1 חודש #72073

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה

לי עזר מאד משפט ששמעתי בקבוצה "לא משנה כמה רע אתה מרגיש כעת, אם תשתמש תרגיש רע עוד יותר"...

ובלשון הספונסר שלי (עם עיבוד קל שלי):
"אין שום מצב בעולם, שאוננות תעשה אותו טוב יותר.
ואין שום מצב בעולם, שאוננות לא תהפוך אותו לגרוע יותר"...
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים, 1 חודש #72119

ב"ה,

שלום חברים,
תודה לכולם על העידוד ומסרי החיזוק,,[אין שום מצב בעולם, שאוננות לא תהפוך אותו לגרוע יותר,,,]
ב"ה שבועיים של נקיות בכלל לא ברורה לי אחרי כ"כ הרבה התמודדויות[בחלקם מיד ויתרתי ובחלקם קצת נפלתי].
אני עכשיו כאן,כאילו הכל שקט הכל נקי הכל חלק,, ואני יודע שב-ר-ג-ע אחד הכל מתהפך ואני במלא כוחי ועוזי פשוט יושב לחפש ועם כל הכישורים בהם חנני ה' לפרוץ את כל הגדרות והחסימות שיש לי על האינטרנט שלי,,
מה שדי מחזק אותי היא העובדה אותה שמעתי לאחרונה מחבר שכבר שנה נקי [הוא אישיות של ממש בעולם של מחוץ לקבוצות!], והוא אמר לי במלא הכינות שנכון שאחרי תקופה יורדת כמות ועוצמת הנסיונות, אבל כשהוא אומר רק להיום הוא מתכוין במלא מובן המילה "רק להיום" כי הוא ממש כמעט מועד כל יום או כל כמה ימים ואם הוא לא צועד לגמרי לפי התוכנית לפי הצעדים עם ספונסר צמוד עם פגישות תכופות,, הוא פשוט לא מחזיק !!!

אריאל,
רק להיום,,,רק לעכשיו,,
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים, 1 חודש #72123

אוהבים!
כרגע אין לי כוח כ''כ להחלמה... אבל אני שואב טיפה מהכתיבה שלך...

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים, 1 חודש #72184

ב"ה,

שלום חברים,

ב"ה 15 ימי החלמה ונקיות,
אני ממש מפחד מהיום הזה עברתי כ"כ הרבה קשיים מהבוקר,המון טלפונים לחברים,ויתורים,ופניה לאלוקים אוהב,
מקודם שוב ישבתי על האינטרנט [החסום,,]וחיפשתי תמונות לא יפות כל כך,, ועוד דברים,,,
אני לא מסוגל כבר,,
אלוקים, אני מבולבל כבר מכל מה שקורה כאן,
רגע אחד אני כמו מלאך,קורא בסיפרות וכל כך מתחבר לכל מילה ומילה,וחושב איך להתקדם הלאה והלאה,
רגע אחריו אני כמו טיפש/שוטה/רשע/ מחפש בתאוותנות שאין לה אח וריע על פני האדמה את התמונה/הכיתוב הבאה כאילו מעולם לא ראיתי דמות וצלם של אישה,,,
זה משהוא משוגע !!!!
זה הורג אותי !!!
-------------------
אוי אריאל,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים, 1 חודש #72185

• טהרני
  • דירוג פלטיניום
אוהבים אותך! באמת!

אלוקים, אני מבולבל כבר מכל מה שקורה כאן,
רגע אחד אני כמו מלאך, קורא בסיפרות וכל כך מתחבר לכל מילה ומילה,וחושב איך להתקדם הלאה והלאה,
רגע אחריו אני כמו טיפש/שוטה/רשע/ מחפש בתאוותנות שאין לה אח וריע על פני האדמה את התמונה/הכיתוב הבאה כאילו מעולם לא ראיתי דמות וצלם של אישה,,,
זה משהוא משוגע !!!!

מאוד מזדהה. הפיצול הזה הוא חלק מהמחלה שלי. ביחד עם התהליך שאני עובר, אני לומד להיות יותר נינוח עם זה שאני רוצה תאווה, וגם לוותר עליה.

