ברוכים הבאים, אורח

מסע אל הלא נודע
(0 צופה) 

נושא: מסע אל הלא נודע 10875 צפיות

בעניין: מסע אל הלא נודע לפני 9 שנים, 1 חודש #71380

רק להניח את זה כאן, הנקיות בעיני כמו פרפר, אם נתפוס חזק מדי ימות, ואם חלש מדי יעוף. קשה לי לחדור שוב ושוב לנבכי הנושאים הללו, ובכל זאת חשוב לי לומר שאחרי יותר משנה כאן למדתי הרבה, אני נמצא באמצע בין "הצועדים" ובין "החוטאים" כלומר אני רואה את זה בבסיס כבעיה התנהגותית אבל זה גם מתחבר לנושא הדתי. נדמה לי שאני בשלב שמתחיל לעכל את מה שבגרתי והתקדמתי בתקופה הזו לפני שאני מאבד גובה.
מי יתן, ויימתק לי הניקיון, כפל כפליים מהעונג שמציעה התאוה.

בעניין: מסע אל הלא נודע לפני 9 שנים, 1 חודש #71610

חברים אני בייסורי גמילה קשים - ״קריז״.
מקווה להסכים למי שמנהל את העולם ולקבל גם אותם בשלווה.

בעניין: מסע אל הלא נודע לפני 9 שנים, 1 חודש #71612

אח יקר תחזיק חזקק!! עלה והצלח!! אתה מנסה ואלוקים רואה, כל צעד קטן מקרב אותך אל הניצחון הגדול, כל התגברות על ה"אי שקט" מקרב אותך אל השלווה. בהצלחה!!

תשובה: מסע אל הלא נודע לפני 8 שנים, 11 חודשים #73739

שמואל תודה (קצת באיחור). וגם למנהלים על המעבר לפורום החדש, בימים הראשונים לא היתה תמיכה בסמארטפונים שלי זה חשוב, ותוך כמה ימים גם זה סודר. חידוש יפה ומרענן!

ולענינינו, למרות שמאז שנרשמתי לפני שנה וחצי, עברו עלי חלקיקי מסעות שהגדול שבהם היה כמעט 90 יום, אני עדיין חושב שיש לי מסע ארוך של שנה וחצי - לא של נקיות מוחלטת - אלא של שינוי הרגלים וכמובן שיפור עצום של כל ההתנהלות בחיים, בעיקר בנושא של שלווה וקבלת המציאות כפי שהיא.

גם הבחנתי, שהנפילות אצלי היו בשלבים קבועים - כנראה התקופות הקשות מבחינת גמילה - וזה עוזר לי להבין שאני אכן תלוי (קצת חושש לומר מכור...) באספקה קבועה של ההנאות הללו וההשלכות שלהן במוח הביולוגי שלי. והשלבים הקבועים הם פחות או יותר ביום השלישי (הרבה מסעות), השביעי (הרבה), העשרים (הרבה), החמישים (קצת הרבה), והתשעים (מסע אחד).

עדיין לא השלמתי עם תכנית הצעדים, אני רואה את זה כ4 דרגות:
1. יש את המכור שמשתמש על בסיס קבוע.
2. יש את הנורמלי לפי מה שמקובל בציבור החילוני, אחת לזמן מסויים, תחת שליטה וללא פיתוח תלות (יש כזה דבר?)
3. יש את הדתי שנמנע בגלל שכר ועונש.
4. יש קצת מעל זה, הכרה ברוע ובנזק האישי שבאוננות, ובחירה במשהו קצת שונה.

אני רואה את עצמי בדרגות 2-3, שואף לעלות ל-4, אבל כל עוד לא שקוע ב1-2 זה לא מצדיק את ההשקעה בתוכנית הצעדים. כנראה שמעולם לא הייתי לקרקעית (אף פעם זה לא פגע לי בחיים) ואני גם לא מחפש להגיע לשם.

תשובה: מסע אל הלא נודע לפני 8 שנים, 11 חודשים #73976

אני המכור, במקום לחוש את הזולת באמת וגם לומר את שעל לבי באמת, חושש לומר את האמת וכך מנסה להתחשב בזולת באופן עקום ולפעמים מוגזם. וכך נשאר בלי עצמי ובלי הזולת.
אני המכור, במקום לחוות את החיים באופן פשוט וגם לכוון את עצמי לאן שאני רוצה, חושש להיות סתם עוד אחד ומנסה לכוון את האחרים ולהרשים אותם, ואת הדברים הפשוטים שאני צריך לעצמי אני מזניח. וכך נשאר בלי תועלת לעצמי ובלי להשאיר רושם על הזולת.
מקווה שהובנתי.
היום הכ״ו (26) לנקיות.

תשובה: מסע אל הלא נודע לפני 8 שנים, 9 חודשים #75686

היום הוא ה11 לניקיון, זו תקופה ארוכה של נפילות אחת לשבועיים, אני כנראה זקוק לזה אחת לשבועיים וזה מרחיק אותי מהקרקעית - מכיוון שחיי מתנהלים כשורה והנפילות הדו שבועיות הללו לא מעיקות עלי - חוץ מהקטע הדתי כמובן.
ההתקף, או הקריז, מתחיל לטפס ואני לא ממש רוצה להישאב לתוכו. לא רוצה להיות זקוק למנה, גם לא אחת לשבועיים. לא רוצה לעשות רע לעצמי, וכשאני אומר לעצמי אני מתכוין לנשמה, כי לגוף זה עושה טוב, רק לנשמה זה רע.

תשובה: מסע אל הלא נודע לפני 8 שנים, 9 חודשים #75689

גם אני הייתי נופל כל תקופת זמן כזו - פעם בשבוע-שבועיים-שלושה. אבל ככל שזה מתקדם זה נעשה הרבה יותר תכוף וכואב.
זה גם מאוד עזר להכחשה שלי - אני לא כזה מכור...
אבל כשכתבתי ומסרתי את הצעד הראשון שלי הבנתי שזה ברור - יש לי בעיה רצינית עם תאווה. וכשאני שוכח את זה לפעמים אז חברים מציעים לי לקרוא את הצעד הראשון שלי שוב. זה מזכיר לי שאני לא מתנהל בצורה נורמלית מול התאווה ושאני צריך עזרה.

תשובה: מסע אל הלא נודע לפני 8 שנים, 9 חודשים #75794

יהושיעך, רק כשהתחלתי את המסע הראשון התבררה לי מידת התלותיות שלי בסם הזה, חשבתי אז שאני משתמש אחת לשבוע/שבועיים, אז חשבתי, וכשהיה מעקב ותיעוד ראיתי שזה אחת ל3 ימים.
כרגע על 14 יום, מקווה שימשיך כך
זמן ליצירת דף: 0.34 שניות

Are you sure?

כן