ברוכים הבאים, אורח

טוב מוטי מחיי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: טוב מוטי מחיי 1938 צפיות

טוב מוטי מחיי לפני 9 שנים, 2 חודשים #70002

• מוטי ראוי
  • רצף ניקיון נוכחי: 100 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • חי ומרגיש בזכות אלוקים ובאמצעות שמור עיניך וחברים
שלום חברים יקרים ואהובים

מוצאי ט"ו שבט תשע"ה,
מגיע לי מזל טוב אני בן שלוש,
בעצם , לא לי מגיע מזל טוב, מחיאות כפיים לאלוקים שבשמים שעשה את הנס הבלתי נתפס, פשוטו כמשמעו.

מוצאי ט"ו שבט תשע"ב יום ההולדת שלי, לא כל אדם זוכה להזדמנות להוולד מחדש, לעבור טרנספורמציה אמיתית,
אני זכיתי , למה אני ? אחרי כל מה שעשיתי ? אין לי מושג , אבל כנראה שלאלוקים יש את הסיבות שלו ואני לא אהרהר אחריו.

אז מה הייתי קודם?
במשך מעל עשרים שנה אני במרדף אין סופי אחר החיפוש , אחר העוד, אחר הדבר שימלא אותי, שיתן לי סיפוק רגעי.
אי שם בשחר ילדותי, כתוצאה ממליון משתנים שנתקבצו לפונדק דל אחד , נהיה בלתי אפשרי לחיות במחיצתי,
אולי לא לסובבים , אבל אני עצמי לא סבלתי את עצמי, אף פעם לא הייתי מספיק טוב, הלקאה עצמית הייתה לחם חוקי,
המפלט המבורך היה בתאווה, פנטזיות בלי גבול, חיפוש ואוננות , היו שכחה מבורכת עד לרגע שאחרי,
ואז נחשול מתגעש של תיעוב עצמי על היותי השפל באדם, עלוב העלובים שגם לכף הקלע לא יצליח להתקבל.
האומללות הזינה את עצמה, הטינות והאגו משמשים בערבוביה סותרת, ומזינים את הצורך לברוח מלהיות אני בעצמי,
שנים רבות כשהייתי מביט במראה הייתי מקלל את הדפוק הזה שהביט בי בחזרה, יא חתיכת אפס מאופס חסר עמוד שדרה,
שלא מסוגל לעמוד בהבטחותיו אפילו לא ליום אחד, אולי באמת אין מקום ליצור דוחה שכמוני על הכדור הזה,
לא פעם אמרתי ש"טוב מותי מחיי" לא שהייתי אובדני אבל חשבתי שמוטב לו לבורא שיפטור את העולם מנוכחותי המעיקה והמזהמת.

אני בכוונה מאריך בתחושות האומללות דאז, משום שאני בטוח שיש רבים שיחושו הזדהות עם מחשבות אלו,
וכעת אני רוצה לספר על ההזדמנות היקרה מפז שקיבלתי,
אי שם כמה שנים לפני הספירה (האישית) התייאשתי, הפנמתי שעם כל הכאב שבדבר, אני לא הולך להשתנות, אני אמשיך להזיל ריר אחרי כל מה שזז וגם מה שלא, ראשי ימשיך להיות פרופלור במאמץ לא לפספס כלום, גם כשאהיה בבית אבות .
הפסקתי להפסיק, והמצפון מת, ואם אלוקים נהנה לראות אותי על המנגל, שיהנה הוא , ובינתיים גם אני.

אז מה קרה פתאום?
האמת כלום, כלומר מצידי כלום , היתה זו היתערותא דלעילא כפשוטו, יד ה' היתה עלי ביום וברגע שעלה לפניו לגאול אותי מגלותי האישית במאסר נפשי וגופני,
ביום ההוא ט"ו שבט תשע"ב בעצם היום הזה נפתחו שערי השמים ואראה מראות אלוקים, וקול מלטף הפציע בחיי.
אבא חומל על דל , שלח ביד שליחיו אנשי שמור עיניך את בשורת הגאולה.
לראשונה מזה שנים היתה תקווה, אני לא חייב למות מאונן, אני יכול לצאת מזה.
איזו בשורה בלתי ניתנת לעיכול, לא האמנתי שהדבר אפשרי , אבל מי יתן להזדמנות שכזו לחמוק.
אז עשיתי מה שאמרו לי, וזה לא היה קל , היו ימים שטיפסתי על קירות כדי להמשיך לצעוד,
עוד יום ועוד יום,
עוד קבוצה ועוד צעד, הדרך הפכה מוארת יותר , התקווה לחופש מתאווה התחילה להתממש,
פתאום התחלתי להכיר את עצמי, את החלקים הנעימים והפחות, את המתנות והאתגרים,
הצעדים לימדוני לעשות טיפול שורש לבעיית קיומי, ולא רק למרוח פולידין היכן שנצרך חוסם עורקים.

