ברוכים הבאים, אורח

צעדת האביב- צעדים שמביאים לי את הפריחה בחיים : )
(0 צופה) 

נושא: צעדת האביב- צעדים שמביאים לי את הפריחה בחיים : ) 7957 צפיות

בעניין: צעדת האביב- צעדים שמביאים לי את הפריחה בחיים : ) לפני 9 שנים, 8 חודשים #63323

אוהבים.
תודה על השיתוף הכנות והדרך. ובעיקר הנכונות.

וקיפאון

בעניין: צעדת האביב- צעדים שמביאים לי את הפריחה בחיים : ) לפני 9 שנים, 8 חודשים #63431

מתרגש ממך, באמת נשמח לשיתוף מחשבות, תובנות שהיו לך במילואים. בהצלחה!

בעניין: צעדת האביב- צעדים שמביאים לי את הפריחה בחיים : ) לפני 9 שנים, 8 חודשים #63475

• יאיר221
  • דירוג זהב
חברים יקרים, תודה על התגובות החמות שלכם שנותנות לי כוח להמשיך לכתוב.
עברה ועוברת עליי תקופה קשה. הייתי במילואים במשך שבועיים וחצי, הייתה לי נקיות בלי מאמץ ובאמת אחרי כמה ימים בבית נפלתי, ונפלתי חזק.
כמה וכמה פעמים במשך כמה ימים. עכשיו אני במין הפוגה.
מאוד קשה לי לחזור לעשות צעדים, גם קשה לי לראות בזה תועלת כשאני לא מצליח להישאר נקי לאורך זמן.
יש בי עדיין רצון לעשות צעדים- כי בלי קשר לתאווה הם מנקים את הנפש ואמורים לתת לאדם שלווה ויכולת לסלוח ולתקן.

לא יודע מה לעשות. חסר אונים ממש. בכל מובן המילה. מתפלל לעשות את הדברים הנכונים. באמת תודה לחברים על התגובות, בלעדיכם לא הייתי כותב שוב.
מתפלל לחזור לשגרה אמיתית.
אוהב וצריך אתכם

בעניין: צעדת האביב- צעדים שמביאים לי את הפריחה בחיים : ) לפני 9 שנים, 8 חודשים #63477

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
אוהבים אותך חבר יקר

אמרת שזה עוזר לנקות את הנפש, ולתת שלווה ויכולת לסלוח ולתקן...
בגלל זה אני כאן.

אוהב
הושיעה
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: צעדת האביב- צעדים שמביאים לי את הפריחה בחיים : ) לפני 9 שנים, 8 חודשים #63655

• bhelpful
  • דירוג כסף
  • במעבר מחוסר שפיות לחוסר אונים...
תקבל את עצמך. הנס הוא כל רגע של נקיות. פלא שמכור כל רגע לא נופל וכל רגע של נקיות הוא ממש חסד אלוקים.
אשמח להיות איתך בקשר.
"וירדו חיים שאולה" - שגם בשאול חושבים שהם חיים.
הברכה ב"וירדו חיים שאולה", כמו [שאמרו חז"ל] "בני קרח לא מתו - מקום נתבצר להם ועשו תשובה", כי התשובה מועלת רק כל עוד שהוא חי, וזוהי הברכה, שגם בשאול יהיו חיים ויוכלו לעשות תשובה (היום יום כ'ו סיון, אדמו"ר מליובאוויטש).

בעניין: צעדת האביב- צעדים שמביאים לי את הפריחה בחיים : ) לפני 9 שנים, 8 חודשים #63710

• יאיר221
  • דירוג זהב
תודה רבה חברים על התמיכה והאהבה שלכם!

שלום חברים, כיף לי לחזור לכאן אחרי הפסקה ארוכה של כחודש. לא פשוט לי בכלל לחזור לכאן. מרגיש קצת לא שייך למרות שזה יעזור בעזרת ה' תוך כמה ימים.
אני ממש מקווה שאצליח לחזור לשגרה ולהתמדה בפעולות. מתפלל ביחד איתכם להמשיך לצעוד- לכתוב ולשתף במטרה לחיות בהחלמה.
אני ממש רוצה להתחיל היום את צעד 4. בתקווה שהוא יעזור לי לשנות תפיסות חיים שגורמות לי להשתמש.
אסירותודה שהימים האחרונים מתחילים להחזיר לי לאט לאט את האמונה בעצמי, בתוכנית ובהחלמה.

מקווה לשתף בהמשך היום על תחילת צעד 4.