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים, 1 חודש #72194

אוהב אותך! ותזכור שאם אני יכול לקבל אותך עם הפיצול הזה, גם אתה צריך לקבל את עצמך.

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים, 1 חודש #72233

ב"ה,
שלום לכם חברים יקרים,
תודה על התגובות שכל כך מחממות !

היום ה-16 שלי,
הקושי רק מתעצם,,גובר והולך,,
בכל זאת אני לא מתיאש אני יודע שאני מנסה רק לעכשיו להיות נקי,אני מנסה ורוצה לוותר שוב ושוב על התאווה,
והעיקר הוא שאני יודע שאני צועד בדרך הנכונה,אני עושה פה דברים שבחיים לא עשיתי,כאילו הפסקות ארוכות בין נפילה אחת לשניה !!
תודה לך אבא, אבא אוהב שמחזיק אותי כל כך חזק בדרך לגורל המאושר !!

שלך אריאל,,
אריאל,

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים, 1 חודש #72240

חזק ואמץ איש יקר,

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים, 1 חודש #72242

שלום,
רציתי לשתף אותכם ב-2 דברים,
- ב"ה אחרי הרבה מאמצים חסמתי אצלי היום 4 אתרים שהפילו אותי רבות והמון זמן שוטטתי בהם בחיפושים נואשים אחרי מושאי תאווה, היה קשה אפילו מבייש להתקשר [למקום שם ברגע הם יודעים מי אני ומה שמי,,] ולבקש שייחסמו אתרים מסוימים וד"ל,,
אני יודע שזה לאיחסום אותי משום התמודדות עתידית,אבל זו ההשתדלות שלי,

- לאט לאט אני פשוט מעכל את מה שהספונסר שלי אמר לי בשיחה הראשונה " יש לי בשבילך בשורה טובה ובשורה רעה, הרעה היא שזו מחלה שאין לה תרופה !! חשוכת מרפא נכון ל2015 !!אתה תיאלץ ע"פ נסיוני ונסיונם של מכורים אחרים רבים מאוד מאוד, פשוט לשאת את המחלה עליך עד 120,,, לשאת ולהתמודד מולה ממש ממש כמו "סכרת",  הבשורה השניה היא בשורה טובה שכמו שחולים מתמודדים עם סכרת בהצלחה וחיים 120 שנה בלי למות ולסבול ממנה כך גם אתה הגעת לפיתרון[שוב לא פיתרון שפותר,, רק]שייתכן לך את הכלים להתמודד בהצלחה עד סוף החיים עם המחלה הארורה הזאת, וזה 12 הצעדים שצעדו בהם רבים וטובים לפניך, רבים וקשים ממך שנפלו באין ספור מקומות ובכל זאת הצליחו דרך השיטה היפה-הקשה-הפשוטה הזאת להתמודד איתה בהצלחה מרובה!!
רק היום אני פשוט מעכל שהוא התכוון לכך בר-צ-י-נ-ו-ת שאין לי שום פיתרון ריאלי ונורמלי לבעיה שאני כל כך סובל ממנה ,,,,,,,,,,
אני קולט שאנשים נופלים גם אחרי חודשיים,חצי שנה, וגם שלוש שנים !! של נקיות,,, אין חסינות אף פעם ! ברררררר,,,,,נהיה לי קר רק מלחשוב על זה,מצד שני הוא אומר לי תקשיב טוב טוב, זהו הפיתרון להתמודדות מוצלחת שלך מולה, זה דרך לכל החיים, אין לך דרך אחרת, אם אתה חושב שיש תצא החוצה ותשאל כן תשאל ותברר אצל כל המומחים לענינים אלו מה הם חושבים והתשובה שתקבל תהיה ברורה מאוד! אם תקבל תשובה אחרת נשמח כולנו [כל האלפים החולים]לשמוע ולהחכים,,
זוהי דרך לחיים מאושרים וטובים שיובילו אותך בסוף [למרות שאינך מבין איך וכמה ולמה,זוהי תוכנית פעולה,,]למקום אליו אתה שואף וחותר להגיע !
צעד, צעד, [מלרע,]
צעד אחר צעד עד לשלמותך הרוחנית שתגיע בסוף לבוראך נקי ושלם בדיוק כמו שרצה אותך,לפי תוכנית הפעולה שהוא רצה ממך !!