הדרך אינה עליה רצופה, כמו בכל טיפוס יש ימים קשים יותר וימים טובים יותר,
אבל הכלים שקיבלתי כאן מאפשרים לי להתמודד ולא לברוח,
וגם כשרחקתי , לא נטשתי.
היו ימים שאמרתי לעצמי אחרי שצעדתי בצעדת החיים אני יכול לעבור למצעד הבריאים, אני אסתדר לבד ואכן ניסיתי,
אבל למרות שנשארתי נקי לפי ההגדרות המחמירות ביותר, לא הרגשתי נקי לא פיזית , לא רגשית, ולא רוחנית.
אני מבין היום שאני לא הגעתי לכאן רק כדי להפסיק לאונן ולפנטז ולשטוף את העינים בחומצה.
אני הגעתי לכאן כי אלוקים הועיד עבורי חיים מלאי סיפוק ושלווה,
לאבא אוהב וחומל ורחמן יש תוכנית עבורי, והתוכנית הזו הינה הדבר הטוב ביותר עבורי , הרבה יותר מהטוב ביותר שיכולתי לתכנן לעצמי, לו נשאלתי.
אני מקבל היום מאלוקים כלים לחיות ולהתקדם בחיים ככל שאני מאפשר לאלוקים מקום בחיי,
בשלוש מילים
היום "טוב מוטי מחיי" 
תודה
מוטי
חבר שמור עיניך,
ובחסדי ה' ולא בכוחי נקי מט"ז שבט תשע"ב, 09/02/2012,
והנני אסיר תודה על כך, ומתפלל לשפיות גם היום.
נערך לאחרונה: לפני 9 שנים, 2 חודשים על ידי .

בעניין: טוב מוטי מחיי לפני 9 שנים, 2 חודשים #70003

מוטי היקר!
אסירות תודה גם על השיתוף בקבוצה וגם על הפוסט בפורום. כ''כ הרבה תקווה, כ''כ הרבה אמונה. הלוואי עלי.

שיהיה המון מזל טוב!

בעניין: טוב מוטי מחיי לפני 9 שנים, 2 חודשים #70006

"מזל טוב", עד 120!
"אם אמרתי מ(ו)ט(י)ה רגלי חסדך ה' יסעדני"

בעניין: טוב מוטי מחיי לפני 9 שנים, 2 חודשים #70031

אני מקבל היום מאלוקים כלים לחיות ולהתקדם בחיים ככל שאני מאפשר לאלוקים מקום בחיי,

ואני רוצה להגיד לך מוטי,,

יש עוד דבר שאתה מקבל מאלוקים, מתנת שמיים חסד עליון ממש, זכות הנתונה לספורים בכל דור,
הזכות הגדולה של העזרה לאחרים במקומות הכי חשוכים בחייהם, הכי חשובים בחייהם,בהצלת נפשות ממש, יקר מזולל, אתה בורא אנשים [ נוח לו שלא נברא,,],
אתה ,,
אתה ,,,
אין מילים,

רק שתמשיך איתנו הלאה ,

מעריך מעומק הלב,
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!

בעניין: טוב מוטי מחיי לפני 9 שנים, 2 חודשים #70032

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
נפלא! אשרי מי שקנה אותו הא'ל כבן אוהב ואהוב. חיבוק גדול. שנמשיך יחד.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: טוב מוטי מחיי לפני 9 שנים, 2 חודשים #70051

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
תודה רבה רבה מוטי היקר,

תודה רבה שאתה איתי בדרך.

מוטי קאתי מר? לכשיפוצו...

אוהב מאוד
הושיעה
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: טוב מוטי מחיי לפני 9 שנים, 2 חודשים #70078

• זיו מציע
  • רצף ניקיון נוכחי: 1196 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אני מציע את עצמי לפניך לעשות בי ככל שתרצה
איזה מגניב. אין דברים כאלה.
תמשיך לבא.
אוהבים אותך מוט'ל בן ראויים
את רוב הדברים העברתי,
נשאר רק עוד ארגז אחד,
כדי להרים אותו, אני צריך עזרה.
שמימית.