בעניין: צעדת האביב- צעדים שמביאים לי את הפריחה בחיים : ) לפני 9 שנים, 8 חודשים #63716

• bhelpful
  • דירוג כסף
  • במעבר מחוסר שפיות לחוסר אונים...
בהצלחה חבר יקר!
"וירדו חיים שאולה" - שגם בשאול חושבים שהם חיים.
הברכה ב"וירדו חיים שאולה", כמו [שאמרו חז"ל] "בני קרח לא מתו - מקום נתבצר להם ועשו תשובה", כי התשובה מועלת רק כל עוד שהוא חי, וזוהי הברכה, שגם בשאול יהיו חיים ויוכלו לעשות תשובה (היום יום כ'ו סיון, אדמו"ר מליובאוויטש).

בעניין: צעדת האביב- צעדים שמביאים לי את הפריחה בחיים : ) לפני 9 שנים, 8 חודשים #63720

אוהבים יאיר.
כיף לשמוע ממך.
התגעגעתי.
אם אין אני לי, מי לי?
וכשאני לעצמי מה אני?
ואם לא עכשיו אמתי?

בעניין: צעדת האביב- צעדים שמביאים לי את הפריחה בחיים : ) לפני 9 שנים, 8 חודשים #63729

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
מקווה שתישאר כאן, ו'תפריח' את השממה:)
נתן במתנה
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי

בעניין: צעדת האביב- צעדים שמביאים לי את הפריחה בחיים : ) לפני 9 שנים, 8 חודשים #63733

• הכובש
  • דירוג כסף
בהצלחה אחינו!!!

שה' יהיה בעזרך!!

הכובש

בעניין: צעדת האביב- צעדים שמביאים לי את הפריחה בחיים : ) לפני 9 שנים, 8 חודשים #63747

• יאיר221
  • דירוג זהב
וואו, איזה חברים נפלאים יש לי כאן. תודה! ואת חלקם אפילו לא פגשתי אף פעם. מדהים מה יכולה להצמיח מחלה.

עוברים עליי ימים מעניינים. ב"ה אני לא הולך לתאווה למרות הזמינות. מצד שני אני עדיין בורח מהיכולות שלי. מחיים מלאי עשייה שדורשים ממני להתאמץ ולהשקיע.

רוצה לשתף שבעז"ה אני אסיים היום קשר עם מישהי, מישהי מקסימה ממש, ואני לא יודע מה הסיבה שאני לא ממשיך עם הקשר מעבר לתחושה הפנימית שיש לי שזה לא מתאים. יש גם את ההיבט החיצוני שאני לא שלם איתו, אבל אני לא חושב שזו הסיבה האמיתית. אולי כן ואני מפחד להציג את עצמי כאדם כ"כ נמוך שיופי מונע ממנו להתחבר לבחורות מקסימות. אולי זה כל התקופה הקשה שעברה עליי לאחרונה. ואולי לא. אני לא יודע, רק מתפלל לא ללכת לתאווה אחרי כל הלחץ ושחרור המתח שתלוי בטלפון הלא נעים הזה.

אוהב וצריך את התמיכה והחיזוק שלכם למרות שאני מתבייש לבקש את זה.

בעניין: צעדת האביב- צעדים שמביאים לי את הפריחה בחיים : ) לפני 9 שנים, 8 חודשים #63762

• יאיר221
  • דירוג זהב
בוקר טוב לכל החברים היקרים!

אסירותודה שאתמול עשיתי טלפון למי שיצאתי איתה וסיימתי את הקשר. היה טלפון ממש קשה בשבילי, כי אני יודע שגרמתי לה צער כשסיימתי את הצער, וממש ממש קשה לי לגרום צער לאחרים. אני חווה את הסבל שלהם בצורה לא מאוזנת. זה אחד הדברים שלמדתי אתמול בספר "התמכרות" שה' זיכה אותי לקרוא. כשאני רואה אנשים סובלים, אני חווה את זה (כשאני לא מרוכז לגמרי בעצמי) בצורה מאוד חזקה, ואני מרגיש גם אחריות אישית לעזור להם להפסיק לסבול, ואם אין לי איך לעזור אני פשוט סובל ומתוסכל מזה. ואין לי את מי להאשים בזה.