בהצלחה לי,
בהצלחה לכם,
בהצלחה לכולנו החולים המחלימים והצועדים,,,
תודה שהקשבתם לי,
אוהב אותכם אריאל,,,,
הוי אריאל,,
אריאל,

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים, 1 חודש #72245

וואו, אלו מילים עצמתיות! קראתי בשקיקה. אכן יש אפשרות לקבל את זה, לנהוג בהתאם ולזכות לאיכות חיים. או להתייסר עד 120 רק כדי לנסות ולהוכיח לעצמי ולכולם שאולי יש דרך אחרת.

(דרך אגב, תגיד, רשמת את זה או שאתה זוכר את זה בע"פ?)

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים, 1 חודש #72248

אריאל היקר!
אני ממש נהנה לקרוא את הדברים שלך. ניכר שיוצאים מהלב, ואצלי לפחות, הם גם נכנסים ללב.
אוהב.

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים, 1 חודש #72257

• טהרני
  • דירוג פלטיניום
תודה אריאל על הדברים שהבאת בשם הספונסר, ועל האופן בו הגשת אותם. הם היו לי לתועלת.
מקווה להפנים אותם בעצמי, ומקווה שכשאהיה ספונסר אזכור להגיד אותם לספונסיים שלי.
(היום ישבתי על צעד 5 עם חבר עם למעלה מחמש שנות החלמה, וממש התפעלתי איך הוא יודע להגיד בדיוק את הדברים הנכונים.
הייתי קצת מוטרד מזה שאני לא רואה את עצמי בצעד חמש זוכר להגיד את הדברים הללו... :-\
מבקש מאלוקים שאם אהיה ספונסר אהיה נינוח עם הדברים שישים בפי באותה העת).

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים, 1 חודש #72272

ב"ה
שלום חברים,
היום ה-17,, רק להיום,,
תודה על התגובות החמות,מקווה שהועלתי,עכ"פ לעצמי ודאי[מקובלני שכשכותבים זה יותר משפיע מאשר חושבים/אומרים],
אני חייב להגיד ת'אמת,כתבתי בדיוק מה שחשבתי אבל בדיוק בלי שום גוזמא [ כמובן שייפתי בשביל הסיגנון] אבל הכל נטו מה שחשבתי לעצמי אחרי תקופה קצרה
של גילוי הפיתרון כמו שכתבתי את האמת באוי אריאל,, הראשון שלי בו צעקתי את החוסר אונים שלי שאינני יודע מה כמה למה ואיך, אותו הדבר גם כאן מה שהרגשתי
והיה אצלי חידוש [מה שאני חושב שלרובכם,זה מושג ידוע וברור] שאני מתחיל לעכל מה ששמעתי,מתחיל לעכל שאני חולה[אני עדיין לא מעכל ב100%,חושב להתחיל ללכת עם המדבקה שחילקו בכנס[לפרסם את האתר,] על הגב שלי אולי זה יעזור לי להפנים את זה עמוק,,כי אני לא רוצה להגיע למקומות [קרקעיות]יותר גרועים בשביל לעכל,,,

ב"ה יותר קל לי היום, גם בגלל שחסמתי קצת ואין לי את האפשרות להכנס לאותם מקומות מעניינים [ ניסיתי כבר ],
יש נושא כלשהוא בחדשות שמאוד מאוד מעניין אותי,מי שפתוח לו אתרי חדשות ויכול לשלוח לי את הכתבות שאבקש במייל,אבקש שיגיב בפרטי ואודה לו מאוד !!

אוהב אריאל,,,, 
אריאל,
זמן ליצירת דף: 0.66 שניות

Are you sure?

כן