רק להיום, אתפלל להשתחרר מפגם האופי הזה, למרות שנראה לי מוזר לבקש את זה כי אני מבקש לא להתרגש יותר מידי מסבל של אחרים- בעצם להיות יותר אדיש כלפי אחרים, אבל אני מבין שזה באמת לטובתי, כדי שאוכל באמת להועיל לסביבה ולעצמי אני חייב לחוות את הדברים בצורה יותר מאוזנת, כי אחרת המאמץ הנפשי שאני עושה בשביל שאחרים לא יסבלו גורם לי בסוף להשתמש ולברוח ואז אני סובל בעצמי ומתעוררות אצלי טינות על מי שעזרתי לו ועל עצמי.
אבא, תן בי שלווה לקבל את קיומו של הסבל בעולם, תזכה אותי להבין שיש לו תפקיד בעולם שרק הוא יכול לעזור. ותזכה אותי להתבונן בפעם הבאה שאחוש סבל לנסות להבין איך אני יכול להתרומם מהמקום הזה. איזה מסר הסבל הזה רוצה לעורר בי. תודה לך אבא!

בעניין: צעדת האביב- צעדים שמביאים לי את הפריחה בחיים : ) לפני 9 שנים, 8 חודשים #63767

• יאיר221
  • דירוג זהב
בשמחה אני ארחיב על הספר- האמת שב"ה פגשתי אותו באקראי בספריה שהלכתי לחפש משהו לקרוא.

הספר נקרא "התמכרות" והוא חלק מסדרה שנקראת "בריאות בהגיון" של ידיעות אחרונות, המחבר מייקל הארידמן.
הסדרה נשמעת לי מעולה- הרעיון שלה הוא להביא לידיעת הציבור בתמציתיות על כל מיני נושאים שלא מוכרים לרבים. למשל התמכרות.
המחבר סוקר את סוגי ההתמכרות, את ההשפעות שלהם ואת דרכי הטיפול שלהם.
ספר מעניין- תורם לי הרבה.
כמובן ש"ידע הוא לא כוח" אבל הוא עוזר למקד את הכוח לנתיבים הנכונים וגם מכוון למקורות שיכולות לתת לנו כוח.

שווה לקרוא- זה יכול להוסיף עוד זיוויות על ההתמכרות שלנו וגם לפעמים לגלות עוד מניעים או גורמים אחרים בהתמכרות שלפעמים מונעים מאיתנו לעלות על ההחלמה.

בעניין: צעדת האביב- צעדים שמביאים לי את הפריחה בחיים : ) לפני 9 שנים, 8 חודשים #63772

מדהים כמה שהתופעה הזאת מוכרת לי.
בתקופת הישיבה היו פעמים (כמה שזה ישמע לחלקכם מוזר או מצחיק...- או שאולי דווקא מוכר..) שהייתי נשאר חודשים עם חברותא שלא הייתי מסוגל להסתדר איתו או שהבנתי שהוא מפריע לי- וכד' אך ורק בגלל שלא הצלחתי להגיד לו שזה לא מתאים.
ובצבא כמפקד אני פשוט לא מסוגל לעמוד מול חייל שמבקש משהו ויש ביכלתי לאפשר לו אבל זה לא במקום...
תודה שהארת את עיניי. למרות שלהבין שזה נובע מההתכרות לא פותר את הבעיה  .
אם אין אני לי, מי לי?
וכשאני לעצמי מה אני?
ואם לא עכשיו אמתי?

בעניין: צעדת האביב- צעדים שמביאים לי את הפריחה בחיים : ) לפני 9 שנים, 8 חודשים #63873

• יאיר221
  • דירוג זהב
שלום חברים!

אוף, נפלתי אתמול בלילה. אני מבין שעיקר המבחן יהיה בשבילי פשוט לחזור לסדר היום ולתוכנית 'כאילו' לא קרה כלום, כי ברגע שאני עכשיו אנסה לעשות כל מיני שינויים, ואתבאס וכדו' אני שוב אצא מאיזור מהתוכנית ושוב אצטרך להשתמש על זה.
אני צריך להבין שכניסה לשגרה זה דבר קשה, ולפעמים מעצבן אבל בסופו של דבר זה מה שיביא לי את ההחלמה.

קשה לי שנפלתי אתמול, היה לי מאבק לא קל עם עצמי, אבל בסוף נכנעתי לתאווה. וגם אחרי שנכנעתי, הייתה שוב התעוררות וכמעט הפסקתי לגמרי, אבל שוב נכנעתי והפעם נפלתי סופית.

אין לי מה להגיד, רק לקוות שאם אמשיך ואתחיל את צעד 4 אוכל בעזרתו לעלות על דרך, אוכל לחיות עם עצמי בשלווה וכך לא אחפש בתאווה מה שאוכל למצוא בהחלמה. מתפלל שאצליח!
תודה חברים!
זמן ליצירת דף: 0.49 שניות

Are you sure?

כן